MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "kerschlic00" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Podcenili jste hlasování, Zlatou helmu vyhrál Vlach. Zajímalo by mě, kolikátej byl nakonec Patera.
 
 
 
Jsem rád, že se vedení poučilo a gólman dostal jen jednoletou smlouvu. Jsem taky dost zvědavej, co teď bude s Čiliakem, jestli má taky zákaz chytat v ELH, jako měl od Sparty Kvapil zákaz hrát loni.
 
 
 
Reakce na Paav: Za mě nejlepšího obránce sezony Pavla Pý...
Jó, tlak je na prd Smajlík
 
 
 
Reakce na mcdavid: Hrubec a Will ho přechytají a třetí g...
Mně se zdá, že jsem někde četl, že Kořenář půjde na farmu úplně stejně jako Dostál.
 
 
 
Reakce na lindemann: Já teda Kacetla nevidím v repre ani...
Jenže se jeden z těch dvou prvních může zranit, a pak je podle mě lepší mít tam takovýho gólmana, kterej má sebevědomí a formu, než mlaďáka, kterej může bejt vykleplej z toho, že je na MS.
 
 
 
Reakce na mcdavid: Podle mě tady proti Kacetlovi mluví v...
A není to škoda, nevzít gólmana, kterej skončil sezónu s formou a titulem? Přijde mi, že mi se toho bojíme, Švédové už několikrát vzali gólmana, kterýmu se povedl konec sezóny a předtím v repre nikdy nebyl, byť na tom MS nebyl jako jednička. USA na jedno MS vzali jen gólmany, který dělali celou sezónu dvojky, a udělali bronz. Určitě máš pravdu, že by tam stejně dělal jen trojku, protože jednička je Hrubec a dvojka Will, ale kdyby se povedla medaile, tak by to pro něj byla odměna, za celou sezónu.
 
 
 
Teď jsem koukal na Bomby a došlo mi, že Kacetl nedostal pozvánku do kempu repre. Popravdě to moc nechápu, chytil formu, udělal rekord vychytaných nul v play-off, ale stejně nedostane pozvánku, zatímco Kváča s Růžičkou jo. No asi smůla, že pomohl porazit bejvalej klub repre trenéra.
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: Vybavuju si, jak mi vyprávěl známej,...
Já to nemyslel, jako chválu. Spíš jsem chtěl upozornit, že to bruslení, o kterým se teď furt mluví, není vše a že je třeba mít i nějaký individuální dovednosti, pokud chceme porážet tyhle top týmy. Každopádně zápasy s Finskem a USA dali určitou naději, že snad zase bude líp, co se hokeje týče. I když cesta k tomu dotáhnutí TOP 5 bude ještě dlouhá a kostrbatá.
 
 
 
Je škoda, že v bruslení nás Kanada rozhodně nepřevyšuje, ale naše individuální dovednosti jsou asi o 5 tříd níž, než dovednosti kanadských hráčů.
 
 
 
Reakce na lindemann: Tak Kladno si to s pralesním týmem ...
Austin a Godla byli dost klíčový hráči, bez kterých by tenkrát tolik bodů rozhodně nezískali a tihle dva hráči rozhodně nebyli v pralesním postupovým týmu. Navíc měli Strnada a Zikmunda, kteří tam byli taky dost důležití. A nakonec i ten JJ byl jejich dost klíčovým hráčem, zatímco letos byl jedním z mnoha hráčů, nikoliv opora, jak dost výstižně poznamenal Antoš. Každopádně gratulace postupujícímu, i když jsem to přál poraženým.
 
 
 
Eliáš bude asi 1.5. oznámenej jako posila Kladna Smajlík
 
 
 
Reakce na alkac: Má to holt těžký - protihráč mu sám zád...
Ještě jsi zapomněl na to, jak mu zlé hnutí ANO vnutilo peníze na novou střechu zimního stadionu. On je vlastně chudák a my jsme tu na něj bezdůvodně zlí.
 
 
 
Reakce na tuppu: Bohužel se mi zdá, že Jihlava už mele z...
Mně přijde, že melou z posledního od třetího zápasu. Snad to ještě dneska otočí, ale ta Kladenská nudle jim evidentně svědčí, tak to při nejhorším urvou v sedmým zápase.
 
 
 
Reakce na Haberman44: Řekl bych že covidová sezóna byla ...
Hlavně se Kladnu extrémně provedli dva příchody (Godla, Austin) a to je velká náhoda. Ten trh je v tuhle chvíli přebranej a málokdy se povede mezi květnem a zářím najít rozdílový hráče. Další otázka je, jestli by takovýho hráče Kaufland zacáloval.
 
 
 
Reakce na Haberman44: Ježci, musí prostě postoupit ježou...
Taky přeji Jihlavě, ale i pokud postoupí Kladno, tak jsem vážně zvědavej, co chce v tý extralize dělat, když vidím, jak dopadl náš dominantní tým.
 
 
 
Reakce na Kurt_Hübl: Tak pardon, omlouvám se. Oni asi te...
Jestli to měl bejt sarkasmus, tak promiň, já tohle emoji používám na něco jinýho. Podle mě je u Jihlavy problém v tom, že odehráli víc zápasů a taky možná v hlavě. Podle mě si mysleli, že když vyhráli dvakrát v psožroutově, tak že teď už to půjde samo a dneska oslavy postupu. No, je to vyrovnaný a šance na postup mají oba stejný.
 
 
 
Reakce na Kurt_Hübl: Začínám mít podezření ,že Jihlavě b...
Úplně vidím toho Ujčíka, jak přijde do kabiny a řekne: "Kluci, nesmíme postoupit". A vidím i toho Čachotskýho a Skořepu, jak přesvědčují kabinu, že v první lize jim je líp. Tohle jsou opravdu nesmyslný teorie.
 
 
 
Reakce na -Tom-: Nový posily už chodí pospolu v ČB na rů...
A jak jsi na tom se spokojeností ty?
 
 
 
Reakce na jihocech86: 10 dnů do odtajnění. Tak pojďme sp...
Doufám, že Modrý dotáhne nějaký řezníky do obrany z USA, alespoň 2.
 
 
 
Reakce na zdcart: Hezké zhodnocení Ujčíka.: https://ispo...
To zhodnocení je přesný. Fakt nechápu, že ho letos zvolili jako šéfa DK, když věděli, že trénuje. Pak se divíme, v jaký kondici náš hokej je.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Na klubovém webu už je pro vás nachystán čerstvý rozhovor s naší posilou do brankoviště, Dominikem...

32. narozeniny dnes slaví útočník Matouš Venkrbec (@matousmax). Přejeme všechno nejlepší a hodně zdraví a gólů za Motor ??????

40. narozeniny slaví bývalý útočník Milan Kopecký. V ČB 1 sezona, 28 zápasů, 1 gól (zároveň vítězný), 5 kanadských bodů, 3 +/-...

Situace v českobudějovickém brankovišti je vyřešena ??Vítej v Motoru, Dominiku! hcmotor.cz/clanek.asp?id=…