MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "prakmet" |  vypnout filtr
 
123>
Další diskuse: 
 
 
Před začátkem soutěže jsem podle soupisky věřil na klidný střed tabulky. První čtvrtina soutěže tomu nasvědčovala. Bohužel, co si budeme namlouvat, mužstvo má reálně jen na boj o play off. Ale bude se muset zvednout a bojovat, hrát hokej, který bolí.
 
 
 
Reakce na alkac: Ne dva góly, tři (a ještě k tomu za sla...
Je to bohužel tak, já nepočítal gól do prázdné.
 
 
 
Před sezonou se říkalo, že chceme hrát atraktivní hokej pro diváky, bylo asi myšleno pro diváky našich soupeřů. Dnes od začátku naprostý zmar. Pan Kučera by měl v análech najít, kdy jsme v lize dostali v jednom zápase 2 góly ve vlastní přesilovce. To se může stát tak Kadani, nikoli extraligovému týmu. Bohužel dnes zaslouží pochvalu jen Hrachovina i přes obdržené branky.
 
 
 
Zlín vyhrál za 3 body jen se sousedy z Moravy - Brnem a Olomoucí. Náhoda ?
 
 
 
Rychlost myšlení, produktivita, změna systému v průběhu hry, to všechno chybí a jen tak se nenapraví. Čekají nás ve světovém hokeji smutné časy. Výjimečně můžeme se štěstím někoho z top porazit, ale nikoli porážet. To nenapraví změna trenéra, ale celého systému. Na tomto fóru bylo hodně kritiky k výchově mládeže, ale bez efektu ze strany svazu. Zkušenosti ze Švédska a Finska je asi nezajímají, s Ruskem se vzhledem k velkému výběru hráčů a konkurenci rovnat nemůžeme. Dobře, že Guli nemohl jet.
 
 
 
Tak český nároďák a na dresech německý Kaufland. Smutné.
 
 
 
Reakce na Jadav: Tak do Zlína má přijít jakýsi juraj Šim...
Rodák z Prešova, hrál ve Švýcarsku.
 
 
 
V oslabené sestavě se hráči semkli a bojovali, i když se někdy jednotlivcům nedařilo, dokázali se zastoupit. Strmeň výborný, mužstvo podalo takticky dobrý výkon. A dobrá trenérská práce. Zasloužená gratulace, před repre přestávkou v týmu bude pohoda.
 
 
 
Zápasu by slušela remíza, i podle statistik. Škoda nevyužitých šancí, ale totéž by mohli říct i hosté. Nehráli jsme špatně, někdy to tam nespadne.
 
 
 
Dnes nám hoši udělali radost, bojovali i když se někdy nedařilo a je stále co zlepšovat, zejména v přechodu do útoku. Nájezdy skvělé. Gratulace, že jsme i po ztrátě o 2 branky našli cestu. Hlavně, že můžeme hrát v pohodě v lepším středu tabulky, polokoně dáme!
 
 
 
Dnes jsme se nenechali vyprovokovat chybami sudích, Holec polil živou vodou i Guliho, tato sestava zatím OK. Karabáček svých obvyklých 5 minut. Gratulace k výkonu, v 1. a 3. třetině skvěle. Jen tak dál, ani Plzeň doma nemusí být bez obav.
 
 
 
Reakce na Motor27: Takže bych chtěl udělat nějaké moment...
Velmi dobrý rozbor vývoje mužstva v 1. čtvrtině základní části. Je bohužel těžko představitelné, že naši trenéři dají největší icetime hráčům, kteří momentálně jsou v nejlepší formě resp.žerou led. Popravdě ani Prospal to nedělal. Stále ještě věřím, že to Modrý zvládne, i když očividně styl NHL u nás nefunguje.
 
 
 
Dnes výborní Pech (nejvyšší icetime) a Percy, snad se přidají v Olomouci další. Snad tu krizi překonáme a Guli se zvedne. Pořád mi hlava nebere, jak fungovala souhra, když se mužstvo teprve sehrávalo a jak nefunguje nyní. Snad si někdo dá práci a spočítá nepřesnosti, kdy puk odevzdáme zcela zoufalému soupeři.
Jak mohl Zlín vyhrát s Brnem? Asi moravská výpomoc.
 
 
 
Myslím, že se blíží čas na pohovory s hráči, aby za svou mzdu odváděli v každém zápase 100 % práci. Podle jmen máme tým nejméně na střed tabulky.
Něco je špatně, i když údajně je v kabině pohoda. Uvědomují si to trenéři ? A Bednařík na rozdíl od fanoušků je s nevyrovnanými výkony spokojen ?
 
 
 
Chyběla nám touha po vítězství. A bohužel klíčoví hráči snad s výjimkou Pecha ztratili tu počáteční euforii. Někteří hráči, typicky Voženílek, hrají jen sami na sebe Pokud tomu trenéři nedají impulz změnou útoků, čeká nás stejná bída i se Zlínem.
 
 
 
Reakce na Motor27: Souhlasím, hraje na půl plynu. Kde ta...
Guli se zase zvedne, sezóna je dlouhá. Ale je zde shoda diskutujících, že 1. útok by potřeboval změnu. Je to na trenérech.

 
 
 
Třinec hrál jen to, co potřeboval. Bránil střední pásmo, nedělal chyby v obraně. Nám chybí souhra při přechodu do útoku. Obránci na rozdíl od Třineckých snad s výjimkou Šenkeříka se bojí vystřelit. Prvnímu útoku se nedaří. Zasloužená prohra.
 
 
 
Dnes jsme ukázali, že můžeme porazit kohokoli, i když to Gulimu moc nelepí. 23 bodů za 1.čtvrtinu je výborný výsledek. Hoši díky. A Karabáčkovi větší icetime.
 
 
 
Cestu stále hledáme, odradit se nedáme. Až ji někdy najdeme, tak ligu vyhrajeme.
 
 
 
Reakce na Evoorg: Třetí třetina opět extrémně kvalitní d...
Výborné hodnocení. Jen ta kyselina je sirovodíková - od síry.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Motor se po apelu hejtmana @Kuba_Martin rozhodl odložit nejbližší utkání s Libercem. Ke klubové iniciativě podpory očkování a tím...

Na Karlovy Vary jsme dnes nestačili, nebyl to večer podle představ.??hcmotor.cz/zapas.asp?id=C…

Do dnešního utkání vyjedeme v této sestavě! ?? #hcmotor #nejenhokej

65. narozeniny dnes slaví bývalý útočník Motoru Radim Pařízek. V A týmu hrál ve 3 sezonách (1975-77, 1979-80), celkem 42 zápasů,...