MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "kerschlic00" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na zbyna-ck: Celá ta debata začala ryze hokejovým...
Jak, že se nehraje? Vždyť se hraje memorial cup, ale hlavně se naplno rozjeli dvě vysoce kvalitní ligy a to sice australská a novozélandská. Smajlík
 
 
 
Reakce na macháček: Jo jetý s nájezdem do 5 tisic km od ...
Čtu tady ty tvoje kidy od pátka a ty jsi obyčejnej lidskej odpad a závistivec, kterej úplně praská, když vidí Ukrajince v novějším autě. Ty lidi přišli o střechu nad hlavou a zbylo jim kolikrát jen to auto. Navíc válka se týká všech, ne jen chudých. Ale jo, chápu, každej kdo utíká před válkou by měl utíkat maximálně autem vyrobeným do roku 1995, měl by v sobě mít kulku nebo šrapnel, roztrhaný a špinavý oblečení, aby mu praštěný Češi náhodou něco nezáviděli. Jo a těch 5000 Kč je v dnešní době šílenej majlant, kvůli tomu se určitě vyplatí absolvovat několik stovek kilometrů.
 
 
 
Tak doufám, že tenhle člověk se v našem dresu v životě neukáže. A až nebude mít na KHL, tak ať si jde hrát třeba čínskou ligu, doufám, že nebude hrát ani extraligu, když mu voní krvavý prachy.
 
 
 
Reakce na zdcart: Holoubek asi již nechce financovat. A...
Přijde mi, že o prodeji licence z Varů někomu v první lize se mluví snad každej rok. Takze bych to moc neřešil.
 
 
 
Asi to dopadlo jak nejlíp mohlo, za mě mu mohl konkurovat jen Hašek, ale ten nemá pomalu žádný funkcionářský zkušenosti. Hlavně, že to nevyhrál nikdo z tý trojice ze svazu, takhle alespoň nějakou dobu můžeme doufat v to, že nějaká změna k lepšímu vážně nastane. Opravdu doufám, že klub zveřejní pro koho hlasoval.

Jinak teda to, jak tu někdo psal, že vyhraje Černý a že Šlégr stáhne rezignaci a podpoří ho, docela uzrálo, když byl Šlégr druhej a Černý dostal nejmíň hlasů.
 
 
 
Reakce na Bromik: Koho volíte na to že bude bojovat o ud...
Počkal bych na září, ale teď je to jasné Kladno. Ale do září může ještě úplně každej tým posílit. Ale už teď se nebojím říct, že nás se to týkat nebude, budeme hrát v klidu okolo osmýho místa.
 
 
 
Reakce na Bromik: Podle toho jak to poslouchám tak bych ...
Taky je pro mě Álois asi jedinej, kdo by to měl dělat, čím víc nad tím přemýšlím. Hašek podle všeho moc dobrej manager není a z těch tří ostatních nikdo žádnou změnu, co byl ve VV nebo v nějaký funkci na svazu, nedokázal přinést. Spíš Královi dělali kejvače a je podle mě i trochu drzost na předsedu kandidovat a říkat, že něco změníš. Času na to něco změnit měli dost a nic nezměnili, navíc mohli klidně kandidovat předloni proti Královi. Takže vylučovací metodou by to měl dělat Álois.
 
 
 
Reakce na fofana: Fakt si někdo myslí, že náš hokej ráze...
To mi jako chceš říct, že hokej může vést jen těch 11 (nebo 12, nevím přesnej počet členů VV) lidí, co tam ve většině sedí víc než jedno volební období? Vždyť třeba takovej Ščerban tam je už bůh ví jak dlouho a ještě tam sedí za neprofesionální kluby a přitom je jednatelem profesionální Jihlavy. Opravdu se tu nenajde 11 lidí, který by to mohli vést a přinést svěží vítr? Ostatně nemusel by se měnit celej výbor, ale aspoň tak 9 lidí by mělo skončit.

To s tím Lojzou byl vtip, protože už jen představa, co by se po jeho případným zvolení dělo v médiích, je hodně vtipná. Za mě to žádnej z kandidátů nezmění, to by musel bejt opravdu někdo, kdo není napojenej na současnej VV a zvolit by mu museli novej VV. To se bohužel nestane, hokej bude dál postupně upadat do větších a větších...
 
 
 
Pokud to vyhraje někdo, kdo je na svaz už přisátej (Šlégr, Ščerban, Černý) tak se absolutně nic nezmění a ty prasata na VV si budou vklidu chrochtat dál. Spíš by mě zajímalo, kdyby to náhodou vyhrál Hašek nebo Álois, co by ti dva jako změnili. Ale pro tu srandu budu v tomhle fandit Áloisovi, minimálně v médiích by pak byla velká sranda.

Ale vážně, pokud se nezvolí kompletně novej VV, tak k žádným změnám nedojde.
 
 
 
Reakce na =M=Dedek: Kéž nám Perun sám ráčí zachovati dob...
Náhodou, pan Párek byl dobrej Smajlík
 
 
 
Reakce na kursor: Bylo by fajn alespoň držet standard a ...
Doležal je určitě adekvátní náhrada za Abdula, už jen to, že tady v tý totálně šílený sezóně udělal 35 bodů v 51 zápasech ukazuje, že jako náhrada za Jindru je naprosto adekvátní (ten tu měl letos 30 bodů v 48 zápasech). Vopelka by měl bejt zase náhrada za Ondráčka a podle mě to je opět adekvátní. Přikryl by se dal brát jako náhrada za Beryho, možná ještě lepší, protože co se týče produktivity, tak v tom má hodně velkej potenciál, určitě větší než Bery. Tomeček nebo Strnad se dají považovat jako náhrada za Holce, možná by jeden mohl slušně nahradit Voženílka, ale u těchhle dvou hráčů je za mě velkej otazník, protože si myslím, že jsou to hráči hodně na hraně extraligy, spíš jsou to hráči pro prales. Vystřelit ale může kdokoliv, i tihle dva.

Zatím jsme teda nedokázali přivést žádnou náhradu za Novotňáka, na druhou stranu je otázka, zda se takovej hráč dá vůbec nahradit, a za Vondrku, kterej, doufám, ale bude ještě pokračovat. Jinak si myslím, že zbytek odchodů v útoku se povedlo víceméně pokrýt. Každopádně by bylo super ještě přivést aspoň jednoho nebo i dva hráče do prvních dvou lajn, protože z těch hráčů, co zatím přišli tohle kritérium splňuje jen Doležal.
 
 
 
Reakce na Bromik: No a co říkáte na to že Švédsko podruh...
Švédi nebojovali o medaile po třetí v řadě, ale to absolutně nic neznamená, furt je to top hokejová země a až bude nějakej světovej pohár, nebo zase plnohodnotná olympiáda s nejlepšíma hráčema světa, tak budou patřit mezi největší favority.

Ve Finsku to bude znova, protože byli jediný, kdo se k tomu pořádání přihlásil, společně s Lotyšskem. Takže nevím, co bych na to měl říct, asi jen to, že se prostě nikomu nechce takhle na rychlo dělat všechny ty věci okolo pořadatelství.
 
 
 
Reakce na Matahar: Finále mistrovství světa, a prodlouže...
Jo, tohle vymejšlel vážně nějakej chytrák. Jsem rád, že už o mistrovi nemůžou rozhodnout nájezdy, ale aby se hrálo na zlatej gól 3v3, to je hrozná 3,14čovina.
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: Myslím, že i kdychom včera nakrásně ...
Je úplně neskutečný, že to ani není žádnej dream team, jakej měli tady v roce 2015 ani o rok dýl v Moskvě. Tohle je dejme tomu nějakej výběr B a oni stejně dokáží nejdřív ve čtvrtfinále otočit stav 3:0 nadupanýmu Švédsku a teď vyrovnat, když prohrávají finále 3:1 ještě 5 minut do konce s domácím týmem. Opravdu neskutečný, co Kanada dokáže a asi ani nejde jim to nepřát, kór po tom, jak je zařízli rozhodčí.
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: Chtěl bych se tímto omluvit všem roz...
Celý MS jsou ti rozhodčí úplně šílený. Fakt nechápu, jak je možný, že MS pískají takhle tragicky. Nejen nás zařízli během turnaje ve více zápasech. To že se udělá občas chyba, rozhodčí něco přehlídne, nebo se mu nepovede zápas se stane, jsou to jen lidi. Ale aby se snad každej hrací den cejtil nějakej tým poškozenej výroky rozhodčích, to normální není.
 
 
 
Reakce na Haberman44: Kanada dvě přesilovky a v každé do...
Bohužel, přesilovky propastnej rozdíl. Věřím, že nám pomůže, že USA hraje jen na 4 obránce.
 
 
 
Taky těžký, když ty góly umí dát jen tři hráči. Furt jsem věřil, že se třeba Vrána probere, ale bohužel furt nic. Hertl je celej turnaj úplně tragickej. Ale na druhou stranu času ještě dost a když vypadneme, tak to zejtra furt ještě můžeme napravit.
 
 
 
Reakce na Scipioo: Mě Vrána připomíná Michnáče. Spousta ...
No hroznej lempl. Proto se mu taky povedlo dát nejrychleji 20 gólů v Detroitu v historii. Konkrétně ve 32 zápasech.
 
 
 
Reakce na Scipioo: Důležitý bude probuzení 2.,3. a 4. la...
Na druhou stranu, když tyhle lajny nedostanou žádnej gól a první dá zase tři, tak je to jedno. Ale bylo by vážně fajn, kdyby už to nebylo jen o třech hráčích. Furt věřím, že o víkendu přijde čas Jakuba Vrány.
 
 
 
Takže Kanada. Jako hodně těžký, Kanada v play-off je něco úplně jinýho než v základní skupině. Ale věřím, že jsme schopný je vyřadit, hlavně se nenachat vylučovat a důležitý bude probuzení Hertla a Vrány, aby to neleželo jen na první lajně.

Jinak, nechci psát, že jsem to říkal, ale Švýcaři úplně marný a potvrdili, že do špičky jim furt ještě něco chybí, víc než nám, kterým tam chybí furt hodně. Pro příští turnaj by bylo fajn z nich nedělat něco, co nejsou.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

20. narozeniny dnes slaví útočník Motoru Tomáš Chlubna. Gratulujeme a přejeme hlavně zdraví a taky spoustu gólů za Motor ??

50. narozeniny slaví bývalý obránce Jiří Hála. V ČB 4 sezony, 68 zápasů, 3 góly a 6 bodů. Člen postupového týmu 1992 a bronzového...

Před 100 lety se narodil Vintíř Němec. V ČB 9 sezon, cca 100 zápasů, 77 gólů. Člen mistrovského týmu 1951 a bronzového týmu 1953....

hcmotor.cz/clanek.asp?id=…Jiří Patera v předminulé extraligové sezoně oblékal dres Motoru, než se vrátil zpátky do Ameriky.. V...