MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-3-24" |  vypnout filtr
 
12345678>
Další diskuse: 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
24.03.2019, 23:00
 
V Prostějově se dějou věci...

Ona i další opoziční zastupitelé poukazovali také na to, že město chtělo přidělit milionové dotace místnímu hokejovému klubu LHK Jestřábi, který je nyní v insolvenci, přestože předseda klubu Michal Tomiga i samotný spolek měli exekuce. Kvůli nesrovnalostem v účetnictví klubu, krácení daní a manipulacím s fakturami nyní čelí předseda policejnímu obvinění. Žena požadovala jasné vyčíslení, za co poskytnuté dotace utratil.

odkaz
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
24.03.2019, 22:26
 
Reakce na Paav: Ty Vítky taky v sezóně jakžtakž, hrajou ...
Jj, nějak to tam nemůžou nastartovat, přitom dřív hráli víceméně pravidelně semi...
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: ono je to jedno, budeme bodovat, bud...
Jo dělám si srandu. Jak jsem psal včera, ten jeden co vyšel mi stačí...
 
 
 
Ty Vítky taky v sezóně jakžtakž, hrajou střed a pak v PO druhej rok po sobě 0:4....
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
24.03.2019, 22:22
 
Reakce na Paav: Třeba jo ;) Vítky se hecnou a Šimon neb...
ono je to jedno, budeme bodovat, bude semi a finále, tak se rozhodne bodama.
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: mimochodem sledujte dál vývoj tipova...
Třeba jo Smajlík Vítky se hecnou a Šimon nebude mít den. Smajlík
Jen sranda Smajlík
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
24.03.2019, 22:12
 
Reakce na Kellewan: Jsem to natipoval nějak blbě :) nebu...
to bych nedělal, pověrčivost a tak ;-) ale poslal jsem na sportclubstats.com prosbu, ať udělají baráž - ta poslední, co jsme hráli, tam byla.

odkaz

NHL:

odkaz
 
 
24.03.2019, 22:07
 
Reakce na zbyna-ck: mimochodem sledujte dál vývoj tipova...
Jsem to natipoval nějak blbě Smajlík nebude taky tipovacka na baráž ?
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
24.03.2019, 22:01
 
mimochodem sledujte dál vývoj tipovačky. Je prakticky jasný, že se nestane, že by někdo měl všechno dobře, takže půjde o body Smajlík Paav i Pankváč totiž tipovali sedmizápasovou sérii Třinec-Vítky, což se asi nepřihodí.

odkaz
 
 
24.03.2019, 21:58
 
Tak teď na Primě říkali že Pardubice si pád o ligu níž vůbec nepřipouštějí tak uvidíme a hlavně co řekl Martinec nechápu prý peníze jsou ale hráči ne to fakt nechápu tak když je mají tak si snad můžu dovolit koupit takový hráče ze bude hrát o titul a ne o záchranu
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: Myslíš to fórum, kde píšou, že praso...
Už aby to začalo, se těším jak malej kluk na Ježíška! Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
24.03.2019, 21:30
 
Reakce na Hejamotor: Já nechápu že máte potřebu se vysir...
Myslíš to fórum, kde píšou, že prasopes je velikej kamarád s Prospalem a plánuje se přesun zpátky? To je samo o sobě taková žumpa, že to nejde zhoršit Smajlík

K baráži, šanci v ní a tak... Pokud chytneme start, může to dopadnout tak, jak si všichni přejeme. S Kladnem třeba v baráži neuhrajeme ani těch 6 bodů, ale letos vede cesta přes oba kluby z extraligy. Nemáme o nic horší kádr než oni, za tím si stojím. Vždyť Guman, Ferenc, Kolman, Zachar a spousta dalších - to všechno byli hráči 1. ligy a hrajou v ELH předkolo nebo playoff. V Chomutově patří k nejlepším Raška z Třebíče, v Pardubicích hraje Venkrbec...

To, čím kluby z ELH v baráži můžou uspět, je to, že jsou celou sezónu zvyklí na daleko kvalitnější hokej a umí řešit situace chytřeji a hokejověji. Ale bruslení, nasazení atd.? Hlavně v prvních zápasech by mělo být na naší straně. Snad to tak bude.
 
 
24.03.2019, 21:22
 
Reakce na full: Já bych se letošní baráže vůbec nebál. T...
Asi tak. Hlavně si z nikoho předem nesednout na prd*l. Natrénováno máme, tak jen pořádně seřídit mířidla, držet se pokynů trenéra a směle do toho. S pokorou, ale bez přehnaného respektu!
 
 
 
Já bych se letošní baráže vůbec nebál. Týmy z ELH mi přijdou hodně zdecimované, v tom vidím obrovskou šanci pro oba týmy z CHL.
Pardubice, myslím, půjdou dolů... tam je všechno špatně a vůbec tomuto týmu nevěřím (na rozdíl od předchozí baráže, kde jsme s nimi hráli).
Chomutov, Kladno a MOTOR si to rozdají o dvě postupová místa. U Chomutova (už to tu několikrát zaznělo) je to hodně velká neznámá... ten tým, v mých očích, může baráži vládnout, stejně tak ale může totálně propadnout, jeden fakt neví. Kladno se rozehrálo, o tom žádná a není to jen o Plekancovi s Jágrem... výborně hraje Vampola, Zikmund, Machač, Strnad... ten tým ukázkově přepnul na play off mód. Ovšem ani Kladno neřadím mezi vysloveně jasné favority. Stejně totiž hrajeme i my - v play off předvádíme parádní výkony, Motor má svou tvář, víme, co hrát, je to "protivný" hokej (z pohledu soupeře), na který si troufám tvrdit není připravené žádné mužstvo. Takže pokud nesejdeme z nastoupené cesty, nemusíme se bát vůbec nikoho a letos to tímto hokejem prostě uhrajeme.
 
 
 
V zájmu klubu Beránka nepouštět na repre.Teď začíná nejdůležitější část sezóny a toho kluka bude sakra potřeba. Kouč repre by to mohl snad respektovat.Každý přece ví, o co Motoru jde.
 
 
24.03.2019, 21:12
 
Já nechápu že máte potřebu se vysirat na fórum Mechova chceš se radovat ze nepostoupili tak se raduje tady akorát na sebe upozornujete co jste za ....
 
 
 
Reakce na Motor27: Hlavně se nesmíme bát hrát! Žádný vel...
Nikdo nebude. Vsichni maji salmonelu.
 
 
24.03.2019, 21:01
 
Šimánek by byl výborný na nájezdy.
 
 
 
Reakce na kellewan: Jako dvojici pro oslabení bych je ne...
Otázka je v jaké bude formě. A zda bude i Beránek....
 
 
24.03.2019, 20:58
 
Reakce na Motor27: Dančišin a Beránek tvoří pro mě dost ...
Jako dvojici pro oslabení bych je netrhal, ale prostě ten Šimánek se v bojích o ELH hodit bude, to mi nikdo nevymluví. Zase tolik hráčů se stovkami zápasů v ELH nemáme.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Kdepak, s posilami ještě není konec! Pokud někomu zatím v obraně chyběly centimetry a kila, tak v tomto případě to tak určitě...

Je tu další MOTORÁCKÝ PODCAST! Milan Gulaš vypráví o svých začátcích, o tom, jaký byl floutek, ale i o tom, jak ho zejména...

40. narozeniny slaví René Vydarený! V ČB 11 sezon, 578 zápasů, 50 gólů, 172 bodů, 75 +/- bodů a 390 TM. Člen bronzového týmu 2008...

Martin Hanzl doposud svou hokejovou kariéru prožíval na severu Čech. Do extraligy naskočil v Litvínově a strávil tam pět sezón....