MADETA MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "adas68" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na zbyna-ck: Prostě to má v sobě (výchovou, povah...
Jen poznámka k tomu přiznávání k teči apod. Ono to není tak jednoduché, jak píšeš. V reálu je naprosto běžné, že soupeř to předtím několikrát neudělal, hráči tam navíc sami padají ve vápně, často je podchycen i sudí. Mám se tedy v takové situaci přiznat a znevýhodnit vlastní tým?
 
 
 
Reakce na KohyCZ: A slyšels, co tehdy Petržela řekl? To ...
Tak jsem si to našel a znovu pustil. "Tam byla hrubá chyba toho černocha". Trenér si nepamatoval jméno svého hráče, což je opravdu trapné a neuctivé. Jako kauza v souvislosti s rasismem ale hodně přehnané.
 
 
 
Trestní oznámení je nesmysl. Neexistuje žádný paragraf, podle kterého nemohu říci např. "Nemám rád cikány". Na to, co řekl Stloukal, se ani v dnešní přiblblé době žádné podněcování nebo propagace napasovat nedá. Svoboda slova nám ale pěkně mizí. Je smutné, když trenér Petržela při komentáři použije slovo černoch a FK Zlín se za něj pro jistotu omlouvá. A pozor, za chvíli budou nekorektní i slova slepec a vozíčkář.
 
 
 
Tak on ten STBákovo systém je úplně jednoduchý. Z peněz skupiny A uplatím skupinu B, která má 30% a volí ho. Bez ohledu na jeho totální nekompetentnost. Jakékoliv reformy nula, nestačily mu ani příjmy zvýšené za 2 roky skoro o 300 mld. Mám obavu, že zdaleka neřekl poslední slovo.
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Já tu historii vnímám silně. Je t...
Je to tak, po zbourání Štvanice nejstarší zimák v republice. Tomu také přikládám velký význam. Taková věc se nedá koupit, zajistit dotacemi nebo vytočit na kole štěstí. A to jsou ty věci, co dělají značku Motor.
 
 
 
Mně to nějak zvlášť nevadí, v hale mi pivo nechutnalo už dříve a tak jsem ho pil jen výjimečně. Řekl bych, že o moc horší to být nemůže.
 
 
 
Příčiny úmrtí ve světě v roce 2020:
rakovina 3 518 tis.
kouření 2 141 tis.
alkohol 1 071 tis.
AIDS 720 tis.
dopravní nehody 578 tis.
sebevraždy 459 tis.
malárie 420 tis.
COVID 393 tis.
(zdroj - worldometer)
Každý ať posoudí sám, za mě jsou ta opatření k smíchu. Nebo spíš k pláči.
 
 
 
Reakce na Kaul: Pokud mě paměť neklame, což v žádném pří...
S Kohoutem tě paměť neklame, taky jsem si na něj vzpomněl. Z kotle na něj pak skandovali "Ky ky ry ký." Akorát ho mám zařazeného do Vítkovic, ale možná byl v obou klubech.
 
 
 
Reakce na quak: Já souhlasím, že město HK je v celé kauz...
Město HK je v tom nevinně?
Myslíš, že tam nevěděli jako 50% společník o tom podvodu s hráčskými právy? A o tom, co všechno následovalo? (obstrukce s pronájmem BA apod.).
 
 
 
Reakce na fofana: Tak jsem asi jediný, kdo má sice Bábu ...
Nejsi jediný, vidím to podobně.
 
 
 
Postupová sezóna a přesto na ní nějak rád vzpomínat nebudu. Nejdřív ochuzení o dramatičnost play off a teď tenhle socialistický výmysl. Prostě kdo na to nemá, ať to nehraje. Takže tuším, že mistráky budu prožívat asi jako legendární letní turnaj o zlatý klas. Ona ta důležitost bude vlastně stejná. To bude fakt super ročník. A co teprve ta kvalita 16 týmů ELH.
 
 
 
Reakce na jatro: Já vás fakt nechápu. Před cca měsícem t...
Já zase nechápu druhou stranu. V tomhle státě každý měsíc běžně zemře asi 11 tisíc lidí. Plno z nich zbytečně předčasně (životospráva, nehody). A teď se tu všichni zblázníme kvůli tomu, že se tohle číslo možná o 1% navýší. Jestli někoho baví nosit hadr na ksichtu a bojí se ven, tak mu přece nikdo nebrání. Může to nosit dokonce i doma.
 
 
 
O epidemii se mluví při počtu nemocných 1.800 na 100.000 obyvatel. V případě ČR se to dobře počítá, takže o epidemii mluvme při počtu případů 180.000. Kolik, že jich to máme?

Přesto si soudruzi ve vládě zabuzerovali pod heslem nouzový stav, no a výsledek už se dostavuje - dosud finančně naprosto zdravé firmy se dostávají do problémů. Zdaleka nejde jen o výpadek tržeb OSVČ, ale i větší firmy pozastavily investice (on je ani nemá kdo provést), odvolávají se smluvené zakázky, odkládají se platby závazků a snad se rozpomeneme na 90. léta a druhotnou platební neschopnost. A teď se to zachrání tím, že vláda bude bez jakéhokoliv systému rozdávat a zasekne sekeru ca 1 bilion. Aspoň nebude vidět, že i bez COVID by byla pěkných pár desítek miliard. Mohu si jen zaťukat na čelo.
 
 
 
Naprosto souhlasím s Hukothem ohledně viru. Tahle vláda je jedním slovem tragédie - po všech stránkách.
 
 
 
Ani dneska nikdo nenadává na rozhodčí.
 
 
 
Reakce na MARSCH: Bojim se, že se to zvrhne do nějaký ex...
S tou eventuální trapností to vidím úplně stejně, tak jsem myslel i svůj předchozí příspěvek.
 
 
 
Ten první zápas bych se na tribunách směrem k tomu estébáckému cirkusu ani nepouštěl do žádných větších akcí. Soustředíme se na sebe, cíl byl dosažen, teď je potřeba to potvrdit v první těžké sezóně. Značka =M= je v historii našeho hokeje stejně něco, čemu se oni nikdy vyrovnat nemůžou.
 
 
 
Také upřednostňuji sponzory, třeba jsem chodil do Bauhausu, i když oproti konkurenci vycházel nastejno. A teď vidím, že mezi partnery už není, naopak je tam Unihoby. Tak to musím přehodnotit.
Pokud se týká BB, tam je volba jasná.
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: Jj, tady je vidět, že Klaus a jeho m...
Trochu obecněji, ale musím reagovat - já bych se do toho trhu zas tak nenavážel, nic lepšího ještě nikdo nevymyslel. Bohužel v civilizované Evropě se postupně začaly zavádět mantinely a uměle vyrovnávat životní úroveň jednotlivců. Dnes to dosáhlo obludných rozměrů (dotace, dávky a na druhou stranu obrovské daně). Tady to zjevně lidem dle volebních výsledků vyhovuje, ale není to cesta efektivní ani spravedlivá. Lidé místo odpovědnosti za svůj život stále častěji hledají pomoc u státu. Cesta do pekel.
 
 
 
Daňové příjmy státu 2019:
Závislá činnost (zaměstnanci) = 143 mld.
Osvč = 8 mld.
U ZP a SP to bude obdoba. A předesílám, že socany a bureše nesnáším, pouze jsem našel data.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Kdepak, s posilami ještě není konec! Pokud někomu zatím v obraně chyběly centimetry a kila, tak v tomto případě to tak určitě...

Je tu další MOTORÁCKÝ PODCAST! Milan Gulaš vypráví o svých začátcích, o tom, jaký byl floutek, ale i o tom, jak ho zejména...

40. narozeniny slaví René Vydarený! V ČB 11 sezon, 578 zápasů, 50 gólů, 172 bodů, 75 +/- bodů a 390 TM. Člen bronzového týmu 2008...

Martin Hanzl doposud svou hokejovou kariéru prožíval na severu Čech. Do extraligy naskočil v Litvínově a strávil tam pět sezón....