MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Další diskuse: 
 
 
Zajimava posila pro Hradec. Citi sanci na titul.
 
 
JeníčekJeníček | ...fosil - nad Lužnicí
Reagovat
15.01.2022, 22:22
 
Reakce na lllouis: Nagano bylo tou celonárodní atmosféro...
...ono, nic není zadarmo a mimo jiné, je to i tak trochu daň za to, že jsme měli to štěstí, ten úžasný turnaj zažít a prožít.
 
 
filip29filip29 | České Budějovice
Reagovat
15.01.2022, 22:00
 
Viditelně to tu má hodně lidí podobně, zatímco dříve jsem "žral" každý přátelák, poslední léta už sotva registruju přípravné turnaje. Kdyby při nich nebyla přerušena liga, ani si nevšimnu, že se něco hraje. Hokej na olympiádě? Podobný pocit jako když jede Dynamo do Karviné. Smajlík
 
 
lllouislllouis | České Budějovice
Reagovat
15.01.2022, 20:25
 
Nagano bylo tou celonárodní atmosférou doslova elektrizující. Jen je tedy smutné, že je to už skoro čtvrt století, z velmoci se mezitím stal outsider a fanouškovskou hrdost nutně vystřídal nezájem a znechucení Smajlík . Tehdy jsem si nedokázal představit, že za 24 let řeknu: “Zápasy naší repre mě nebaví sledovat”.
 
 
15.01.2022, 19:12
 
Reakce na Jeníček: "Jde o to, že v týmu nemůžete mít pět...
S tím Naganem je to tak. Je jen málo dnů v životě, kdy si pamatuju přesně kde jsem koukal, co bylo po zápase a jak probíhal zbytek neděle. Smajlík
 
 
 
Reakce na Jeníček: "Jde o to, že v týmu nemůžete mít pět...
Jasně, že nejsou. Dobře Milan udělal, že se jim na to vyfláknul. V tomhle Pešánostavu už není ctí nosit dres nároďáku a Nedvěd je alibista jako hrom.
 
 
 
Tohle je úplně přesný. Zvlášť se mi líbí ta pasáž o faulech hokejkou, kdy se jeden zákrok několikrát nejdřív nepískne, ale pak najednou rozhodčí píská. Tohle mi teda v EL nepřijde tak hrozný, ale v pralese to bylo úplně enormní. Ale i celkově ten nesjednocenej metr rozhodčích je něco, co ten hokej vyloženě kurfí.
odkaz
 
 
 
Sorry, změna strelce
 
 
 
Pouzar hattrick 58 _ 62 minuta
 
 
JeníčekJeníček | ...fosil - nad Lužnicí
Reagovat
15.01.2022, 11:13
 
Reakce na Hami: Guli https://www.sport.cz/clanek/hokej-r...
"Jde o to, že v týmu nemůžete mít pět prvních houslistů" ..To, že Milan "primášem" je, víme z naší kabiny ..respektive střídačky všichni. Ale jde o to, zda ti zbývající čtyři první "houslisté", jsou lepší variantou, nežli Milan... Smajlík

full ..kdo zažil Nagano, již těžko může prožít v našem hokeji něco více! Následné, je již pouhý "druhák" ..a v současnosti??..
 
 
 
Reakce na MARSCH: Nejsem fanouskem repre a to posledni d...
podpis... hokejovou repre jsem v životě poprvé zaznamenal v Praze 85, pak Calgary 88 a další mistrovství jsem doslova žral... svého času i archivace výsledků (tehdy těžko mnohdy dostupných z Jihočeské pravdy), novinové výstřižky apod... každý úspěch a neúspěch jsem prožíval jako nic jiného...
A dnes, snad i věkem, jakékoliv emoce (ve vztahu k repre) opadly. Chování Pešána s Nedvědem, pod vedením Krále, mě nechává relativně klidným, sem tam si to okomentuju a jdu dál. Neřeším, je mi to nějak jedno, repre zápasy vidím tak jeden ze tří, jen ze zvědavosti, jestli je ten výkon stále tak špatný a jde se dál. :(
 
 
 
Nejsem fanouskem repre a to posledni deni ho ze me rozhodne neudela.
Soucasny vedeni reprezentace mi aroganci, zapsklosti, hlouposti a stylem komunikace pripomina hradni kancelar.
 
 
HamiHami | Motooor
Reagovat
15.01.2022, 08:59
 
Guli odkaz
Osobne si myslim, ze Guli nedrzel usta a neco v narodaku vedeni rekl.
 
 
15.01.2022, 08:12
 
Reakce na kerschlic00: Tak Guli už se jim na to vys*ral ...
Protože je z Liberce.
 
 
 
Reakce na zdcart: Taky hned Nedvěd po kritice nominace p...
Tak Guli už se jim na to vys*ral a já se mu vůbec nedivím. To že si 25. místo na soupisce šetří pro Šmída, kterej hrál naposledy snad někdy v září je výsměch Gulašovi, Blümelovi, Flekovi a v neposlední řadě i všem fanouškům.
 
 
14.01.2022, 22:08
 
Reakce na kerschlic00: Teď rozebírají tu nominaci v Buly...
Taky hned Nedvěd po kritice nominace přihlásil, že do 24.1 se ještě mohou nastat změny.Tak uvidíme, co Pat a Mat vymyslí.
 
 
 
Teď rozebírají tu nominaci v Buly a je vážně vtipný, jak v dnešní době k nominaci do reprezentace na ZOH stačí, aby měl hráč historii v Liberci. Že nemá zkušenosti v repre (Knot) nebo že se na letošní EHT ti hráči moc nepředvedli (Řepík) je přece úplně jedno.
 
 
14.01.2022, 21:19
 
Reakce na Aleš=M=: Předpokládám že on si ten příklad vem...
No, asi budeš mít pravdu.
 
 
Aleš=M=Aleš=M= | České Budějovice
Reagovat
14.01.2022, 21:15
 
Reakce na zdcart: Současně se hraje anglická liga a narv...
Předpokládám že on si ten příklad veme z Německa Smajlík
 
 
14.01.2022, 21:10
 
Současně se hraje anglická liga a narvany stadion diváky.V Německu prázdno.Pane ministře, vemte si příklad z Anglie.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Před 105 lety se narodil bývalý útočník Bedřich Kouba. V ČB cca 6 zápasů, 2 góly. Ve 2. prodloužení Svazového poháru rozhodl o...

Máte rádi hokej, Motor a sledujete dění v klubu? Nedělá vám problém český jazyk? Láká vás sportovní novinařina? V tom případě...

Zítra se bohužel ještě hrát nebude... ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

21. narozeniny dnes slaví útočník Matěj Toman. Přejeme všechno nejlepší a momentálně hlavně co nejrychlejší uzdravení! ??