MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Kaul" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
18.04.2021, 00:07
 
Jinak určitě velká gratulace Ferdovi Hovorovi k pětasedmdesátinám , byl to výborný technický hokejista, a patřil mezi tehdy ještě obvyklé obojživelníky. Hrál dobře i fotbal, jako třeba nedávno zemřelí hráči Motoru Pepík Žlunka, či Jirka Helmich. Nebylo žádnou zvláštností, že výborní hokejisté např. Španinger, nebo Milan Hönig nastoupili odpoledne ve fotbalovém zápase za Slavoj a večer pak hráli ligu hokeje. Dnes nemyslitelné.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
17.04.2021, 17:55
 
Reakce na Giuseppe: Dynamu nějak dochází dech a asi se z...
Ale ta neproduktivita je už zoufalá, to mužstvo přece není až tak špatné.
Haberman 44: Byl jsem též malověrný, a tu facku už jsem si dal. Jak mě Motor letos nechával úplně klidným, pondělní zápas Jihostroje asi vynechám. Bylk by to nápor na mou chabou nervovou soustavu.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
15.04.2021, 17:52
 
Reakce na Phil-the-Thrill: Mě teda spíš zaráží, že žádne...
To je na tom to nejhorší. Rozhodčí to vůbec nezvládl, nedokázal si zjednat respekt, a utkání se mu úplně vymklo z ruky. Trest žádný.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
15.04.2021, 17:08
 
Reakce na motor27: A ty zase zapomínáš, jak se ten dobyt...
Ne, vůbec na to nezapomínám, taky jsem to zmínil, navíc už to tady zaznělo x krát. Rangers hráli jako prasata, vždyť já s tebou souhlasím, a vůbec už neschvaluji tu nesmyslnou výši trestu pro Kúdelu.
Ale já se přiznám, jsem proti rasismu v jakékoli jeho podobě. Znám lidi, kteří si myslí, že když mají bílej ksicht, automaticky znamenají něco víc, než ti s "jiným" ksichtem. Pak, když se s nimi bavíš, zjistíš, že v té bílé palici toho moc není. Stejně tak jsem proti primitivnímu rasismu zase z druhé (té černé) strany. Myslím to v obecné rovině, a nespojuj si to s tímto zmiňovaným zápasem. A klidně si mysli, že jsem blbec.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
14.04.2021, 23:35
 
Reakce na zbyna-ck: A Btw. pokud jsem to dobře pochopil,...
Zbyňo, ty jsi jeden z nejčastěji diskutujících, a já tvé příspěvky rád čtu, ale tuto kauzu myslím vnímáš dost jednostranně, i když se snažím tvé pocity pochopit. Copak asi šeptal Kúdela Kamarovi do ouška ? Pohádka na dobrou noc to rozhodně nebyla. A představa, že by se během pár vteřin tohoto "rozhovoru" zrodil v Kamarově hlavě plán na diskreditaci Slavie kvůli rasismu, mi připadá jako dost šílená konstrukce. Vzhledem k jeho okamžité reakci soudím, že musel být nas*án notně. Aby bylo jasno, ani jednoho z aktérů tohoto incidentu nepovažuji za nějak zvlášť bystrého. A souhlasím s Kohym, má naprostou pravdu, že Kúdela udělal totální kravinu. Slavia je měla na lopatě, poslední minuty jim nepůjčila balon, hrála s nima bago. Měla je to nechat vyžrat až do konce, a pěkně si je vychutnat. Ale tohle bylo zbytečné. Já vím, že když Slavii tak hrůzně zrakvili Koláře (a nejen to), hráči těžko drželi nervy na uzdě, ale jako profíci to měli zvládnout. A chtít po hráči, aby přiznal rasistickou nadávku ? On i Slavia vědí, že to nikdy přiznat nemohou. Flastru stejně neunikli. V žádném případě nechci omlouvat hráče Rangers, a vše, co se seběhlo po zápase.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
10.04.2021, 13:27
 
Reakce na Haberman44: Ten rozdíl je vidět dost. Oni mají...
V poli mají takřka všechno, vyberou i nemožné, mají i míče, které jsou snad i centimetr nad palubovkou, k tomu skvělý servis. Bude-li současný obraz hry stále stejný, na obrat to nevypadá. Tvoje hodnocení je přesné, a ač nejsem žádný volejbalový odborník, vidím to stejně. Ten rozdíl víc než patrný.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
09.04.2021, 23:28
 
Reakce na Haberman44: Tak KV 2:0 na zápasy, 6:2 na sety....
Taky si myslím, že tady je hotovo. Taky bych se rád mýlil, ale myslím si bohužel...
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
06.04.2021, 20:55
 
Reakce na Haberman44: Karlovarsko dnes úplně jinde. Ind...
Zničil nás hlavně jejich servis. Tam byli opravdu jinde. Karlovarsko jasně lepší, tak uvidíme.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
04.04.2021, 15:22
 
Reakce na KohyCZ: Mě právě překvapilo, že zrovna ty bys ...
Nebylo to studio Zero ze seriálu Dabing street ?
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
09.03.2021, 11:06
 
Reakce na -Tom-: Zajímavý, že klub dělal rozhovory s hrá...
Byl bych dost rád, kdyby jsi si mě nepleť s KAUTEM, který se sem nově zaregistroval.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
07.03.2021, 19:36
 
Renda byl holt borec, a klidně by tu jednu sezónu ještě dal.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
07.03.2021, 18:18
 
A navíc Čolič nedal penaltu.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
04.03.2021, 16:05
 
Koukám, že k někomu ještě nedorazila zpráva, že minulý rok postupoval vítěz přímo. Čili žádná baráž. Značné zpoždění.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
04.03.2021, 14:44
 
Reakce na Jeníček: Když již se tady míchá fotbal s hokej...
Jeníčku, to já taky ne. Však taky píšu, že je co zlepšovat.A týká se jak Motoru,tak Dynama.
V té fotbalové lize je bohužel dost týmů, na které se koukat nedá, a já ani sledování ligy (té jedné velké nudy) moc neholduju. To je hold úroveň českého fotbalu. Všímám si Dynama, protože jsem Jihočech, a na Dynamo chodím od dob, kdy hrálo ještě na škváře. A co se Motoru týká, nejsem s tebou ve při. Dokonce si myslím, že to mužstvo není až tak zlé, jenom si myslím, že ten "buldočí styl" nás stál mnohokrát body. Myslím, že těch hráčů kteří na EL mají je víc (resp. mohli by ji hrát).
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
04.03.2021, 12:20
 
Reakce na switch: A proč? V lize nespadnou a poháry dal...
Třeba na to, bojovat o co nejlepší umístění, snažit se získat co nejvíc bodů. Můžou se snažit dokázat víc, účelem sportovního soutěžení přece je , nebo měla by být, snaha vyhrávat. Skončit v lize na co nejlepším místě snad stojí za to. Včera hra nevypadala tak úplně špatně, ovšem koncovka stejně mizerná. Je co zlepšovat. Vzpomínám při té příležitosti, jak svého času Varnsdorf, nebo Čáslav vyhráli 2. ligu , resp. umístili se na postupovém místě, a i když bylo všem na 99% jasné, že postoupit nemohou, protože jejich kluby nesplňovaly podmínky pro 1. ligu, nic nezabalili, a dosáhli největšího úspěchu svých klubů v historii. Sorry za tuhle pozdní reakci, od tvého příspěvku už uplynulo hodně vody.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
03.03.2021, 23:17
 
Reakce na Haberman44: To samozřejmě vím, ale nic to nemě...
Chtěl bych se Drobného trochu zastat. Nebyl v tom sám, míč už prošel Králikovi, který ho zřejmě nechával Drobnému, ale zasáhnout mohl, a pak hráč na levém beku (Skovajsa?) nepokryl Peška. Je fakt, že míč takhle lacino neměl propadnout malým vápnem. Ale jinak souhlas s tím, co píše Salvelino, je lepší se soustředit na ligu, a v klidu jí dohrát.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
23.02.2021, 23:19
 
Tak Jeníkův den to dnes zrovna úplně nebyl, to je třeba uznat, ale Liberec byl po většinu zápasu prostě lepší, a vyhrál zaslouženě. A vzhledem k síle soupeře jsme se vůbec neprezentovali špatným výkonem, po dost bídné první třetině jsme se zvedli a až do konce jsme hráli slušně. S výhrou jsem nepočítal, ale nespokojený nejsem.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
21.02.2021, 17:58
 
Tak jsme se dočkali konečně výhry, Zlín dnes opravdu dost bídnej; potěšitelná je forma Strmeně, ten na sobě zapracoval, a hodně získal na jistotě.
Evoorg: Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
21.02.2021, 16:03
 
Motor zatím dobře, ale Dynamo bohužel výbuch.
 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
14.02.2021, 15:56
 
Dynamo dobře Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Martin Hanzl doposud svou hokejovou kariéru prožíval na severu Čech. Do extraligy naskočil v Litvínově a strávil tam pět sezón....

Brankář Motoru Jiří Patera se může stát vítězem Zlatá helma SENCOR za uplynulou sezónu! Jestli se vám jeho zákrok líbil, můžete...

Stalo se, co se v klubu nikdo ani neodvážil odhadovat. Více než 3000 permanentkářů nechalo veškeré své peníze za sezónní karty...

Posilou zadních řad Motoru se stal Petr Šenkeřík. Třicetiletý bek přišel z Karlových Varů. Co od angažmá na jihu Čech očekává?...