MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "evoorg" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
05.12.2021, 20:10
 
Reakce na Aleš=M=: Jako že by to trénovali sami Guli s P...
Myslím si, že kdyby si to trénovali Pech s Gulašem, tak by ofenzivní prvky naší hry asi jen sotva mohli být tak špatné, jako jsou teď. Myslím si, že i tohle je důvod, proč je na nich trenér tak extrémně závislý, protože prostě a jednoduše Modrý buď nedokáže a nebo ani nemá nějaký reálný plán B z hlediska útoku a spoléhá se na individuální dovednosti jednotlivých hráčů, což může vyjít pouze ve chvíli, kdy jde o hokejisty s vysokým hokejovým IQ.

I proto se mi líbil nápad tuším Tveetyho s tím, že by se buď přivedl další trenér, který by dostal na starosti vyloženě útok, nebo by se práce s útočníky přenechala Martincovi (pokud k tomu má předpoklady). Takovejhle krok by vyžadoval to, aby stávající trenér byl ochotnej sám sebe upozadit, přičemž netuším, zdali v sobě Modrý tohle má, ale na druhou stranu je jen velmi těžko zpochybnitelné, že naše ofenzivní struktura je nijaká a že ty góly ve stylu branky Novotného, tj. "ošklivé" branky z dorážek, z tečí, vyžadující timing na sjetí před bránu a součinnost vícero hráčů, jsou u nás prakticky neexistujícím artiklem ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
05.12.2021, 19:17
 
Reakce na zmetek: Vondrka má už minimálně měsíc koukat n...
To si nemyslím, protože třeba v oslabeních je velmi užitečný a v nižší lajně s pracovitějšíma klukama by mohl přinášet nějakou tu hokejovej nadhodnotu. Na druhou stranu jeho dlouhodobé vydržování v top 6, potažmo přímo do cpaní do Pechovy je dle mého kontraproduktivní.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
05.12.2021, 17:53
 
Je škoda, že jsme to neotočili, šance rozhodně byli a Hradec po druhé třetině přeřadil na nižší tempo, takže byl očividně zaskočenej a teď bude mít přestávku na to, aby se vzpamatoval. Obecně je ale přesně to, po čem jsem po první třetině. Je supeř, že jsme Hradec předčili v agresivitě, ale nebyla to agresivita slepá, nepropadali jsme vzadu, vždy jsme měli 2-3 hráče za pukem, jakmile měl bek metr za zadkem soupeře, tak se vůbec nerozpakoval a posílal puk příklepem ven, jen z těch ztrát ve střední třetině jsme měli 2-3 dobrý přečíslení, tohle je prostě styl, na kterej máme hráče i předpoklady a jestli chceme být úspěšní, tak se budeme muset naučit jej dodržovat po celej zápas.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
30.11.2021, 20:26
 
Dneska teda velký Smajlík všem zúčastněným, protože herně jsme se konečně nějak zkonsolidovali a po první třetině jsem si myslel, že si dojdeme profesionálním přístupem pro vítězství, načež si to očividně mysleli všichni zúčastnění v našich barvách a až do nějakého času 50:00 se snad zápasu ani nezúčastnili. Možná že i tak by to stačilo, protože Vítkovice byli relativně neškodné, ale my jsme jim uvážlivě pomohli a před VŠEMA inkasovanýma gólama jsme udělali obrovské individuální chyby a co víc, 3/4 těch chyb byli od těch nejzkušenějších borců. Celé to pak korunovali trenéři, kterým se konečně vrátili dva použitelní defenzivní centři v podobě Novotného a Venkrbce a oni to rituálně oslavili tím, že nasazovali dvojici Gulaš-Pech do každého oslabení včetně oslabení 4 minuty před koncem. Ehm, raději to ještě zopakuji, ale MILAN GULAŠ STRÁVIL V 57 MINUTĚ MINUTU A PŮL BRÁNĚNÍM PROSTORU V OSLABENÍ PŘI ZÁPASE, V NĚMŽ JSME SE DOTAHOVALI A BYLO NAPROSTO JASNÉ, ŽE HO NASADÍME V ZÁVĚRU. WTF? Může Modrý najít cestu k sestavě a zjistit, že už má konečně defenzivní hráče? Můžeme najít cestu k tomu, abychom při oslabeních nevymýšleli naprosté kktiny (feat Percy, Piskáček, Novotný, Guláš) a normálně puk odpálili do hajz*u? Může Pešina najít cestu k brejlím a nebo alespoň dop*dele? Na to může dát odpověď až budoucnost, ale já jdu najít cestu k něčemu tvrdšímu, protože takhle všestranně a komplexně mě letos ještě žádné sportovní utkání nenaštvalo.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
30.11.2021, 19:54
 
Koukám, že pruhovaní dnes pískají řeckořímský zápas. Ale mnohem víc, než jejich katastrofální výkon mě štve to, že najednou promptně zapínáme za stavu 2:3 a ukazujeme, že se prostě s Vítkama dát úplně v pohodě hrát. Pokud byl od trenérů pokyn se v druhé třetině stáhnout, tak to dnes prokoučovali, pokud to jde od hráčů, tak jsem upřímně šokovanej, že takhle zkušenej kádr může úplně vypadnout ze zápasu ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
30.11.2021, 19:44
 
Bod 1) Absolutně nechápu nasazování Guliho do oslabení. Není v nich příšernej, ale rozhodně ani nijak skvělej a když už z jeho námazu vznikl gól, tak si přisadím.
Bod 2) Ať se na mne nikdo nezlobí, ale to Polákovo oborouční podetnutí Hanzla v útočném pásmu bylo horší než cokoli, za co jsme šli dnes na trestnou.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
30.11.2021, 19:25
 
Reakce na Hukh: Tak tohle nemyslíš vážně? Ten hráč byl j...
Nemyslím si, že bych se snažil někomu extrémně stranit, ale v tomhle případě objektivně uznávám chybu, protože jsem si při prvním pohledu všiml, že tam směrem ven zajíždělo křídlo a myslel jsem si, že v tom pohybu pokračovalo. Ono se ale otočilo a šlo o právě o hráče, který strhnul Karabáčka, takže Voženílek opravdu bránil jen vzduch. Ještě jednou omluva za chybu.

Každopádně obrovská škoda, protože do té doby byli Vítkovice neškodné a tahle situace je posadila na koně. Co se týče "faulů" na konci, tak ten první s přivřeným okem. Vítkovičák chytil hokejku a skočil a rozhodčí to sežral, druhej faul ani omylem, ale mnohem víc teda vyčítám Piskáčkův hail mary pass, bez něhož by vůbec tahle situace nevznikla. Výkon zatím takovej Jekyll v první třetině a Hyde někdy od 30 minuty, takže pokud nedojde k výraznému zlepšení ve třetí třetině, tak to bude bez bodů.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
30.11.2021, 19:02
 
Reakce na Scipioo: Co tam teď dělal Voženílek? Zvyšoval ...
Hlídal si svého hráče. Primárním problémem bylo to, že jsme měli na ledě dva beky z různých obranných dvojic, kteří se oba sjeli na jednoho hráče za bránu. Karabáček se tam pak navázal na hráče před brankou, který si rychle sjel do strany a tím ho trhnul sebou, Venkrbec s Voženílkem si hlídali své hráče a vzniklo tam přečíslení, kdy si Švéd vyplaval do volného prostoru. Těch chyb tam reálně bylo spousta, protože každý z těch tří útočníků mohl situaci lépe přečíst a vyhodnotit, ale na papíře všichni tři útočníci pouze plnili své úkoly a do problémů je dostali beci, kteří zbytečně vyrobili nestandardní situaci.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
30.11.2021, 18:31
 
Já si naopak myslím, že to je zatím velmi dobré. Vítkovice měli možná vizuálně převahu, ale byl to přesně ten typ kontrolované převahy, které jsme i v dobrých obdobích dopřávali spoustě týmů, tj. na puk se dostávají v ostrých úhlech, prostor k přihrávkám je pokrytý a jedinou šancí jsou neefektivní střely z větší vzdálenosti na brankáře, který má nekrytý výhled. My vepředu nemáme velkou účinnost v soubojích, což je logické, protože vítkovická defenziva je vyloženě postavená na 195 cm a 90+ kilových chasnících, ale my výborně využíváme jejich menší pohyblivosti, zajíždíme si za ně, dostáváme je pod tlak rychlostí a skvěle si tam vytváříme prostor v těch nejnebezpečnějších místech. Takticky velmi dobře zvládnuté a snad udržíme nastolený trend.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
26.11.2021, 20:39
 
Budu se držet svého hodnocení z minulých třetin. Tohle byl prostě zápas dvou týmů, které se nenachází v dobrém psychickém rozpoložení a největší rozdíl dnes učinilo, že k soupeři se dnes dvakrát přiklonilo štěstí - při druhém inkasovaném gólu se útočníkovi puk postavil a ve vzduchu zaplaval, čímž dostal úplně jinou trajektorii a Hrachovina sáhl do prázdna. Při třetím inkasovaným gólu dostal tečovaný puk tak divnou rotaci, že Hrachovinovi proletěl výstrojí a zastavit se až před prázdnou bránou. Zásadně nesouhlasím s tím, že by šlo o laxnost, to spíše tam dnes několikrát byla až přílišná snaha něco udělat, i když jsme nebyli zajištěni a pak z toho vyplývali nebezpečné protiútoky. V podstatě ani proti sestavě nemám dnes žádné vyložené námitky, protože ty změny v podobě nasazení Holce do první a Ondráčka do druhé byli dle mého ku prospěchu věci, ale doplatili jsme na to, že jsme jednak opakovaně selhali ve vyložených příležitostech a zároveň že naše produktivní křídla (Gulaš, Abdul, Vondrka) odehráli vyloženě špatné zápasy a v tomhle bodě bych zmínil moji asi největší frustraci směrem k sestavě, kdy za mě prostě posazení Holce se Soptíkem a nasazení Vondrky to top lajny bylo krokem vedle, protože jsme díky tomu výrazně ztratili tempo.
Co se nějaké cesty ven ze současné situace týče, nemyslím si, že teď existuje nějaká jednoduchá zkratka. Můžeme udělat nějaké další změny v sestavě, ale v jádru se to prostě bude kolem těch 3-4 ofenzivních tahounů, protože jde o rozdílové hráče a není to o tom, že když jejich ice time nahradíme bruslivýma klukama, tak ti kluci magicky objeví svoji ofenzivu. Myslím si, že dobrým krokem by mohlo být nasazení Strmeně, protože dvojka v bráně dost často pomůže týmu se zkonsolidovat. Hodně by se teď hodil návrat Štencela, protože přesně v momentech, kdy se týmu nedaří, se začínají objevovat ty trhliny, které dříve efektivní systém zakrýval, viz v posledních zápasech čím dál více chybující Štich. Směrem dopředu pak snad opět vypomůže Novotný a hlavně by měl za mě naprosto jednoznačně dostat prostor Chlubna. Nakonec to ale bude prostě o tom, uhrát jeden, dva zápasy, klidně i haluzově a dostat opět klid na hokejku.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
26.11.2021, 19:14
 
Pro mě je těžké něco vyloženě kritizovat u hráčů, protože je to prostě klasický zápas týmu pod dekou. Je tam snaha, ale puk se odráží od nás a k soupeři a ještě mnohem častěji z té přemíry snahy plynou okna v defenzivě, celé to pak korunuje ta druhá inkasovaná šmudla v pasáži zápasu, kdy to vypadalo, že začínáme přebírat otěže. Zároveň se teď trenérům vrací to spoléhání na top lajnu jako boomerang, protože Gulaš je naprosto evidentně z formy/zraněnej a většina našich dalších produktivních útočníků se teď taky nepotkala zrovna z fazónou, kdežto kluci, kteří jsou vidět v tom pozitivních smyslu, jsou pro změnu zoufale neefektivní (Holec, Karabáček). Z téhle situace asi neexistuje jednoznačně správné a jasné východisko, nicméně pokud jedinou reakcí bude neustálé konzervativní spoléhání se na stejnou skupinku stejně nevýrazných hráčů a udržování stále stejně nefunkčních pořádků, tak to trenérům příliš mnoho fanoušků nenajde ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
26.11.2021, 18:12
 
Nemyslím si, že by ten výkon vcelku byl úplně špatnej, ale chybí nám teď ta jistota a systémová ucelenost, kterou jsme se prezentovali před repre pauzou - hráči se nedoplňují tak jak mají, vystavují se do rizikových situací, snaží se hrát aktivně ve chvíli, kdy nejsou zajištění a pak propadáme vzadu. Navíc nám dost zvlhl střelecký prach a tak i když nějaká ta riskantní přihrávka vyjde, tak ji většinou promrháme. I tak si myslím, že jsme v té třetině byli o něco lepší, ale právě v důsledku oné neucelenosti jsme soupeři rozhodně nabídli více nebezpečnějších příležitostí. Nová top 6 vypadá poměrně nadějně, byť nevím, nakolik je to důsledek toho, že Litvínov jí dává celkem velký prostor.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
24.11.2021, 20:12
 
Druhý osmifinálový zápas mezi Lukko Rauma, kam přestoupil Ondra Slováček a italským Bolzanem se nemůže uskutečnit kvůli vyskytnutí se nákazy ve finském týmu, načež vedení ligy mistrů rozhodlo, že administrativně postupuje právě postižený finský tým, který první zápas vyhrál. To je snad poprvé, kdy v době koronavirové vidím zvýhodnění "viníka" v podobné situaci.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
04.11.2021, 17:47
 
Reakce na zmetek: Já nechápu proč to teď budeme stavět n...
Slovy byl v ideální sestavě bek číslo 8. Určitě se nebudeme přít, že by to měl být výkonnostně náš osmý nejlepší bek, takže ten problém byl očividně v typologii daného hráče, tj. že prostě neměl atributy, které Modrý od beka vyžaduje, ať už z hlediska důrazu, rozehrávky, plnění taktických pokynů či čehokoli jiného. A já Modrému klidně vyčtu sto a jednu věc, ale zrovna z hlediska defenzivy se ho teda zastávat budu, protože náš defenzivní systém je oproti loňskému jako den a noc a Modrý tu dokáže z IMO průměrných až podprůměrných ligových beků těžit velkej nadstandard. Hodně mne mrzí, že to v tomhle směru odnesl můj dost možná největší oblíbenec v kádru, ale přijde mi naprosto logické, že při střetu hráč x systém zvítězí v drtivé většině případů to druhé a že trenér, kterej tu nastolil něco, co v zápasech většinou obstojně funguje, bude zároveň do tohoto systému dosazovat hráče, kteří jeho požadavky nejlépe naplňují. O to více jsem pak rád, že Slováček dostane příležitost ve výborné soutěži a snad ze své kariéry vytěží maximum, protože to poslední, co bych mu přál, je sezóna strávená na pokraji sestavy či tribuně.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
03.11.2021, 17:56
 
Tak na druhou stranu je fakt, že Abdul je ročník 96, takže na náš tým má ještě tak deset let čas. V tom případě ale nechápu, proč bychom ho trejdovali za Mikuše, kterej taky sotva vylezl z kolébky. Ať se Zlín necuká, nabídne gurmánské kombo Žižka + Béďa Köhler a můžeme se začít bavit ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
03.11.2021, 17:24
 
Reakce na CBBudvar: Na foru Beranů debatují, že Budějce...
Na bleskosportu. Že bychom měli o zájem o LW mi přijde celkem logické, ale pro mě osobně by teda bylo dost kontraproduktivní za něj trejdovat Abdula, protože to LW jsem chtěl především pro Abdula samotného Smajlík . Ondráčka bych za Mikuše pustil, ale pochybuji, že by na takový trejd Zlín přistoupil.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
03.11.2021, 16:31
 
Reakce na Jadav: Tak Zlín přichází o mikúše *4*...
Tam asi bude velká legrace. Mikuš byl v zápase s náma prakticky jediný útočník, kterej vypadal, že je na tom ledě schopnej něco vytvořit a zároveň je to jejich suverénně nejproduktivnější hráč. Asi bych o něj i celkem stál, kdybych si byl jistej, že je kondičně v pořádku a kdybych zároveň měl to srdce posílat někoho z našich hráčů na sebevražednou misi do Zlína ...
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
02.11.2021, 20:24
 
Netušil jsem, že tohle někdy napíšu, ale Hanzl byl dnes dle mého našim nejlepším hráčem. Jsem rád, že si zapíše vítězný gól, protože dnes si ho naprosto zasloužil. Remíza po 60 minutách je asi nejspravedlivějším výsledkem, i když musím říct, že vzhledem k průběhu třetí třetiny jsem byl chamtivej a chtěl jsem body všechny. Prodloužení naopak příšerné, hlavně z hlediska Vondrky to byla celkem one man horror show, ale co už, hlavně že jsme to nějak urvali do nájezdů, kde jsem našim barvám dost věřil, protože Hrášek je s to svojí rychlostí a pohyblivostí jasnej nájezdovej gólman a taky to víceméně potvrdil, když soupeřovým útočníkům nedal centimetr volného prostoru. Dva body jsou samozřejmě super, ale mnohem mnohem víc si cením celkového výkonu, kterej dle mého snesl přísnější měřítku a cením si toho o to víc, že tam prostě dneska byly jednoznačné nedostatky, záplaty v sestavě a nedokonalá souhra dvou obranných párů, ale kluci to prostě vzali za ten nejlepší možnej konec, pomáhali si, makali a nakonec opravdu výborného soupeře i přehráli, což je pro týmové sebevědomí strašně cenné. Ještě jednou obrovská pochvala všem!
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
02.11.2021, 19:08
 
Škoda promrhaných přesilovek. Možná že Šenky se Štenclem by pomohli, stejně jako by asi vypomohli při rozehrávce, která tam občas dost zahapruje, nicméně kolem a kolem dle mého prostě slušnej nadstandardní ligovej zápas, kde si příležitosti vytváří oba týmy a kde oba týmy mohou strhnout vítězství na svou stranu. To je pro mne pozitivní poznatek, protože v prvním střetnutí jsme za mne absolutně konkurenceschopní nebyli a v zápase nás držel jen fantastický výkon brankáře a bezzubost soupeřových útočníků. Pokud tohle tempo dokážeme udržet i ve třetí třetině, tak žádné velké námitky na výkon mít nebudu, ať to dopadne jakkoli.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
29.10.2021, 19:27
 
No, tohle sevření puku rozhodně nebylo, nicméně současná situace je do značné míry i důsledkem našeho zalezení do ulity ...
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě