ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "lindemann" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na MARSCH: Konec Hořavy je docela překvapení. Člo...
A je to jasný. Vše bylo domluvený předem. Jelínek pustil Kladnu semifinále, Jarda vyštípal Hořavu a teď angažuje mixerá jako trenéra Kladna Smajlík
 
 
 
Fórum Dukly dočasně zrušeno Smajlík
A tenhle příspěvek na stránkách Kradce mě pobavil. Kéž by jim tohle přání vyšlo Smajlík
"Když chceme zakomponovávat mlaďáky, tak ať angažujem Ernesta Bokroše.
Zkušenej trenér jak ze seniorského, tak z juniorského hokeje.
Ví jak se k mlaďákům má chovat, aby z nich dostal to nejlepší atd. "
 
 
 
Reakce na MARSCH: No já tam nic neviděl...buď to bylo mi...
Myšlena nejspíše 18. vteřina Smajlík
 
 
 
Reakce na Scipioo: Ja myslim, ze nadeje na obrat zase ta...
Dle rozhovorů se Slamákem a Čermákem cítím z hráčů větší nabuzení a odhodlání tu sérii zvládnout než na začátku. Tahle prohra by mohla mít na ně pozitivní vliv, možná v tom hraje částečně i křivda. Ale věřím, že do toho dají na Kladně všechno.
 
 
 
Po včerejší bezmoci dnes přeci jen vidím ještě naději. Pořád není konec, tak si nechme soudy až po konci sezony. Třeba se nám venku bude hrát lépe, když už nemůžeme nic ztratit. Pořád je to hratelné. Záležet bude na první třetině ve třetím zápase. Jakmile tam dostaneme do 10.minuty gól, tak se složíme a dostaneme tak 4:1. Pokud si tam ale začátek pohlídáme a dáme první gól, tak ten zápas zvládneme a nakopne nás to k otočení série.
Inspirací by nám mohla být loňská baráž. Po 4 porážkách v řadě jsme jeli na dvě venkovní utkání do Varů a Pardubic. Nikdo už nevěřil a bylo z toho 6 bodů a byli jsme zpět ve hře o postup.
 
 
 
Reakce na swaty: A Novák kdyby trošku myslel a boxoval v...
Všichni na Slamáka nadávají, jak hraje hrozně. Teď šel do bitky, chtěl tým částečně vyburcovat. Při této logice by měli být tito "fandové" rádi, že se na něj nemuseli dívat po zbytek zápasu. Ale zase je to špatně, nemůžou se na něj svádět prohru Smajlík
 
 
 
Reakce na To=M=š: Já chápu, že naše přesilovka 4 na 3 a ...
Od Kytky to faul nebyl, na druhou stranu Kladno taky nemělo jít do tří. Jonák nejdřív šťouchnul do Tůmy a ten oplácel jemným seknutím. Jonák se tam složil jak kdyby ho přeseknul. Ještě, že jsme tak poctiví a vědomi si téhle situace jsme při té přesilovce neohrozili kladenskou bránu Smajlík
 
 
 
Reakce na Speeder: Vráblík hodně chybí. Místo toho se ta...
Nemůžeme se vymlouvat, že nám chyběl jeden hráč. Kladnu taky namátkou chybí v obraně Repe, P. Hořava, Matula (útočník Svendlund hrál na pozizi obránce), v útoku Kuryanov
 
 
 
Hra není dobrá. Lepšího soupeře neumíme pořádně zatlačit a vytvořit si šance, když je potřeba. Kladno vyhrálo dnes zaslouženě, mělo i víc vyloženějších šancí. Přesilovky bez komentáře.
Zarazily mě dvě věci:
1) Dle hodnocení Roba byl plán před třetí třetinou nějak srovnat a pak bránit nerozhodný stav do prodloužení, kde může rozhodnout jedna šmudla v náš prospěch? Jako vážně, když hrajeme doma a ten gól by nás měl nakopnout a soupeře srazit? Že nám to dlouho vydrželo, cca 15 vteřin.

2) Po gólu na 1:3 zbývala ještě minuta a byli jsme v útočném pásmu. Proč se znova neodvolal Kváča? Jasně nevybavuji si situaci, kdy jsme odvolali GK a dali v téhle situaci gól za posledních 5 let. Ale proč to alespoň nezkusit? Když nic jiného, byla by tam snaha alespoň o to, se o ten výsledek ještě porvat. Takhle to působilo bezradně.

No nic, je třeba na dnešek zapomenout a zítra se o to porvat! Není nic ztraceno! MOTOR!
 
 
 
Tak ještě odkaz na 68: odkaz
 
 
 
Dívám se na předkolo Liberec - Sparta a jak jsem zvyklý na tu naší holomajznu, přijde mi to jako NHL Smajlík A ty přesilovky Liberce, to je radost pohledět. Naši by se měli povinně dívat.
A pokud to Liberec dotáhne, tak série Kradec - Liberec bude asi nejzajímavější ze 1/4. Z druhého místa chytnout rozjetý Liberec, nic moc.
 
 
 
Reakce na vodopadek: ten prenos zacne zacina na minutu p...
Bývá to tak. Měl by začít přesně. Někdy ale po odečtu to napíše, že se čeká na signál a ani se nerozběhne do konce zápasu Smajlík
 
 
 
Pro mě překvapením, že včera vyhrály všechny domácí celky. Dnes jsem zvědavý na odvety. Hosté do toho dají daleko víc. Tipuji, že minimálně dvě série se srovnají na 1:1.

Tahle poznámka z fóra Vsetína mě pobavila: "KV je asi jedno z mála míst na zemi, kde by si NASA mohla testovat pokusy do vesmíru, protože zde není žádná atmosféra." Smajlík
 
 
 
Reakce na Hukoth: Přesně! Schíza s Dostálkem byl krásnej...
Podpořena fanoušky Iglau. Krásná spolupráce mezi oběma tábory Smajlík
 
 
 
Reakce na cigy67: MJ : http://sport.tn.nova.cz/clanek/je...
Škoda, že zatím u našeho týmu se mu hodnotové homofilie nepodařilo dosáhnout. Smajlík
 
 
 
Poslední 3 sezony vždy ke konci ZČ se u našeho týmu objevil herní i výsledkový utrum. V PO to pak ale byl vždy úplně jiný tým. Nezbývá doufat, že tato "tradice" bude platit i letos.
 
 
 
A pro jistotu hned zápas Benátky - Kladno bude vysílat ČT. To najednou žádný zimní sporty překážet nebudou ve vysílání WSM ligy.
 
 
 
Reakce na MrPesi: Tak dneska za nás není Kutlák,Pavlin,R...
+ Čermák chybí
dnes jeden z klíčových zápasů k udržení prvního místa. Chtělo by to min. udržet spíš ještě navýšit ten náskok 4 bodů na Vary před 50. kolem.
 
 
 
Roli hraje i fakt, že jsme odehráli průměrně o 3 domácí zápasy méně než ostatní. Ale s rozhodčími souhlas.
 
 
 
Dle rozhovoru s Jandačem Zbyněk o Evropě uvažuje kvůli olympiádě.

odkaz
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Hledáme nové posily do naší redakce ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Páteční duel sehraje Motor proti rakouskému Linci! #CEBvLINhcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Brankář @jiri_patera byl před dvěma roky draftován @GoldenKnights. Nyní se připravuje na sezonu v dresu @bdnwheatkings s Motorem...

65. narozeniny dnes slaví František Výborný, který českobudějovický tým vedl jako trenér ve 3 sezonách, celkem ve 151 zápase, v...

Dnes v 17:00 | Muži
ČEZ Motor Č. Budějovice
EHC Black Wings Linec