Banes Motor České Budějovice

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat

 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "alkac" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
30.05.2024, 17:19
 
Reakce na franta_CB: 5. Kondel skončí s hokejem a přes N...
Volím nummer fünf!
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
30.05.2024, 15:25
 
Reakce na Venas: Já si teda myslím, že kdyby Kondel přec...
Však jsem to také výslovně formuloval jako fabulaci té opravdu imo nejhorší varianty Jáchym mínus a žádné plus. Že reálně by Jiřina jistě zahájil intenzivní "damage control," o tom nepochybuji.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
30.05.2024, 13:45
 
Reakce na RetroM: Diskuze o Dědkovi a jeho možných či ne...
Nicméně zkusme to vzít na chvíli z druhého konce a představit si tu nejprůserovější variantu, že Kondel fakt odejde a nám se navíc nepodaří žádného centra přivést. A abych snad nebyl v podezření z defétismu a předběžného kyselého hroznování, tak předem uvádím, že stále věřím tomu, že minimálně rok tu ještě odehraje a že jde o plejera, jehož hra mě fakt baví, a kterého bychom ve stejné kvalitě patrně nebyli schopni nahradit. Ale sumasumárně vzato, co by se teda vlastně stalo? Prvního centra by hrál Harris, který v té roli už fungoval a fungoval v ní dobře. Do druhé lajny by se pak asi vrátil Pecháček, na kterého jako by se tu v poslední době skoro zapomnělo, ale já bych rád připomněl, že z PO má 1+7 v 10 zápasech (= 3. místo klubového bodování za Jáchymem a Gulim), což s přihlédnutím k tomu, že se vracel po zlomenině nohy, není vůbec blbé. Z čehož bych si troufl usuzovat, že podobně jako bylo krajně předčasné, když ho onehdy pro neperspektivitu velkopansky přepustila Sparta nám, by bylo myslím nepříliš vhodné jej odepisovat i nyní, neb ač již zase v o něco hokejově kmetštějším věku, podle mě na to, aby mířil k nějakým 40 bodům za sezonu, mít pořád bude. U obou jmenovaných je samozřejmě otázka, jak jim bude držet zdraví, ale srážka s blbcem může potkat kohokoliv v první minutě prvního zápasu, takže to asi nemá cenu řešit. No a dál bych to v naznačené nejprůšvihovatější variantě viděl tak, že na všem zlém je něco dobrého, neb by to byla jednoznačně rukavice hozená Tomanovi a zejména Koláčkovi, neb ten si myslím, že by klidně mohl zažít pro něj průlomovou sezonu, podobně jako jí letos zažili Přikryl a imo i Bery. Takže ano, pokud by všeobecně oblíbený obr zmizel směrem na východ, jistě by to bylo nemilé, neb pro náš country klub je samozřejmě velký rozdíl v tom Jáchyma mít či nemít, nicméně vyhlašovat hnědý poplach a věštit apokalypsu by kvůli tomu asi bylo zbytečné.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
29.05.2024, 13:05
 
Reakce na Joseph1: Což je naprostá šílenost a přesně to ...
Já si právě nejsem jistej, jestli přeplácení jakéhokoliv druhu, byť tak očividně hovadské jako předvádí nyní Dědek, je pro ligu dobře. Ano, samozřejmě situace tu není jako v NHL, ale určitý tlak na všeobecný růst platů ze strany hráčů/agentů to asi způsobit může.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
28.05.2024, 21:15
 
Reakce na MB2013: To se nám to hoduje, když nám na to př...
Ano - máme Sedláka, Kauta, Willa a určitě budeme mít i Kondelíka. Smajlík Smajlík odkaz
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
28.05.2024, 17:54
 
Reakce na Paav: Tomu rozumím - nabídne výrazně víc. Je p...
Njn, ono když Dědek opakovaně prokazuje, že hokeji rozumí asi jako hajzlbába kvantový fyzice (a to se ještě obávám, že jsem se nyní mnoha toaletářek nešetrně dotknul), tak holt obsah peněženky je jedinou "manažerskou schopností", kterou je reálně schopen konkurovat.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
28.05.2024, 09:59
 
Reakce na Zbyna-CK: https://hcmotor.cz/zapas.asp?ID=CEB-...
Aha, tak ono to bylo v mé "oblíbené" Mixérové sezoně, proto jsem to asi mírně vytěsnil. Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
27.05.2024, 23:50
 
Reakce na Tveety: Chytal tady pákrát v první lize (tuším...
Fakt? Vidíš, to si vůbec nevybavuju. A on i v tom včerejším rozhovoru bezprostředně po zápase působil dojmem muže bez nervů.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
27.05.2024, 16:41
 
Reakce na zbyna-ck: Přesně, jak píšeš... Já měl z obran...
A když si člověk uvědomí, že Dostálovi je teprve 23 let, tak jsme dost možná našli jasnou repre jedničku na minimálně 10 let dopředu. Fakt jsem ho do MS v podstatě neviděl nikdy chytat, ale nyní už naprosto chápu, proč o něm Hrubec mluvil jako o největším českém brankářském talentu - ten kluk snad za celej turnaj nejen že neměl blbej moment, on snad ani neudělal v tý kase jedinej špatnej pohyb! Jako ne že by náš nároďák někdy nějak výrazně trpěl na brankáře, ale již dlouho při pohledu na našeho maskovaného muže mé srdce neplesalo tolik, jako letos.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
26.05.2024, 23:39
 
Reakce na =M=Dědek: Horáku, kdo a odkud tam dnes je, ty ...
Smajlík Smajlík

Jeníček: Ano, samozřejmě jsi měl také pravdu, velebný kmete. Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
26.05.2024, 22:54
 
Reakce na Jeníček: ...a basta! Góla střílí Pasta. :))...
Nechci si tahat triko, ale už od čtvrtfinále jsem měl fakt takové nejasné tušení, že si první bod schovává na finále. Smajlík

A jak teda nesleduju moc NHL, tak jsem letos čuměl jak puk na to, co předváděl Dostál - o parníkovou flotilu nejlepší výkon gólmana v nároďáku za posledních... no, hodně let. No a pro Jáchyma celkem úspěšná premiérová sezona v nároďáku. Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
26.05.2024, 10:12
 
Reakce na zbyna-ck: No jo, ale taky se zítra může probud...
Tak do nosu mu stejně asi nacpali felčaři tampóny, aby mu to drželo rovně, takže nosem stejně dýchat asi dýchat moct nebude, resp. bez toho si myslím, že by případně na ledě zkoušel při každým nárazu jak pes. A jestli mu to neoteklo hned potom, tak to snad bude dobrý (plus i na tohle mu snad něco dali).
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
25.05.2024, 16:52
 
Reakce na jeníček: ...hattrick? ...Nikoliv. Konečně po d...
Dle Sedlákovy reakce soudím, že již plánuje, jak si bude dělat pr.del z Červenky. Smajlík

Jinak marně lovím v paměti, kdy naposledy jsme na velkém turnaji takhle přejeli Švédy. Navíc dneska tým, kterej mají neskutečně nadupanej.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
25.05.2024, 16:40
 
Reakce na zbyna-ck: Von mu to udělal podruhý :))...
Tvle, na chvíli odejdu do koupelny, se vrátím a nadávám, proč ti kkti na ČT opakujou Sedlákův gól a ještě u toho tak řvou. Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
25.05.2024, 16:25
 
Reakce na full: To, co předvádí rozhodčí, je fakt na pov...
Karma je zdarma. Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
25.05.2024, 16:20
 
Reakce na jeníček: ...pruhatci jasně nejslabším článkem ...
... a teď zase podkopnutí Pasty viditelné až z ISS...
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
24.05.2024, 11:36
 
Reakce na Venas: Matouš Venkrbec se rozhodl v 35 letech ...
V Budějovicích jsi strávil necelé tři sezóny a zahrál sis i Tipsport extraligu. Jak vzpomínáš na tohle angažmá?
"Byl to vrchol mé kariéry. Považuji za velkou čest a štěstí, že tehdy Václav Prospal a Aleš Totter ukázali na mě a do Budějovic mě přivedli. Byla to pro mě obrovská škola. Vinny (Václav Prospal) mi ukázal úplně jiný level přístupu k hokeji. Opravdu jsem si užíval každý den, kdy jsem mohl být součástí této organizace. To bylo samozřejmě dáno i spoluhráči a tím, jak jsme v prvním roce soutěž válcovali. Bylo to skvělé období."

A on už ten možný konec Padre naznačoval v nějakém dřívějším letošním rozhovoru. Za mě velká škoda, že mu úplně nedrželo zdraví, protože jinak si myslím, že tu mohl hrát i déle a patrně by ani nekončil už v 35ti. Každopádně na mě působil vždycky dojmem fajn borce, tak snad se mu bude v hokejovém důchodu dařit.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
22.05.2024, 17:07
 
Reakce na Cannondale: Pokud Kondel skutečně přestoupí do...
Tak ne úplně oblíbený hráč... imo něco jako Čenda po odchodu do Bolehlavi. Přičemž teda doufám, že v takovém případě jeho herní progres nenabere podobnou trejektorii.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
22.05.2024, 12:55
 
Reakce na Aleš=M=: Tak ty spekulace o Kondelovi že je ho...
Ono to může být přesně tak, jak naznačoval Tveety - pokud z nějakého důvodu odmítne nabídku klubu na prodloužení, tak stojí náš SM před nelehkou volbou nechat si ho tu jednu sezonu a následně ono populární "hostování bez souhlasu," nebo získat protihodnotu. Samozřejmě v těch kalkulacích asi bude figurovat i bakšiš za případný odchod do NHL a práva na hráče. Prostě za výše popsaného stavu by šlo o dost blbou situaci a poslední, komu bych v tom něco vyčítal, bude klub. Naopak jasného adepta na zapichování špendlíků do hadrové miniatury bych měl (viz níže).
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
22.05.2024, 11:03
 
Reakce na fandimemotoru1928: Jen poukazuji na to, jak bl...
Nicméně pokud by se tyto JPP nakonec ukázaly jako pravdivé, pak doufám, že Kleptorost má již sbalené kufry a koupenou letenku do Argentiny, protože v popularitě by následně mohl v ČB soutěžit s bakteriemi dýmějového moru.

EDIT: Tveety - to je samozřejmě relevantní otázka. Prostě "budeme vidět" jak to dopadne a pokud nedopadne, tak bych se soudy počkal až na to, co by klub získal. Což na výše uvedeném ovšem z mého pohledu nic nemění. Ale jestliže klub předložil nabídku smlouvy, ve které splnil všechny požadavky jeho agentů, těžko asi mohl pro jeho setrvání udělat více.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

75. narozeniny dnes slaví bývalý útočník Motoru Miloš Edelmann. V A týmu hrál 11 sezon (1967-68, 1970-80), cca 345 zápasů, v...

50. narozeniny dnes slaví bývalý českobudějovický brankář Robert Slávik. Členem A týmu byl 7 sezon, nastoupil celkem do 31 zápasů...

Čtrnáctý hráč našeho klubu, který pomohl vybojovat titul mistra světa, to je Jáchym Kondelík. S nadsázkou se dá říct, že vyhrát...

Nezastavujeme????????! Už se taky tak těšíte na novou sezonu???