MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "cigy67" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Rob: odkaz
 
 
 
Toman 2: odkaz
 
 
 
Toman : odkaz
 
 
 
Aleš Totter : odkaz
 
 
 
V Pardubkách si šnupli dneska snad všichni
 
 
 
Bomby k tyči na YouTube : odkaz
 
 
 
Ponecháno
 
 
 
Shrnutí : odkaz
 
 
 
Kondor st. odkaz
 
 
 
Hlasy trenérů - Václav Prospal (Motor): "Odehráli jsme slušný zápas. Chtěli jsme to favoritovi nasazením a bojovností co nejvíc ztížit. Největší rozdíl byl ale v produktivitě. Zatímco soupeř dával góly, my jsme nevyužili ani přesilovku pět na tři."

Marek Zadina (Třinec): "Po čtyřech porážkách v řadě jsme chtěli zvítězit a jsme rádi, že se nám to podařilo. Byl to kvalitní zápas. Budějovice dobře bruslí a hrají agresivní hokej. Měly i šance, při kterých nás podržel gólman."
Zdroj: odkaz
 
 
 
Hlasy trenérů - Václav Prospal (Motor): "Odehráli jsme velmi dobrou první třetinu. Ve druhé jsme ale dostali laciné góly a výsledek vyzněl jednoznačně pro soupeře."

Josef Jandač (Sparta): "Jsme rádi, že jsme vyhráli. Zápasy se soupeři ze spodní poloviny tabulky nám moc nevycházejí. Budějovice jsou ve složité situaci, ale nic nebalí a zadarmo nám nic nedaly. Naštěstí jsme utkání zvládli.
Zdroj: odkaz
 
 
 
Hlasy trenérů - Václav Prospal (Motor): "Nemůžeme bát spokojeni, když jsme opět prohráli. Při hře pět na pět jsme nedokázali dát gól, speciální formace skončily 1:1. Rozhodující branku jsme dostali po hrubé individuální chybě, které předcházelo naše úplně zbytečné vyloučení za soupeřovou brankou. Opakuje se to pořád dokola. Šance, které máme my, tak neproměníme."

Jan Tomajko (Olomouc): "Po dvou domácích porážkách jsme rádi, že máme tři body. Utkání přineslo málo gólů i šancí. Po dlouhé době se nám podařilo využít přesilovku, což rozhodlo zápas."
Zdroj: odkaz
 
 
 
Strmič : odkaz
 
 
 
Robert Svoboda (hlavní trenér PSG Berani Zlín): "Neměli jsme do utkání dobrý vstup, neboť soupeř měl lepší pohyb a odskočil nám o dvě branky. Přesto jsme to nezabalili. Povzbuzovali jsme se, abychom nepříznivý stav zvrátili. To se nám podařilo a ve třetí třetině jsme byli lepším týmem. Přišlo vyrovnání, ale nešťastný gól v poslední minutě v přesilovce soupeře rozhodl. Bohužel už s tím nic neuděláme, třetí třetina nám nestačila k výhře."
 
 
 
Václav Prospal (hlavní trenér Madeta Motor České Budějovice): "Jsme rádi za vítězství a tři body. Měli jsme zápas velmi dobře rozehraný od prvních minut a byli jsme lepším týmem. Zlínu je však houževnatý soupeř a věděli jsme, že utkání předem nevzdá. Měli jsme v duelu i hluchou pasáž, kdy jsme inkasovali dva góly. V tu chvíli jsme nehráli příliš dobře. Musím ale pochválit tým, že našel cestu k výhře zásluhou využité přesilovky a odvážíme si odsud zaslouženě tři body."
 
 
 
Hlasy trenérů - Václav Prospal (Motor): "Taková porážka docela mrzí. Měli jsme utkání dobře rozehrané, ale od druhé třetiny jsme začali ztrácet kotouče. Soupeř šel do vedení, sice jsme se přesilovkovým gólem dokázali přitáhnout na 1:2, ale pak jsme dostali další branky. Vlastní produktivitou jsme to nedokázali nahradit."

Patrik Augusta (Liberec): "Jsme rádi za tři body, ale nebylo to vůbec jednoduché utkání. Největší rozdíl byl v produktivitě. Soupeř měl spoustu šancí a přečíslení. Chvíli nám trvalo, než jsme obranu trochu zatáhli. Od druhé třetiny jsme se zlepšili směrem do defenzivy a z toho jsme měli šanci i v útočném pásmu. Dokázali jsme kontrolovat kotouč a byli jsme produktivní."
Zdroj: odkaz
 
 
 
Hlasy trenérů - Václav Prospal (Motor): "Měli jsme utkání výborně rozehrané, ale dali jsme soupeři možnost se vrátit zpátky do hry přesilovkou, kterou využil. Přesilovky má Kometa nadstandardní. Jako se nám to děje celý rok, tak jsme zápas dokázali ztratit."

Jan Zachrla (Kometa): "Do zápasu jsme vstoupili trochu lehkovážně. Sice jsme si vytvořili nějaké šance, ale soupeř nás ve dvou přesilovkách potrestal. V dalším průběhu jsme měli více ze hry a vytvořili jsme si i větší množství šancí. Zápas jsme zvládli dobře až na jeho závěr, kdy jsme se báli o výsledek."
 
 
 
Tohle neomrzí odkaz
 
 
 
Za Strmiče palec nahoru
 
 
 
Kontumace EHL odkaz
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Je tu další MOTORÁCKÝ PODCAST! Milan Gulaš vypráví o svých začátcích, o tom, jaký byl floutek, ale i o tom, jak ho zejména...

40. narozeniny slaví René Vydarený! V ČB 11 sezon, 578 zápasů, 50 gólů, 172 bodů, 75 +/- bodů a 390 TM. Člen bronzového týmu 2008...

Martin Hanzl doposud svou hokejovou kariéru prožíval na severu Čech. Do extraligy naskočil v Litvínově a strávil tam pět sezón....

Brankář Motoru Jiří Patera se může stát vítězem Zlatá helma SENCOR za uplynulou sezónu! Jestli se vám jeho zákrok líbil, můžete...