Diskusní fórum
Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
03.06.2026, 07:09
126 tisíc nejvyšší roční plat, před zdaněním? Máš pravdu, to moc není vzhledem k tomu, že medián v US je kolem 65 tisíc ročně... Navíc se to dost liší podle toho, kde člověk žije (Washington 120 tisíc, Mississippi 50).
Ale ta soutěž se teprve rozjela, za 3 roky to klidně může být 10x tolik.
Ale ta soutěž se teprve rozjela, za 3 roky to klidně může být 10x tolik.
02.06.2026, 10:07
28.05.2026, 22:07
28.05.2026, 21:40
Švýcaři hrajou skvěle. Ve světle toho, jak hrajou, byl náš výkon úplně ostudný... v chůzi a bez nasazení.
28.05.2026, 19:31
Hele asi takhle: s tímhle týmem nešlo čekat ani výsledek, ani dobrou hru. Úplně strašný výkony předvedli hlavně "zkušení" hráči, kteří ve výsledku jen klouzali z místa A do místa B a mlátili nazdařbůh do puku.
Nasazení v dnešním zápase bylo asi na úrovni 25.kola extraligy mezi 10.a 12.týmem...
Holt je třeba si uvědomit, že právě dnešní hráči kolem 30+ jsou ta generace, co z juniorských akcí vozila jen příděly a třásla se o udržení.
Nasazení v dnešním zápase bylo asi na úrovni 25.kola extraligy mezi 10.a 12.týmem...
Holt je třeba si uvědomit, že právě dnešní hráči kolem 30+ jsou ta generace, co z juniorských akcí vozila jen příděly a třásla se o udržení.
25.05.2026, 16:24
19.05.2026, 10:01
jo, to souhlasím. Ale já vlastně ani nevím, jestli takový beky někde máme... on to říkal Rulík v rozhovoru před MS, když vysvětloval, že nebere Klapku. Velký hráč se hodí, ale na MS se bruslí v obrovským tempu. A radši vezme bruslaře, byť je menší, co to stíhá. Velkej a důraznej bek, co to zvládne ubruslit je vzácnost.
19.05.2026, 09:01
Galvas je moc mladej?
Přesně tohle nastavení je to, co nás tak strašně táhne dolů. Tahle země není pro mladý. Jak není hráči 25, tak je moc mladej... proboha. V jeho věku hrajou hráči NHL v klíčových rolích. Havlát, Pasta nebo Hertl byli už top hráči.
Galvas hraje naprosto parádně. Konečně máme takovýho beka. A stejně se najdou lidi, co napíšou, že hraje špatně, že je moc mladej a podobný moudra. Ach jo. Jestli nás něco stálo zápas se Slovinskem, byly to strašný výkony bez nasazení od zkušených hráčů jako Flek, Černoch, Tomášek nebo Voženílek. Rozhodně ne dvacátníci. Ti naopak zahráli dobře. Včera nám zápas málem prohrál Ščotka.
Musím říct, že letošní MS mě baví jako už dlouho ne. Právě proto, že na něm konečně hrajeme s odvážnou sestavou plnou hráčů, ve kterých je budoucnost hokeje (Alsher, Galvas, Melovský, Blümel, Ticháček, Cíba, Chmelař... ještě mohl vzít trenér toho Sikoru, nic by se nestalo. Hůř než Beránek nebo Tomášek by určitě nehrál.
Přesně tohle nastavení je to, co nás tak strašně táhne dolů. Tahle země není pro mladý. Jak není hráči 25, tak je moc mladej... proboha. V jeho věku hrajou hráči NHL v klíčových rolích. Havlát, Pasta nebo Hertl byli už top hráči.
Galvas hraje naprosto parádně. Konečně máme takovýho beka. A stejně se najdou lidi, co napíšou, že hraje špatně, že je moc mladej a podobný moudra. Ach jo. Jestli nás něco stálo zápas se Slovinskem, byly to strašný výkony bez nasazení od zkušených hráčů jako Flek, Černoch, Tomášek nebo Voženílek. Rozhodně ne dvacátníci. Ti naopak zahráli dobře. Včera nám zápas málem prohrál Ščotka.
Musím říct, že letošní MS mě baví jako už dlouho ne. Právě proto, že na něm konečně hrajeme s odvážnou sestavou plnou hráčů, ve kterých je budoucnost hokeje (Alsher, Galvas, Melovský, Blümel, Ticháček, Cíba, Chmelař... ještě mohl vzít trenér toho Sikoru, nic by se nestalo. Hůř než Beránek nebo Tomášek by určitě nehrál.
18.05.2026, 21:41
18.05.2026, 21:15
18.05.2026, 20:58
Jako hoši, po dnešku by možná rozhodčí z extraligy zasloužili bonbonieru...
Tohle je přehlídka úplných jelit.
Tohle je přehlídka úplných jelit.
17.05.2026, 20:30
Ten kluk předvede za jednu třetinu víc kreativity než Voženílek za půl sezóny. Bylo by fajn, kdyby mu všichni dali pokoj. Včera hráli někteří jakože prej zkušení hráči úplně šíleně, ale furt někdo bude řešit mladý kluky. Konkrétně Galvas mohl mít včera 3 asistence, ale to by nesměl hrát s dřevákama, co netrefí z mezikruží ani bránu.
Já jsem rád, že konečně máme beky, co umí i něco jinýho než alibisticky nahazovat puk po mantinelu. To umí každej trumbera. Takových jsme dřív měli plnou repre. Jen ať se kluci vyhrajou. Že to včera nevyšlo? No jo no... takových zápasů ještě bude...
Já jsem rád, že konečně máme beky, co umí i něco jinýho než alibisticky nahazovat puk po mantinelu. To umí každej trumbera. Takových jsme dřív měli plnou repre. Jen ať se kluci vyhrajou. Že to včera nevyšlo? No jo no... takových zápasů ještě bude...
14.05.2026, 11:54
Teda představa, že profi klub vyřeší situaci, kdy mu chybí elitní centr tím, že se řekne "ale on to Olesen přece na centru taky trochu zvládne", je úplně šílená... to jde udělat možná tak v žácích, ale určitě ne na úrovni extraligy.
A může se to spinovat jak chce, je to nesmysl. Takže pustit Harrise a nepřivést opravdu top centra ve smyslu jasná první lajna a přesilovka, je naprostej úlet. Stejně jako ostatní jsem žil v (očividně naivní) představě, že jestliže pouštíme hráče, jako je Harris, tak máme v ruce podepsanou smlouvu na 3 roky s top hráčem.
Mimochodem - z jinýho soudku - na MS jede i Crosby, tak to vypadá, že i letos budou některý soupisky dost zajímavý.
A může se to spinovat jak chce, je to nesmysl. Takže pustit Harrise a nepřivést opravdu top centra ve smyslu jasná první lajna a přesilovka, je naprostej úlet. Stejně jako ostatní jsem žil v (očividně naivní) představě, že jestliže pouštíme hráče, jako je Harris, tak máme v ruce podepsanou smlouvu na 3 roky s top hráčem.
Mimochodem - z jinýho soudku - na MS jede i Crosby, tak to vypadá, že i letos budou některý soupisky dost zajímavý.
12.05.2026, 12:46
11.05.2026, 09:09
05.05.2026, 20:59
Však to píšu, že v posledních letech to jde nahoru a třeba Kanada pravidelně pětku top hráčů bere. A je to dobře.
Jde o to, že často nejedou hráči, co by jet mohli, a pak to vypadá, že MS není prestižní turnaj. Přitom to má svoje kouzlo i kvalitu.
Jde o to, že často nejedou hráči, co by jet mohli, a pak to vypadá, že MS není prestižní turnaj. Přitom to má svoje kouzlo i kvalitu.
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.
Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.
- Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
- Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.

skoro by to chtělo pokaždé přibalit motoráka pro štěstí










Už jen to, že šéf rozhodčích může být hlavní trenér, je takový úlet, že to nemá obdoby.