MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "mav8" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
23.06.2022, 10:02
 
Tak máme o další potencionální posilu méně. Ruda se s tím, že podepsal s rusákama bude muset srovnat sám a myslím, že to bude mít pořád na talíři. My si na to můžeme udělat názor, ale to je tak všechno.
Jak už jsem psal dřív, z dosavadních posil jsem si na p*del nesednul, ale pořád doufám, že nějaký 2-3 kvalitní hráči přijdou. Nezatracuju ani ty co jsou tu na try-out, třeba z nich Modrák a Fous udělají v našem systému platné hráče, ze kterých budou nakonec slušné posily.
Vzhledem k financím budu brát tuhle sezónu jako stabilizační k zapracování mladých hráčů, kteří převezmou otěže za naše matadory. Jasně, že nás letošní semifinále namlsalo, ale raději zůstaňme na zemi. Čo bolo to bolo, terazky je nová sezóna...
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
18.05.2022, 14:34
 
Doplnění kádru je za mě zatím v pohodě, ale na zadek jsem s z toho rozhodně nesednul.
Ďolík střelec je o tom žádná, ale pořád doufám v nějakého dalšího tahouna - rozdílového hráče a stejně tak minimálně jednoho zkušenýho a důraznýho beka. Na adekvátní náhradu za Jiřinu budeme muset nejspíš zapomenout, takový prostě na trhu nejsou, ale pořád doufám v někoho, jako je Ruda a snad ještě jeden rok přidá Mižu.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
10.05.2022, 19:50
 
Reakce na Phil-the-Thrill: A novou funkci na svazu získa...
Tak jasně, že si kluci pomůžou, nějaká trafika se vždycky najde.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
10.05.2022, 17:09
 
Dědek staví ten tým podobně, jak to dělali šejkové s PSG. My tyhle možnosti nemáme a pokud nebudeme mít "svého Dědka", tak ani mít nebudeme.
Je jasný, že hokejová kvalita takového týmu, co budují PCE bude obrovská, ale jak už tady zaznělo, úspěch to nezaručuje. Podívejte se na Spartu se svým rozpočtem, která každoročně vyhlašuje útok na titul a ten poslední udělala před 15 lety.
Jestli u koněpůlek bude hrát parta individualit nebo dohromady vytvoří funkční tým, jako se to povedlo Třinci se teprve uvidí.
U nás si přeju, abychom po tom letošním úspěchu neměli kocovinu, ti kluci co tu budou, táhli za jeden provaz a co nejvíc to atmosférou připomínalo letošní sezónu. Až skončí tahle blbá doba, snad bude i víc peněz na zbytný věci typu sponzoring hokeje a budeme si moc dovolit lepší hráče. Základní kostru máme a když se podaří přivést vhodné typy, můžeme všechny tyhle nabušený týmy minimálně potrápit.
Neznamená, to, že hráč, který bude 3x levnější než Hyka nebo Sedlák musí nutně hrát 3x hůř.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
06.05.2022, 21:11
 
Možná je na čase aby APK začalo řešit buď nějaký platový stropy, nebo FFP...
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
01.05.2022, 09:11
 
Tak a Čermáka se tady někteří taky "dočkali". Jinak za Hráška Smajlík . Kachyňu jsem čekal, sešívanýho neznám, uvidíme. Tomeček jako pravák taky dobrý, ale zatím je to vzhledem k odchodům málo.
Uvidíme, jak budou pokračovat jednání, ale za mě v nejbližší době žádné velké zprávy nečekám.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
28.04.2022, 19:47
 
Jinak vidím při zápase mezi Spartou a Třincem, že týmový výkon prostě dělá úspěchy. Třinec zkrátka působí víc jako celek proti individualitám Sparty. A Dravecký přesně ukázal tvar bojovníka, po hitu se zvedl, mazal do útoku a nakonec z toho byl gól.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
28.04.2022, 15:58
 
Reakce na Aleš=M=: Těžko říct na koho budou vůbec peníze...
Pokud nebudou k mání kvalitnější borci, tak bych se ani jednomu nebránil. Kachyňu jako 7 beka klidně, otázka spíš je, jestli jsou spíš oni vhodní k těm bekům, co tady máme. To ale musí vědět trenéři.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
28.04.2022, 10:39
 
Reakce na olufsen: A co to udělat formou že podpoříš klu...
Určitě je to jedna z možností, budu o tom přemýšlet.
Nicméně, mít na výběr je ku prospěchu věci. Taky jsou na výběr 3 kategorie permanentek a ne jen jedna, takže se můžeš rozhodnout na základě svých preferencí nebo finančních možností...
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
28.04.2022, 10:34
 
Reakce na alkac: No já bych si dovolil souhlasit s mav8,...
Přesně tam jsem mířil. Ano, máme nějaký produkt, který bude určitě některým lidem vyhovovat, ale to neznamená, že by nemohla vzniknout další alternativa s jinými parametry (bez permice)? Ta by mohla oslovila právě ty, jako jsem já, pro které je Klub 1928 nevyhovující. Určitě není potřeba, aby takových produktů vznikalo 10.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
27.04.2022, 20:56
 
Už jsem to tady psal minulý rok. Pro mě, jako člověka, který by rád podpořil klub, ale nemůže to udělat formou permanentky, protože ji nevyužije prakticky neexistuje rozumná možnost. Klub 1928 v sobě nese zase to místo na stadionu, které nevyužiju, přitom ten merch by byl pro mě částečně přijatelný. Nebudu to ale kupovat, protože to místo bude zbytečně prázdný celý rok a kvůli dresu a fotce s Bednou je to taky nesmysl. S tímhle se dá pracovat. Něco jako virtuální permanentka s podepsaným dresem a nějakýma dalšíma blbostma a k tomu třeba předplatným na hokejku, když člověk nemůže chodit, možná volná vstupenka na 5 zápasů / sezona dle vlastního výběru, návštěva hráčů v kabině po zapase... Možnosti jsou, ale je třeba se trochu zamyslet. Jak už tady padlo, největší sponzor je fanoušek v tomhle směru je velký prostor pro zlepšení. Sice takových lidí nebudou tisíce, ale i halíře nakonec udělají talíře...
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
25.04.2022, 17:25
 
Reakce na Phil-the-Thrill: Když můžou být v repre beci j...
Taky si říkám, že by horší nebyli, jenže napojení na repre je z jiných klubů - prostě silnější pes mr...
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
25.04.2022, 16:55
 
S tím, že tabulky jsou určitě jedním z důvodů, proč je český hokej na ústupu. Ono to koreluje s dobou, kdy v ligách bylo opravdu jen pár zahraničních hráčů a většinou se jednalo pouze o rozdílové hráče do prvních dvou lajn. Ještě bych tak nějak bral, že tu bude větší počet Slováků, protože je to tak nějak stále jazykově i geograficky propojené, ale jasný příklad je Jarouškovo parta, kde mají 5 zahraničních obránců a hrajou baráž. Jasně, obraná činnost je věcí celýho týmu, ale z pěti cizinců jsou jen 2 bodově lepší než naši kluci a další pak kvůli nim sedí. Jsem zvědav, jestli se ty prokletý tabulky někdy zruší. Těch hráčů, kteří na to doplácejí je určitě dost.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
11.04.2022, 21:33
 
Reakce na kerschlic00: Nechápu jednu věc. Ty přesilovky ...
Vidím to stejně.
Každopádně byla sezóna nad očekávání a bronz by před začátkem sezóny čekal jen málokdo.
Věřím, že jsou další povedené sezóny teprve před námi.
Jedině MOTOR!
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
09.04.2022, 00:03
 
Reakce na Petpel: Po zážitku v BA následoval ještě jeden...
Jojo, Hrášek mě tím rozhovorem taky totálně rozsekal... Smajlík Smajlík
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
08.04.2022, 23:59
 
Dneska smekám pomyslný klobouk nad tím, jak kluci makají a jaké mají srdce bojovníků. Po včerejším zklamání pro změnu parádní pocity. Hoši díky, tohle je Motor. Smajlík
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
08.04.2022, 10:19
 
Reakce na vodopadek: tak Guli 1 zapas STOP :|| https://...
No a řekněte, kdo tohle od toho zakrslýho lampasáka nečekal?
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
08.04.2022, 10:15
 
Reakce na mirason: Gulaaaas Vam to prohral chlapci, ale ...
Tak jsi se tu vyb1l a můžeš jít zase zpátky domu, posnídat kus psího hnátu.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
08.04.2022, 10:08
 
Včerejšek je za námi i když se to tu stále táhne jako tichej prd. Už s tím nikdo nic neudělá a rejpat se v tom je už ztráta času.
Těžko říct, jak bude dnešní mač vypadat ať už to bude s Milanem nebo bez, škoda by bylo samozřejmě i Soptíka se kterým to vůbec nevypadalo dobře a očekávám, že dnes bohužel nenastoupí.
Zase to bude o prvním gólu, jako ostatní zápasy, doufejme, že ho dáme zase my a na konci budeme moct s klukama oslavit vítězství před vyprodanou arénou.
A když se to nepovede? No co, jsou horší věci v životě... Všichni v Motoru si za celou sezónu zaslouží potlesk a obdiv, co letos dokázali.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
08.04.2022, 00:54
 
Ani jeden jsme neviděli to, co viděl pruhatej. Jen si tak říkám, že v týhle fázi zápasu play off si musí být soudce na víc než 100% jistej, jestli za to borce pošle na trest do konce. To je celý. Ale do hlavy jim nevidím a jejich očima jsem to taky neviděl.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

50. narozeniny slaví bývalý obránce Jiří Hála. V ČB 4 sezony, 68 zápasů, 3 góly a 6 bodů. Člen postupového týmu 1992 a bronzového...

Před 100 lety se narodil Vintíř Němec. V ČB 9 sezon, cca 100 zápasů, 77 gólů. Člen mistrovského týmu 1951 a bronzového týmu 1953....

hcmotor.cz/clanek.asp?id=…Jiří Patera v předminulé extraligové sezoně oblékal dres Motoru, než se vrátil zpátky do Ameriky.. V...

O víkendu jsme hráli fotbalovou exhibici v Nemanicích, mrkněte do fotogalerie! ????hcmotor.cz/clanek.asp?id=…