ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "MrPesi" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
17.06.2018, 14:37
 
Venca má respekt a věřím, že hlavně mlaďoši ho budou žrát a makat. Jen to, že se hráči připojí dříve k týmu už něco naznačuje. Můžeme hrát hodně bruslivý a nepříjemný hokej. Já osobně se těším a proto jsem si znovu pořídil permici. Když si vybojujeme účast v baráži budu spokojený. Čekám ještě jednoho rozdílového centra a útočníka. Jsem rád, že Venca nebere každého hráče co se nabízí.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
13.06.2018, 11:42
 
Očkem sleduji co se děje i v extralize. Koukám, že chrochtavé prase v Hradci po letech hospodaření v červených číslech letos utahuje opasek. Už asi i soudruzi na radnici váhají zda prodloužit smlouvu. Jinak stejně už tam není ani noha z kádru co odcházel z ČB. Réway a další mladí hráči ze Slovenska co celkem bodovali ve slovenské extralize otázka je jestli budou bodovat i v české. Uvidíme jestli Chrochroj vyhlásí v Hradci jako loni útok na titul. Já se těším co Venca zmákne tady a jak zapracuje mladíky. Je dobře, že na Cibulku jsou zatím kladné reference snad bude mužstvo dobře kondičně připraveno a budeme po ledě létat Smajlík
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
12.06.2018, 13:16
 
Reakce na chytry-clovek: Vlastník je město. Netuším, co...
Chápu to, že je to těžké, když město s tím nechce nic dělat , ale tady jde už i o bezpečí lidí a to by si měli rychle uvědomit než nastane průser , který pravděpodobně bude zatím jen zavření stadionu. Co když napadne hodně sněhu v zimě atd. Jednatel musí vytvářet na město tlak jako jedna nejmenovaná firma z HK tam v těch prasečinách umí chodit. Smajlík Každopádně Vám přeji ať Vám střechu rychle opraví nebo odstřelí a udělají novou.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
12.06.2018, 12:30
 
V Jihlavě podle mě letos na tutovku nezačnou. Co mě říkal kámoš tak střecha je v krizovém stavu a pokud prší tak už prší i na ledovou plochu a na tribuny. Tak pár stadiónů v okolí se najde kde můžou hrát. Já Jihlavě nic špatného nepřeji , ale tenhle průser už tam odkládají pěkně dlouho. Je to jak chyba města tak i vlastníka klubu nebo jednatele.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
29.05.2018, 08:09
 
Loňská sezóna byl veliký průser kde se vařilo vše narychlo a s vidinou rychlého postupu nastalo spoustu chyb. Lidi už v sezóně neměli náladu moc na hokej co jsem kolem sebe pozoroval. Doufám, že Venca opravdu zapracuje mladou domácí krev. Věřím, že tihle kluci se o to poperou.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
17.05.2018, 18:33
 
Škoda škoda. Vyrovnané dvě třetiny. Rozhodlo proměňování šancí. Zatímco za stavu 2-2 netrefí Červenka prázdnou kasu tak Kane zakončuje chladnokrevně.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
17.05.2018, 17:32
 
Reakce na zmetek: Je mi záhadou jak Faksa může hrát v NH...
Tak v NHL je užší kluziště a on hraje hlavně na speciální formace soupeřů. Letos se mu opravdu dařilo i střelecky když hlavně v závěru NHL dostával prostor i v přesilovkách. Možná proto fanoušci očekávali branky od něj. Konečně bruslíme a hned je to znát. Hokej zatím super na rozdíl od první třetiny kde jsme asi měli bobky v kalhotách.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
17.05.2018, 16:50
 
Amíci tři šance z toho 2 góly a 1 břevno. To je produktivita. Jinak to ještě nehrají ani naplno se mě zdá. Naši bída čekal jsem, že budeme alespoň bruslit. S tímhle Amíky neporazíme. Uvidíme jestli se ještě zvedneme, ale nevím nevím.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
16.05.2018, 17:41
 
Reakce na Speeder: Nenapadlo tě, že se třeba rozhodl zku...
Já nechci ventilovat co jsem přímo od nich slyšel co pijí jak se stravují , kolik si přidávají na tréninku jestli odehrávají zápas na 100%. Fanda , který chodí na hokej často tak to dokáže i poznat. Mě Kondor nějak nevadí osobně , ale mrzí mě jak k tomu přistupuje. Já myslím, že jeho přístup není plně profesionální. Ale může to být jen můj pohled
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
16.05.2018, 14:25
 
Mě se hlavně líbí ta skladba týmu co se tu tvoří. Zůstali opravdu hráči co nikdy nic nevypustili a vždycky ukázali svoje kvality. To je Heřman a Čermák. Konkrétně tihle dva jsem si přál podepsat a mám z toho radost. Pajič,Pavlin,Kutlák u mě byli na hraně nakonec uvidíme jak se s tím poperou a jak budou hrát. Třeba překvapí. Je dobře, že zůstal i Novák Martin věřím, že se jeho bodový přísun ukáže v této sezóně. Volal jsem hlavně o příchodu hráčů střední generace 23-26 let. Hned tu máme dvě nové tváře Přikryla a Doležala. Očekávám do útoku ještě dvě kvalitní posily. Obrana je uzavřená asi. Počítám, že Toman a mladý Novák mají potenciál se prosadit do prvních dvou pětek.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
16.05.2018, 13:01
 
Na Ritticha může poradit Gaudreau ten je jeho spoluhráč. Ale to je celkem jedno. Favorit je
jasný a to je USA nám tohle může vyhovovat. Je to, ale hokej. Můžou nám tam padnou nějaké haluze a USA začne blbnout. Však takových zápasů proti nim nebo Kanadě už se odehrálo mraky. Myslím, že jsme v podobném rozpoložení jako na MS 2010. Krom Krejčího s Pastou tam nemáme moc velké hvězdy. USA má hvězdy skoro v každé pětce. Jsou slabší na postu brankáře tam mají dvojky s NHL , ale to asi není úplná překážka pro ně. Uvidíme
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
16.05.2018, 12:43
 
Reakce na Speeder: Na tu konstrukci o obchodů Roba a Gáb...
Nechci to tu ventilovat. Ale když chodíš na juniory a ti kluci sedí nad tebou tak slyšíš o čem se baví. Gába zřejmě odchází kvůli hernímu prostoru a nějaké nové motivaci. O Kondorovi už psáno hodně. Proč se neprosadil v Chomutově proč nevydržel v Kadani a nečekal na šanci. Věřím, že pokud by Kondor na sobě víc pracoval a chtěl víc tak je někde jinde a ne ve Vsetíně. To je můj názor. Opět zvolil pohodlí stálého příjmu a body tam nějaké udělá. I když je jasné, že po této sezóně jiné nabídky očekávat nemohl. Víc to nemá cenu rozebírat. Já osobně se na tuhle sezónu těším, protože věřím že kluci ze staršího dorostu budou tvrdě pracovat a šanci určitě dostanou. Zatím se mě líbí i doplnění mužstva.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
16.05.2018, 11:06
 
Rozhovor s Vencou se mě líbí. S nikým kdo se poveze se párat nebude proto odešel i Rob , Gába a někteří další. U všech ten problém asi o přístupu nebyl , ale u některých to bylo viditelné. Osobně si myslím , že mladíkům by mohl přístup Venci vyhovovat a můžou zamakat a dokázat, že na to mají. Tým určitě ještě doplníme ještě nějakou zkušeností. Já bych ze sezóny strach neměl. Zatím lze těžko předpokládat nějaké cíle, ale playoff by nám nemělo uniknout
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
16.05.2018, 09:56
 
Když tipneš výsledek tak neznamená, že naším nefandím a nebo nevěřím. Jasný, že si přeji náš postup přes USA, ale tipuji realitu jak to je. Tím nechci snižovat určitou kvalitu a dravost , která v tom našem týmu je. U nás vždycky záleželo jak zachytá proti takovým soupeřům brankář. Počítám, že do kasy pude asi Rittich. Sleduji určitý posun českého hokeje. Celkem dobře hráli letos na velkých akcích mládežnické týmy a teď senioři uhráli ve skupině poměrně dost bodů. Porazit USA už by byla taková třešnička na dortu. Nejsme favoriti a to dokážeme většinou překvapit.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
15.05.2018, 14:55
 
Tak USA. Nechci dělat závěry , ale podle mě konečná. Počítám tak 2-5 2-4 pro Amíky. Mám radost , že tam letos je spousta mladíků. Příští rok už to může být jen lepší. USA nic moc brankáři co koukám. Síla tam je hlavně v útoku letos to mají mimořádně poskládané. Kane,Atkinson,Lee to jsou borci co letos nasázeli mezi 30-40 brankami v NHL.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
14.05.2018, 19:35
 
Přikryl hodně dobrá posila. Na Kladně patřil k elitě
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
27.04.2018, 12:06
 
Kutlák je u mě 50/50 dobrý start pak sezónu vypustil. Rozhodně by to neměl být kapitán. Svojí roli nezvládl. Bude mě muset hodně přesvědčit. Snad se pod Prospalem vybičuje.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
22.04.2018, 20:56
 
Mě osobně Kondor chybět nebude. Víc to rozebírat nemá cenu. Ostatní odchody mě taky nemrzí ještě úplně na hraně je u mě Kutlák , který začal sezónu výborně, ale postupně se vytrácel a v závěru místo toho, aby působil jako leader tak patřil k tomu nejhoršímu. Jeho útočné výlety a pomalé návraty do obrany byly šílené. Ale závěr sezóny už byl totální chaos a úspěch čekal jen největší optimista. Čekám, že to Venca Prospal stmelí a utvoří dobrou partu. Právě kombinace hráčů jako Čermák,Heřman,Vráblík,Mitch,Novák Martin by mohla s těma mladýma dobře fungovat. Osobně si myslím, že menší zkušenosti Venci Prospala nebudou znát. Kolik jich měl třeba na začátku třeba Straka,Varaďa nebo Zábranský. Varaďa se ohřál jako hlavní trenér v třinecké juniorce + asistent u Áčka Třince. Straka je velká osobnost a hráči pod nim šlapou tam by to mohlo být stejné jako u Prospala. Zábranský má parádně složené mužstvo. Kometa nemá téměř žádnou slabší stránku. Navíc má k sobě i skvělé asistenty. Titul je ve správných rukou. Já doufám , že příští ročník tu bude trpělivost nechat mladíky otrkat po celou sezónu. Že dostanou pořádný ice-time , který si ale budou muset vybojovat. Čekám určitě i nějaké další posily. Hodně se na sezónu těším a po tomto rozhodnutí si permici opět koupím. Jinak co se týče Kladna tam opravdu záleží jestli se podaří udržet hráče o které zcela určitě bude zájem z extraligy. Jihlava tam záleží hlavně na financích a motivaci. Podle mě tam něco začalo nefungovat. Mužstvo, které vjelo do baráže jako japonský rychlovlak se rázem změnilo v neškodný stroj. Tak že uvidíme kdo dorazí v květnu. Renda je asi tutovka. Nakonec to vypadá i na Šimánka. Pak tu padli jména jako Doležal a Poletín. Tak uvidíme.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
21.04.2018, 18:28
 
Tak jsem rád za radikální řez a budu snad vidět mladíky žrát led. Oni jeste nějaké posily dorazí a nemusí to vypadat špatně. Nedat šanci této silné generaci co tu ve starším dorostu je tak je to cesta do hrobu.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
18.04.2018, 22:00
 
Já to radši komentovat nebudu. Jen doufám , že výrazně omladíme. Podle toho se rozhodnu jestli koupím permici. Na důchodce se mě moc chodit chtít nebude. Renda za mě ano , Šimánek už ne a to proti němu nic nemam. Radši Tomana z dorostu.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

První týden na ledě mají hokejisté Motoru za sebou. Na krátkou reportáž se můžete podívat na klubovém webu....

Rozhovor s Alešem Tottrem: youtu.be/nWpjKL4sBuE?a via @YouTube

Motor i nový dodavatel dresů, společnost Kappa, se rozhodli vyjít vstříc fanouškům a do hlasování tak přibyl i návrh přímo od...

Jedním z hráčů, kteří bojují v Motoru o smlouvu, je urostlý obránce Karel #Plášil. hcmotor.cz/clanek.asp?id=…