ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Tony8385" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Neví někdo jaké MOTOR inkasuje odstupné za přestupy Kubíčka a Tomana, jestli něco vůbec ?
 
 
 
Reakce na Paav: Ve Lnářích za zámkem na Spálené Poříčí a...
Ano to by bylo dobré, ony ty semafory nejsou již v Losiné , ale Chválenicích. Také je možné jet do Nepomuka a pak na Přeštice.
 
 
 
Z jízdy vlakem z ČB mám bohatí zkušenosti, také to jede v 20.04 a závěr zápasu nikdy nevidím. Jinak cesta bývá OK , bez zpoždění.
Autem souhlasím, je to opravdu lepší na Klatovy , je to sice delší , ale pokud pojedete na Nepomuk , tak v Losiné je semafor a nyní v létě i půl hodiny. I když je pravda, že i za N.Horami a před Klatovy je nyní semafor také, ale to nebývá na dlouho a ne vždy. Takže babo raď............ Smajlík
 
 
 
Reakce na Kobson: vůbec tu Spartu nechci hájit, mám to p...
Tím jsem chtěl neobratně říci, že si to myslím , ale nevím zda je to pravda......... Smajlík
Jinak velká gratulace našim juniorům. Na Tomana jsem se moc těšil, ale doufám , že budeme vídat alespoň Nováka.
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: tak na ten cirkus nemá nic, to je ja...
Tak mám to podobně, ale při pohledu na tu nesourodou partu cizinců , jejich nasazení, jsem měl problém jim fandit.
Osobně za hlavního viníka považuji Kotalíka, ale jak vidno, přežije všechny. Ale moc to nesleduji, možná to ani jeho pravomoce nejsou.
 
 
 
Nevěřím , že by bylo rozhodnuto předem, nedělali by z nás vo.. .Naopak , plus pro vedení.
Jsou pěkné všechny , ale číslo 3 je asi nejhezčí.
 
 
 
Nevíte někdo jestli jsou již uvolněné do prodeje nevyzvednuté permice ? Dík.
Všechna možná jména zde padla, co takhle Novák ?
 
 
 
Nevíte někdo jak se vede loňskému mládežníkovi sezóny Paterovi ?
 
 
 
Reakce na KohyCZ: To je ovšem jméno společné pro celý kl...
Tak to je jistě pozitivní zpráva.
K tomu rozlosování, nevím , zda je to konečné, ale v minulé sezóně to snad bylo ještě horší, ale nevím jistě. Ale předpokládám, že pod VP budeme hrát takový hokej, že se na něj bude chodit. Žádné odklouzané zápasy, to se pak odpustí i případný nezdar.
 
 
 
Panu Teplému patří velký dík. To co udělal je logické, ale snad na MOTOR nezanevře úplně. Třeba jej průběh sezóny přesvědčí. Smajlík
 
 
 
Tak Vráblík je velká ztráta, ale rozhodně mu to přeji. Ten podpis super, nezavírá za sebou dveře. Málokdo si to tak zaslouží. Kdo nahradí Neďáka ? Toman.
Slováky musí těch 9 s pěkně s.át.
 
 
 
Reakce na quak: 2 Zbyňa Jo, v tomhle přání se shodneme...
To nevím , ale domnívám se , že jeho hostování v Dukle byla chyba, ale je to jen můj názor, teda tak od 3 - 4 zápasu. Ale naprostý souhlas s následující sezónou, rád bych se v hale zase bavil, samozřejmě postup by byl také dobrý. Letos to fakt nic moc nebylo.

Není ten Francouz nakonec Švýcar?? Smajlík
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: Já hlavně doufám, že příští sezonu u...
S hodnocením Vlasty naprosto souhlasím . To , že tu nehrál v době , kdy to bylo nutné pro sehrání je věcí našich skvělých trenérů, a bohužel i vedení, které nenašlo odvahu bouchnout do stolu. Dost jsi na to poukazoval a správně předvídall jak to dopadne, ale nikdo ze zodpovědných to bohužel neviděl.
 
 
 
Tak další důkaz , že z podceňovaného pralesa lze dokráčet až do NHL - Filip Pyrochta.
Ale, bez toho , že by hrál také v EL by to nešlo.
 
 
 
Tak Vlčka je škoda, ale jiné cesty nebylo. Snad se srovná a ještě jej uvidíme. Proč, možná až moc, omýlám Kutláka? Protože jsem fakt přesvědčen , že nese největší vinu na vypadnutí ( po trenérech). V každém týmu by měl právě kapitán mít rozhodující slovo v tvorbě dobrého kolektivu, což evidentně nesplnil. Měl je srovnat. Tím jsem s ním skončil, uvidíme příští rok, hlavně v PO.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: A když ji mít nebudeš, týden počkáš, j...
Jo,jo, nejlepší obrana je útok.
Před časem jsi psal , že jsi tu jako soukromá osoba, to máš dnes volno a nebo Ti to brouzdání po internetu trpí, a nebo si děláš co chceš. To poslední je asi pravda.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Hážeš tu vesměs jen anonymní jedovatý ...
Máš pravdu, vesměs jsem kritický, ale nikdy jsem se neuchýlil, že bych do toho tahal někoho z rodiny, protože to považuji za hranu. To fórum je asi anonymní, kdybych byl z Č.B. , asi by mne někdo znal za těch více jak 50 let co jezdím na hokej na Motor.
Chválil jsem Pepu, Nouzu, Chovana, Roba ,.................., řadu dalších, pokud se domnívám, že si to zaslouží.
Byl jsem kritický k AS ještě v době, kdy jej tu opěvovali, byl jsem kritický k MJ v době jeho příchodu, přesně jsem předpověděl průběh letošního PO , někdo to nazývá kritikou, někdo kritickými slinami. Bohužel jsem měl pravdu. Budu mít ji i nyní, když napíši , že se opět nepostoupí, ale na hokej se dá konečně dívat.
 
 
 
Reakce na Siky: Takováhle nenávist, tohle bude nejspíš o...
Siky : nemám slov, měl by ses stydět, zajímalo by zda domýšlíš ...........
Quak : nemám s tím problém, ale nevím jak se s ním potkat, ale snad po nějakém přáteláku zejdeme na kafe
Kohy : tady je to setkání reálnější, až pojedu někdy na hokej tak se domluvíme , ale ne na férovku, jsem poněkud jiná kategorie ( věkově) Smajlík Ale rád řeknu svůj názor do očí.
 
 
 
U trenérů to chápu , nesplnili cíl, odcházejí. Ještě bych to čekal u kapitána, pokud by měl trochu cti tak odejde sám. Na druhou stranu jej chápu, nějak se živit musí a vzal by jej snad jen DS. Kutláku, jestli to čteš , tak odejdi, jsi- li chlap.
 
 
 
Jsme nepoučitelní, další rok v háji. Kutlák jako kapitán nechal totálně roses.at kabinu, ale využijeme jeho zkušeností kapitána. V PO byl nejhorší, to i ten Novák byl lepší. Ostatně marnej byl i v PO v Salzburku ( dle statistik) . Na Kutláka rozhodně koukat nebudu a na jeho žold přispívat také ne. Loni jsem nekoupil permici kvůli Tondovi, letos kvůli Kutlákovi. Snad až na PO, se půjdu podívat jak zase otočí sérií ze stavu 0 : 3 , to přece dělá běžně.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Páteční duel sehraje Motor proti rakouskému Linci! #CEBvLINhcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Brankář @jiri_patera byl před dvěma roky draftován @GoldenKnights. Nyní se připravuje na sezonu v dresu @bdnwheatkings s Motorem...

65. narozeniny dnes slaví František Výborný, který českobudějovický tým vedl jako trenér ve 3 sezonách, celkem ve 151 zápase, v...

65. narozeniny dnes slaví bývalý útočník Václav Chytráček, který hrál v Motoru 1 sezonu, celkem 24 zápasů, bez bodu. Gratulujeme...