MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "kerschlic00" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na zdcart: Hezké zhodnocení Ujčíka.: https://ispo...
To zhodnocení je přesný. Fakt nechápu, že ho letos zvolili jako šéfa DK, když věděli, že trénuje. Pak se divíme, v jaký kondici náš hokej je.
 
 
 
Reakce na Jeníček: Pokud ztratí šest bodů a více v jenom...
Se chlapci zapomněli v autobuse, ne?
 
 
 
Reakce na alkac: Od Jelínka šílenost a doufám, že ve fin...
Po tom, jakej trest dali, nebo spíš nedali, Musilovi, bych tipl, že žádnej dodatečnej trest nebude.
 
 
 
Dobrý prasata ten Liberec. Ještě v semifinále jsem jim přál, ale po tom, co předvádí doufám, že to Třinec vyhraje 4:0 na zápasy.
 
 
 
Reakce na patres001: Vždyt to žádný dramatický krosček n...
Ale mně nejde o ten krosček. Mně jde o tu ránu pěstí do ležícího hráče bez helmy, kterej se navíc ani nebrání. Hráči by k sobě měli mít respekt a jeden zápas za tohle je sakra málo.
 
 
 
Reakce na patres001: A kolik by sis představoval? Tak mu...
Představoval bych si aspoň 3. Viděl jsi vůbec ten zákrok? On mu dal nejdřív krosček a když ten hráč Třince ležel na ledě bez helmy, tak mu dá naprosto nesmyslnou ránu do hlavy, kdy to ten hráč vůbec nečekal. Mohl si dát druhou o led a mít třeba otřes mozku. Jde o to, že Musil předvedl naprostou neúctu k soupeři a za to prostě musí dostat mnohem víc než jeden zápas. Navíc Němeček dostal taky jeden zápas za zákrok, kterých je během play-off plno a tenhle zákrok byl mnohem horší.
 
 
 
Musil za tu včerejší prasárnu dostal jen jeden zápas. Ten Ujčík je vážně směšnej, tohle bylo alespoň na 3 zápasy.
 
 
 
Reakce na kimmi: Na fóru dukly byl rozhovor kde bylo ze ...
Aha. No tak třeba Havl Brod, nebo Třebíč by to splňovat mohla, případně Znojmo. Každopádně tam ještě nejsou, takže je brzo na to, řešit takový problémy.
 
 
 
Reakce na kimmi: Jeden asi jo...ale i ten hradec asi nep...
Řešil bych to až po případným postupu Dukly, kam se bude jezdit. A Jindřicháč by snad projít mohl, když tam může hrát i repre.
 
 
 
Reakce na Hejamotor: Tak staci si precist prispevek z Kl...
Myslíš Pražáka a jeho pomoc svému Motoru? Protože to bylo hodně dobrý Smajlík
 
 
 
Reakce na Jeníček: *2* :)) ...Chladno dojede na golmany...
Hlavně to nezakřiknout
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: No po remíze 1:1 venku to klidně vyj...
Tohle taky nechápu, v tý Evropě by jsme měli fandit všem českým klubům. Nejsem fanoušek Slavie, ale Spartu nenávidím, a přesto jsem jí v tý jízdě EL, co předvedli někdy v roce 2016 (nevím přesnej rok) přál.
 
 
 
Dík za vysvětlení Smajlík
 
 
 
Reakce na mmufik2: Šáhnul na rozhodčího se slovy "Pocem ...
To šáhnutí jsem viděl, ale spíš mě zajímalo, na co si chtěl vzít CC. Ale díky za osvětlení situace.
 
 
 
Nevíte někdo co teď Patera provedl? Já mám vyplej zvuk.
 
 
 
Reakce na zdcart: Ale MB nemá rozpočet , jako tebou jmen...
Ale já chápu jak to myslíš, může se povést sezóna, ve který si všechno sedne a pak my, Vary, Vítkovice, Olomouc nebo Zlín může dojít v play-off daleko, nebo dokonce celou ligu vyhrát.
 
 
 
Reakce na zdcart: Ale MB nemá rozpočet , jako tebou jmen...
Jednou jsem tu napsal, že má Bolka nižší rozpočet a hned jsem tu byl uzemněn tím, že mají jeden z nejvyšších, takže Bolku jsem prostě ignoroval Smajlík
 
 
 
Reakce na jabadu: Ať je to jak chce fandil jsem Spartě...
Leda ve chvíli, kdy se podaří sehnat silného sponzora, jako mají v Třinci, Liberci na Spartě nebo teď v Pardubicích. V dnešní době, kdy neexistuje klubismus je šance na titul u ostatních týmů mizivá. Kometu jsem nepsal, protože ta má silného sponzora fanoušky (letos prý ztráta 50 mio), kteří kupují nejdražší permice v republice, a to je ošemetná strategie.
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: jenže to je právě ono. Mně taky vadí...
To je úplně přesný. Náš národ nekolonizoval půlku světa a nevozil obyvatele Afriky přes Atlantik v příšerných podmínkách někam, kde je nutili dřít na plantážích. Ale náš národ je označovanej za rasistickej, zatímco národ, kterej tohle všechno dělal se považuje za bojovníky proti rasismu.

A je fakt zajímavý, co se v dnešní době označí za rasismus. Že někomu tlustýmu řeknu ty zkur*ený prase je v cajku. Když někomu jiný barvy pleti řeknu (údajně) zas*aná opice, tak je to hned velkej problém a je třeba to exemplárně potrestat. Přitom je to obojí urážka někoho jinýho na základě toho, že se něčím liší. Nehledě na to, že nějakou nadávku v emocích může za rasismus označit leda pako.

A na závěr, já neříkám, že by rasismu na světě neexistoval, ani neříkám, že by rasismus nebyl problém. Ale hledání rasismu tam, kde není mi prostě vadí a naprosto souhlasím s tím, že tohle rozhodnutí naopak jen posílí rasistický smýšlení v naší společnosti.
 
 
 
Reakce na zdcart: Jinak jsem rád, že Motor hlasoval prot...
Já BPA nemám rád. Na druhou stranu ale chápu, že to kluby nepřiklepnou firmě, kterou vlastní majitel jednoho z klubů. To je totiž ukázkovej střet zájmů. Jinak teda doufám, že k přesunu hokeje kompletně na O2 nedojde, protože ta kvalita těch přenosů tam z mého pohledu není taková jako na ČT a navíc ten model, co je teď, je podle mě dobrej. A Dědek má pravdu v tom, že na placeným kanále bude ta sledovanost nižší a pokud ten hokej nebude dostupnej v TV, tak to rozhodně malý děti nebude lákat se na hokej hlásit, když ho každej tejden neuvidí v TV.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

19. narozeniny dnes slaví útočník Pavel Novák. Přejeme všechno nejlepší! ??

Na našem webu přinášíme rozhovory i s hráči z minulosti Motoru, protože je co si připomínat. Posledním respondentem byl bývalý...

Jsme zpět online a rovnou nabízíme rozhovor s jedním z objevů sezóny, útočníkem MATĚJEM TOMANEM: hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

''Máte web? A mohla bych ho vidět?'' Stejně jako skoro všem ostatním klubům (zdravíme do @hcvitkovice) nám nefunguje náš web...