MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2019-11-12" |  vypnout filtr
 
1234>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na -tom-: Kappa jediný co udělala, že nažehlila n...
Naprosto s tebou souhlasím. Taky mě mrzí, že si ve fanshopu nevyberu. A moje sociální bublina taky ne - minimálně ne v takovém rozsahu, v jakém by mohla/chtěla. Dost mě ale překvapuje, že máš ještě chuť o tomto tématu diskutovat s Kohym. Ten už se nezmění a jeho pravda bude vždy ta jediná správná a neochvějná...
 
 
12.11.2019, 23:46
 
Docela jsem se zasmál. Jo a Quaku, styď se, čeká na tebe... Smajlík

odkaz
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
12.11.2019, 22:39
 
Kohy vtipnej tweet Smajlík

odkaz

A novinář Jakub Konečný bude asi solidní nedouk, když ani neví, že původní německá (vymarska) vlajka byla cerno-cerveno-bila. Proto mají bílý dresy. Modrý dresy Italů zase plynou z tradiční barvy italských králů. Není nad servilniho novináře... Bohužel ten jeho nesmysl nikdo neopravil.
 
 
 
Reakce na vrby1928: Kohy, tohle okecávat můžeš, jak chce...
Kde jsem psal, že jsme s tím spokojený? My jim, kromě jiného, všechny ty vesměs negativní zprávy třeba odsud předáváme. A tlak na sobě má každopádně provozovatel i sám, protože jemu to musí vyjít finančně tak, aby se mu vyplatilo dávat klubu to, co mu dává. Takže fakt není pravda, co píšeš v poslední větě.

Já mám z fanshopu cca 5-6 věci a všechno zatím drží, takže to zkouším i osobně. A opět - netvrdím tím, že někdo jiný nemůže mít zkušenost jinou. Jen mám pocit, že tohle nepřipouštíte vy tady.
 
 
 
Kohy, tohle okecávat můžeš, jak chceš, ale fanshop je poslední léta tragédie, a Kappa to bohužel nezlepšila. Ale to už jsem tu psal několikrát. Pokud nevěřiš, kup si např. tohle odkaz Pětkrát to vyper a poznáš, jaký výrobky Kappa dělá. A takových trik je tam dle lidí v mém okolí více. V ostatním sortimentu je zase tragický výběr (např. pro ženy), a když už něco aspoň trochu jde, zase nejsou velikosti. Atd. atd. Jelikož vy jste s tím spokojeni, tak očividně ani není tlak na nějaké zlepšení.
 
 
 
Tak ono to neni jen o práci, ale skladových zásobách(ne prostorách). V tom je externí firma a smluvní plnění jednoznačný plus.

Každopádně si myslim, že nějaká kolekce určená pro běžný nošení, kde by se s logem motoru pracovalo jako s modním brandem...a bez nápisů kappa...by mohla mít úspěch. To logo samo o sobě je jednoduchý a na pohled funguje. Třeba ta úplně první varsity mikina byla úplně super.
 
 
 
Reakce na quak: Já z těch setkání mám dobrý pocit. Nefor...
To je dobře. Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
12.11.2019, 21:03
 
Reakce na P.XTRM: To quak a Hukoth: Díky za reakci. Příš...
Já z těch setkání mám dobrý pocit. Neformální atmosféra, otevřenost, kterou v tomto klubu pamatuji jen z doby Jardy Davida. Takže ano, řekl bych, že je s klubem vše v cajku a na dobré cestě. Smajlík
 
 
12.11.2019, 20:58
 
To quak a Hukoth: Díky za reakci. Příště už se na to setkání, doufám, dostanu. Zatím mi stačí vědomí, že je s klubem vše v cajku a že je vše na dobré cestě.
 
 
Aleš=M=Aleš=M= | České Budějovice
Reagovat
12.11.2019, 20:53
 
Reakce na Tony8385: Naprostý souhlas , ten výběr je hnus...
Také souhlas Smajlík
 
 
HukothHukoth | Nejhorší fanoušek Motoru
Reagovat
12.11.2019, 20:40
 
Reakce na P.XTRM: No minule sem, tuším, z onoho setkání ...
Já bych jenom doplnil Quaka.

Furt platí možnost osobní účasti pro KOHOKOLIV. Ty schůzky nejsou pouze pro členy nějakých skupin, to je jen nástroj k regulaci počtu lidí. Na začátku jsme si řekli max cca. 30 kusů, kdyby přišlo 40, tak se to taky asi dá, ale stovka se tam prostě nevleze. Ale 30 se nás nesešlo ještě nikdy, volný místa jsou vždycky.
 
 
 
Reakce na -tom-: Kappa jediný co udělala, že nažehlila n...
Naprostý souhlas , ten výběr je hnus ( velebnosti)...... proč si přidělávat práci, když to funguje z pohledu vedení. To je snad jediná kaňka na práci celé organizace MOTOR.
 
 
 
Reakce na -tom-: Kappa jediný co udělala, že nažehlila n...
Vždyť vůbec neznáš čísla, tak jak víš, kolik kde utíká peněz? Třeba je to přesně naopak... Smajlík Ankety děláme ob rok, na netu i na stadionu. S lidmi se baví i přímo prodavači. A ať se ti to pozdává, nebo ne, existuje nemálo spokojených zákazníků. Není to nic divného. Já taky neznám nikoho, kdo volí Babiše, a volí ho 30 % lidí.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
12.11.2019, 20:14
 
Reakce na P.XTRM: No minule sem, tuším, z onoho setkání ...
Psal jsem minule podrobný report z toho setkání, napsal jsem ho i teď, ale pouze interní pro LG komunitu. Je to spíše neformální, včetně nějakých mých komentářů a poznámek, které bych asi nechtěl veřejně prezentovat. Popravdě se mi to už moc nechce upravovat do public podoby a také by asi byla nutná opětovná autorizace Standy Bednaříka, neb ta původní se týkala jen LG webu. Z fóra nepřišel jediný dotaz, tak mi to přišlo, že o to žádný velký zájem není. V případě většího zájmu bych se k úpravě asi dokopal, pokud se jedná o pár lidí, zkuste si napsat na losgaucos@seznam.cz...
 
 
 
Autobusový výjezd do Litoměřic
Vlakový výjezd zrušen, zvolena náhradní varianta -> dva autobusy s celkovou kapacitou 103 lidí.

Ještě zbývá pár volných míst ! Tak na nic nečekej a přihlaš se na motorfans@email.cz
Smajlík

Více informací o výjezdu
odkaz
 
 
 
Nechtel jsem privezt debatu zpet na fanshop. Jen se mi proste nelibi ta obrovska svoboda tehle neziskovek v tom jak utraci penize z nasich dani za absolutni nesmysly! A nehrajme si tady uplne na to ze i kluby jsou strasne soukromy firmy, CEZ polostatni, Mesto, Kraj... ja bych byl pro aby kazda firma mela povinnost zverejnovat krome vyrocni zpravy a financnich vysledku i podil trzeb z verejneho. Pak Babis musi zvysovat dane, zdanovat rezervy pojistoven...
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
12.11.2019, 19:47
 
Kappa jediný co udělala, že nažehlila nebo našila logo Motoru na jejich hadry. Tohle opravdu není důstojné jedné z největších fanouškovských základen v republice. Nehledě na to, kolik tady utíká klubu peněz.
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
12.11.2019, 19:43
 
Reakce na KohyCZ: Neřešíš v té své úvaze spoustu podstat...
Tady nikdo nemluví o trikách a čepicích. Klidně ti pošlu odkaz na firmy, který zajišťujou prkotiny, kterých máte plnej fanshop ... od klíčenek, otvíráků na piva, podložky pod SPZ až třeba po půlitry nebo vonítka. Nepotřebuješ k tomu vůbec nic a ani nemusíš bejt Einstein, stačí ti odeslat jeden pitomej email. A jsem si jistej, že by se na tom vydělalo, pokud si myslíš že ne, tak někde děláte ještě větší chybu, než jsem si myslel s timhle myšlením.

Přesně jsem věděl, že mi napíšeš to, že tržby mluví jasně. Ale když lidem nenabídneš nic lepšího, sáhnou i po h*vně. Proto jsem psal že když se přestane točit pivo, a bude se prodávat malinovka, tak si jí lidi taky koupí, protože mají žízen. Stejný je to teď s fanshopem. Jsou lidi, co si to koupí, protože prostě chtějí mít něco s motoráckým motivem Smajlík Tady přece nejde vůbec o mě! Ale vem si že by se toho prodalo třebas ještě jednou tolik, kdyby to nebyl takovej hnus ty výrobky. To by se protáčeli Bednovi dolary v očích. Udělej pořádnou anketu znova, na FB i tady na webu, jak se líbí produkty ve fanshopu :D A uvidíš ....
 
 
 
Reakce na MaartyJay: Chápu, že se podobných věcí bude dr...
Já s tebou rozhodně souhlasím ohledně českého žluto-zeleného paskvilu. Ale teda Štěpánkovy kreace v Davis Cupu mi přišly vždycky šíleně nevkusný. Vlajková kreace s prohozenými barvami toho byla vrcholem.
 
 
 
Reakce na -tom-: Chápu, že prodat značku =M= firmě Kappa...
Neřešíš v té své úvaze spoustu podstatných detailů. Jen zaplatit to, co Motor dostává v penězích i produktech, na to bys tou svou ideou fanshopu vydělával hodně dlouho. Tohle fakt není jen o výhodném objednání pár triček a kšiltovek. Navíc když myslíš, že tvůj vkus je mainstream, tak se asi pleteš, no. Čísla ve výzkumu (a zřejmě i v prodejích) to ukazují.

Ale nechci tímhle příspěvkem samozřejmě tvrdit, že všechno s je eňo ňůňo.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Je tu další MOTORÁCKÝ PODCAST! Milan Gulaš vypráví o svých začátcích, o tom, jaký byl floutek, ale i o tom, jak ho zejména...

40. narozeniny slaví René Vydarený! V ČB 11 sezon, 578 zápasů, 50 gólů, 172 bodů, 75 +/- bodů a 390 TM. Člen bronzového týmu 2008...

Martin Hanzl doposud svou hokejovou kariéru prožíval na severu Čech. Do extraligy naskočil v Litvínově a strávil tam pět sezón....

Brankář Motoru Jiří Patera se může stát vítězem Zlatá helma SENCOR za uplynulou sezónu! Jestli se vám jeho zákrok líbil, můžete...