MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "kerschlic00" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: mít hokej v kvalitě zdravotní péče, ...
Smajlík
 
 
 
Reakce na VojtaS.: Jojo. Kde jsou ty časy, kdy hokej býv...
Tohle je vtip ne? Vždyť ten hokej z 90. let je totální matlanina, samý hákování a je to pomalý. Nehledě na dovolený "vraždy" a údery do hlavy. Stěžovat si, na hybridní icing a že se může přihrávat přes dvě čáry, to už je vyloženě k smíchu, ještě jsi mohl napsat, že play-off kazí celou sezónu. Smajlík
 
 
 
Dovolím si tvrdit, že s Plzní to nerozhodli gólmani. Prostě v zápase, kdy hrajeme se soupeřem minimálně vyrovnaně, místy ho přehráváme a za stavu 1:2 ve druhý třetině dostaneme 5 minut přesilovky, tak ten zápas musíme prostě alespoň vyrovnat, ještě líp se dostat do vedení. Kór když máme v týmu hráče, kteří by měli být na těch přesilovkách rozdílový. Celkově si myslím, že za naše letošní postavení v tabulce může brutálně mizerná produktivita. Čím to, že jsme neproduktivní? Špatně poskládaný formace, nikdo nechodí před bránu, nevyšly posily. To poslední se teda nepovedlo vůbec.
 
 
 
Reakce na VojtaS.: U Valského a Ondráčka to není pravda ...
Dobře, Valskej asi třetí nejlepší sezóna na body, vzhledem k tomu, že před sezónou to vypadalo, že bude hrát prales to podle mě můžeme brát tak, že tu rozkvetl. Onder tu měl nejvíc gólů, co kdy dal za sezónu a druhý nejlepší body, připomínám, že v létě tu byl jen na zkoušku, poté, co byl nechtěnej ve Zlíně. Přepočítávat hráčům body na odehranej zápas je čistý slovíčkaření, aby jsi mohl prohlásit, že jsem neměl pravdu, takhle může někdo odehrát skvělých 10 zápasů, kde se mu povede udělat třeba 12 bodů, ale kvůli zranění už pak nepřidá žádnej zápas a hle, průměr bodů z říše snů (jasně, tohle je velkej extrém, ale je to jen příklad, jak lze tebou položenej argument použít).
 
 
 
Reakce na zmetek: Položím ti opačnou otázku. Kdo tu za M...
Minimálně Štencel a Hanzl s Valdou a Ondráčkem tu loni udělali nejlepší bodový sezóny v kariéře. Mně se taky nelíbí dost věcí, co tu dělá Modrák, ale někdy to tu někteří už přehání. A místní oblíbenec by byl dávno někde jinde v extralize, kdyby na ní měl, koneckonců letos v létě měl možnost, ale nakonec zůstal tady, kde je na něj trenér zlej, proč asi.
 
 
 
Reakce na Tony8385: Asi to byl sudí. Souhlas s Vojtou. S...
Těžko může zaříznout někoho, kdo na extraligu nemá. Naopak mu jeho EL kariéru ještě prodloužil tím, že ho tu vůbec chtěl. A ještě by mě teda zajímali ti hráči, který tu totálně zazdil.
 
 
 
Reakce na VojtaS.: Aktuální Soptíkovy výkony si hodnoťte...
Já si to pamatuju, myslím teda tu první EL sezónu. Ale k čemu je, že se hráč dostává do šancí, když to pak pere gólmanovi do hrudníku a na bodech to nijak není vidět. A myslím si, že to s tím zapalováním rozhodčího je jen jeden z faktorů, proč je tu u některých oblíbenej tak, že nechtějí vidět, že na EL nemá. Další věcí proč tomu tak je bude to, že rozbrečel Prospala, ale mě už se moc nezdál v tý postupový sezóně a extraliga jen potvrzuje, že to není žádnej top hráč.
 
 
 
Reakce na zdcart: Za mě nemá výkony na extraligu Karabáč...
Souhlas od prvního po poslední písmenko. Akorát tady teď možná dostaneš naloženo.
 
 
 
Co asi napsat ke třetině, kdy to mělo bejt 3:1 pro nás s je to 0:2? Jen doufám, že Modrák nevrátí Guliho k Pechovi.
 
 
 
Reakce na Tony8385: Šenky mimo, hraje Hail...
Snad nedá gól, akorát nás vyhodí ze stadionu
 
 
 
Reakce na fofana: Myslím, že si to pochopil trochu po sv...
Vždyť tam hrál první obranej pár s Polákem. A jasně, neudělal tolik bodů, ale bylo dost velký překvapení, že úplně odešel z profesionálního hokeje.
 
 
 
Reakce na fofana: Když bude někdo chtít od nich nějakého...
Mně právě přišlo, že znevažuješ jejich dosavadní úspěchy v týhle sezóně, která je teda v půlce, jasně, to vím. Mně prostě přijde, že to tam dělají dobře, jo koukat se na to úplně nedá, ale na druhou stranu ten náš styl kolikrát taky nic moc atraktivního není. Já Olomouci docela fandím, teda když zrovna nehrajou s náma, to je snad jasný. Smajlík
 
 
 
Reakce na fofana: Ten jejich tým nemá až na výjimky moc ...
Jak nemá perspektivu, jsou dlouho pohromadě a nedělají žádný velký změny po sezónách. Navíc jsou každej rok podceňovaný a stejně se jsou schopný dostávat do čtvrtfinále, teda s výjimkou loňského roku. A i kdyby to byla pravda, tak kdyby čirou náhodou vyhráli titul, myslím, že jim to bude úplně jedno.
 
 
 
Reakce na bluky: Tak teprve teď sem koukal na zápas a ne...
Jedna vlaštovka jaro nedělá.
 
 
 
Doufám, že tahle výhra nebude mít stejnej efekt jako ta nad Libercem. Tedy uspokojení a výkon v dalším zápase, že by se z toho jeden poblil.
 
 
 
Tak tohle složení lajn ponechat prosím co nejdýl, děkuji. Smajlík
 
 
 
Tak bacha
 
 
 
Ty vole, si dělá ten Tomeček srandu ne? Smajlík
 
 
 
Ta druhá lajna se mi docela líbí, jsem na to zvědavej. A jsem hodně rád, že chytá Strmeň, Hrach se do toho ještě musí dostat po tom zranění.
 
 
 
Reakce na MARSCH: To jsou nejaky deukce, ze je namistrov...
Tak já si taky myslím, že je na sebe nas*anej, že mu to nejde, ale co jsem slyšel od lidí, který ho znají, tak on to pak přenáší i na ostatní a to asi není úplně dobře. Rozhodně si myslím, že mu naše situace není u zádele.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Nová sezona se blíží! A na co nového se můžete těšit? Třeba na to, že z hokeje pojedete svým novým...

Vstupenky na nedělní domácí premiéru s Kometou už jsou v prodeji! Moc se na vás těšíme a vy se zase můžete těšit na malý dárek,...

hcmotor.cz/clanek.asp?id=…V pondělí 12. září se konala tradiční předsezonní konference . Na místo dorazili prezident klubu Roman...

Více než 100 let provází bílá barva českobudějovický hokej. Projděte si, jak vypadali českobudějovičtí hráči v bílých dresech...