MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "lindemann" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Z vyjádřeních od Vondrky jsem měl ten pocit, že by si sezonu ještě rád dal, ale rodinu má v Praze a chtěl by být blíž jim. Aby ještě nepřekvapil podpisem jinde. Ale jen spekuluji.
 
 
 
Reakce na Bromik: Podle toho jak to poslouchám tak bych ...
Souhlasím, Lojza tam všechny převyšuje.
 
 
 
Trojský kůň nasazen do švýcarského hokeje. Je třeba jim přistřihnout křídla Smajlík
odkaz
 
 
 
Reakce na Haberman44: Němce asi s odřenejma ušima dáme, ...
Co to je za otázku? Pak bychom případně hráli o medaili, kterou jsme neměli 10 let.
 
 
 
Ani nám nepřál los. Hrajeme 3 těžký zápasy během 4 dnů. Pondělí USA, dnes Fini a čtvrtek čtvrtfinále. Dnes pošetřené síly se mohou hodit.
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Jo a pokud chceme Němce, tak vůbe...
Ale ta touha vyhrát je větší na straně Finska a to je znát. Remíza by pro ně byla průser, by šli pak na Kanadu oni.
 
 
 
Reakce na jihocech86: Vždyť je to směšný, ten první gól ...
Je to tak. Dánové se včera vydali ze všech sil, aby překvapili Kanadu. Bohužel ten zápas pro ně nic neřešil z hlediska postupu. A dnes na to v klíčovém zápasu, který hráli necelých 24 hodin nato doplatili. Kdyby včera "nebláznili", mohli přes Slováky postoupit. Můžou se radovat z historického vítězství, ale částečně tím obětovali postup.
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Vážně věříš tomu, že tam ti hráči...
Věřím tomu, že v podvědomí to těch hráčů je a do soubojů nebudou chodit na maximum. MS je turnaj o jednom zápase, proč si ho dělat složitější a machrovat v zápase, kde o nic nejde.
 
 
 
Reakce na tuppu: Vyrovnává se to. Dost možná že ty výsle...
Jak asi. To už uplyne Pešánova desetiletka, kdy vládne všem a začneme sklízet ovoce, co zasadil. Nebudeme mít konkurenci. Smajlík
 
 
 
Ale co trenér David Čermák? Je otázkou, jestli zůstane, nebo ne. Podle informací iSport.cz se o něj intenzivně zajímá budějovický Motor.
odkaz

Když tu probíhaly tipovačky, kdo by mohl Martince nahradit, tohle jméno mě tedy nenapadlo.
 
 
 
Reakce na venas: Útěk Čechů z KHL. Kdo najde místo v ext...
Doufám, že Sedlákovi vyjde ta NHL. V KHL ukázal, že umí do ofenzivy, mohl by tam dostat šanci. Nerad bych ho viděl v dresu polokobyl.
 
 
 
Reakce na Haberman44: Ne že by Žukov neudělal hovadinu, ...
V první řadě Jihlava nestačí herně. Po 10 minutách to mohlo být 3-0 pro Kladno, ale pak se ukázala klasická Jihlava (jak to sakra dělá???) jednou vyjela za půlku a hned dala gól. Ale že to Kladno dnes vyhraje jsem nepochybuju ani vteřinu.
 
 
 
Reakce na Jeníček: ...no tvl. jihlavský golman Žukov 5+D...
Na golmanský tresty 5+DK byl (je) expert Saša Salák...ten každou chvílí někoho přetáhl ve strkanici vyrážečkou či holí Smajlík což je automaticky vyloučení do konce zápasu.
 
 
 
Reakce na Jihocech86: Přesně tak, já začal se stovkou a ...
Hlavně tam třeba jdou sledovat mimo jiné i všechny zápasy NHL.
 
 
 
Každopádně časem se lidi mění. A
nemůžeš někoho soudit podle toho jak se choval ve dvaceti. Podívej na Guliho. Nedávno jsem viděl Kováře v Bombách k tyči, výborný rozhovor. Přišlo mi, že hodně dospěl a i mu na ČB (rád by se sem vrátil) a celkově na českým hokeji záleží. Já bych ho tu viděl moc rád, chytat na top úrovni může ještě několik let. Ale je mi jasný, že duo Hrášek + Kovář tu být nemůže a u Kováře je otázka jak vydrží s tím kolenem, tam může hrozit konec kariéry v každým tréninku. Takže pochopím, pokud vedení nebude chtít riskovat.
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: Kdo koukáte doma? Co se tam stalo? N...
Štich jel kolem něj po odpískání, hokejka v jedné ruce a sekl ho pod koleno...ale žádná intenzita.. dvě minuty zaslouženě, ale řval tam jak kdyby mu urval koleno, simulant
 
 
 
Modrý si o pauze zavolal sudího a ptal se ho na zákrok ohledně Abdula. Jindra měl dostat úder do hlavy a proto už nehrál další třetiny
 
 
 
Reakce na kerschlic00: A to já klidně jo, oni po ZČ měli...
Souhlas jejich nezdar mě vždy potěší ať už sami postoupíme nebo ne. A přát jim jen proto, že by v případném semifinále ( ještě tam nejsme a pořád to bude těžký) byli pro nás hratelnější? Nikdy, to raději vypadnu 4:0 se Spartou.
 
 
 
Jinak ta návštěva v Kradci bídná. Letos měli až na PO super úspěšnou sezonu a ty návštěvy bídný. Až budou mít slabší sezónu, tak tam nebude chodit nikdo. To město si extraligu nezaslouží.
 
 
 
Tak to je paráda, první přání letošního PO splněno. Kradecký prokletí trvá, holt karma Smajlík Teď si Prasomirek společně s kradeckýma fans mohou vybrat komu budou u TV fandit, jestli nám nebo Pardubicim Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Krátké ohlédnutí za dnešní autogramiádou s Budvarem v Masných krámech! ????@narodni_pivovar

hcmotor.cz/clanek.asp?id=…Přinášíme vám další pokračování seriálu o kapitánech. Tentokrát jsme vyzpovídali Radka Ťoupala, který...

Přijďte si zítra v 17 hodin do Masných krámů pro podpis vybraného hráče svého oblébeného Motůrku a dát si k tomu třeba tamní...

40. narozeniny slaví bývalý obránce Peter Frühauf. V ČB 1 sezona (2012-13), 42 zápasů, 4 góly, 11 kanadských bodů, 30 trestných...