Banes Motor České Budějovice

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat

 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Tveety" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
13.06.2024, 09:39
 
alkac: Našel jsem nějakej starej článek, kde to je popsáno tak, že první rok bez souhlasu je za 300k a tu další sezonu se doplatí částka tabulkového odstupného.

Mr. Pesi: Nedokážu si představit, že by profík pod smlouvou nehrál naplano, však hraje o vlastní budoucnost (kor ve chvíli, kdy chce do NHL).
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
12.06.2024, 11:45
 
Tak tady je taky zdanění + sociální a zdravotní, že jo. Já se jen ptal, ale nemyslím, si, že by se tady měl MNOHEM líp. Spočítaný to nemám, ale ty asi taky ne, koukám. Asi by navíc bylo vhodný srovnávat jen základ, že jo..

Jak víš, že se smál zrovna tomu? Jak víš, že neměl starost (např. po zápase) jak je na tom? Za mě tedy žádné výstřelky (nad rámec toho, že šlo o playoff) neměl a ty svý závěry stavíš vyloženě na vlastních domněnkách (což tedy není poprvé a zjevně ani naposled).

Názor na Dědka (nejen Sedlákův) by mě zajímal taky.

Názory Dudy jsou občas zajímavý, ale většinou mají jen jeden pohled. Zcela zřejmý to bylo v kauze Hráška, kde např. vůbec nedomýšlel, že klubu jde o poměr výkon/cena, což je dost logický.

Ten Zimák jsem neviděl, ale Duda je obecně mistr (stejně jako Mr.Pesi) ve vynášení nějakých soudů, který nemá ničím podložený (kromě svého pocitu). Jak může vědět, že ho psychicky nepodporoval? On byl v kabině? On byl na trénincích? On byl součástí týmu? I kdyby ten pocit byl 100x správnej, je to stále jen pocit a pro mě osobně nemá žádnou výpovědní hodnotu.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
12.06.2024, 09:43
 
Mr. Pesi: Konkrétně v čem ti připadá Sedlák s rypáčkem nahoru? To by mě fakt zajímalo.
Z různých zdrojů z hokejového prostředí naopak vyplývá, že je to velmi pracovitej a pokornej hráč (což tak dle mého i navenek působí).

Naposled měl Sedlák základní plat v NHL 800.000 dolarů za sezonu. To je cca 20 míčů. Fakt si myslíš, že si tohle v Dědkovicích vydělá?

Já celkem chápu, že nechce hrát NHL v bottom 6, pokud si myslí, že má navíc a v NHL se prostě do top 6 neprosadil.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
31.05.2024, 10:59
 
Prostě viks si vysnil, že taky Kondel bude hrát do důchodu a přes to vlak nejede Smajlík

Výrazně přeplatit jednoho hráče v týmu nedává smysl ani ekonomicky, ani týmově.

Zcela pak pomíjíme to, že měsíční částky, který se dostávají na povrch (návrh klubu x návrh Dědka) budou pravděpodobně bez prémiových odměn (za kanadský body, góly, vítězství, splněně cíle apod.) Lze předpokládat, že i v tom by byl násobnej rozdíl, takže reálnej rozdíl bude samozřejmě ještě větší. Plus se někde spekulovalo o podpisovým bonusu, což je taková oblíbená Dědkovina na přesvědčování hráčů.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
27.05.2024, 21:59
 
Reakce na alkac: A když si člověk uvědomí, že Dostálovi ...
Chytal tady pákrát v první lize (tuším, že za Třebíč) a už tehdy byl vynikající. Myslím, že mu tehdy bylo 18, max 19.

Za mě je hodně důležitý, že je prostě taková klidná síla. Žádný velký gesta, strkanice, šaškárny, jako třeba Novotný.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
23.05.2024, 15:45
 
grant: Opravdu ti připadá, že by měl klub reagovat na spekulace a pokud tedy ano, tak se ptám jak?
Jinými slovy co víc, než to, že byla Jáchymovi nabídnuta nová smlouva, by tedy podle tebe měl klub komunikovat.

Zejména ty další sezony zjevně nemá klub v rukách, pokud smlouvu již nabídnul?

 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
22.05.2024, 22:56
 
Evoorg: Ano, čistě z hokejovýho hlediska to smysl určitě nedává, za předpokladu, že neseženeme za Dědkovo prachy centra na příští 2-3 sezony do top 6.

Já to spíš myslel tak, že varianta vyždímání Dědka prostě musí bejt na stole při uvažování našeho vedení a že obecně si tady na foru tuhle variantu nikdo nepřipouští.

Rozhodně nebyl můj příspěvek myšlenej tak, že bych jí preferoval. Sám bych nevěděl, jak se rozhodnout. Koneckonců ani nevíme, jestli třeba nabídka pouze peněz je na stole a popř. kolik. Zohornu bych taky nechtěl, prachy, pokud by se to blížilo 10 mega... no, to bych dost zvažoval.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
22.05.2024, 11:00
 
Nikdo tady nezmínil skutečnost (resp. kursor to naznačil), že Kondel tu má smlouvu už jen na rok. Klub by tedy měl vážit i to, zdali nabídka na jeho zobchodování před touto sezonou není lepší, než jeho odchod po sezoně zadarmo (pokud to nebude do NHL).
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
17.05.2024, 15:40
 
Sedlák je nereálnej... Zohorna za mě rozhodně ne, Košťálek za mě ne, ale alespoň to dává smysl vzhledem k věku a tomu, že by to byla náhrada za Mikyho.

 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
03.05.2024, 15:18
 
kursor: Bylo to i v rozhovoru s Čihákem takto přesně řečeno. zde odkaz

S tím Simonem to chápu stejně.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
03.05.2024, 13:33
 
Alistair: Proti Kondorovi jednoznačně hovoří hodně špatný bruslení a jakási papírovost. V obou těchto dost důležitých parametrech má Dolík navrch. Zejména to bruslení je čím dál, tím víc bolavější, protože hokej se stále zrychluje.

Kondor je určitě tvořivější, ale když se k tomu tvoření nedostane kvůli bruslení, tak je to blbý..
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
22.04.2024, 16:37
 
No, já jsem asi příliš zaměřenej na hru samotnou, detaily ve hře atd. Z pohledu pravidel rozhodně spíš "ználek", z pohledu zkušeností s hrou samotnou naopak neználek (když pominu hokej na rybníku)... takže by mě bavily (a baví) hodně detailní rozbory, což bych byl předpokládám v menšině, no.

Až tolik mě nezajímají nějaký "špíčky" z kuloárů apod., resp. až tak mě to nebere přímo při zápase. Než aby mi experti říkali, jak bude vypadat další třetina, tak bych radši slyšel nějakej detailnější rozbor třetiny předchozí.. V tomto ohledu mi víc sedí formát studia O2, ale tam se zase hodně liší kvalita jednotlivých expertů (třeba Tlustý za mě neříká nic objevnýho, co bych sám neviděl/nevěděl). Nejvíc by se mi líbil Pospíšil ve formátu O2 studia (z toho, co vídáme pravidelně při přenosech) + ideálně nějaký okýnko pokročilých statistik.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
22.04.2024, 15:04
 
Já určitě nejsem cílovka pro vysílatele (typickej divák hokeje), takže tak...

Aby mohli poukazovat na nejednotné posuzování, tak by museli srovnávat v tužce nějaký dva konrétní zákroky. To podle mýho není v rámci studia o přestávce hokeje reálný.

Chujčíkovi nic nenahrává, je úplně jedno, jak to posoudí rozhodčí. DK může trestat i zákrok, kterej nebyl posouzen jako porušení pravidel při hře. Koneckonců Chujčík (kterej právě ty srovnávací záběry má k dispozici - min. archiv zákroků který prošly DK) má sám nejednotné posuzování..

Za mě by hrozně pomohla nějaká osvěta, myslím, že už jsem to tady říkal. Tzn. DK bude alespoň u některých, ideálně u všech, rozhodnutí zveřejňovat odůvodnění svého rozhodnutí.
Pešina jako zástupce rozhodčích bude ještě víc komunikovat navenek, např. bude občas hostem "hokej den poté" nebo jak se to jmenuje, či čehokoliv jinýho.
V televizi poběží nějaký videa, který budou vysvětlovat výklad pravidel (typicky postavení v brankovišti/bránění brankáři) - to by právě mohl dělat Pešina jako bývalý rozhodčí, navíc umí celkem mluvit apod.
Protože ruku na srdce, často ani ti experti pravidla přesně neznají a výklad už vůbec ne (ani tedy nevím, jestli k atkuálním pravidlům existuje nějaká kniha příkladů jako v minulosti), o hráčích a trenérech ani nemluvě.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
22.04.2024, 12:27
 
macháček: Já prostě nechci při zápase (ani ve studiu) slýchat historky "z hospody", i když jsou to historky k tématu, no. Ale věřím, že se to někomu líbí.

Jestli ty vidíš všechno, co vidí lidi, kteří to hráli tak OK, já to tak nemám, proto jsem rád, když mi (Antoš) odhalí chybu ve hře týmu v obranným pásmu, nebo přístupu konkrétního hráče.

Dám příklad: Dostali jsme (myslím, že v sérii s Třincem) gól, kde byl hráč sám před golmanem. Já viděl, že toho hráče nedojel Guli. Neďák ve studiu ale říkal, že jako křídlo by si spíš hlídal pohyb "svýho" beka, kterej by si mohl najíždět z druhý vlny..
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
22.04.2024, 10:15
 
Bláboly jsou to hlavně proto, že to říká právě on, kterej neumí mluvit, že jo. Pokud si myslí, že Antoš má takovou moc, je to spíš úsměvný.... ale řekl to v pozápasovým rozhovoru, takže se tomu těžko dalo předejít.. Teď už se to těžko nějak uhladí..

Moták je proti němu učitel rétoriky, on si to dovolit může i v rozhovoru po zápase (a taky to dělá). Nechápu, proč stejný odsouzení nepřišlo poté, co si stěžoval Moták (a to ho mám opravdu rád). Všechny týmy bojují všema zbraněma, nechápu, proč by bohatší tým měl ponechávat soupeři výhodu. Jednou je to mediálně velmi sledovanej sport a nejen hráči, ale i trenéři (činovníci) dostávají v médiích hodně prostoru, tak je na nich, jak ho využijí.

Kritizovat obsah je za mě OK, ale kritizovat to, že si to neumí uhrát na ledě je dle mého mimo mísu, protože bychom to mohli stejně tak říkat o Třinci.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
19.04.2024, 15:24
 
Siky: Podle mě to pozdní dohrání není ani v ZČ ;-). Tedy dle výkladu současných pravidel (vzdálenost "délky 1 hole"). Pocitově bych to taky spíš trestal, ale jak říkám v sezoně jsem takových "zpožděných" dohrání viděl mraky a nikdo ani nezvedl obočí..
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
19.04.2024, 12:44
 
Za mě pozdní dohrání ani náhodou.

Teoreticky by to mohlo být napadení vzhledem k intenzitě. Ale jako pojďme si říct, že v play off je metr posuzování zákroků prostě jinej (za mě nepochopitelně) a v PO metru tohle prostě není faul.

Chtěl bych vidět ty "pohodovější" zákroky, za který někdo dostal flastr, jak píše vodopádek, žádný takový si nepamatuju, když pominu Ordoše, u kterýho to sice podkopnutí formálně bylo, ale nikdo neřešil kontext toho zákroku.

ad Sedlák: Po Sedlákovi jde Třinec od první chvíle, tady se nic nezmění.

EDIT: Pokud by tohle mělo být pozdní dohrání, tak Bery je na trestný min. 2x každej zápas za pozdní dohrání.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
18.04.2024, 14:12
 
Já ho nevypínám, spíš ho beru jako nějakou situační komedii s bonusem - občas řekne něco, co hlavu a patu má (cizí termiti mi nevadí, když do jeho projevu zapadají - občas se zadaří).

Většinou věci přímo ke hře se dají poslouchat u všeho ostatního je tam vidět jednoznačná limitace (viz Kohy) a taky to, že má pouze hráčskej, tedy značně zjenodušenej pohled (jako pěst na oko to působí při hodnocení nějakých manažerských rozhodnutí klubů).
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
18.04.2024, 10:23
 
MrPesi: Jaká je logika za tím, že doma půjde víc nahrávek středem? Protože se ve venkovní hale tradičně hůř soupeři servíruje, a proto by mohla být ještě kvalitnější přihrávka na naší straně?
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
02.04.2024, 14:34
 
Já se nakonec rozhodoval mezi Jáchymem a Milanem a dal jsem Jáchyma.

Pokud by hrál Miky playoff asi dám jeho (předpokládám, že jeho výkony by nám hodně pomohly).
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Střípky ze včerejší autogramiády čerstvého mistra světa Jáchyma Kondelíka u @hochspalicek ????????. Pochlubte se, kdo z vás si...

Osmadvacetiletý Nick Olesen se chystá na premiérovou sezónu v české extralize. Motor si ho vyhlédl i díky Dánovu účinkování na...

Další plaketku jako poděkování za uplynulou sezonu patří i společnosti Porsche České Budějovice. Od prezidenta klubu Romana Turka...

Plaketku jako poděkování za spolupráci (nejen) v sezoně 2023-24 od zástupců klubu převzal i pan Vlastimil Hoch starší, majitel...