MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Chujčík je vůl! Pešina je hnida!
Reagovat
11.05.2022, 10:00
 
Že Vám to stojí za ty plky. Ať se Kafileristi třeba posejou a koupí si tři lajny z NHL. Nám to může být úplně jedno. ČKD Sokolovo topí pod kotlem jak vzteklé už kolik let? A výsledky? Není to tak dlouho, co miliardový Trzinecz obral o titul ušmudlaný ropák. A před nima to vybral podělaný Gotwaldov a kde jsou dneska? Kolik let už dělá jak zkaženej přes prachy Prasomíra? A co z toho? Pře prachy a tučné posily, velká jména a reprehráče to tlačil jistý Chomutov. Myslím, že na úspěch, kterého dosáhli tam hned tak nezapomenou. A že se na nás Sedlák pro korunu vyseje? A je první? Pátý? Desátý? Co už.
Mě daleko víc štve, že nejsme schopní nabrat čtvrtou lajnu z naší mládeže. A že když už odtud někoho přeci jen vytáhneme, dáme mu šanci, podržíme ho v sestavě a je z něj nakonec kloudný hráč, přijde HC Výjimky Montovna a nějakým způsobem ho přesvědčí, že u odborářských defraundantů se bude mít daleko líp. Ještě se to dalo chápat loni. Ale letos?
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
10.05.2022, 19:50
 
Reakce na Phil-the-Thrill: A novou funkci na svazu získa...
Tak jasně, že si kluci pomůžou, nějaká trafika se vždycky najde.
 
 
 
A novou funkci na svazu získal dosavadní ředitel Tipsport extraligy Josef Řezníček, stal se ředitelem sportovního oddělení Českého hokeje. Řídit bude mimo jiné úsek rozvoje mládeže, jemuž šéfuje Pavel Geffert, a úsek řízení soutěží, který vede Antonín Vansa.
odkaz
😂😂😂
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
10.05.2022, 17:09
 
Dědek staví ten tým podobně, jak to dělali šejkové s PSG. My tyhle možnosti nemáme a pokud nebudeme mít "svého Dědka", tak ani mít nebudeme.
Je jasný, že hokejová kvalita takového týmu, co budují PCE bude obrovská, ale jak už tady zaznělo, úspěch to nezaručuje. Podívejte se na Spartu se svým rozpočtem, která každoročně vyhlašuje útok na titul a ten poslední udělala před 15 lety.
Jestli u koněpůlek bude hrát parta individualit nebo dohromady vytvoří funkční tým, jako se to povedlo Třinci se teprve uvidí.
U nás si přeju, abychom po tom letošním úspěchu neměli kocovinu, ti kluci co tu budou, táhli za jeden provaz a co nejvíc to atmosférou připomínalo letošní sezónu. Až skončí tahle blbá doba, snad bude i víc peněz na zbytný věci typu sponzoring hokeje a budeme si moc dovolit lepší hráče. Základní kostru máme a když se podaří přivést vhodné typy, můžeme všechny tyhle nabušený týmy minimálně potrápit.
Neznamená, to, že hráč, který bude 3x levnější než Hyka nebo Sedlák musí nutně hrát 3x hůř.
 
 
 
Smlouva Dědka s tamní radnicí se před dvěma lety dost přetřásala. Šuškalo se, že se Dědek inspiroval smlouvou, kterou má v sousedním městě pan Krásný. Respektive že si vyjednal smlouvu téměř stejnou. Tam se mluvilo o garantovaných 35 milionech + exkluzivita výdělku z cateringu. Dědek si na tři roky vyjednal také tříletou slevu na nájemném. Využil práva silnějšího, to je bez debat. Loni tam proběhl spor o ztrátu z komplet covid sezony bez diváků. Městu se nechtělo platit podíl ztráty ve výši 6 milionů (Dědek hradil druhou polovinu), ale Dědek uplatnil klauzuli ve smlouvě o vyšší moci. Letos covidovou ztrátu údajně sanuje sám. S ohledem na svůj projekt asi nechce jitřit rány. V každém případě je informace o skoro 60 milionech z městské kasy těžko ověřitelná a říká ji opoziční zastupitelka, která má nepřátelské vztahy se svými bývalými spolustraníky.

Že má Dědek oproti klubům bez majetkového podílu města výhodu, to je však jasná věc. Když se k tomu připočte jeho zázemí, tučná smlouva s Fortunou a stavebními firmami, může si dovolit to, co dnes pustil ven.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
10.05.2022, 15:47
 
Když koukám na posily Pardubic, je mi docela líto Kloučka. Zrovna ve svém věku by potřeboval chytat co nejvíc a už letos to měl s konkurencí Frodla dost složité...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
10.05.2022, 15:02
 
Pokud dostávají Pardubice 60 mega ročně z eráru, tak promptně měním názor a začínám jim fandit, protože jejich potenciální úspěch by byl v podstatě úspěchem nás všech Smajlík . Pak by se vlastně dalo pojmout i to koncentrování českých reprezentantů do jednoho klubu jakožto forma veřejné služby ...
 
 
 
Reakce na quak: Jen pro ilustraci - nejde jen o majitele...
No to je hlavní důvod, proč jsem sem ten odkaz dával, takových peněz z veřejnýho rozpočtu do hokejovýho klubu je prostě nesmysl. Plus mi vážně přijde kravina, aby tam měli další multifunkční halu.
 
 
 
Reakce na kursor: Bučko je náš? :)...
Hrál za nás celou sezonu, ne? Nebo ho nominovali za to, že patří Dědkovi? Smajlík

Pro mě je tahle debata zbytečná. Je to snad kolektivní sport. My jsme měli i bez reprezentantů třetí nejlepší tým. Když to tak bude i dál, budu nadšený. Řeči o tom že když u nás nebudeme mít přeplacenou hvězdu tak je to špatný mi přijde nesmysl. Ale tak každej to má jinak Smajlík

Však už letos za polokoně hrál Tomášek, Blümel nebo Musil a poslali jsme je na prádzniny Smajlík
 
 
mcdavidmcdavid | české budějovice
Reagovat
10.05.2022, 14:43
 
Reakce na kursor: Myslím, že podstata sdělení je zřejmá....
Tak ta repre je taková ošidná, ono vypadnou v čase jako Vary, tak si myslím, že třeba Bery nebo Abdul by povoláni byli. Byť už to teda nejsou naši hráči.

Na Pardubice jsem osobně hodně zvědavý, ona ta snad zvýšená konkurence v extralize pomůže i mladým klukům
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
10.05.2022, 14:41
 
kursor: No právě, že zřejmá není. Jednou píšeš, že je jich v ELH plno a podruhé píšeš, že některé týmy jich mají několik. To ale může být dost podstatnej rozdíl v konečným důsledku...

Takže já uvedu na pravou míru, jak to myslím já.

Za mě je zcela OK, že klub uvažuje tak, že nebude angažovat hráče s gáží, za kterou by v klidu zaplatil druhou útočnou lajnu (možná i první).

Rozhodně, narozdíl od Tebe, nečtu mezi řádky to, že se Bedna nebude snažit shánět peníze.
Je samozřejmě dobře mít vysoký cíle, ale zároveň je třeba být realistou.

To, že budeš mít průměrný ELH rozpočet, ještě neznamená, že by sis mohl dovolit angažovat Sedláka. To je asi zásadní rozdíl v tom, jak tuto "kauzu" vnímám já a jak ty.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
10.05.2022, 14:41
 
Jen pro ilustraci - nejde jen o majitele Dědka. Podle vyjádření tý báby z radnice šlo v uplynulé sezóně do Dynama Pardubice 58 mega z veřejných prostředků. Celkem pálka, ne?
 
 
kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
10.05.2022, 14:38
 
Reakce na fofana: Bučko je přesně v tom věku i v repre, ...
Bučko je náš? Smajlík
 
 
 
Reakce na kursor: Myslím, že podstata sdělení je zřejmá....
Bučko je přesně v tom věku i v repre, ne? Smajlík
 
 
kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
10.05.2022, 14:14
 
Reakce na tveety: kursor: Tys ale nemluvil o reprezentat...
Myslím, že podstata sdělení je zřejmá. Když si odmyslím pojmenování kategorie těchto hráčů, pan Bednařík otevřeně říká, že pokud jde o ty nejlepší a nejdražší, co tu hrají, nemáme na ně. Přesto se najdou týmy, kde se jich podepisuje hned několik. Fakt, že jediný náš hráč není v repre, jen ilustruje, že tu opravdovou top kvalitu postrádáme. Přijde mi alibistické předem prohlašovat, že na ty nejlepší, co chtějí hrát v extralize, prostě nemám a mít nebudu. Osobně bych se takových komentářů zdržel a raději pracoval na tom, abych jednou dokázal mít třeba průměrný či lehce nadprůměrný extraligový rozpočet, to jistě není přehnaně ambiciózní cíl.
 
 
mrožmrož | MOTOR - Perštát - Anti facebook
Reagovat
10.05.2022, 14:09
 
Reakce na kursor: Já jsem si tu formulaci ohledně posil ...
Kdyby se zdražily permice průměrně o 2 litry a prodalo se jich 5000 tak máš hned 10 mega na jednoho Sedláka. Počty jsou to jasný, ale pochybuju, že by to bylo reálný. Stejně tak nevím o mecenášovi, který by ze strožoku vysypal 20 mega na dva takový hráče. Holt za stejný prachy budeme mít tři o trochu horší hráče než je třeba Sedlák. Dobře to řek i Zábrda ať se proberou. Ono by to agentům a hráčům taky mělo časem dojít jaká je doba. Ale když Dědci takový prachy dávají, co naděláš.
 
 
tveetytveety | MOTOR
Reagovat
10.05.2022, 13:57
 
kursor: Tys ale nemluvil o reprezentatech, mluvil jsi o top ELH hráčích (kterých je v ELH plno). Pokud je jich plno, těžko jsi mohl myslet pouze reprezentanty.
Bavíme se o hráčích s vysokou gáží a výkonností, pokud vezmu jen hráče do pole, máme dle mého názoru tři (Guli, Pecháček, Stuart), to je imho OK na provinční klub.

Při skládání ELH kádrů přece nehraje roli, jestli to je reprezentant, nebo ne. Tím je i Beránek z KV, bereš ho jako top hráče?

 
 
kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
10.05.2022, 13:56
 
Já jsem si tu formulaci ohledně posil typu Sedláka nevymyslel. Pan Bednařík tvrdí, že jsou pro nás nereálné...
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
10.05.2022, 13:54
 
Reakce na H5ibecek: Celkem by mě zajímalo, co vedlo Sedl...
Samozřejmě, že jde o prachy. Tihle kluci se jen tak spontánně nerozhodnou a nepodepíšou někde dlouhodobé smlouvy kvůli krásám Kunětické hory. Celý evropský hráčský trh je teď poznamenanej válkou, covidem a ekonomickou nejistotou a většina klubů váhá, přepočítává škrtá, zatímco Dědek pobíhá jak Karlík v továrně na čokoládu a rozhazuje obrovské dlouholeté smlouvy, takže je logické, jakou variantu budou hráči preferovat. Nemá cenu na to cokoli namítat, jeho prachy - jeho volba, ale samozřejmě doufám, že mu tenhle přístup vybouchne, protože naprosto nesnáším všechny tyhle projekty "Galacticos", kdy se nakoupí kluci podle statistik na EP a očekává se okamžitý úspěch ...
 
 
 
Reakce na kursor: Jakkoliv mám jednotlivé borce rád, rep...
A Karlovy Vary mají reprezentanty hned dva, to znamená že to tam dělají výborně Smajlík Jen teda byli dvanáctý Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Střelec na B12 ?Zdeněk Doležal se vrací do Motoru a podepsal víceletou smlouvu.Vítej, Zdendo! ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Lukáši, to byla doba! Vítej doma ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

40. narozeniny slaví Michal Vondrka! V ČB 5 sezon, 135 zápasů, 21 gólů, 37 bodů a 36 TM. Člen vítězného pohárového týmu 2000 a...

Povídali jsme si s útočnou posilou JAKUBEM STRNADEM ?? (Foto: rytirikladno.cz)hcmotor.cz/clanek.asp?id=…