Banes Motor České Budějovice

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat

 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "mav8" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
18.02.2024, 23:04
 
Reakce na jihocech86: Takže dnes jsme tu měli zápas kter...
Tak se na to vykašli, seď doma a koukej se z okna. To že se teď úplně nedaří vidíme všichni, ale neřekl bych že na to hráči kašlou.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
18.02.2024, 21:01
 
Lidi klídek, Řím taky nepostavili přes noc. Je to sice blbá prohra, ale minulý rok touto dobou jsme se třásli abychom nezahučeli do baráže a teď můžeme stále ještě bojovat o čtvrtej flek. Je samozřejmě blbý, že neporazíme předposledního, ale podívejte se na nedávné výsledky Bolky, prostě už to není ten tým ze začátku sezony, co šel od porážky k porážce. Tím samozřejmě neříkám, že bychom s nima měli doma prohrávat, ale to se prostě stane.
Co jste čekali s polovinou nového kádru a novými trenéry čekali, že budeme hrát o první flek? Jasně, že mě štve, když dobře rozehraný zápas nedotáhneme, nebo jsme sterilní v zakončení a jsme bez bodu, jako dnes, nebo s Kotletou. Já tam ale neviděl, že by se na to někdo z hráčů vykašlal. I přes prohru budu fandit dál a doufat, že pro změnu urveme body někde, budeme zase my v roli outsidera.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
18.02.2024, 19:41
 
Zase bych hráče nějak nehejtoval, nebyl to sice ideální zápas, ale to nebyl ani ten ve Vítkovicích který jsme vyhráli. Je to škoda, to každopádně, ale co s tím neděláme. Na druhou stranu zase k tomu pomohlo totálně zbytečný vyloučení.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
18.02.2024, 19:07
 
Reakce na Bravo37: Tak teď říkal komentátor,že Bery dost...
To mu klaunovi u mikrofonu spíš ne.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
18.02.2024, 18:50
 
Reakce na alkac: Na hokej.cz už doplnili tu 20ku. Fakt j...
Tento komentátor není zmaten jen dnes...
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
18.02.2024, 18:40
 
Máme 20 minut, jsme lepší, doufám, že tam spadne aspoň nějaká haluz na začátku třetiny a pak tam dotlačíme ještě jednoho. Je potřeba věřit dál, snad jsme se nevystříleli v pátek.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
17.02.2024, 00:39
 
Reakce na zmetek: A teď vážně, kde do budoucna vidíte Pe...
I Lukáš sám musí pochopit, že aktuálně není moc důvod sahat do prvních dvou pětek s taky je potřeba aby se nejdřív rozehrál. Buďme rádi, že máme takové problémy, horší by bylo kdybychom neměli koho na toho centra dát.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
16.02.2024, 20:57
 
Dnes si stojím za tím, že naši trenéři určitě budou rádi za 3 body, ale způsob, jakým jsme k nim došli asi příliš neocení.
Do play off to bude chtít určitě soustředěnější a konzistentní výkon dozadu úplně ode všech a bude jedno, z kterého místa do něj půjdeme.
Co se týká zákroku na Guliho, tak bych 2 minuty dával. Je jen štěstí, že to nedopadlo tak, že ho do tek hlavy netrefil. Intenzitou hlavně úplně zbytečný a bez respektu k protihráči to Gulaši správně 5+KO, ale ptám se, chceme mít v každým kole hráče s opakovaným otřesem mozku, co budou muset ve 30 končit kariéru jako to bylo nedávno v NHL?
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
16.02.2024, 18:53
 
Tohle je jen pro silné nátury. Přijde mi to jak zápas nějakých dorostenců z obou stran. S tímhle nemůžou ani Vítkovice ani my v play off nic uhrát.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
14.02.2024, 20:25
 
Za dnešek jsme si nějaký bod určitě zasloužili. Už po několikáté nás vychytal gólman, některý věci se měly proměnit, ale teď už s tím nikdo nic neudělá. Jak už tady zaznělo, nemůžeme se nechávat pořád vylučovat za chujoviny, kvůli kterým pak prosadíme soupeře sami na koně. Bohužel je opravdu vidět určitá nevyzrálost týmu. Jinak za bojovnost a nasazení od druhé třetiny nelze nic jiného než hráče pochválit. Čtyřka ještě ztracená není, ale bohužel se zase o kus vzdálila. Před sezónou jsme si na ni asi nemysleli a aktuální umístění asi odpovídá předsezónním odhadům, tak proč se z toho hroutit.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
08.02.2024, 21:03
 
Švédové o parník lepší ve všem. No tak snad příště.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
08.02.2024, 12:56
 
A nebo to klidně může být i dílo jednoho, který si myslí, že ví všechno nejlíp, všemu rozumí a od všeho má klíče. Aneb jak by řekl klasik, buď to dělá za cizí peníze nebo z vlastní blbosti. Z Ryšavým jsem si psal na X (Twitteru) a dopadlo to tak, že když s ním nesouhlasím, tak jsem vlastně blbec.
Dál v tom nemělo cenu pokračovat, tak jsem mu poslal na rozloučenou citát od Alexandera Popa „Člověk bývá tak sebevědomý, jak je omezeno jeho chápání.“

No a jak tipujete dnešní mač repre?
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
08.02.2024, 10:15
 
Reakce na filip29: Jenže Ryšavý už nikdy nic neuslyší!! ...
No samozřejmě, že po příštím ligovém kole nebude ani jeden článek. To zase až bude potřeba. Na to, že si říká sportovní novinář a navíc specialista na hokej mě zaráží, že neměl potřebu nic takového napsat dřív. Buď byl předtím hluchej jako poleno a v HK se mu zázračně vrátil sluch (začneme se tam asi jezdit léčit místo Lurd) nebo má sluch selektivní a je to prostě ... mediální (zdravím na Žižkov). Nemá cenu se v tom patlat, neboť on si doopravdy myslí, a tak mi to i napsal, že ten článek nevyznívá tak, že fanoušci Motoru přejí někomu smrt. Sám pak říká, že přát někomu smrt je nejhorší věc na světě. Já ten pokřik nijak neomlouvám, ale z té hromady hloupých pokřiků z celé sezóny vytáhnout jeden a hned z toho dělat senzaci se mi prostě nelíbí. Nevím kolik šlo z fondu motorfans na podporu toho kluka, ale pochybuju, že se dnes dočteme něco o tom, že se fanoušci Motoru klukovi omluvili a poslali příspěvek na léčbu, protože to by jistě tolik kliknutí a zobrazení reklam na iSportu nepřineslo.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
07.02.2024, 23:29
 
Tak mi pan Ryšavý reagoval na me pošty na Twitteru s tím, že až příště zase uslyší nějaký takový pokřik napíše o tom opět článek. Tak jsem mu tedy odpověděl, že očekávám po repre pauze 7 podobnych článků na toto téma, protože být s tím nesouhlasím, uslyší podobné s možná ještě horší pokřiky na všech stadionech. Tak jsem zvědav.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
07.02.2024, 12:13
 
Reakce na Hubl26: Je úplně jedno, kdo, kde to vydal, pro...
Myslím, že tady nikdo nerozporuje hloupost podobných projevů. Ale napsat to tak, že to byl cílený útok celého kotle (viz nadpis článku) na toho nemocného kluka, to je taky za hranou.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
07.02.2024, 11:51
 
..Ryšavý placen...
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
07.02.2024, 11:06
 
Reakce na Aleš=M=: "Pár dutých hlav" jak výstižně napsán...
Ano, v článku se píše o pár dutých hlavách, jenže v nadpisu je, že celý kotel.
Pochybuji, že to řvali všichni. Vylíčeno je to tak, že všichni čekali až půjde nemocný kluk oslavit s týmem vítězství a pak se na něj tohle řvalo záměrně.
Kvůli několika jedincům tu ale máme článek, který z nás a z klubu dělá největší podvraťáky v lize.
Už dlouho jde v online novinách především o počet zobrazených reklam a kliků na článek na základě čehož je Ryšaví placen, nikoliv o kvalitu odvedené práce.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
07.02.2024, 10:09
 
S podobnými pokřiky směrem k soupeři také nesouhlasím, fandit se má svému týmu, nikoliv proti soupeři. Navíc to zaznělo v poněkud nevhodný okamžik, když byl na ledě ten kluk co bojuje s vážnou nemoci. Nicméně co si budeme povídat, zájem zase mediálně zviditelnit tenhle pseudoklub vybudovaný jen díky největší zlodejine v dějinách českého hokeje je zřejmý. Je to tam jeden z největších inzerentů, takže Ryšavec prostě zpívá písničku svého chlebodárce. Škoda jen, že si občas nezajede poslechnout fandění do Plzně nebo na Kladno.
Říkat těmhle presstitutům novináři je urážka všech těch slušných a češtiny znalých. Ryšavý zřejmě neví co ve vyjadřování jazyka českého znamená antropomorfismus, kdy něčemu neživému, v tomto případě klubu z HK (nikoliv samotným lidem) přisuzujeme lidské vlastnosti (v tomto případě je to slovo smrt), která však u neživého objektu nastat nemůže, takže nelze tuto větu brát doslovně. Vhodnější pokřik stejného významu by byl spíš "přejeme si, aby Hradec spadnul z extraligy, kam se dostal díky podvodu", ale to je poněkud dlouhé...
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
03.01.2024, 20:22
 
Spíš bych řekl ..
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
03.01.2024, 20:22
 
Reakce na full: Přesně tak, dnes nic moc hokej od obou, ...
Dopis bych řekl, že my dnes hrajeme hodně pod naše možnosti. Liberec dnes nic extra nepředvedl, tedy kromě využití námi nabídnutých šanci.
Ale takovej zápas na ho*no občas přijde.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Branky a nahrávky: 00:37 Remeš (Kříž, Vachun; 5/5), 21:51 Kusak (Bystřický; 5/5), 24:24 Pitel (Humeník, Tůma; 5/4), 49:47 Kříž...

Branky a nahrávky: 38:57 Jaroš (Lev, Hřebejk; 5/5), 46:19 Blažek (Mařík, Lev; 5/4), 55:41 Barna (Koníř; 5/4), 58:31 Barna...