MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "quak" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
23.07.2021, 09:44
 
Teplý do klubu nějaké prostředky za ty roky přinesl a za to se mu sluší poděkovat. Dostal za to, o tom jsem přesvědčen, odpovídající plnění. Řeči o tom, že „na poslední místo se dělá reklama špatně“ může říct někdo, kdo tomu buď vůbec nerozumí, nebo takovým prohlášením v novinách sleduje jiný cíl. Takhle to v reklamě nefunguje a troufám si tvrdit, že dosah té reklamy Madety byl značný. Když si markeťák Madety vezme kalkulačku a spočítá si jen čistý čas, po který bylo logo Madety v sezoně v televizi (nemluvě o dalších médiích), a srovná to s cenou běžné televizní reklamní kampaně, zjistí, že nakoupili velmi výhodně. Z marketingového hlediska Teplý rozhodně netratil.

Problém je jinde. S. Teplý je ješita, který podlehl dojmu, že je nejlepší ve všem, co dělá a taky se uráží jak malé děcko. Siky tu zmiňoval podobnost se Schönem, já vidím mnohem větší paralelu s Drbohlavem. Osobnostně i podnikatelsky. Tahle sorta lidi chce a je zvyklá rozhodovat. Jsou úspěšní ve svém oboru (ponechme stranou, jak k majetku přišli) a tak mají utkvělou touhu poučovat ostatní, jak by to měli dělat lépe. Ale na to v hokejovém klubu jaksi 7 mega nestačí...

K rozhodnutí přispěla jistá banální příhoda v sezoně, kdy se Teplý urazil a tak trochu myslím, že i Venca, který si mu postěżoval, že nedostal posily které chtěl. Já bych na straně SB tuhle sezónu taky obětoval. Je otázkou, zda s titulárním sponzorem mohlo, či mělo být zacházeno jinak, tihle lidé vyžadují specifický přístup a možná v klubu tohle trochu podcenili. Na druhou stranu to s lidmi jako je Teplý rozhodně není snadné.

Skončilo to tak jak to skončilo. Částka v rozpočtu chybět bude, holt se s tím vedení musí nějak poprat. Osobně mi sponzor Teplý chybět nebude. Mnohem víc si vážím lidí a firem, kteří do hokeje dávají značnou část svých zisků jen proto, že mají ke klubu a místnímu hokeji vztah. Lidí, kteří by si za ty peníze mohli koupit něco, co si kvůli hokeji odepřou. Teplý si nemusí odepřít nic a poměr obratu Madety s tím, co do hokeje dal je nesouměřitelný a tím, jakou část obratu dávají menší firmy.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
19.07.2021, 09:41
 
Dobrej rozhovor s Gulim. odkaz

Má to v hlavě srovnaný, viz druhá polovina článku. Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
16.07.2021, 08:41
 
odkaz

5000 venku, respirátory. Myslím, že na plnou BA a fandění, na jaké jsme byli zvyklí, můžeme definitivně zapomenout...
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
14.07.2021, 15:59
 
Reakce na Tveety: Osobně bych typologicky preferoval spí...
Podpis. Novotńák je typologicky hráč, kterýho můžeš použít v 1. i ve 4. lajně. Schopný dělat body na brankovišti, platný na buly a zároveń silný u mantinelu. Růža je one way player pro kterého bych v naší sestavě místo neviděl. Osobně si ale myslím, že i ten JN je spíše jen teoretická záležitost.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
08.07.2021, 19:09
 
Tak je třeba dodat pár detailů.
1. Bylo to v období vlády mrzké lůzy z PZO.
2. Kovy v té době do kasy nepouštěl ani Kantora a Šimon byl až trojka.
3. Vím že nadměrnou spotřebu hokejek vyčítal Drbohlav prostřednictvím PzT i třeba Gulimu, nebo Edovi. Tahle sorta lumpů nikdy sportu neporozuměla a podle toho to taky vypadalo. Never more!
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
28.06.2021, 09:15
 
Reakce na Siky: Já si to včera užil u rádia venku u gril...
Záměr. Všem je jasný, že všichni fotbalisti jsou rodu mužského životného a i tak jsem to pro jistotu dal do uvozovek. To ypsilon v příčestí mi v tomto kontextu trhalo oči. Vím, že striktně dle pravidel by tam i v přeneseném slova smyslu mělo být.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
28.06.2021, 07:59
 
Já tedy fotbalu moc nerozumím, ale ačkoli jsem taky jasně favorizoval soupeře, koukal jsem na poměrně vyrovnané utkání. Jasně, soupeř byl lepší technicky a vypadal o něco fotbalověji, ale žádná dominance se nekonala, o čemž svědčí i statistiky. A srovnání s Řeky kullhá na obě nohy, hráli jsme mnohem aktivněji a odvážněji než tenkrát oni. Byl jsem mile překvapen, moc jsme toho soupeři nedovolili a postup je zasloužený. A omluva Holešovi, na kterého jsem před 2. gólem křičel, proč s tím leze do strany, což potvrzuje 1. větu příspěvku. Smajlík Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
27.06.2021, 20:01
 
2 Haberman
Tak já nevím, je to vůbec směroplatný, když ty naše „herečky“ nezpívali hymnu dost nahlas? Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
26.06.2021, 22:11
 
Reakce na jirka.24: JBM jsem zkusil taktéž. Výborná, ale...
Já to hodně střídám. Doma nejčastěji double shot z páky, na chatě moka, v práci Aeropress. Taky by se dalo říct, že pro některé druhy kávy mám oblíbený konkrétní způsob přípravy. Třeba ta Kona je imho lepší přes filtr, JBM mi chutná z moka, espresso Skybury, když je, nebo Serrano. Jen Vacuum pot nevlastním. Zatím... 😉
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
26.06.2021, 17:52
 
Reakce na alkac: Když už jsi nakousl ty mlýnky - jakej p...
Doma na espresso repasovanej profi mlýnek Mazzer Mestre uparavenej pro mletí přímo do páky. Líbí se mi Zero Nitche, ale je dlouhodobě vyprodanej. Na filtry pak ruční retro Zassenhaus a na cesty k Aeropressu Hario mini slim, ale taky už pomalu dosluhuje a hledám náhradu.

2 Vanta
Tak určitě. 😀 V reálu myslím skromnej jsem, to byl jen žert pro Blackpetra. Ale za toho hocha děkuju. Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
26.06.2021, 15:11
 
Reakce na alkac: Bez keců asi nejlepší kafe, co jsem kdy...
Espresso s rumem dělá Božkov (Republika) a není to špatný.

2 Kobson
Zrovna na kombinaci s tonicem se ty africké kyselejší kávy hodí. Na léto celkem osvěžující a dobrý pití. Já to tedy dělám z Cold Brew, chutná mi to víc, než z klasického espressa. Jinak si troufám tvrdit, že pro kvalitu espressa je krom suroviny důležitější mlýnek, než mašina a pokud člověk ví, co má dělat a má dobrý mlýnek, je kvalita z pákovky vždy lepší než z automatu, kde je obvykle právě mlýnek slabinou. Hodně udělá i pražení. Třeba pražírna Jedna radost, kde kupuji oblíbenou Kubu, to praží spíše na filtry a moka, z mašiny mi stejná odrůda chutná víc trochu tmavěji pražená (Chelčického).

2 Jirka
Jsem rád, že ti Kona chutnala, doporučuji vyzkoušet ještě JBM, ta je z mého pohledu ještě o něco lepší. A zároveň děkuji nejmenovanému kamarádovi, který mi poté, co si tu přečetl, jakou kávu mám rád, balíček Kony přinesl. A dále bych v této souvislosti rád uvedl, že se mi líbí Porsche 911...
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
25.06.2021, 13:40
 
Reakce na 28komar: Tys ale nikdy žádné kamarády neměl......
Mažu tě bejku! Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
24.06.2021, 20:47
 
Jsem se ptal pro kamaráda pochopitelně. Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
24.06.2021, 14:44
 
2 Kohy
Jeden soutěživej týpek, co má chatu kousek od Frymburku, by rád znal podrobnosti o těch výbězích nahoru na Martu. Zjistíš nejhorší, nejlepší a čas průměrného číšníka? Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
18.06.2021, 17:38
 
Reakce na krizi: Provokace? Ne, vždyť mě znáš. To byl up...
Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
18.06.2021, 15:21
 
Reakce na krizi: Neříkej, že tě porazil nějakej Hanzal. ...
Provokatére. Smajlík Pochopitelně neporazil, ale to nebyl vyrovnaný souboj, hrál to teprve chvíli, ale bylo hned vidět, že je šikovnej a pohybově výbornej. Podobně Saša, byť každý jinak.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
17.06.2021, 16:44
 
Reakce na KohyCZ: Jestli to nebylo spíš tak, že jak se k...
Smajlík Nikoli, to měl záda ještě v pořádku. A protože jsem v dobré náladě, odpustím ti obě hrupky. Smajlík

Ale šlo mu to, to zase jo. Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
17.06.2021, 16:16
 
Na Hanziho se těším. A otázka: "Co vás v kariéře nejvíce posunulo a proč zrovna squashové zápasy s Quakem?", padla? Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
17.06.2021, 15:27
 
Reakce na KohyCZ: Ale to je trochu něco jiného než to, c...
Kohy ale buď spravedlivej. To byla reakce na odpověď Sikymu a debatu, která se pak k tomu vedla tady na fóru. Nechci mluvit za tazatele, neznám ho, ale pokud jste to vztáhli takto konkrétně, tak imo spíše z nepochopení.

Já věřím, že je snaha věci v klubu zlepšovat, ostatně spousta se toho za ty roky skutečně pohla a zlepšila. Ale aby se to mohlo zlepšovat i nadále (a asi se shodneme, že pořád je co), neměla by se případná kritika brát osobně.
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
17.06.2021, 14:45
 
Reakce na KohyCZ: Ale jo, moje žena se taky bojí pavouků...
To je špatný pochopení situace. Nemyslím, že by se snad někdo obával diskuse se Standou, nebo dokonce případné msty z jeho strany. Ti lidé se bojí toho, že když si třeba půjdou stěžovat na nějaký problém a následně se to dostane ke konkrétnímu trenérovi jejich syna, že se kluk posléze nevejde do sestavy. Dáš ruku do ohně za všechny trenéry u mládeže? Já ne. Nebagatelizujme problém. Já tím jen říkám, že skutečnost, že si lidé nechodí stěžovat Standovi, neznamená, že rodiče problémy nevnímají a neřeší třeba mezi sebou. Jen často nemají odvahu zajít do té kanceláře.

Edit: Zbyňa byl rychlejší... 😉
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Před 90 lety se narodil bývalý českobudějovický útočník Miloň Paderta. V A týmu hrál 9 sezon, cca 90 zápasů, v nichž vstřelil 16...

Dalším, kdo odpovídal v motoráckém dotazníku, je třicátník Petr Šenkeřík. Ten věří, že nejlepší hokejový zážitek na něj čeká...

65. narozeniny slaví bývalý vynikající útočník Motoru Norbert Král. V ČB 13 sezon, 419 zápasů, 119 gólů (18 vítězných, 2...

Dalším významným partnerem našeho klubu je Dopravní podnik města České Budějovice. Jeho ředitel Slavoj Dolejš převzal od Motoru...