ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "quak" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
14.08.2018, 13:21
 
2 Evoorg

Víceméně souhlas. Snad jen, že ta finta není Jandačova, pamatuju se, když to kdysi kluci provedli na Spartě. Pokud mě paměť neklame, tak to tenkrát vymyslel Tlačil. Nicméně v tom inkriminovaném utkání to rozhodčí pískli jako příliš hráčů na ledě, po protestech Motor odešel do kabin, po návratu jsme dostali další 2 minuty a přesilovka 5 na 3 zápas rozhodla.

2 HokejLand
Nevím, zda ta otázka byla pouze řečnická, nebo jsi chtěl skutečně objasnit, kdo za ztrátu kontroly nad licencí může. Pokud by se měl hledat viník, který stál na počátku, byl by jím asi Jarda David, který (byť v dobré víře) přivedl Lumpenfýlt do pozice titulárního sponzora a posléze i minoritního akcionáře. Myslím, že netušil, si kým si zadal. Nicméně v dalším chodu událostí byl už spíše obětí. To když za přispění dalších 2 akcionářů, se po navýšení základního jmění stal z majoritního akcionáře minoritním a nakonec byl rád, že za svůj podíl dostal aspoň něco. Takže kdybych měl já označit viníky, kteří svým krokem v podstatě umožnili Drbohlafovi získat většinový podíl, pak to byli tehdejší akcionáři L a K. Zejména ten první se pak záhy přesvědčil, jak malou váhu mají Drbohlafovy sliby...
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
12.08.2018, 17:43
 
Reakce na HokejLand: Osobně si myslím, že nikdo, ani Sva...
To, že si to myslíš, neznamená, že to tak je. Vlastnictví klubu je jedna věc, podmínky které si stanoví vedeni soutěže (v našem případě ČSLH) druhá. FYI ani v NHL si majitel nemůže samovolně klub přestěhovat jinam, je nutný souhlas "board of governors".

Každopádně v té záležitosti bylo tolik léváren, že je zarážející, jak to vše mohlo v klidu projít.

A za to, že nakonec nevyšla licence od Mostu Bělma a spol mohli jak? Tam to bylo jinak... A když nevyšel plán s farmou, tak už Caska moc jiných možností jak naložit s licencí a nepotřebnými hráči Lva HK neměl.

A jasně, je to minulost, ale imho stojí ta to si ji připomínat. Ještě pořád se setkávam s lidmi, kteří věří, že za stěhování mohl Budvar...

2 Piky
Máš pravdu, nevhodně použitý termín, díky za osvětu. 👍
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
12.08.2018, 12:00
 
Reakce na Siolacb: zajímavý názor....až na to že tehdejš...
O radnici se bavit nechci, podíl na tom, že tu extraliga není, mají taky a ne malý.

Nicméně za názorem, že bez ovládnutí os by to Drbohlaf s Prasošénem měli mnohem, mnohem obtížnější, jakkoli k té prasárně do značné míry nepomohl i ČSLH, si stojím.

A pokud nechápeš rozdíl, mezi zaměstnanci akciovky HC Mountfield, kteří celkem logicky hájili zájmy svého zaměstnavatele a tehdejším vedením os, které šlo na ruku Lumpenfýltu taky, ačkoli bylo v zájmu os, které zastupovali, něco zcela jiného, pak je to zbytečná debata.

Ta chronologie je jasná.

1. Záměr přestěhovat klub tam, kde radnice nasype víc, kam je lepší dopravní spojení a kde budou fanoušci vděční za extraligu.

2. Ovládnutí os pomocí zmanipulované valné hromady a desítek plných mocí od tzv. "černých duší".

3. Vytvoření krycí legendy o "kauze pivo", která měla přesvědčit veřejnost, že stěhování mělo jiné důvody a že je v tom Lumpenfýlt úplně nevinně.

4. Přestěhování klubu, licence a zcizení hráčských práv.

5. Vytvoření farmy defacto zadarmo, která měla sloužit jako široká hráčská základna pro HK za podmínek naprosto nevýhodných, resp. úplně drakonických pro budějovický hokej.

Jsem moc rád, že se aspoň tomu poslednímu kroku podařilo zabránit a že se jasně ukázalo, jak liché byly zaručené prognózy mnoha lidí napojených na tehdejší vedení os, že až mládež ovládne Motor, půjde to s ní do kopru. Opak je pravdou a mládež má výsledky o kterých se Blažkovi a spol ani nesnilo. (Nejen) loňský titul dorostu toho budiž důkazem.

S odstupem času se domnívám, že někteří členové tehdejší správní rady jednali v dobré víře a byli svým způsobem také oběťmi. Věřím, že např. Petr Havlátko do té lumpárny zasvěcen nebyl, možná i někteří další. O jiných se v BA budou právem zpívat posměšné chorály ještě dlouho...
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
11.08.2018, 18:50
 
Reakce na mrskman: Vyjadreni Hodonina k nedokoncenemu pr...
No, kdyby tehdy nebylo HC ČB zblažkováno, mohlo se stejným způsobem zabránit přesunu licence do HK. Osobně jsem přesvědčen, že to ovládnutí os bylo prvním krokem Drbohlavova plánu na přesun. Tím netvrdím, že o tom tehdejší vedení os muselo vědět.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
11.08.2018, 11:23
 
Reakce na MaartyJay: Mas pravdu, formulace "nejvic jsem ...
Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
10.08.2018, 12:13
 
Reakce na Seveřan: Tyhle natrucfans mám úplně nejradši ...
Podle čeho soudíš, že je MaartyJay horší fanoušek a krom oslavy Šimiho jinak jen sedí a cpe se párky? Já ho neznám, ale proč z něj dělat trucfandu, jen proto, že nemá ten správně ultra nesmiřitelný názor na #22?

Já ho taky nesdílím, jsem kvůli tomu taky horší fanoušek? Já respektuju, že je vám Šimi trnem v oku, tak co kdybyste vy respektovali, že to mnozí vidí jinak?
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
08.08.2018, 10:57
 
Souhlas se Scipiem, Evoorgem, ale i Kohym. Většina toho už byla řečena, co bych zmínil byla buly, kde nás soupeř naprosto vymazal.

Plzeň je herními kvalitami jinde, výsledek je imho přijatelný, ačkoli jsem měl pocit, že v zakončení dost vymýšleli, jinak bychom gólů dostali víc. Škoda těch našich tyček v úvodu. Pár jednotlivců mě překvapilo pozitivně, pár negativně, jména zatím psát nechci, je to pořád jen příprava. Občas jsme byli všude a zároveň nikde, je před námi ještě hodně práce.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
04.08.2018, 18:54
 
Cena pro mě akceptovatelná. Ale Marsh má pravdu, proč je kontura i na vnitřní straně rozděleného T nechápu a to logo to dost ruší. Grafikovi chybí cit pro detail.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
01.08.2018, 22:01
 
Reakce na KohyCZ: Čistí s nimi kluci z mládeže, takže ty...
Leda houby! Stejně jste v průšvihu. Kde je třetí pohlaví? Já ho tedy (zaplať pánbůh) nikdy neviděl, ale zastoupeno být musí. Takový to to, jestli mi jako rozumíš. Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
01.08.2018, 15:43
 
Nebude! Ony ty 15+ slečny i mluví a na ta jejich moudra už poněkud odrostlejší (eufemismus) strýček Q nemá nervy. Smajlík A taky nechce být zatažen do nějaké #MeeToo kampaně. Dnes aby už se člověk pomalu bál na babu i kouknout.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
31.07.2018, 18:00
 
Reakce na kobson: dej si palce chudáku.... ideálně do ot...
Kobi, zvolni. Nazvals ho (zbytečně) magorem, on ti oplatil podobnou mincí. O rodinu se ti nijak neotřel, nebuď jak Bureš, který nejdřív křivě přísahá na zdraví svých dětí a pak se rozčiluje, když to někdo zmíní.

Když se na tréninku objeví takhle nepřehlédnutelný hráč, těžko se to ve městě utají.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
26.07.2018, 14:24
 
Obavy o to, že by Neďák nebyl pro Plzeň přínosem nemám. Jestli je to hráč pro první lajnu si ale jistej nejsem, bude záležet na tom, jak to zvládne mentálně. Už toho odehrál dost na to, aby se s tím vyrovnal. Tady to měl dost specifický. Před ním tu řádili Nouzík se Strakou a od Neďáka spousta lidí čekala, že bude 1. lize dominovat podobně jako oni, ne li víc. Venca ale nějakým extra bodovým hráčem není, jeho přínos je spíše v komplexnosti.

Pokud bychom tipovali, zda v Plzni uspěje, já bych vsadil, že jo. Bude to tam mít snazší v tom, že ten hlavní tlak na body je rozložen do více hráčů. Pomoci mu může i Guli, tím spíš pokud bude mít stejnou fazonu jako loni.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
26.07.2018, 00:43
 
Reakce na Hukoth: Já Vencovi rozumim. V nefunkčním týmu ...
Nooo...

Já mám Neďáka rád, je to fajn kluk. Ale zase bych to nestavěl tak, že tu sám marně bojoval v nefunkčním týmu. V tom ročním angažmá v Motoru hrálo asi větší roli než srdce to, že čekali další dítě a manželka chtěla být doma. Já rozumím, že si chce ještě zahrát v lepší lize, tím spíš, když je o něj zájem v předním týmu ELH. Ale nezastírám, že mě jeho rozhodnutí zklamalo. A taky v jeho rozhovorech postrádám určitou sebereflexi. Já bych třeba rád znal jeho vysvětlení faktu, že byl s přehledem nejvylučovanějším hráčem Motoru, přičemž takové sekání by se dalo značit za Neďák signature faul...

Rozhodl se jak se rozhodl. Nemám mu to za zlé, ale určitou hořkost vnímám taky. V tomhle Pragrovi celkem rozumím.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
23.07.2018, 14:44
 
Reakce na Zbyna-CK: "Chceme hrát jiný hokej, než tady hr...
Zrovna jsem to sem chtěl dát. Pár slov, které dokonale vypovídají, proč to nedopadlo.

Profesorský pomalý hokej bez důrazu a přímočarosti a k tomu přesvědčení většiny hráčů, že jsou lepší než soupeři a až o něco půjde, tak se to ukáže. Chci věřit, že je to už minulost.

Čaloun je takový ústecký Prospal. Je fajn, že se tihle kluci začínají angažovat.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
19.07.2018, 22:52
 
Reakce na Tony8385: Nevěřím , že by bylo rozhodnuto před...
Vážně z toho Sikyho příspěvku není jasně vidět, že si dělá legraci? Smajlík

Jinak to dopadlo jak jsem předpokládal a vedení využilo šance, jak vyjít fanouškům vstříc, což je sympatický krok. Smajlík

Já jasnýho favorita nemám. U těch proužků mám trochu obavy, jak to bude vypadat v reálu a to zejména u žluté varianty. Tady souhlas s Pítrzem, raději raději menší kontrast těch 2 odstínů pruhů, než větší. Přesto bych se zatím spíš konzervativně přikláněl k variantě 1.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
17.07.2018, 11:32
 
Reakce na Jirkamotor: A nemuselo by to bejt ani přepláca...
Tak to zase musíme být soudní - Kappa jako hlavní partner merchandisingu těžko oželí své logo.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
17.07.2018, 10:24
 
Já myslím, že tohle je příležitost, jak si velmi lacino získat sympatie fanoušků, takže bych si vsadil, že to vedení ještě přehodnotí a Marshovy návrhy využije. Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
14.07.2018, 17:53
 
Reakce na MARSCH: Ja bych nerad, kdyby se vratila predch...
No, já mám k červený tak nějak dlouhodobou averzi ale tohle tedy jo! Jako fakt jo! Kohy, zařiď to. Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
13.07.2018, 22:36
 
Nikdy, opakuji nikdy, nezkoušejte pohladit psa, když máte na ruce blbej náramek... Smajlík
odkaz
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
12.07.2018, 19:34
 
Reakce na mcdavid: Nemůžete alespoň naznačit ;) ohledně ...
Slovy klasika - my nesmíme ani naznačovat. Smajlík Nepadlo... Víc k tomu nemám, až to bude ke zveřejnění, tak jistě Kohy fanoušky obeznámí.

PS: Čárky bych fakt neřešil a jinak je tu zvykem tykat i kmetům, jako je Mikásek.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Připisujeme si druhou výhru v přípravě! @BlackWingsLinz jsme přestříleli 6:5 po prodloužení! hcmotor.cz/zapas.asp?id=C…

Proti @BlackWingsLinz nastoupíme v následující sestavě!Startujeme v 17 hodin, vstupenky koupíte zde: goo.gl/qpdvsGPřímý přenos...

Hledáme nové posily do naší redakce ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Páteční duel sehraje Motor proti rakouskému Linci! #CEBvLINhcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Odehrané v 17:00 | Muži
ČEZ Motor Č. Budějovice
EHC Black Wings Linec