HC MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat

 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Tveety" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
18.09.2023, 14:46
 
alkac: Já jsem z něj nadšenej i co se týče mimostřeleckých dovedností a kvalit - dobrej forčeking, nebojí se hrát s pukem, backchecking, hra 1/1.

Myslel jsem si, že ho vyloženě táhnul Pleky, ale podle toho, co jsem zatím viděl v přípravě a v ELH, tak tenhle názor hodně rychle přehodnocuju.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
08.09.2023, 11:45
 
Já teda půjdu asi proti proudu, ale to jsem opravdu jedinej, kterej tady hlasoval pro podobu dresů (tedy obou sad) na příští sezonu?

Tím neříkám, že nemohlo (nemělo) s tím být spojeno hlasování o domácí variantě, protože to je zjevně pro fanoušky dost důležitá věc (mně osobně je to v podst. fuk, žlutá varianta je lépe odlišení od hostujících sad).
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
05.09.2023, 10:22
 
ad zadní strana dresů: Mně se to zas takhle líbí (tedy bez rámečku FORTUNY). Je to čistý a hezký. Font je jinej, je to výrazně menší než jméno, takže bych se nebál, že se to bude plést se jménem.
Obecně mám raději jména nahoře (zejména u soupeřů tedy, kde hráče nepoznám podle bruslení, postavy, čísla), protože jsou líp vidět.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
04.09.2023, 13:45
 
Mr. Pesi: D8m ruku do ohně a to, že první lajna bude hrát v tomto složení (pokud nebude zranění): 77,23,59
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
05.06.2023, 09:01
 
Reakce na zmetek: Hlasoval jsem pro tmavší variantu, ale...
Proč zrovna Litvajz, kterej je má žlutočerný? Vždyť to je něco úplně jinýho...
Je třeba taky vidět, že těch použitelnejch odstínů asi nebude zas tolik s ohledem na reklamy..
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
18.05.2023, 14:41
 
full: Kolik takových střel při zápase, který nejsou pod tlakem reálně je? A to se bavíme pouze o tlaku herním a časovém řekněme, tedy od soupeře.

Je tam samozřejmě i rozhodovací proces, když ne všechny pozice si říkají o střelu pod víku, nemluvě o golmanovi, kterej stojí proti.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
05.05.2023, 14:51
 
zbyna: Vím, že jsem to odhadoval, když jsem psal diplomku a možná to tam i mám zmíněný, ale číslo už si nepamatuju, možná to bylo dokonce i míň, než píšeš (ale tehdá nebyl tak rozšířenej florbal např).

alkac: Já tohle rozhodnutí mám i citovaný v diplomce, takže je možný, že nějaký myšlenky pochází odtamtud :-)

Zajímavě řešený to maj třeba v Maďarsku, kde maj (resp. tehdá měli) zákon o sportu, kterej zrovna u kolektivních sportovců prostě upravuje nějaký normy pracovního práva, aby to hrálo dohromady, což je dle mého elegantní řešení.

Za mě to taky není obcházení zákona
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
05.05.2023, 11:55
 
Hehe, přesně na tohle téma jsem psal diplomku. Je to přesně jak píše alkac - nikdo (ze zákonodárců) neměl doposud vůli to nějak řešit, takže si to žije svým vlastním životem. Nejvyšší (správní) soud si může psát co chce, ale těžko donutí politiky, aby se to konečně začalo řešit.

Takovej střípek - Franta Chvalovský se hodně obával našeho vstupu do EU, protože očekával, že s tím vstupem bude spojena nutnost tuhle praxi nějak regulovat.

Osobně si myslím, že je to prostě pro politiky tak okrajovej problém, že to nikdo neřeší.

Nicméně z pohledu smyslu zákona, to rozhodně není ideální stav, protože, jak trefně píše zbyna, je velkej rozdíl ve vztahu objednavatel - OSVČ (elektrikář, architekt, poradce...) a klub - hráč.

Když jsem dělal v rámci diplomky podrobnej rozbor tohoto vztahu , v podst. z toho vycházelo, že vztah klub - hráč splňuje všechny znaky závislé práce :
"(1) Závislou prací je práce, která je vykonávána ve vztahu nadřízenosti zaměstnavatele a podřízenosti zaměstnance, jménem zaměstnavatele, podle pokynů zaměstnavatele a zaměstnanec ji pro zaměstnavatele vykonává osobně.

(2) Závislá práce musí být vykonávána za mzdu, plat nebo odměnu za práci, na náklady a odpovědnost zaměstnavatele, v pracovní době na pracovišti zaměstnavatele, popřípadě na jiném dohodnutém místě."

Zásadnější problémy by byly např. s úpravou pracovní doby, přestávky mezi směnami, odpočinkem v týdnu apod.

Zamyslet by se musel někdo nad ukončováním pracovního poměru, možností opakování poměru na dobu určitou (normálně to jde jen dvakrát) a samozřejmě možnosti nějakých trejdů, přestupů za trvání smlouvy, hostování apod.

Ale pokud je to řešitelný jinde, jistě by bylo i zde.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
02.05.2023, 10:59
 
ad Gazda: Navíc ofenzivněji laděných beků máme imho dostatek. Gazda mi herním projevem připomínal oblibovaného/nenáviděného Milana Tomana (s tím rozdílem, že Milánek byl "trochu" cholerik). V podstatě takovej poloviční útočník se vším, co k tomu patří.

Dopředu hrozně zábavní hráči, tvořiví, s dobrou střelou, ale dozadu velký rezervy.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
19.04.2023, 15:19
 
A naopak zářným příkladem toho, jak lze zvládnout přechod z horší soutěže je třeba Krieger, nebo Raskob.

Ale mého je teda třeba rozlišovat přechod níž od posunu vejš, takže spíš by tím zářným příkladem toho, že to může bejt jakkoliv, měl bejt třeba Žálčík, nebo Kondor, nebo ještě lépe někdo ze SVK Ligy (např. Krajči).
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
11.04.2023, 15:50
 
Tak hlavně to pravidlo je zcela na hlavu padlý, že jo.

Já bych byl pro, aby se mohli vyjadřovat kdykoliv, ale pokud to bude urážlivý, nebo něco podobného, tak trestat až toto.

Je přece absurdní a trapný, že hráč po zápase při rozhovoru vlastně neřekne vůbec nic, jen naznačuje, místo toho, aby řekl, cítíme se, že nás rozhodčí poškodili, protože ..........

 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
04.04.2023, 14:34
 
Horák má obrovskou výhodu v tom, že oproti např. tomu Tomáškovi může skutečně hrát kdekoliv. Může to bejt centr 4. formace + hrát oslabení např.

Já jsem přesvědčen, že na repre, dokonce i na MS v této roli rozhodně má.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
22.03.2023, 10:42
 
Reakce na olda96: Pravdu uznat je někdy těžké no. ale ča...
Opravdu se těším na to, jak Kaše bude lepší, jak dva hráči dohromady :-)
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
20.03.2023, 14:35
 
Alistair: Právě, že si nad tím mýt ruce nemůže, protože argumentace "to trenér, já mu dal o co si řekl", přece nemůže projít. Pokud by to tak mělo být, pak ano. funkce SM je zbytečná.

Když už platím SMko, tak bych v případě krize prvně předvolával "na kobereček" jeho a ptal se, jak se to bude řešit. Pokud by mi řekl, že odvoláním trenéra, ptal bych se proč, s jakou náhradou atd.

To, že je to zkratkovitý vede (dle mého) k absurdním závěrům..
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
16.03.2023, 14:15
 
Kohy, moc nechápu, že se na to už nevykašleš.

Chápu, že zpíváš píseň toho, koho chleba jíš, ale tyhle nevyžádáný obhajoby působí dost nuceně.

Obzvlášť úsměvně to působí teď, kdy došlo k návratu k funkci SM.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
13.03.2023, 14:40
 
Já dal nakonec Štenclíka. Při zranění Percyho (a výkonech Šenkeříka) měl na bedrech ofenzivní příspěvek obránců a v jedné fázi sezony hráli s Vráblem fakt hodně.

Pokud bych mohl, dal bych celou jejich obrannou dvojici, ale to nejde. Jeho jsem zvolil proto, že nás tlačila bota hlavně v ofenzivní části a k té přispěl dle mého víc než Vráblo.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
06.03.2023, 15:20
 
Wagi: Já bych spíše řekl, že to primárně není o IT a roli v týmu (i když to souvisí), ale o psychické pohodě/odolnosti.

Samozřejmě tebou zmiňovaný Strnad nikdy nebude plnit roli tahouna týmu ve smyslu produktivity a ofenzivy.

Hráči toho druhého sledu potřebují o to víc, aby jim vyhovoval herní styl mužstva. Já, pokud bych si mohl vybírat, tak například místo Strnada beru někoho (ideálně) mladšího, dravějšího a důraznějšího, klidně na úkor taktický kvality - na první dobrou mě opět napadá ten Bery, nebo třeba Toman, možná i Karaba.

EDIT: Ad špatné střídání kladenských - Bow měl navíc dostat dvojku, protože chytal se zlomenou holí, ne?
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
06.03.2023, 14:01
 
kursor: Zarputilej může bejt i hráč menšího vzrůstu (např. Bery). Já bych byl nerad, abychom opouštěli vizi dobře bruslícího, aktivně hrajícího týmu.

Samozřejmě pokud bude dobře bruslící hromotluk, tak tím líp (o čemž u obránce trochu pochybuju tedy)
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
06.03.2023, 11:29
 
ad Kachyňa x Štich - taky zcela souhlasím. Pokud má bejt Štich hlavně do kabiny a chodit na oslabení jako 7. bek, proč ne. Kachyňu bych ale bral jako první volbu v případě, že někdo vypadne z šestky (zranění ztráta formy).

Předpokládám tuto šestku:
Pýcha - Doudera
Štencel - Vráblík
Bindulis - Hovorka

Kubík hrál v PP pozici Pecháčka. Varianta je tedy ho postavit ve vzorci jinam (nabízí se pozice Dolíka před bránou, kde se taky lze dostat k zajímavý střele) a nebo okolo něj postavit druhou PP (to bych raději).

Za mě tedy: Pýcha - Gulaš - Ordoš - Pech - Doležal(?) / 1PP
Štencel - Vráblík - Hanzl - Kubík - ? /2PP
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
10.02.2023, 11:12
 
Souhlas ohledně Strnada. Dobrej hráč na oslabení a v 3., či 4. lajně s mladíkama si svoje odehraje.
V podstatě takovej Míra Holec, kterej je lepší defenzivně a naopak horší ofenzivně.

Jinak se neodpustím poznámku - doufám, že "Jarmil" v Ptejte se je pouze troll, byť bych se vůbec nedivil, kdyby tohle někoho fakt napadlo (druhá věc, je jít s tím do Ptejte se).
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Před áčkem běžela naše mládež! Běhu Jihočeských nadějí se zúčastnilo více než sto malých motoráků. Celkově pak dnešní běžecký den...

Motoráci se dnes zúčastnili Běhu jihočeských nadějí ?????>??? #hcmotor #behjihoceskychnadeji

OHLAS ??? | Motoru na výhru v Plzni stačil jediný gól. O utkání pohovořil obránce Pavel Pýcha. ??

Mikuláš Hovorka zaznamenal svůj první gól v sezóně. Brankář Dominik Hrachovina se zaskvěl čistým kontem. Motor tak po důsledném...

×
×
Dnes v 17:00 | Muži
Banes Motor České Budějovice
Mountfield HK