MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "fofana" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Neříkal jsem to? Jak si s komoušem notuje Smajlík
 
 
 
Chudák s utlačovaným názorem prý jako za komunistů Smajlík To je vidět, že o té době nic neví. Za nich by byl ostatně s podobným pohledem na svět slušně postaveným soudruhem, tak je to tady s ním dost zbytečná debata Smajlík
 
 
 
Toho závistivého zoufalce nemá smysl komentovat.
 
 
 
A nadšení z Hada jsem nesdílel a proč se ukázalo velmi brzy. Je to ko*ot naprostý. Kdyby RuSSák zaútočil na Kravaře, ten blb by byl v Mercedesu v Německu jako první.
 
 
 
Reakce na Jatro: ???? zjisti si, kolik jich jen prošlo a...
Mě nezajíma, jestli je má Kuba, kde je máš ty, když s nima máváš? Stoprocentně si sem někdo jezdil pro 5000, to opravdu dává smysl. Tyhle kecy mě fakt sejou. Jdi do háje.

(A ano samozřejmě jsou mezi nimi i podvodníci, podbné procento jako mezi Čechy a to fakt není 30 %)
 
 
 
Reakce na Siky: Jedna věc je svoje morální hledisko apli...
Já bych teda rodinu a své děti zejména nenechal vystavovat "široké ruské duši". S tím v téhle zemi máme velkou zkušenost. Ale když jsou někomu krvavé prachy víc tak ať táhne. Ale přesně jak píše Tveety, musí počítat, že dostane oprávněný kartáč.
 
 
 
Reakce na Siky: Jenže ty si z toho schválně bereš jen to...
Ale takové rozhodnutí přece může řešit každý, ne? To není výsostná věc hokejistů. Já jsem kdysi dostal nabídku dělat pro Araby za mnohem víc peněz, ale prostě jsem se petrodolarama koupit nenechal. A stejné zásady uplatňuju vůči každému. Mám tedy právo kritizovat takové hráče? Podle mě rozhodně jo. A i kdybych tu zkušenost neměl, tak proč by měl být problém zastávat morální hledisko?
 
 
 
Reakce na Siky: Tak já nevím, přečetl jsi si vůbec co js...
Ano a taky na to odpověděl, je zbytečné do toho motat ruské majitele nebo zaměstnance, ta hranice leží jinde. A na linii novinář - hráč nevidím rozhodně vinu jen u pisálka. O to méně když vím, jak placení někteří hráči jsou. Zejména ti typu Hrachoviny.
 
 
 
Reakce na Siky: Když už se tu strouhá ta okurka, tak se ...
Pokud omlouváš hokejisty, že u nás hrají za dvě suchý z nosu a nedá se z toho zajistit, tak kolik myslíš že bere ten pisálek? A kolik bereš ty? Osm suchých z nosu? Smajlík Ten novinář možná za celou "kariéru" nevydělá to, co někteří tady za sezonu.

KHL je propagandistickej projekt Putlera a jeho vrahů. Každý takový stojí za jasné odsouzení. To je ta jasná hranice, která se dá snadno rozlišit.
 
 
 
Mluvil jsem teď s kamarádem Rudy Červeného a ten prý vypadá na KHL. Jestli to tak dopadne tak už ho tady nechci vidět. Ať si ty krvavý prachy užije.

Pořád ale doufám, že to dopadne jinak.
 
 
 
Reakce na MARSCH: Pokud chce kdokoli podepsat v Rusku, j...
Mě by zajímalo, jak si to ti kluci představují. Copak neví, že si ty jejich krvavý rubly nemůžou ani nikam odvézt?
 
 
 
Reakce na kimmi: Každý má svůj názor.......
Ať si klidně svůj názor má, ale proč kvůli opačnému názoru uráží novináře? Chytá skvěle, ale lidsky je to opravdu... Brno Smajlík
 
 
 
Reakce na ČB_Hrošík: Já jsem to ješte neposlouchal/nevid...
Je to tam Smajlík Smajlík
 
 
 
Sedlákovi NHL moc přeju a věřil jsem že to tak dopadne! Miliardáři nakonec ti Galakticos moc nevyšli, když mu Blumela a Sedláka sebrala NHL Smajlík
 
 
 
Reakce na venas: Sivok na Spartu k Rosickému... Hlavně ž...
Tak jestli tam bude dělat taky zadarmo jako tady, tak pro Spartu dobrý Smajlík
 
 
 
Reakce na kerschlic00: To mi jako chceš říct, že hokej m...
Ježiš to vůbec ne, jen nechápu, že vůbec nekoho napadne, že by mohlo dojít k velké obměně, když to budou volit ti samí lidé jako před pár lety. Nikdo s novými myšlenkami se na předsedu nepřihlásil, tak můžeme pouze doufat, že třeba 1-2 lidi s trochu jiným pohledem by mohli být ve VV a mohli by něco někam posouvat.
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Pokud to vyhraje někdo, kdo je na...
Fakt si někdo myslí, že náš hokej rázem vygeneruje 10 nebo kolik nových lidí do VV, kteří mají odborné i další znalosti aby náš hokej posunuli do nebeských výšin? To musí ten někdo fetovat, ne? Smajlík A ještě kdyby to měl zaštítit známý podvodník Hadamczik, to je skutečně úžasná představa.
 
 
 
Reakce na jadav: Mě Vítky na tom nepřišly finančně špatn...
Litvínov má Stránskýho, kterej v repre teď rozhodně nebyl Smajlík A Olomouc, Vary nebo Plzeň jsou na tom podle tebe líp než my s Gulim Pecháčkem, Ďolíkem, Hráškem nebu Sťuíkem? Smajlík To fakt nevím, proč si to myslíš.
 
 
 
Asi nikdo nevíme co to má být za tým, třeba je někde nějaký trenér, který ho chce protože ho zná. Snad to tam ještě zkusí Smajlík
 
 
 
Reakce na olda96: A pak nebude mít ani NHL ani smlouvu v...
Proč by neměl? Ta platí pro Evropu pořád.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

50. narozeniny slaví bývalý obránce Jiří Hála. V ČB 4 sezony, 68 zápasů, 3 góly a 6 bodů. Člen postupového týmu 1992 a bronzového...

Před 100 lety se narodil Vintíř Němec. V ČB 9 sezon, cca 100 zápasů, 77 gólů. Člen mistrovského týmu 1951 a bronzového týmu 1953....

hcmotor.cz/clanek.asp?id=…Jiří Patera v předminulé extraligové sezoně oblékal dres Motoru, než se vrátil zpátky do Ameriky.. V...

O víkendu jsme hráli fotbalovou exhibici v Nemanicích, mrkněte do fotogalerie! ????hcmotor.cz/clanek.asp?id=…