Banes Motor České Budějovice

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat

 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "mav8" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
17.06.2024, 21:21
 
To že podepsal jinde, to je prostě hokej, ale to že je Dědek pitomec a pošle to do médií ještě před sezónou, to je zkrátka zhovadilost, za kterou by tenhle samolibej vocas zasloužil nakopat ro rici. Určitě to ale nedělal bez účelu a dle mého si myslel, že ho pak pustíme už od letoška za pár šupů. Fakt doufám, že že nakonec ostrouhá a Kondel po nejúspěšnější sezóně Motoru odletí za velkou louži bojovat o NHL.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
17.06.2024, 18:12
 
No tak Kondel řekl to, co říct chtěl, je to tak prostě vždycky. Předpokládám, že v příběhu budou další detaily, které se minimálně v tuto chvíli prezentovat nebudou. Dokážu pochopit i to, že nedostal od klubu lepší návrh smlouvy obratem, protože náš měšec prostě není bezedný a tipoval bych, že vedení nejdřív zkusilo oslovit partnery ohledně dosypání peněz na vylepšenou nabídku. Zkrátka nemůžeme finančně nebohatším klubům konkurovat, to je holý fakt. Vedení prostě pracuje s tím co má a jsem rád, že je pro náš klub neprůchozí cesta např. Veverek od chomoutů. Na druhou stranu budeme moci za peníze, které by tu bral Kondel příští rok pořídit jednoho top, nebo dva velmi dobré hráče jako náhradu. Berme to prostě tak, jak to je, prachy hýbou hokejovým světem - vždycky to tak bylo, je a bude. Jestli tady Kondel odehraje stejně dobrou sezonu jako byla ta minulá, nebudu mít problém. Jediný co mě na celé té věci štve, že podepsal u jiného týmu v ELH, kdyby šel do Švýcar nebo k vikingům na sever, tak bych to kousal určitě líp. Takhle to bude fakt hodně divný ho vidět hrát a nedej Bože slavit góly proti nám.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
12.06.2024, 12:06
 
Tak už to tady padlo, soupiska je víc než dobrá a já osobně se na novou sezonu moc těším. Jestli Kondel nakonec fakt hrát nebude, tak může vedení za ušetřený prachy sehnat kvalitního centra do 3 lajny a celé to posunout. Než JK přišel, tak jsme taky hráli a neřek bych, že úplně špatně.
Jakngo budou mít Koněpůlky je mi celkem fuk, budu si jich všímat teprve až nám zkříží cestu v PO, kde je bojovností a týmovým výkonem pošleme na dovolenou. Podívejte se třeba ve fotbale na Leverkusen nebo Stuttgart a kde skončil Bayern BVB nebo RBL i s jejich prachama.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
05.06.2024, 15:04
 
...měl jsem samozřejmě na mysl dánskou ligu než začal hrát ve švédsku - pro hnidopichy Smajlík . Tam je to hlavně o bruslení a soubojích...
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
05.06.2024, 15:01
 
Jestli jsme ho sem brali byť jako volného hráče, tak určitě víme, jakou roli v týmu mu chceme dát, z dánské ligy by měl být schopen slušně bruslit a hrát i fyzicky. Hodně bude záležet, jak se mu tu bude líbit i osobně, ale s kanadýrama by to mohl mít jednodušší už kvůli jazyku a podobně.
Nick, velkommen til syden, jeg håber du kan lide det her.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
05.06.2024, 14:50
 
Něco málo o něm:
odkaz
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
05.06.2024, 14:44
 
Tak na Olsena jsem také zvědav, Jiřina zatím vedle nesáhl, tak snad toto pravidlo bude pokračovat i v tomto případě. Dobré je, že je to další hráč, který může být na centru, kdyby JK nakonec vubec v příštím roce nenastoupil.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
27.05.2024, 09:36
 
Je moc dobře, že i od jihočeského rybníčku vede cesta ke zlatu - přeji ti to Jáchyme.
Taky jsem repre po ohlášení nominace na medaili moc nevěřil, ale byť na úkor právě Kondela byly posily z NHL fakt asi ten faktorX. To ale neznamená, že by si placku nezasloužil. Těžko někoho z toho týmu vyzdvihovat kromě gólmana, Dostál měl prostě top formu a jednou z něj může být opravdová megastar.
Možná bych se zastavil nad výkony hráčů z ELH, musím uznat, že Beránek s Flekem jsou rakety a nedivil bych se, kdyby dostali laso ze zahraničí. Vožuch toho měl asi po celé sezóně dost a nebyl tak vidět, ale své si určitě odehrál, když si ho vybavím relativně nedávno ještě v dresu Litek v pralese proti nám, tak je to síla. Největší překvapení z obrany byl pro mě Kundrátek, který hrál s naprostou jistotou a přehledem - Jiřino takovej obránce by se nám hodil do Motoru Smajlík . Obavy jsem měl u Kempnýho a jeho rychlosti, ale i ten byl vynikající. Sedlák mě v Koněpůlkách pije krev, ale tady byl v desu se znakem na hrudi výborný a to je pak jiný kafe. Kaše je neuvěřitelný bojovník a v dresu ropáků ho nejspíš příští sezonu taky neuvidíme, ale kdo ví... Na začátku MS jsem se bál hlavně hry obránců, no schválně, kdo věřil, že nás hráči jako Hájek s Krejčíkem a v posledním zápase Ščotka dovedou ke zlatu?! Upřímně? Já tedy ne, za což se jim omlouvám - super práce hoši. Z toho plyne jediné, naše liga má dobrou úroveň a umístění Motoru z uplynulé sezony tak dostává úplně jiný rozměr. Tak a teď co nejrychleji přečkat okurkovou, ať už zase můžeme chodit na zápasy ligy mistrů světa! Smajlík
Záměrně jsem nepsal o hráčích z NHL a zahraničí, tam se prostě předpokládá kvalita a nadstandardní výkony i když to nebylo v minulosti vždy pravidlem - tenhle tým byl ale opravdovým Týmem s velkým T a klukům ze zahraničí taky díky za krásné mistrovství Smajlík
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
17.05.2024, 10:51
 
Podle statistik to byl na Slovensku na svůj věk slušně bodující hráč a co dával góly na MSJ, tak 3 góly z předbrankového prostoru.
Teď ještě 2 pořádný obránce a z nich alespoň jednoho praváka.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
17.05.2024, 10:42
 
Tak Simon pokračovat nebude, na Kašlíka jsem zvědav - vůbec nevím co v tom klukovi je. Koukám ale, že Jiřina chce opravdu omladit i když roční smlouva... no doufejme, že je to smlouva s opcí.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
08.05.2024, 13:36
 
Tak já nevim, Kondel říkal, že ho zajímá NHL o žádným Perníkovu řeč nebyla. Že je teď na MS a je o něj zájem je věc jeho výkonnosti, důvěře trenérů, svěřeném icetimu + kvalitními spoluhráči, které má i v Motoru. Jediné s čím nelze asi konkurovat jsou ony platové podmínky. Dle mého je do NHL a konec konců i do repre z Motoru stejně daleko/blízko jako ze kterého jiného mančaftu v ELH. Podívejme se na Mikiho Hovorku, nebýt zranění, možná bychom měli v repre hned dva motoráky.
U Ďědka člověk ale nikdy neví, nedivil bych se, kdyby řekl Sedlákovi, že ho za trest ,když je nedotáhl k titulu, přeřazuje do druhý lajny a Kondelovi nabídne první. Fakt bych se nedivil, když vidím, jakých hráčů pod smlouvou se chce zbavit. Tam by se mi fakt chtělo hrát, pod takovým kašparem...
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
06.05.2024, 11:08
 
Reakce na Paav: Podle spekulací Elite Prospects by se Ji...
Ano, na toto jsem narážel, ale jak jsem psal, všechno je to o penězích a "švédský" plat asi nabídnout nedokážeme.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
06.05.2024, 10:36
 
Smejky...
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
06.05.2024, 10:34
 
Tady se shodneme, peníze by byly asi jediný důvod to udělat, ale jak píšeš, Sedlákův plat by Kondel těžko dostal. Pokud se nám podaří sehnat 2 kvalitní beky a jednoho útočníka, máme mančaft, co by mohl uhrát klidně první 4 i když konkurence je samozřejmě veliká.
Spíš se bojím, že místo White Snow City se po MS ozve fakt někdo z NHL a o Jáchyma stejně přijdeme. Do Evropy se má vrátit Směnky, ale to by musel Bedna najít při okopávání jahod na zahrádce ropu, aby skončil u nás. No uvidíme, všechno jsou to jenom spekulace.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
06.05.2024, 10:13
 
Tak si zrekapitulujeme co by Kondel přestupem do Dědkovic "získal".
- pozici 2. až 3. centra
- nižší icetime
- stěhování do nového města a dojíždění za rodinou
- Zadinu a Dědka jako šéfy
Na druhou stranu by si asi platově polepšil, ale jak je vidět i z Motoru vede cesta do repre (zdravím Horynu do Prahy) a titul mu nikdo u galakticos taky nezaručí. Mě osobně by tam lákaly jen ty prachy, snad se nebudu mýlit, ale Kondel jako tenhle typ nevypadá.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
01.05.2024, 14:23
 
Útok máme už teď víc než slušnej. Teď ale kde vzít 2 kvalitní beky se slušnou rozehrávkou i hrou do těla. Jiřina snad někde tohle horký zboží vyloví, času je ještě dost a věřím, že se ještě v průběhu května nějakého podpisu dočkáme.
Co se týká Kladna, tak tam to zase budou látat s tím, kdo zbyde, vypadá to, že Bolehlav vystřídá u dna Plzeň, kam se taky nikdo 2x nehrne.
Nicméně na papíře se liga nehraje, takže bude klíčová kvalitní příprava a především co nejmenší počet zranění už v této fázi. Na příští ročník se těším moc, snad ta okurkové období co nejrychleji uteče. Za mě si už teď myslím, že bychom do 6. fleku po ZČ zase měli být.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
01.05.2024, 09:13
 
Ty opravy na mobilu jsou peklo...
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
01.05.2024, 09:12
 
Oznámení podíl... Smajlík
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
01.05.2024, 09:11
 
Dnešní oznámení podíl mě potěšilo. Hlavně Valda, takových pracantů s konzistentní výkonností a bodovým příspěvkem na trhu moc není.
Kovařčík bude doufám bodový i bez bráchy a z Bukače se vyklube další Míky Hovorka i když jak jsem četl, je to spíš náhrada za Gulašiho. Jestli ho ale Jiřina chtěl, tak v tom klukovi něco být musí. Každopádně doufám ještě v brzké oznámení jednoho ofenzivního esa do obrany a jednoho slušného útočníka.
Zatím jsme se nedověděli, jestli bude pokračovat Simon, to jsem sám zvědav.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
08.04.2024, 13:12
 
Taky jsem zvědav jestli bude Ryšavka psát odsuzující články a volat Loukotovi ohledně vyjádření k fungování DK v čele s jejich vrchním klaunem.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

V pondělí 22. července vstoupí Banes Motor do další fáze přípravy před novou sezónou, kdy se tým sejde k prvnímu tréninku na...

Ani dvaadvacetiletý obránce Šimon Kubíček se nevyhnul našemu dotazníku. Co například patří mezi jeho koníčky a jakou muziku...

75. narozeniny dnes slaví bývalý obránce Motoru Miroslav Hejda. V A týmu hrál 2 sezony (1970-72), připraven byl ke 43 zápasům, v...

Před 90 lety se narodil bývalý českobudějovický útočník Josef Buřič. V A týmu hrál 11 sezon (1953-54, 1956-66), cca 275 zápasů, v...