MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-11-18" |  vypnout filtr
 
<1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na mrskman: Od sezony 2018/2019 IIHF změnila posu...
Mně nedošlo, že jsme vlastně sto let za opicema, takže sorry. Stejně si objektivně myslím, že ten gól neměl platit, noha jasně nastavená a jak už tu někdo psal, tak ten pohyb, ač minimální tam byl.
 
 
 
Gólmani poslední zápasy fakt bída oba dva. Pade to znich jak od pružin.
 
 
18.11.2019, 19:12
 
Strma dneska zase chytá horký brambory...
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Neplaším, konstatuju na základě toho, ...
Promiň,ale když se tu psalo po dlouhodobé nespokojenosti s výkony rozhodčích v neprospěch =M=,tak jste s tím jako klub dělali houby (podnět k prošetření výkonu pruhovanejch,veto..... atd.) Tohle je jen odměna za alibismus klubu.Buď něco jako klub s tímto dělejte,nebo si pak nestěžujme Smajlík
 
 
 
Reakce na Motor27: Ten gól byl dosažen cílevědomě nohou....
Ono prave nerozhoduje, jestli tu brusli nastavil umyslne nebo ne. Rozhoduje jen, jestli je tam videt jasny kopnuti. Viz link kterej jsem sem daval. Mas to tam i s ukazkama.
 
 
 
Dnes to bude souboj i s rozhodčím, to co píská, se nevidí ani v pralese. Měli by je vetovat, když to dělají ostatní. Jinak prvních 10minut jako kdybychom byli v autobuse. To musí bít řev v kabině. Tak a teď to snad otočíme, nebo aspoň vyrovnat. Strmič aspoň napravil tu chybu při druhém nególu
 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
18.11.2019, 19:07
 
Tvl já to v práci vypnul za stavu 0:0 a jen co sednu do auta, začnou se dít takovýhle zvěrstva.

Ale klid, teď už jsem opět u přijímače, teď už to bude v pohodě. Smajlík
 
 
 
Reakce na quak: A já si myslel, že větší klauni než v so...
Ten gól byl dosažen cílevědomě nohou. Kontakt hráče by ho naopak tlačil směr od brány.
Ale to už je teď jedno. Až bude záznam bude to zcela vidět.
Teď je třeba otočit zápas a zahrát si taky nějakou tu přesilovku.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
18.11.2019, 19:06
 
Nemá smysl se podivovat nad rozhodnutími rozhodčích - pralesní sudí = pralesní rozhodnutí, ti jsou mnohdy rádi, že se udrží na bruslích. Řešil bych spíše náš výkon, či spíše nevýkon, kdy jsme se dosud nechali od Přerova výrazně přehrát a naprosto mu notujeme do jeho urputného antihokeje. Oni v podstatě hrají celoplošně osobku 1 na 1, nenechají nás rozjet, nenechají nás kombinovat, nenechají nás dostat se do předbrankového prostoru a naopak čekají na to, až se naši obránci pokusí podpořit útočníky, neb tím hned vzniká prostor k přečíslení. Je to nepříjemný hokej, ale dá se překonat a to buď individuální kvalitou, což už ukázali Veselka s Čendou s jejich individuálníma akcema a nebo tím, že se soupeři vyrovnáme fyzicky a v tom vidím dosud největší nedostatek - až na čestné výjimky se prostě necháváme od Zubrů mlátit a to bychom s našimi fyzickými parametry prostě neměli. Takže do dalších třetin bych chtěl vidět sundání rukaviček, hezky soupeře omlátit a donutit jej ukázat, zdali má skutečně na to, aby s námi byl schopen udržet krok v našem opravdovém tempu.
No a co se týče Conora, tak pozitivum vidím v tom, že po téhle třetině může jít výkonnostně už jedině nahoru. Hokejista je to dobrej, to ukázal už o úroveň výš, ale očividně není v nejlepším psychickém rozpoložení. Tam to bude dle mého spíše o tom, dát mu čas, aby se dostal mentálně do pohody, což si naštěstí v našem současném postavení v klidu můžeme dovolit.
 
 
DrewDrew | Negativní p1ča a šestiletý kydač hnoje
Reagovat
18.11.2019, 19:05
 
Reakce na KohyCZ: Neplaším, konstatuju na základě toho, ...
To ale přece neznamená, že se mu to nemůže trochu rozležet v hlavě a po poradě udělat úsudek. Pokud to změní správně, tak je naopak dobře, že tohle rozhodčí dokážou. Mrskman to sem hodil, takže za mě naprosto regulérní gól a rozhodčí to správně změnil.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
18.11.2019, 19:03
 
Uznávám, že dneska je zatím soupeř o chlup lepší i bruslením, ale to co poslední dobou předvádí rozhodčí to nechápu. Jenom v první desetiminutovce měl jít Přerov minimálně dvakrát za katr. Přerov je zatím nejorganizovanější soupeř proti nám. Hlavně silově jsou na tom výborně a vytlačují nás do rohů. Jinak branku měl rozhodčí uznat hned, podle mě kopnutí to nebylo. To rozpažení akorát rozmíchalo emoce.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
18.11.2019, 19:03
 
A já si myslel, že větší klauni než v sobotu pískat nemůžou... 🙈😡

Ten gól, budiž i když ten způsob porady byl tedy velmi podivnej. Mohlo se stát, že se puk dostal do branky od brusle Vepřovana po kontaktu s naším hráčem. Ale ta penalta?
 
 
 
Reakce na mrskman: Od sezony 2018/2019 IIHF změnila posu...
aha, tak to potom jo. jsme prostě papežštější..ještě aby nám ti mezinárodní troubové do toho chtěli kecat Smajlík
 
 
 
Reakce na Drew: Co sis dneska dal, že tak plašíš kvůli r...
Vždyt ten za brankou od toho byl metr, nejblíž ze všech a změní názor od někoho co je od toho 10 metrů? to je trochu blbost ne? hlavně že si přitom nevykloubil ramena, jak máchal rukama..
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Neplaším, konstatuju na základě toho, ...
Přesně tak. Bez videa si může takovou změnu názoru těžko vysvětlit.
 
 
 
jak řek komentátor, zjevně otočená brusle proti puku o 90° bez další hry, dle nových pravidel jako kopnutí. jen nevím, jestli se k tomu bude někdo z "prezidia" oficiálně vyjadřovat.bez stížnosti nejspíš ne
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Právě že podle nových pravidel to...
Od sezony 2018/2019 IIHF změnila posuzování branek dosažených bruslí. Nový výklad pravidel dle Mezinárodní hokejové federace zní takto: „Gól nebude uznán, pokud útočící hráč usměrní puk do branky bruslí jakýmkoliv způsobem nebo jakkoli natočí brusli s úmyslem nechat puk od ní odrazit.“ Rozhodnutím Výkonného výboru z 6. 8. 2018 bylo pro Český hokej schváleno domácí ustanovení, podle kterého bude Pravidlo 96 aplikováno dle znění Pravidel ledního hokeje 2014-2018 a nikoliv dle výkladu nových pravidel IIHF.

odkaz
 
 
 
Pohyb nohou byl i když né tak okatý , ale byl. Gól neměl platit.
Jasně natočil nohu o 90 ° a mírným pohybem puk kopl.
Dobrý ale kdo tvrdí opak nerozumí tomuto pravidlu.
 
 
 
Reakce na Drew: Co sis dneska dal, že tak plašíš kvůli r...
Neplaším, konstatuju na základě toho, co vidím. Vždyť tam ten nejbližší sudí mával rukama jak blázen, že neplatí. Změnit to rozhodnutí na základě porady je prostě absurdní.
 
 
HEARTHEART | Kamenný Újezd
Reagovat
18.11.2019, 18:56
 
minutu zašlápnutej puk v rohu a nic Smajlík Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Na výstavě HOBBY byli v minulém týdnu i zástupci Motoru. ????hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Právě před 10 lety získala naše reprezentace zatím poslední medaili na MS. Vybojovali ji tehdy i letošní opory Motoru Jiří...

65. narozeniny slaví bývalý vynikající útočník Jaroslav Korbela. V ČB 11 sezon, 371 zápasů, 89 gólů, 187 bodů a 399 TM. Stříbro...

Jaroslav Modrý si může odškrtnout první odtrénovanou sezónu v nejvyšší české soutěži. Jednapadesátiletý kouč získal se svými...