MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "kerschlic00" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na zdcart: Dle mě se u těch týmů, co zmiňuješ, ne...
Možný to je, ale Záruba tyhle dva kluby zmiňuje jako další, který trápí covid, takže bych řekl, že obyčejný virózy to nejsou.
 
 
 
Reakce na alkac: Soutěž se imo dohraje, ale otázka, jest...
Myslím, že se nic rušit nemusí, stačí jen chtít ty zápasy dohrát, což jde jednoduše tím, že odehraješ občas dva zápasy ve dvou dnech. A hlavně by se měl omicron brát jako normální nemoc a nevymejšlet nějaký nesmyslný karantény, když ti hráči nemají příznaky. A docela by mě zajímalo, jak je možný, že některý týmy jsou do karantény poslaný kompletně (my, Třinec, Boleslav, Zlín) a některým chybí jen hráči, ale zápasy můžou v klidu hrát (Litvínov a Sparta).
 
 
 
Tohle je úplně přesný. Zvlášť se mi líbí ta pasáž o faulech hokejkou, kdy se jeden zákrok několikrát nejdřív nepískne, ale pak najednou rozhodčí píská. Tohle mi teda v EL nepřijde tak hrozný, ale v pralese to bylo úplně enormní. Ale i celkově ten nesjednocenej metr rozhodčích je něco, co ten hokej vyloženě kurfí.
odkaz
 
 
 
Reakce na zdcart: Taky hned Nedvěd po kritice nominace p...
Tak Guli už se jim na to vys*ral a já se mu vůbec nedivím. To že si 25. místo na soupisce šetří pro Šmída, kterej hrál naposledy snad někdy v září je výsměch Gulašovi, Blümelovi, Flekovi a v neposlední řadě i všem fanouškům.
 
 
 
Teď rozebírají tu nominaci v Buly a je vážně vtipný, jak v dnešní době k nominaci do reprezentace na ZOH stačí, aby měl hráč historii v Liberci. Že nemá zkušenosti v repre (Knot) nebo že se na letošní EHT ti hráči moc nepředvedli (Řepík) je přece úplně jedno.
 
 
 
Reakce na zdcart: Nechápu , proč taky nebyl nominovaný C...
Jo, Chlapíkovo absence je taky slušnej nesmysl, na to jsem zapomněl
 
 
 
Tak to je vážně výsměch ta nominace. Gulaš nejlepší na Chanel One Cupu a nejede. Řepík na obou turnajích neviditelnej, ale je tam. To samý Frolík, pomalu ani nevím, že na nějakým turnaji byl, ale tak je to slavný jméno že. A jako vrchol Šulák, kterej v repre snad nikdy nezahrál. Tak alespoň ten klaun po olympiádě skončí.
 
 
 
Reakce na venas: Že by Guli na Olympiádu nakonec nejel? ...
No pokud pojede Řepík, kterej na dvou turnajích nic nepředvedl, ale nepojede Gulaš, kterej jel sice jen na jeden turnaj, ale hned tam vyhrál bodování, tak se Pešán s Nedvědem zbláznili. Proč nedostane šanci nejproduktivnější hráč ligy alespoň jako náhradník mi taky hlava nebere. Jsem na to dost zvědavej, koho nakonec oznámí.
 
 
 
To je neuvěřitelný
 
 
 
Reakce na alkac: A počítalo by se to, i kdyby rozbil hub...
Jo, to by bylo o to cennější, takovej jen tak někdo nemá. Smajlík
 
 
 
Reakce na karwi18: Ajajaj, chybka......
Ale jeden hattrick na dosah vážně má Smajlík
 
 
 
Musím ale říct (a hned zaklepat), že ty přesilovky už nevypadají tak tragicky. V obou byl nějakej tlak a i relativně šance na gól. Hlavně v následujících dvou třetinách nepolevit a vyhrát.
 
 
 
Reakce na full: Hrášek - "já za to nemůžu, že sem tluste...
Jediná výhoda, když člověk nemůže na stadion, slyšíš ty Hráškovo hlášky Smajlík
 
 
 
Reakce na jadav: tohle mi taky hlava nebere. Pokud je te...
Hlavně třeba ve státech může jít na NHL kdokoliv, jenom je tam doporučená rouška. V Anglii chodí na fotbal plný stadiony. Nechápu z čeho jsou tak zes*aný, když tahle varianta evidentně působí jako obyčejná chřipka. Už jsou to dva roky, ale furt nás budou nějak omezovat. Nebo ať alespoň zruší ten nesmysl s 1000 lidí, ať může chodit aspoň 50 % kapacity testovaných, očkovaných nebo po nemoci. Jsem docela zvědavej, jestli všem organizátorům dají alespoň nějaký kompenzace, když je takhle zařízli, hlavně ten sport to může slušně zlikvidovat.
 
 
 
Myslím si, že Saša si dobrovolně před každým dalším zápasem s náma vezme projímadlo, aby nemusel chytat Smajlík
 
 
 
Reakce na Paav: Škoda, že není normální doba. Dneska by ...
Chystal jsem se na tenhle zápas od tý doby, kdy se zveřejnili termíny, taky mě štve, že zase jen u počítače.
 
 
 
To si dělá ten Piskáček prd*el? Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: Hlavně mi začíná připadat, že hrajem...
Ohledně těch mladých je tam ještě jeden obrprůser a to je naše juniorka na 90% v druhý nejvyšší soutěži od příštího ročníku.
 
 
 
Reakce na Tony8385: To ještě čekám, že to tu přestane ba...
A co přestane bavit Chlubnu? To že je ročník 2002 a tak nastupuje za juniorku?
 
 
 
Reakce na zdcart: Tak dle tebe je to Beránek, kterého la...
Taky už jsem něco takovýho zaznamenal, i ty náznaky s Velikonocema tady. Popravdě to ale moc nechápu, že zrovna jeho.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

21. narozeniny dnes slaví útočník Matěj Toman. Přejeme všechno nejlepší a momentálně hlavně co nejrychlejší uzdravení! ??

Gratulujeme všem bývalým českobudějovickým hráčům k nominaci na Olympijské hry, patří mezi ně Šimon Hrubec, Jiří Smejkal a Lukáš...

Krajská hygienická stanice nařídila z důvodu nákazy několika hráčů nemocí covid-19 A mužstvu Motoru do neděle 16. ledna...

Rozšířila se nám marodka o pár zraněných hráčů. Dnes tedy nastoupíme v této sestavě! ??