MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
 
Reakce na macháček: Já ti rozumím, ale přinos by měl mít...
Ve druhý lize jsou dva jiný jihočeský kluby, takže si nemyslím, že by bylo nějak extrémně důležitý, aby tam byl ještě jeden. Když tam budou tři, fajn, když stále dva, nic se neděje. Navíc si myslím, že do tý kvalifikace nešli, protože si pamatují, jak to dopadlo loni. Přirovnání k fotbalu je podle mě mimo, protože tam je mnohem víc úrovní, než to začíná bejt alespoň poloprofesionální. V hokeji je úrovně amatérská (kraj), pak hned poloprofi (druhá národní), a pak už jen dvě profesionální soutěže. Na fotbale ty amatérský úrovně snad nenapočítáš na prstech jedný ruky. A v tom kraji není Samson jedinej, kdo chce tu ligu vyhrát, ale na postup nemá ani pomyšlení, Koreis o tom v souvislosti s Třemošnou mluví dost často.
 
 
VenasVenas | Netřebice
Reagovat
16.03.2023, 21:05
 
Reakce na malahouba: Pak zbývá ještě otázka, kdo je zodp...
Zkus se zamyslet, o čem by to tak asi jiném mohlo být? Na to není těžké přijít ne? Většina hráčů tu měla životní sezony a tak taky pochopitelně chtěli životní smlouvy. Třeba příklad Onder, jeho odchod byla velká chyba, když tu chtěl zůstat. Ale dal by si mu ty peníze? na dva roky, když mu je nedal nikdo z extraligy a musel zpátky do Zlína, odkud ho předtím stejné vedení vykoplo.? Z logiky koncepce, po které tu všichni tak volají, dával jeho odchod společně se Štichem smysl. Jenže posily jako Hovorka či Přikryl je absolutně nenahradili a to jde za Modrákem. I Pecháček na to v bombách narážel, že odešli lídři a mladým vadí, že dostává první lajna nejvíce času na úkor nich. Jak to pak mezi nimi asi funguje? A dražší posily, na kterých to mělo stát, nic navíc nepředvedli. U Dolíka se převzala ne-malá smlouva ze Sparty a až na pár záblesků se úplně vytratil. A vlastně naše největší posila Dzierkals sice vypadal na ledě "elegantně", ale to bylo vše. Akce přehrával, v soubojích papírovej, od cizince absolutně málo. Z posil se dalo určitě dostat víc i když na ně nebyl budget, jenže to by je nesměl hledat Čermák.

Drew: To že tu nezůstal třeba Pisky na úkor Bindulise, jde za trenéry. Líbil se jim víc. Nakonec se musel Lotyš vyplácet....
 
 
 
Reakce na Budějce: Zdroj Facebook Jihočeský hokej : Zást...
Tohle muselo být v pravidlech už před finále a tohle mi tedy přijde od Samsonu úplně ubohé. Sice to není sportovní, ale mohli si zahrát dvě třetiny a pak to pustit, když sami o postup zájem nemají a pravidla jsou takto hloupě nastavená.
 
 
 
Reakce na malahouba: Pak zbývá ještě otázka, kdo je zodp...
Tak tam je jasné, že je to otázka peněz. Třeba Hráškovi se to taky nelíbilo a nebyl jediný, kdo si "stěžoval." Sice našeho GM nemusím, ale nedovedu si představit situaci, kdy by tu trenér chtěl nechat skoro stejný kádr a on by řekl ne, i kdybychom si to mohli dovolit. Zas takhle špatně na tom snad nejsme.
 
 
 
Reakce na macháček: Já ti rozumím, ale přinos by měl mít...
Za mě je to taky špatný, vlastně až trapný. Ale podnikovku ať hrát nechodí. Stačí, ze ji hraje Štěpán Hřebejk a celá soutěž rybnikaru je tím pádem vlastně o ničem. Profíci ať hrajou profi soutez, nebo pomáhají k postupu do profi soutěže. Ale jinak ať se na to vyserou, nebo hrajou se "starejma pánama"
 
 
malahoubamalahouba | Tábor
Reagovat
16.03.2023, 20:32
 
Reakce na KohyCZ: On nesehnal doslova vůbec žádné hráče,...
Pak zbývá ještě otázka, kdo je zodpovědný za rozprášení úspěšného kádru z loňska. Okolností, peníze? O tom jaksi řeč stojí. A jestli to rozprášení byla vize trenéra. Vadí mi pokrytectví a tady ho prostě tuším.
 
 
 
Reakce na kerschlic00: V tom kraji to tak přece vůbec ne...
Já ti rozumím, ale přinos by měl mít ten vítěz minimalně právě tím svým postupem do 2. Ligy, aby se tam mohli ohrát třeba nějací dorostenci či junioři. Samo největší přinos je, když máš mládež, jinak je to jen jak se říká, že se jdou vyprdět a na žízeň, ale to nemusíš hrát první flek. Diky nastaveným pravidlům a timto nereflektování na postup je misto pro výtěze KL zablokované. Já nevím, ale když jsem hrál fotbal a klub vyhlásil útok na první misto, tak s tím šel vždy ruku v ruce postup o patro vejš. Znáš to, malý ten kdo má malý cíl.
 
 
 
Reakce na macháček: Vítěz by měl postoupit, proto to hra...
V tom kraji to tak přece vůbec není. Krajská liga je amatérská, druhá národní je už poloprofesionální. Každej tým nemůže mít ambice jít vejš, naopak vyhrát chce každej, proto přece děláš sport, aby si vyhrával soutěže. A že je jejich přínos pro jihočeskej hokej nula? No a? Nejsou jediní v tý krajský lize. Nebo já nevím, jakej konkrétní přínos pro jihočeskej hokej má taková Hluboká.
 
 
 
Reakce na macháček: Vítěz by měl postoupit, proto to hra...
Vidim to spíše do minusu Smajlík
 
 
 
Reakce na Budějce: Zdroj Facebook Jihočeský hokej : Zást...
Vítěz by měl postoupit, proto to hraje na prvni flek, jinak to zbabělost a alibismus. Jejich přinos pro rozvoj jihoceského hokeje je čistá krystalická nula. To mohou jít hrát podnikovku.
 
 
BudějceBudějce | České Budějovice
Reagovat
16.03.2023, 18:52
 
Zdroj Facebook Jihočeský hokej : Zástupci HC Samson Č. Budějovice jako čerstvého vítěze Krajské ligy oficiálně potvrdili, že mužstvo se nezúčastní nadcházející kvalifikace o postup do 2. ligy. Zájem naopak projevilo stříbrné Milevsko, ale právo účasti podle svazových regulí nelze postoupit poraženému finalistovi. Jižní Čechy tedy letos nebudou mít zastoupení v boji o třetí nejvyšší celostátní soutěž.
 
 
Hic_sumHic_sum | Hokeje není nikdy dost!
Reagovat
16.03.2023, 18:35
 
Reakce na zmetek: Jak hraje juniorka? Je někdo přítomen?...
Hezký zápas, zasloužená výhra. Dlouho je držel golman a naše slabší zakončení. 1. třetina vyrovnaná, od druhé jsme měli převahu, ktrou jsme přetavili v góly v poslední části, kdy už se Poruba na moc nezmohla.
 
 
16.03.2023, 18:18
 
Jak hraje juniorka? Je někdo přítomen?
 
 
 
Reakce na KohyCZ: On nesehnal doslova vůbec žádné hráče,...
Pravda, vyjádřil jsem se nepresně. Hlidal budget na mzdové náklady hráčů tzn. i na,smlouvy potenciálně přichozích nebo budget určený čistě na přestupy nebo obojí. On neni budget jako budget. Trošku se v tom totiž orientuji. Ono teď už je to celkem jedno, ale pachuť z právě pro nás skončené sezóny zatím přetrvává. Jsem přesvědčen, že ta nastávajicí bude zase ve stylu Motor olé!
 
 
 
Reakce na macháček: Spíš sehnal jiné než by bylo adekvat...
On nesehnal doslova vůbec žádné hráče, protože to prostě nebyla a není jeho úloha.

Co nedělal dobře na hlídání nebo naplňování budgetu, to nevím, jak může fanda posoudit, když ten budget nezná. Ale loni to nikdo jako problematické neviděl a moc se toho na této roli nezměnilo. Ale i to můžeme probrat v podcastu, aby to fandové lépe pochopili.
 
 
=Marty==Marty= | České Budějovice
Reagovat
16.03.2023, 17:43
 
Tak pokud hlídal budget tak to moc dobře nedělal
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Evidentně to nechápeš ani trochu, prot...
Spíš sehnal jiné než by bylo adekvatní, aby nahradili odešlé. Ani nevime které trenér požadoval. Budget se má nejen hlídat, ale také naplňovat. Spíš to chtělo v rámci otevřenosti říct trenér uvažoval o tom a tom, ale na tyto prostě není budget. Pravdou je, že tato společnost k otevřenosti ještě nedospěla, proto se nezveřejňují platy sportovců ani částky od sponzorů.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Už v dozorčí radě pár let není. A k ...
Smajlík tak vedoucí by měl něco nebo někoho véct, zpravidla nějaké podřizené a chtít od nich příslušnou činnost, 100% přistup a výsledky odpovídajicí vytvořeným pracovním podminkám. Vedoucí je zavádějící pojem např. ve fotbale je jen vedoucí družstva, ale pak jen sportovní manažer nebo ředitel, šéftrenér apod. Pojem vedoucí se spíš hodí do výrobniho procesu nebo na dráhu strojvedoucí Smajlík .
 
 
Hubl26Hubl26 | Česke Budějovice/MoooToooR!!!
Reagovat
16.03.2023, 16:54
 
Juniorka na onlajnech zde. odkaz
 
 
mmufik2mmufik2 | Motor ČB / Zliv
Reagovat
16.03.2023, 16:54
 
Mají tam asi nějakou chybu, pořád jsou v seznamu pouze dva zápasy, Slavia-Vsetín a Přerov-H.Brod, ale když kliknu na tan malý odkaz v řádku pod "Liga juniorů" tak se ukážou všechny 4 zápasy.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Již zítra začíná juniorům semifinále! Přijďte nás podpořit! #zpetmezielitu

Přijďte podpořit juniory! Semifinále začínáme již zítra! #zpetmezielitu

Hráčem sezóny 2022/23 byl zvolen Lukáš Pech! Co vzkazuje fanouškům?