Banes Motor České Budějovice

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat

 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "pee.tr" |  vypnout filtr
 
1234>
Další diskuse: 
 
pee.trpee.tr | Borovany
Reagovat
19.02.2024, 13:19
 
Ahoj. Prosím, má někdo schopnost vysvětlit včera neuznaný gól? Omlouvám se, jestli to tu již někde je, něco jsem pročetl, ale nenašel. Osobně jsem to v pravidlech nenašel, leda, že by bylo šlo o kontakt jiného našeho hráče, než byl ten s nohou na hranici brankoviště, ještě před vysláním střely na bránu (jména obou, kteří se tam motali, nevím). Ale to by se snad písklo hned. Zajímá mně to především z důvodu, zda to rozhodnutí pruhovaných šlo předpokládat dřív, než jsme za výzvu dostali 2 minuty. Děkuji.
 
 
pee.trpee.tr | Borovany
Reagovat
21.12.2023, 13:42
 
Koupím puk z vánoční limitované edice. Nabízím 1500,- Děkuji. pee.tr@centrum.cz
 
 
pee.trpee.tr | Borovany
Reagovat
19.10.2023, 11:08
 
Ahoj, kdyby někdo nabídl, koupím zápasový puk. Děkuji.
 
 
pee.trpee.tr | Borovany
Reagovat
25.09.2023, 14:38
 
Včera to byla pro mě první letošní návštěva BA. S hokejem spokojenost náramná, ale dojem mi kazí nové osvětlení. Sice vnímám, že mi poslední roky silně odcházejí oči, ale pobyt v BA to určitě nezlepší. Pro mě nepřirozené světlo především v hledišti a především bych potřeboval stínítko před těmi LED rampami, které visí podél dresů pod stropem. Je to jak koukat na hokej proti zapadajícímu slunci. Možná si časem trochu přivyknu, ale je to strašné. Do loňska v pohodě. Nechápu taková vylepšování. :(
 
 
pee.trpee.tr | Borovany
Reagovat
23.01.2023, 12:20
 
Reakce na jeníček: Pokud ten třinecký neuznaný gól, opra...
Těžko posuzovat, zda byl postoj Chmielewského na hraně brankoviště úmyslným bráněním brankáři v návratu do brankoviště, ale dalo by se to tak brát a dosažený gól neuznat. Pak by ale musel Chmielewski obdržet 2 minuty. Takže dle pravidel zřejmě šlo gól neuznat, ale nikoliv tak, jak to včera proběhlo.
 
 
pee.trpee.tr | Borovany
Reagovat
08.04.2022, 22:38
 
Hluboce se omlouvám za to, že jsem se tu odpoledne vyjádrřil ve smyslu, že druhý domácí zápas těžko zvládnem fyzicky. Opak byl pravdou. Přišlo mi, že dnes byla naše převaha ještě větší, než včera. Díky všem klukům za tu makačku, která přinesla pro nás diváky super zážitek. Tenhle tým má opravdu něco víc, než jen soubor hráčů. A to už tu fakt dlouho v této míře nebylo. Díky.
 
 
pee.trpee.tr | Borovany
Reagovat
08.04.2022, 13:14
 
Reakce na Divous: Nikdy jsme jej nebili a nehodláme jej ...
Také nejsem pro bití :-)
 
 
pee.trpee.tr | Borovany
Reagovat
08.04.2022, 13:12
 
Celé to letošní play-off mi přijde plné sporných momentů. Kromě faulů, které jsou posuzované různým metrem, i gólové situace (včera v Boleslavi). V době současných technických možností se divím, že není lépe řešeno kamerovým systémem. K čemu je kamera, ktera míří na bránu shora, když není v rovině s horní tyčkou. Buď by bylo potřeba ještě druhou kameru o stejném úhlu náklonu i ze zadní strany, nebo něco přímo kolmo shora. Ze současných záběrů bych si nebyl jist, jestli byl včerejší gól Třince správně uznán. Stejně jako jsem poukazoval před pár roky na obdobný zákrok Davida Gáby v utkání s Chomutovem.
 
 
pee.trpee.tr | Borovany
Reagovat
08.04.2022, 13:04
 
Reakce na Divous: Co to je za kecy, že bychom nebyli sch...
Ok, byla to včera pitomost, to víme všichni. Ale nebít jeho, dnes bychom na semifinále nechodili, to je bez dabat. A kdyby Milan nebyl takový jako je (a já určitě nemiluju výbušný lidi), nebyl by hokejově tam, kde je. Je to škoda, ale hledejme pozitiva, včerejšek už se nezmění.
 
 
pee.trpee.tr | Borovany
Reagovat
08.04.2022, 12:41
 
Všichni buďme rádi, jaká sezona byla a je. Rozhodně jedeme vysoko nadplán. Včerejšího zápasu je škoda, ale nalijme si čistého vína, i kdybychom to včera uhráli, je velmi málo pravděpodobné, že bychom dnes vyhráli (rád bych věřil, že ano). Sparta je prostě takticky a technicky o fous lepší, my ji předčíme pracovitostí a nasazením, které ale na tak vysoké úrovni jde vydržet více zápasů jen velmi těžko. Bylo by hezké, aby to nebylo 0:4, ale nedá se nic dělat, když to tak dopadne. Přesně takový motor, jaký je, jsme chtěli mí, aby se makalo, i když se nedaří a včerejší zápas zasloužil potlesk, který se bohužel nekonal. Snad to dnes bude napraveno bez ohledu na výsledek.
 
 
pee.trpee.tr | Borovany
Reagovat
07.03.2022, 10:55
 
ad hlasitost: včera to byl zvukově fakt děs. Chyběly basy a na úkor toho to bylo hlasitostně výš. Buď jim tam něco odešlo a hnali zvuk přes něco jinýho, než jindy nebo u toho seděl někdo jiný, než bývá zvykem a celý ten aparát jim tam rozladil. K tomu rozeřvanej Řepa a dílo bylo dokonáno, až to při jeho moderování z repráků křapělo.
Jinak hokej super, díky všem hráčům za odmakaný utkání, přiznám se, že jsem ve 3 body už nevěřil.
 
 
pee.trpee.tr | Borovany
Reagovat
22.02.2020, 15:02
 
odkaz
Hlídá někdo tresty Allenovi? Abychom zase nepřišli o zápas třeba v Play-offs. Něco už tam má z prosince.
 
 
pee.trpee.tr | Borovany
Reagovat
25.09.2019, 21:31
 
Dneska den blbec. Hráčí nebruslí, nevyjde kloudná přihrávka, v hledišti mrtvo, tak si pan trenér řekl, že nezůstane pozadu a dorazí to nesmyslným odvoláním gólmana. A že mu to nestačí jednou, to už je úplně bez komentáře. Jsem zastáncem takových risků, ale ne v dnešní situaci, kdy nejsme schopni kloudně přejít modrou. Když se tým alespoň lehce začne probírat, tak ho vlastní trenér srazí. Ale stane se holt, všichni chybujeme a jak už tu bylo napsáno, facka byla potřeba a budeme doufat v lepší zítřky.
 
 
pee.trpee.tr | Borovany
Reagovat
15.03.2016, 12:33
 
Reakce na MrPesi: Letos byl kádr dostatečně široký bohuž...
Jestli byl široký je otázka, když byl nejužší z celé ligy. Tím netvrdím, že musí být širší, jen konstatuju skutečnost.
 
 
pee.trpee.tr | Borovany
Reagovat
02.03.2016, 16:17
 
Reakce na Lojzanovak: Myslím si, že se tu z vystoupení M...
Ono to pivo především letělo prvně z A2 na fanoušky Přerova a až za notnou dobu letělo jiné opačným směrem...
 
 
pee.trpee.tr | Borovany
Reagovat
11.02.2016, 10:46
 
Reakce na Pragr: Neřekl bych za vše. Spíš mi přišel tako...
Skuhravý napřed poslal rozhodčího do pr... a dostal první desítku, a protože v nadávkách pokračoval, dostal za pár sekund druhou panenku a šel.
 
 
pee.trpee.tr | Borovany
Reagovat
19.11.2015, 12:14
 
Při spadnutý brankářově masce to bylo včera tak rychlý, že rozhodčí nemohl stihnout zapískat dříve, než puk skončil v bráně, ani kdyby chtěl. Nicméně puk byl v síti dávno před zapískáním. Dle mého mu masku srazila střela-přihrávka našich hráčů a myslím, že gól platit měl.
 
 
pee.trpee.tr | Borovany
Reagovat
03.06.2015, 13:36
 
Reakce na Placido: Pochvala pro Kohyho, Kristýna je příj...
holt SPD v začátcích Smajlík
 
 
pee.trpee.tr | Borovany
Reagovat
02.05.2015, 22:15
 
Náš generální manažer v hledišti o2 arény Smajlík
 
 
pee.trpee.tr | Borovany
Reagovat
17.04.2015, 21:31
 
Za prima seoznu velké díky, ale dnešní poslední destiminutovkou mi hoši pěknej dojem z ročníku minimálně na několik hodin zkazili. Pěkně se na to vyflákli...
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě