MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-12-5" |  vypnout filtr
 
12345678910>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na skippy64: Tak ono teď s produktivitou má probl...
A nejenom to, zajímavé jsou statistiky, kdy třeba lajna s Karabáčkem je převážně stavěna do zápasu při vhazování ve vlastním obranném pásmu, takže už tak to má mnohem těžší. Naproti tomu Guliho lajna je zase stavěna převážně při vhazování v útočném pásmu... drtivý nepoměr je pak mezi hráči Motoru v čase, straveném na ledě při přesilovkách, kdy zase Guli a spol. neslezou z ledu, naproti takovej tolikrát zmiňovanej Karabáček tam má jen půl minutu za celou dosavadní sezónu.
Takže logicky mají tito hráči druhého sledu mnohem horší výchozí pozici ke vstřelení gól, než přetěžování borci. Což netvrdím, že je špatně, jen je zdrcující ten nepoměr...
 
 
 
Reakce na skippy64: Tak ono teď s produktivitou má probl...
Dneska byli pod 10 minut tři hráči (8-19-56) ten zbytek tam prostě má čas na to dát gól, ale góly dávají zase jen top lajny. Ostatně snad jen proti Spartě se stalo, že na našich gólech neměli žádnej podíl Pech nebo Gulaš, proto i chápu to, že tam chodí pravidelně na 20 minut, oni jsou prostě schopný ten gól dát. A proč píšu o neproduktivitě u Beryho? Pamatuji si to z loňska, kdy měl IT vyšší než teď, ale těch bodů za sezónu nenasbíral moc. Navíc jsem sám psal, že Bery by měl mít ten čas rozhodně vyšší. A Karabáček tu měl dobrou snad jen tu první sezónu. Předloni nějak výraznej nebyl a loni byl tragickej (ostatně kdo ne). Každopádně z tý loňský sezóny je pro mě vyloženým zklamáním Voženílek, ten hrál od ledna skvěle a letos je to od začátku hrůza.
 
 
 
Tak nevím jestli viděl náš trenér stejný zápas, ale z naší strany tam moc tedy kvalitního pohybu nebylo a v prodloužení jsme nehledali cestu, ale spíše síly, když tam musí stavět starší hráče, kvůli tomu že mladíci jsi vlastně podle tabulek s časem stráveným na ledě ani neškrtli. Jeslti takto budeme pokračovat tak opravdu nás baráž o extraligu nemine.
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Abdul? Ten měl dneska 15,5 minuty...
Podepisuju tvůj pohled.

Ale pořád si myslim, že to byla hokejka Smoleňáka a ne Guliho.
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Abdul? Ten měl dneska 15,5 minuty...
Tak ono teď s produktivitou má problém i naše nejlepší lajna, která fakt tráví na ledě spousty času zato mladí hráči jen pár minut a za ten čas se fakt nedá dát moc gólů a nebo se vůbec nějak prosadit, když je trenér nechá sedět. Mohli bychom asi taky ušetřit za velký autobus a jezdit mikrobusem, když povětšinu třeba dnešního zápasu hrají stejní hráči.
 
 
 
Reakce na zdcart: A uvidíš, že podají stížnost k tomu Bo...
No nedivil bych se jim, za tohle se normálně dává 5 minut a konečná. V Třinci (snad jen tam) to bude holt bez kapitána.
 
 
 
Reakce na full: Je to tak, Modrák nemá žádný plán B. V p...
Abdul? Ten měl dneska 15,5 minuty, chodí na přesilovky a navíc to dneska dohrával vedle Pecha s Gulašem. S tím jak je poslední dobou neproduktivní si rozhodně nemůže stěžovat. Karabáček pak může bejt rád, že je v Motoru, nikde jinde by si v extralize ani neškrtl, ostatně se stačí podívat, jak se mu v EL "dařilo" před příchodem do Motoru. Jinak teda souhlasím s tím, že naši mladí by určitě měli dostávat víc prostoru. Ovšem Chlubna je nejspíš obětovanej do juniorky a Bery má bohužel furt problém s produktivitou. Každopádně by si určitě zasloužil víc času a třeba i vrácení na oslabení, který hraje za mě skvěle. U Tomana to nevím přesně, ale přijde mi, že před zraněním hrál docela pravidelně, tak uvidíme, jak se zvládne vrátit do sestavy, až se zotaví. Jinak k tomu hraní na 3 lajny já v podstatě nemám moc výhrady, kór v zápasech, jakej byl dnes, kdy celou dobu dotahuješ (kór když za nás ty góly nikdo jinej než hráči v prvních dvou lajnách dávat neumí), ale v jiných zápasech, kdy je ten zápas vyrovnanej, nebo vedeme si myslím, že by k tomu stažení mělo docházet až někdy ve třetí třetině, protože takhle ty naše top hráče dost vaříme, na což tu ostatně upozorňuje spoustu lidí.
 
 
 
Reakce na zdcart: A uvidíš, že podají stížnost k tomu Bo...
Nedivil bych se...
 
 
 
Rozhovor s hokejistou Vladimírem Caldrem. Proč studoval vysokou školu?
odkaz
 
 
05.12.2021, 22:23
 
Reakce na Paav: Gulaš sekl Lva, Lev sekl Motor. Musíte t...
A uvidíš, že podají stížnost k tomu Bobovi a Gulaš dostane flastr.
 
 
 
Gulaš sekl Lva, Lev sekl Motor. Musíte trošku odsunout bolest, dodal po výhře
odkaz
 
 
Adik02Adik02 | České Budějovice
Reagovat
05.12.2021, 21:56
 
Kladno 0, Zlín 0, Motor 1. Navýšili jsme náskok, za mě dobrý, jedeme dál Smajlík
 
 
VojtaS.VojtaS. | Slavičín / ≡M≡
Reagovat
05.12.2021, 21:51
 
Tyhle prohry v prodloužení se silným soupeřem nesnáším, člověk se nemůže ani pořádně nas*at a odchází od toho jakýsi polonas*aný... Zlaté časy, kdy byla remíza a konec. Jinak za mě vše podstatné už řekli jiní... Neveselý to pohled.
 
 
L3151L3151 | Týnec
Reagovat
05.12.2021, 21:36
 
Nechápu v lajně 77-23-11 hrajou společně a 1 přesilovku a modrák tam nacpe misto 11 Ondráčka nebo Vodrku a je to o ničem.
 
 
Kurt_HüblKurt_Hübl | Kdyby neni...
Reagovat
05.12.2021, 21:34
 
Reakce na full: Je to tak, Modrák nemá žádný plán B. V p...
Lépe to napsat nešlo.👍 Pan hlavní trenér si dle mého zahrává takto s přízní největšího sponzora klubu-a to jeho fanouška.

 
 
SylviaSylvia | České Budějovice
Reagovat
05.12.2021, 21:10
 
Reakce na full: Je to tak, Modrák nemá žádný plán B. V p...
Absolutně souhlasím...
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
05.12.2021, 21:09
 
Pro mě je nasazování a nenasazovani některých hráčů taky záhadou. To může trénovat trenér z hobby ligy. Evidentně to nemůže některé hráče bavit. Až bude setkání s fanoušky měl by to tam někdo na hlas říct neb fanoušci jsou hlavní sponzor. Nasazení v posledních zápasech nebylo na úrovni extraligy.
 
 
JeníčekJeníček | ...fosil - nad Lužnicí
Reagovat
05.12.2021, 20:59
 
Reakce na full: Je to tak, Modrák nemá žádný plán B. V p...
...tvrdá slova ..žel, je v nich mnoho pravdy.
 
 
 
Reakce na evoorg: Myslím si, že kdyby si to trénovali Pe...
Je to tak, Modrák nemá žádný plán B. V podstatě tím pro něho byl jen příchod Novotňáka, který mu rozšířil ten okruh nepostradatelných. Jinak tam není nic.
Není tady ještě ani půl roku a už je ten mančaft v troskách. O Karabáčkovi, Chlubnovi, Beránkovi, ale i Valském nebo Abdulovi nemá cenu hovořit, totéž bude platit i pro Tomana, až se vrátí po zranění. Tihle (až na Valského) mladí borci měli maximálně čerpat ze zkušeností a kvalit ostřílených borců, místo toho sedí jak zařezaní na střídačce a jen bezmocně sledují, jak si tam šestice vyvolených skáče na led, jak ona uzná za vhodné. Občas se tam připlete Vožuch, který se asi úplně zbláznil, protože jeho (ne)výkony na ledě jsou fakt absolutní záhadou.
Díky bohu, že to taková tragédie není ještě i v obraně. Nicméně jsem přesvědčen, že Modrákovo působení na lavičce způsobilo, že všichni výše uvedení jsou totálně mimo, ve velké psychické nepohodě a samozřejmě (to je ruku v ruce s tím) i bez formy.
Normálně se děsím toho, jak to bude pokračovat dál, kam až to nechá Bedna dojít.
 
 
MirdaMirda | Č.H.
Reagovat
05.12.2021, 20:30
 
Neměl zde hrát Jandus do konce ledna.Já,že dnes hrál za Spartu už.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

50. narozeniny slaví bývalý obránce Jiří Hála. V ČB 4 sezony, 68 zápasů, 3 góly a 6 bodů. Člen postupového týmu 1992 a bronzového...

Před 100 lety se narodil Vintíř Němec. V ČB 9 sezon, cca 100 zápasů, 77 gólů. Člen mistrovského týmu 1951 a bronzového týmu 1953....

hcmotor.cz/clanek.asp?id=…Jiří Patera v předminulé extraligové sezoně oblékal dres Motoru, než se vrátil zpátky do Ameriky.. V...

O víkendu jsme hráli fotbalovou exhibici v Nemanicích, mrkněte do fotogalerie! ????hcmotor.cz/clanek.asp?id=…