MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "ScottieCZ" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na kerschlic00: Doufám, že se nám to trapný řvaní...
Tak už nejsme Smajlík
 
 
 
Reakce na Tveety: ScottieCZ: Představa, že někam někoho ...
Je to věc dohody, nebo ne? Sám píšeš "většinou". Kotalíka tu taky platilo Calgary.
Ale třeba Šenky chytne konečně formu a tenhle měsíc bude excelovat. A já si budu drbat hlavu, že jsem ho chtěl nechat rozehrát jinde. Taky úsměvná představa...


 
 
 
S Kachyňou se tu šíbe (doplnit lze i jiné slovo) víc než s Prokešem. Myslím, že je to škoda. Možná se tu neprosadil pod čtvrtým trenérem, ale tak nějak nevím, kolik letos napadalo gólů po jeho chybách? Já bych tam klidně na měsíc poslal Šenkyho, jeho výkony jsou pro mě opravdu zklamáním a třeba by se rozehrál, zvednul sebevědomí. Kachyňu tohle spíš hodí dolů.
Nějak se mi to tu letos celkově nelíbí a jsem rád, že tady na foru to samé píše a čte tak málo lidí, fanoušků Motoru, protože jinak by na stadionu za chvíli nikdo nebyl.
 
 
 
Reakce na mcdavid: Řešilo se včera nějak nasazování pech...
Přesně tohle mě napadlo po přečtení článku. Tavení zkušených borců, nasazování za každé situace, přehlížení chyb. Chtěl opravdu trenér odchytat celou sezonu s jedním brankářem, nebo čekal až se zraní aby mohl nasadit druhého.
Není každý jako Kuba Kovář, každý to nezvládne. Prostě obecně nasazování hráčů. Herní obraz, proč není schopen reagovat na hru soupeře. Na střídačce je někdy mrtvo, když by to potřebovalo vybudit.
A proč nosí na zápasy ten hnusnej bomber a bekovku, když pokaždý co to má prohrajeme? Smajlík Ještěže si občas vezme i to sako...
 
 
 
Reakce na KohyCZ: My jsme ale naše logo dali k registrac...
Budu mít úplně hloupý dotaz - jaké jsou rozdíly mezi starým a novým logem? Nemá to někdo? Ten rozdíl asi nedělá jenom ta pěticípá hvězda, nebo jo?
 
 
 
Když jsem viděl rozhovor se Strmeněm, tak jsem si říkal, že ho to dneska snad nedožene... A ono, bohužel, jo. Škoda, dneska to fakt nemá cenu ani sledovat.
 
 
 
Reakce na Drew: Když to máte těžké, tady se kritizuje ic...
Já jsem ten NE VŠICHNI Smajlík Přetěžování starých a hlavně studení ostatní mi vadí a Flyers i s Tortsem jsou mi úplně ukradení Smajlík
 
 
 
To dělá víc lidí, líp třeba Smoleňák Smajlík
Myslím, že to jenom vyplývá z té nespokojenosti, že nepodepsal tady. Nechci mu lézt do hlavy, ale třeba se raduje, protože se mu zadařilo před známými, příbuznými. Že to je v klubu kde začínal mu třeba dochází až v druhé, třetí řadě.
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Musím se smát, když Konečný ze Sp...
Tenhle komplex Horák pořád nějak nechápu. Je mi naprosto ukradenej. Na rozdíl od jeho táty, kterej tu pro Motor něco odvedl, "mladej" tu dal snad jenom jeden gól v lize mistrů a šel ven. V lize tu neměl snad ani deset zápasů. Pak vzal holt lepší nabídku, to se stává.
Proč Tě tedy nemrzí víc třeba ten Michnáč, který tu odehrál víc a byl produktivnější, nebo z odchovanců třeba Koblasa? Proč tu pořád házet bahno konkrétně na Horáka?
 
 
 
Mižu? Smajlík
 
 
 
Reakce na kursor: O osudu trenéra rozhodně hra 3 na 3, p...
No, 3 body nejsou, nevyhráli, nebo ne?
 
 
 
Ouu, promin MARSCHI, to mělo být na toho šulína. Smajlík
 
 
 
Reakce na MARSCH: To stalo za tu registraci....
Kvalitní názor, mám pro Tebe klíčenku.
odkaz
 
 
 
Reakce na zdcart: Tak, kdo to převezme?...
Quak ví.. Smajlík
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Marcela nebo Čachotského vedení dojedn...
Jenže ono těch trenérů v českém hokeji několik let v jednom klubu vydrží dost málo, na rozdíl od anglického fotbalu. To by s nimi to vedení právě muselo držet basu i v případě neúspěšné sezony. Postavit se za něj a říct - teď je to o sehrávání, počkejte příští rok
Rozhodně ne měnit každou sezonu trenéra, to pak veškerá sportovní koncepce odchází do pryč...
 
 
 
Zajímalo by mě, jak je na tom Guli. Po včerejšku asi uvidíme, jak bude hra vypadat bez něj. Možná, že to bude lepší, jeho čas a úloha se rozdělí mezi víc hráčů a bude to třeba ku prospěchu týmu. Nicméně vůbec na Guliho nechci nasazovat. Je to lídr týmu, když vidí, že se týmu nedaří, chce to táhnout sám. Možná proto je na ledě furt, možná ostatní komanduje v šatně a oni se pak bojí nahrát někomu jinému. Od toho je tam ale trenér, který by to měl ukočírovat a i těm lídrům ubrat čas ať trochu vydechnou.
S osobou trenéra mám už trochu problém. Určitě je to slušný člověk, se skvělou hokejovou kariérou, ale jako trenér u dospělých je to pořád nováček. Nejvíc mi vadí jedna věc, kterou má stejnou vlastně i s Prospalem - jedna vize, jedna hra a žádná změna. Ono to nefunguje, ale to nevadí, protože najdeme cestu jak to prolomit, protože to co po hráčích chceme je to správné a naše cesta je jediná k úspěchu, jenom to musíme těm hráčům předat aby to pochopili. Budeme hrát to samé...
Začínám si taky myslet, že to hlavní loni udělal příchod Novotňáka a jeho vliv v kabině.
Co se týká odchodů a příchodů, je to těžko měřitelné. On letos ten Abdul zase nezáří, nehrál loni svůj strop? I když byl trochu utopený? Taky jsem si myslel, že místo Ondráčka tu úlohu zastane Vopelka. Ale zranění v přípravě není něco s čím chceš jít do sezony.
Strnad místo Holce? Vlastně, proč ne... Přikryl místo Beránka? Mladej za mladýho, rozhodně nic proti, když už je Beránek pryč.
Volání po Drančákovi moc nerozumím. Je to 16letej kluk. V lize se nehraje jako v přípravě. Sice má podle tabulky zde 80 kilo, ale bál bych se, že dostane od někoho plný tělo a skončí s hokejem nadobro. Nebo ho vidíte jako druhého Hudlera?
 
 
 
Pecháček nechtěl prodloužení, chtěl asi rychle do Prahy za rodinou. Nejzkušenější hráč týmu se nechá takhle deb1lně vyloučit těsně po výměně brankáře, to se nepovedlo...
 
 
 
Reakce na Perun: Čagy super, přesně tohohle hráče naše 2...
Nevolalo se tu po něm v roce 2013? :-)
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Ne, proč?...
Je to favorit našeho trenéra, nebo to platí jenom obráceně? Smajlík
 
 
 
Reakce na langi123: Zkusil bych získat Beránka, ten by m...
Dneska mám asi nějakou oponentní náladu, ale Beránek by nás,myslím nespasil. Těžko to od něj očekávat.
Doufám, že nebudu stejně jako předminulou sezónu čekat na ten jeden zápas, kdy se to zlomí a kdy se ukáže skutečná síla kádru. Předtím jsem se nedočkal.
První tři zápasy se mi opravdu líbily. Tým za sebe zastupoval vzadu, všichni se vraceli, obránci byli v našem brankovišti důrazní. Přesilovky měly hlavu a patu. Nechápu, co se s týmem stalo, opravdu jediný vyniká Hrášek, který, i přes ta čísla co má, dává šanci zůstávat v zápasech déle.
Souhlasím s místní kritikou trenérů, na konci zápaszu máme půlku týmu co prakticky nehrála a má to jenom jako volnější trénink a druhou půlku co už tahá nohy a nemůže. Guli s Pechem na oslabení? Proč?? Na každou přesilovku? Na každý vhazování u soupeře? Pokud to v kabině nefunguje, vůbec se nedivím.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Nová sezona se blíží! A na co nového se můžete těšit? Třeba na to, že z hokeje pojedete svým novým...

Vstupenky na nedělní domácí premiéru s Kometou už jsou v prodeji! Moc se na vás těšíme a vy se zase můžete těšit na malý dárek,...

hcmotor.cz/clanek.asp?id=…V pondělí 12. září se konala tradiční předsezonní konference . Na místo dorazili prezident klubu Roman...

Více než 100 let provází bílá barva českobudějovický hokej. Projděte si, jak vypadali českobudějovičtí hráči v bílých dresech...