MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Tveety" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
24.11.2022, 15:03
 
Scottie: Já reagoval na formulaci "poslal bych tam Šenkyho", nic víc, nic míň.

Nijak jsem nekomentoval jeho výkony, ani přínos pro tým. Pokud příště napíšeš, "viděl bych raději na hostování Šenkyho, protože je z formy" (např.), tak do toho nebudu vrtat (maximálně do toho, jestli je nebo není z formy).

Srovnání s Calgary, no OK. Smajlík
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
24.11.2022, 14:30
 
ScottieCZ: Představa, že někam někoho "posíláme" je vskutku úsměvná. Hostování samozřejmě provází i finanční nároky samotných hráčů, které většinou přebírá ten druhý klub. Dovolím si zaspekulovat, že Šenkyho gáže bude násobně větší než Gazdovo..

Pochybuju, že zrovna ve Zlíně mají peněz na rozdávání..
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
21.11.2022, 10:52
 
Osobně si myslím, že mnohem víc než sezení na lávce v ELH dá tomu klukovi jednou za čas trénink s áčkem.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
18.11.2022, 20:45
 
MotorGo: Doporučuju si příspěvek, na který reaguješ přečíst ještě jednou, nebo možná raději dvakrát. Zjistíš, že autor celkem jasně vysvětluje, co ho k jeho názoru vede (ve zkratce - aktéři se mění, ale Doležal zůstává).

Navíc v tomhle srovnání, je úplně jedno, že hokejista je formálně OSVČ. Reálně je totiž mnohem víc zaměstnanec (v aspektech, který jsou pro ten příspěvek důležitý zcela určitě
- vytváření podmínek pro práci) než OSVČ.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
18.11.2022, 13:03
 
kursor: Já jenom takovou poznámku, která možná do příští diskuse pomůže.

Pokud chceš psát "objektivní" příspěvek, tak v něm vynech svoje soudy ("podprůměrnej ELH") - toho se prostě lidi chytají, i když to v textu oddělíš. Vím, o čem mluvím :-)

A druhá věc, pokud máš víc informací než běžný uživatel tohoto fóra ("dával najevo již před mistrovskými zápasy") - pak buď je musíš uvést, nebo musíš psát tak, jako bys je ani ty nevěděl. Jinak to vyvolá reakce (což se stalo).

______________________________________
Pozn.: S tvým hodnocením jeho mentálního nastavení nemám důvod polemizovat, ale zároveň říkám, že chyba určitě bude na obou stranách, jak to ve vztazích (jakýchkoliv) prostě bývá.
Čímž se vracíme k tomu, že to je v prvé řadě selhání SM (ať už to je kdokoliv), protože Dolík tu vůbec neměl bejt.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
10.11.2022, 12:16
 
Reakce na kerschlic00: Chápu určitou frustraci z výsledk...
Ten "nejnižší IT" je asi dost věc pohledu. odkaz

Průměr je nějakých 9 minut za zápas - hůře v našem týmu jsou na tom (nepřekvapivě) pouze Koláček a Chlubna.

Je pravda (a je to vidět) na odkazu výše, že v cca polovině zápasů měl IT na 10 minut, což bych považoval za dostatečnej prostor.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
10.11.2022, 10:55
 
Mně teda řešení Horáka jako nějaký velký kauzy připadá až dětinský... Jak když dítěti vezmeš hračku a dítě je prostě uvztekaný.

Asi se tady všichni shodneme, že prostě jsme provinční klub a nemůžeme se Spartě rovnat v možnostech ekonomických, zázemí, v nějakým zviditelnění pro hráče apod. Logicky je ze Sparty i dle mého blíže do repre.
Pokud se rozhodl na základě těchto důvodů, co je na tom?
Pokud se rozhodl pro prachy, co je na tom?
Pokud se rozhodl proto, že tady nechtěl nést břímě odpovědnosti, co je na tom?
Pokud se rozhodl proto, že chce žít ve velkým městě, co je na tom?

Taky mě mrzelo, že Horyna nehraje za nás, mám v paměti stále jeho tennagerský gól v LM (už nevím proti komu), ale že bych při každý nominaci repre slídil po tom, jestli tam zrovna on je, nebo ne, to fakt ne...

 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
01.11.2022, 14:55
 
Drew: Byť s tebou v podstatě souhlasím a nyní se situace s rozdělováním IT vylepšila, je otázkou, zdali je to tebou zmiňovanou prací s mladými a nebo daný okolnostma (zranění Gulaše).

Já upřímně nevím a uvěřím až uvidím, že to Modrák myslí skutečně vážně (tedy po návratu Gulaše/zapojení Vondrky).

Za mě by bylo úplně nejlepší, aby šel Mižu do lajny právě ke Koláčkovi s Přikrylem. Takhle složená lajna by mohla v ofenzivě něco předvést a zároveň být dostatečně stabilizovaná, aby to pro Modráka neznamenalo IT 5 minut za zápas.

Pokud bude 1.PP lajna nabušená ofenzivními hráči (zas tolik jich nemáme), jsem pro aby v 2. PP dostával šanci Koláček, protože jinak tam budou zoufale chybět tvořiví hráči a Štencel to sám neutáhne.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
01.11.2022, 12:06
 
mladej Guli?! Myslíš ten frajírek, kterej i jako mladej doslova s*al na bránění, backchecking apod.? Tak určitě Smajlík
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
31.10.2022, 14:29
 
Venas: Až na to, že formulace je diametrálně odlišná (za prvé) a nejedná se (alespoň ne veřejně) o ultimátum na jeden konkrétní zápas.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
31.10.2022, 11:08
 
kursor: Imho nedostane, jedeme budgetovou sezonu.

ad Toman: Já bych tedy neřekl bezradnost, naopak mi přijde, že často trefuje správný prostory (pod vyrážečku apod.). Ale jako pohledem statistik je to celkem jasný - do šancí se dostává a 0 gólů.

Asi si nerozumíme, já nenavrhuju na nich (mladých) stavět týmovou ofenzivu, ale nějakou produkci jsou schopní přinést a i ta nám schází.

jeníček: Minulá sezona nám ukázala, že když si Karabáček věří, je jeho výkon diametrálně odlišnej. Neříkám, že se z něj stává chladnokrevnej střelec, ale víc si dovolí, což třeba vede k tomu, že připravuje šance ostatním např. (vzpomenu si na loňskou sezonu, kdy opakovaně padl gól z toho, že vyhrál souboj u mantinelu a na krátkou vzdálenost někoho našel ve střelecký pozic a nakonec z toho byl gól).

 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
31.10.2022, 09:56
 
zbyna-ck: Obecně souhlas, byť u některých je to vyloženě otázka hlavy (Dolík, Karab). Věřím, že i Toman.

A pak jsou tu Koláček s Chlubnou, kteří potřebují dostat šanci. Chlubnu tady snad víc uvidíme až přestaneme používat Marcela.

Celkem se mi líbilo dát dva mladý k sobě (včera Koláček - Přikryl) a k nim někoho zkušenýho a takticky vyspělýho, kdo tu lajne stabilizuje (včera Tomeček).
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
27.10.2022, 09:59
 
Aleš: Jenže pod vedením VP, to mělo zcela jinej průběh. Za začátku skutečně odstavenej byl, zřejmě proto, aby si něco uvědomil, ale pak byl klíčovej hráč s hromadou IT a s důvěrou trenéra.

marty správně naráží na to, že se to stalo u Modráka už vloni, tzn. pokud s ním měl nějaký problém, tak se přece vůbec neměl angažovat - je to zcela absurdní situace.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
23.10.2022, 20:44
 
Reakce na Evoorg: Mé spekulace se lišily od reality tím,...
Ono je to těžký, když v 1. (!!!!!!) lajně hraje pravý křídlo Vopelka, typově hráč do 3. či 4. lajny, kvalitativně na hraně ELH a Chance ligy..

A mimo sestavu jsou Doležal, Chlubna.... Smutný.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
21.10.2022, 11:52
 
etiene: Pokud je Dolíkovo hra dozadu tristní (s čímž nesouhlasím), tak mi řekni jaká je hra dozadu u Dzierkalse?
Ona není v podstatě žádná, takže se není moc o čem bavit. Takhle neochotně backcheckujícho útočníka jsem naposled viděl, když byl Ilja Kovalčuk na MS.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
21.10.2022, 10:45
 
ad Safin: Hodil by se. Velkýho hráče před bránu potřebujeme.

alkac: Toman měl včera IT v PK 2:20, což je z útočníků nejvíc. Je pravdou, že na tuto herní situaci začal bejt nasazovanej až v posledních zápasech a já doufám, že to tak zůstane.

Nevím, proč by Čagy neměl hrát PK, hraje ho dobře. Kdo z mladých (kromě Tomana) by ho měl hrát je mi taky záhadou - Karaba na to nemá hlavu, Koláček je typickej ofenzivní centr, Chlubna taky není nějakej pes obranář.

Starší (ofenzivnější) hráči ho hrajou proto, že mají zkušenosti a jsou takticky vyspělejší a jsou schopni například dobrým čtením hry vypíchnout přihrávku apod,, pokud jsou vynikajicí bruslaři (jako čagy), tím lépe.

S nasazováním Tomana se nám ustálili tři centři, kteří PK hrají, k nim bych tam dával Strnada, Tomečka (oba se za mě osvědčili), zejména dvojice Toman - Strnad se mi velice zamlouvá.

Pech + Guli by s vytěžováním Tomana v této situaci neměli být první volbou na PK.

ad PP: Já moc nechápu, proč ani v jedný PP formaci nebyl Dolík jako pravák, kterej je schopnej vystřelit.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
20.10.2022, 14:59
 
Kohy: Nevěřím tomu, že si Doležala přivedl Modrák, když se teda tady oháníš těma osobnostma..
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
12.10.2022, 14:28
 
alkac: Naprostej souhlas, taky si osobně myslím, že do přesilovky doroste (zkušenosti). V 3/3 nebude preferovanou variantou asi nikdy.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
12.10.2022, 10:38
 
jihocech: Jakákoliv chyba na modré při přesilovce se většinou rovná průseru, protože bránící hráč jede čelem k naší bráně, kdežto náš se musí otočit. I kdyby byl seberychlejší tak to nestihne...(může stihnout faulovat třeba).

Existuje dost beků (hráčů), kteří jsou ještě srovnatelné obratní a přesilovku na modré hrajou.

Tím neříkám, že by měl hrát přesilovku Smajlík
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
10.10.2022, 13:11
 
Kohy: Přečti si ještě jednou, co jsem napsal a možná pochopíš, že jsem to skutečně nemyslel tak, že je potřeba hráče, kterej tu hrál, skautovat. Myslel jsem to tak, že sem byl přiváděnej na pozici druhýho RW, právě proto, že ho vyskautovanýho máme dostatečně z minula.

Z čehož ale také vyplývá, že ho rozhodně neměl naskautovanýho Modrák, že?
A pak se tedy logicky ptám, proč na pozici, na kterou přicházel, šanci vlastně nedostal? Pokud to tedy není tak, že ho sem Modrák až tak úplně nechtěl, nebo přesně nevěděl o jakýho jde hráče..... Ten skvělej systém sportovního vedení zjevně minimálně v tomto případě nezafungoval. To je zjevný.

Drew: S Tomečkem souhlas, ale taky je potřeba říct, že v podstatě od počátku dostává nepoměrně větší prostor než právě Dolík - průměrný IT je 14,5 minuty vs. 9,5 minuty (překlep, měl jsem tam původně 6,5)

Takže je trochu nefér chtít po střelci dávat góly, když mu k tomu nepřipravíš (alespoň základně podmínky). Detailněji viz Evoorg.

Btw. když už ted chceme dávat tyhle nesmyslný statistiký argumenty, tak pokud je tu Tomeček na černou práci, tak by asi neměl být nejhorší v týmu v +/-.. nebo?

 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Nová sezona se blíží! A na co nového se můžete těšit? Třeba na to, že z hokeje pojedete svým novým...

Vstupenky na nedělní domácí premiéru s Kometou už jsou v prodeji! Moc se na vás těšíme a vy se zase můžete těšit na malý dárek,...

hcmotor.cz/clanek.asp?id=…V pondělí 12. září se konala tradiční předsezonní konference . Na místo dorazili prezident klubu Roman...

Více než 100 let provází bílá barva českobudějovický hokej. Projděte si, jak vypadali českobudějovičtí hráči v bílých dresech...