MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "quak" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
16.09.2020, 15:58
 
Reakce na groupie: Zítra bude Ken ohlašovat omezování li...
To už nestihne. I když v Ostravě (Colors) to bylo pár hodin před.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
15.09.2020, 09:43
 
Reakce na Hukoth: Půl na půl? To si nevybavuju. Podle mn...
Jo, bývalo to tak. Původně 2 sady - domácí a venkovní a pak se to střídalo v půlce sezóny. Teď zase na celou. Holt musí na svazu vykázat nějakou činnost a modernizace přestupového řádu je zjevně nad jejich síly.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
13.09.2020, 13:44
 
Lampion v OVM:

Třeba zavírání základních škol nyní není podle Prymuly na místě. Vhodné by ale bylo, aby učitelé dostali respirátory FFP2, děti zase měly i ve třídě roušky. Dále by se podle epidemiologa mohl stanovit maximální limit pro pořádání hromadných akcí.

Stihneme aspoň ten Mechof?
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
12.09.2020, 22:34
 
Já věřím, že Marek brzy ukáže své kvality a bude oporou, jakkoli mu utkání ve Vari (sic) moc nesedlo.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
11.09.2020, 11:32
 
Reakce na ČB_Hrošík: To se samozřejmě může stát. Proto b...
Chvíly (sic) je podle vzoru víly? Btw, žádný e-mail jsem od tebe nenašel...
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
10.09.2020, 20:55
 
Reakce na Evoorg: No, odprezentováno to ze strany klubu ...
Já bych tipl, že to je nějaká prefabrikovaná tisková zpráva, kterou klup (sic) jen převzal.

Edit:
Koukám, že mezitím už Kohy zareagoval a potvrdil mou domněnku.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
10.09.2020, 15:07
 
Ad článek o podpoře klubu prostřednictvím Hokejka TV. Nějak postrádám informaci co BPA a Tipsport za výrazně zvýšené tarify nabídnou. Tutéž (ne)kvalitu s bídným rozlišením, nízkým framerate, často otravným komentátorem, který nejde vypnout a značnou nespolehlivost streamů? Při týdenním tarifu 250 Kč to na celou sezónu (bez play-off) vyjde na 7 litrů. Za cca polovinu lze pořídit NHL na celou sezónu s naprosto jinou dimenzí kvality (jak po stránce samotného hokeje, tak co se týká technických parametrů přenosů, či diváckého komfortu).

To je jako chtít po lidech, aby v krizi podpořili tuzemský automobilový průmysl a koupili si šádovku za cenu bavoráka... Navíc marně hledám konkrétní informaci, kolik z uhrazené částky doputuje na účet klubu. Sorry, ale na to seru. To raději podpočím klub tak, že mu nechám peníze za zápasy, které coby permanentkář nebudu moci z důvodu omezené kapacity vidět.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
07.09.2020, 18:03
 
Reakce na Zbyna-CK: skvělý nápad!! Vůbec pro mě, že ano ...
47 tu jeden dřevák míval. Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
07.09.2020, 12:25
 
2 Hukoth
No, já slyšel, že v době Covidový už to ani 7 nul nemá. Jenže je problém v tom, že slavná APK se před pár lety, kdy byly nějaké tendence klubů řešit si to mimo BPA, usnesla, že se bude postupovat jednotně. Tedy že smlouva s BPA je v podstatě povinná. A že se navzdory realitě tváří, že všichni dostávají stejně je sice z jejich pohledu pochopitelné, ale zároveň to dokresluje, jak celá BPA funguje.

2 Zbyňa
Pokud vím, jedná se už někdy od května. Bohužel to BPA staví velmi ultimativně a zmíněné usmesení APK jim dává vítr do plachet. Nejsme v tom sami, Dukla taky musela pustit ježka k vodě. Ve výsledku přišla o dlouholetého partnera a po roce i o ty prachy od BPA. V českém hokeji je toho hodně shnilého a nefunkčního. I proto už v globálním pohledu hrajeme druhé housle. Bohužel, spoustě lidí ten status quo vyhovuje a ochota do toho říznout se limitně blíží nule.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
07.09.2020, 10:47
 
Článek ve Sportu není třeba brát vážně. Bohužel se tenhle sportovní deník posouvá čím dál blíže sesterskému Blesku.

Můj odhad toho, k čemu došlo:
Na APK kvůli Covidu nedorazil zástupce Motoru a tak někdo v BPA pojal myšlenku to pojmout tak nějak po Mnichovsku. "Podívejte se soudruzi, ten drzej nováček z Budějovic se zdráhá podepsat smlouvu, kterou mu BPA velkoryse nabízí (rozuměj, k jejímuž podpisu ho tlačí). To by takhle nešlo. Pojďme si odhlasovat, že buďto to podepíší, nebo mají smůlu a hodíme je kam? Správně, hodíme je přes palubu. V jednotě je soudruzi síla!"

No a nějakej pisálek z toho udělal článek a další už reinkarnují onen z podstatné části vylhaný prasošénovský "spor o pivo". Ve skutečnosti je logické a správné, pokud se zástupci Motoru bijí za větší spravedlnost v podání výhradního marketingového partnera českého hokeje, společnosti BPA. Systém různých exkluzivních partnerů a výjimek totiž rozhodně spravedlivý není, ba právě naopak - je velmi nespravedlivý. Měli jsme z pozice celku první ligy možnost se ucházet o nějakou z výjimek? Logicky neměli. A teď po nás chtějí, abychom hodili přes palubu dlouholetého partnera, který tady po té prasárně od bolševiků z PZO pomáhal hokej zachránit. Pokud vím, APK si rozhodla, že smlouva s BPA je povinná, resp. je podmínkou účasti v soutěži. Zároveň soutěž stále řídí svaz, který dobře ví, že současný systém je nespravedlivý a diskriminační. Z mého pohledu vidím 2 řešení.

1. Nechat jednotlivé kluby ať se svobodně rozhodnou, zda chtějí smlouvu s BPA podepsat, nebo ten "megabalík" oželí a zkusí si marketingové záležitosti zobchodovat sami. Troufám si tvrdit, že v ten moment se celý byznys BPA zroutí jak domek z karet a oni to dobře ví.

2. Pokud má být smlouva povinná, tak musí být pro všechny stejná. Tedy bez výjimek.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
02.09.2020, 13:33
 
Představitel svrchované země má právo jet kam uzná za vhodné. A ty komoušský výhrůžky jsou hodně over. Ale chápu je, zvykli si na vazalský postoj Hhadu a vítačů čínských roušek v rudých svetrech...
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
01.09.2020, 22:03
 
Reakce na -Tom-: Tu neměli no, jen jim měřili furt teplo...
Tisíce mrtvých zachránil Bureš! Jinak nesouhlasím, není to trochu ujetý. Je to kurevsky ujetý!
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
28.08.2020, 14:49
 
No, spekulacím by mohl učinit přítrž Jarda David, který by se k tomu asi měl vyjádřit. Pravdou je, že se změnou majitele se změnily i poměry v hale. Nevím, možná v DS brali automaticky, že budou mít led jako dřív a zapomněli to smluvně ošetřit, roli může hrát i rozdíl v ceně za pronájem ledu, ale to už jen spekuluju. Že má hodně kluků z DS názor jako Šulčík je fakt, ale otázkou taky je, jak moc relevantní informace sami mají.

Trochu mě zaráží, že by se ve městě s 3 ledovými plochami nenanašel prostor pro fungování 3 dospělých tymů ve 3 různých soutěžích. Je spíš otázkou, zda byla ochota se domluvit a jestli taky ta snaha DS nepřišla pozdě.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
27.08.2020, 15:42
 
Reakce na -Tom-: V Budvar aréně by hrál DS rád, bohužel ...
Tak oni tam někteří hrát jdou. Ty informace jsou opravdu dost protichůdné, ale upřímně - Jarda David je dost zkušenej manažer na to, aby rozpustil hokejový klub, který pod svým jménem dlouhé roky provozoval a dostal do 2. ligy, jen kvůli tomu, že jim někdo vyfoukne led a šatnu.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
27.08.2020, 11:07
 
Reakce na -Tom-: Prostě nemají kde hrát zápasy, když Sam...
Já tohle slyšel taky, ale osobně si myslím, že hlavním důvodem konce DS budou spíše finace. Je to škoda, hlavně pro mladý kluky z Motoru, kteří tam mohli získávat zkušenosti s dospělým hokejem. Svachovi s Berym to rozhodně pomohlo. A je otázkou, zda pro Václava nebude krajáč za Samson málo.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
20.08.2020, 17:14
 
Reakce na jatro: pánové, hrdinou dnešního dne je soud, k...
No, s ohledem na to, že to Ištván s ušatým traktoristou dokonale podělali, soud moc jiných možností neměl. Hlavně se ukazuje, jak účelová celá ta kauza byla. Pamatuju si na ty tiskovky. Údajné metráky zlata a desítky špinavých milionů. Jakkoli je podpantoflák Nečas se svou dominou tragikomickou postavou české politické historie, prokázat se z těch obvinění nepovedlo téměř nic. Ani ty kabelky ne... Ušatec sehrál pro Bureše roli užitečného idiota, byl posléze hozen přes palubu a dnes mu samotnému hrozí stíhání za únik informací v tom škváru, co vydal. Ovšem zaslepenost členů sekty a sympatizantů Burešovy partaje zjevně nezná mezí.

Ad změny v rouškách. Tahle opakovaná hra, jak ten či onen vocas nejprve utáhne otěže, aby je šlechetný Bureš následně povolil, už je jen trapná.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
18.08.2020, 16:45
 
Reakce na Zbyna-CK: já vím, mně jde o to, jak získat lís...
Máš e-mail...
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
18.08.2020, 16:38
 
Nemohu říct, že bych měl v oblibě zlínské Berany, ale mohu konstatovat, že raději 10 Beranů, než 1 Maďar...

Edit: chybějící odkaz
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
13.08.2020, 20:55
 
Reakce na játro: za mě prostě ne. Kdyby proti němu vyjel...
Ne, tohle se hraje podle ELH pravidel a tam si kluby odsouhlasily, že když bitka bude fair, tak 2+2 a jede se dál. Za mě ku prospěchu věci.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
13.08.2020, 20:27
 
To byl ťukes... 👍
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Kdepak, s posilami ještě není konec! Pokud někomu zatím v obraně chyběly centimetry a kila, tak v tomto případě to tak určitě...

Je tu další MOTORÁCKÝ PODCAST! Milan Gulaš vypráví o svých začátcích, o tom, jaký byl floutek, ale i o tom, jak ho zejména...

40. narozeniny slaví René Vydarený! V ČB 11 sezon, 578 zápasů, 50 gólů, 172 bodů, 75 +/- bodů a 390 TM. Člen bronzového týmu 2008...

Martin Hanzl doposud svou hokejovou kariéru prožíval na severu Čech. Do extraligy naskočil v Litvínově a strávil tam pět sezón....