MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "MotorGo" |  vypnout filtr
 
123456>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na viks: Na téma fyzička asi tolik: Už předloni s...
Mladší syn cvičí závodně karate a od září angažoval klub k závodnímu oddílu dětí kondičního trenéra na pravidelné tréninky (STACA). Hlavním důvodem je naučit už od dětí sportovce ke správnému posilování těla, protahování, stravě... To jsou návyky, které se jim hodí obecně, nejen v kariéře sportovce. Pokud tu máme takové odborníky přímo ve městě, zaráží mě, že EL klub nevyužije jejich zkušeností. Každopádně mi přijde, že se poslední dobou úplně nedaří, myšleno po sportovní strategii, uvidíme, jestli tahle sezóna, když nic jiného, alespoň nastaví zrcadlo Smajlík

Kohy: tak já tipnu, hráč/Kohy: 485000/66000 měsíčně Smajlík
 
 
 
Reakce na petpel: Nekoukej při opakování na toho poláka ...
Pokud ten hráč nevadil gólmanovi a nijak nebránil případnému bránění gólu, gól dle mne měl být správně uznán. A ten hráč nikomu a ničemu nevadil. I tak by mě zajímal rozbor odborníka včetně odkazů na řád.
 
 
 
Reakce na alkac: Že to Hrachovina udělal blbě, o tom žád...
Ono to odklouzani bylo hodně smolný, podjela mu noha a vyválel se tam. Než se stačil zvednout a vrátit, už ho tam měl. Holt si hodně povyjel, předpokládal střelu a nejenže se netrefil, ještě upad Smajlík
 
 
 
Ad druhý gól Třince: v čem bránila 8ka Hrachovi? Hrachovi uklouzla noha, byl úplně mimo kasu, mezitím 8ka stojí u brány, zády k němu, nestojí v brankovišti, nebrání mu žádným pohybem v jeho pohybu, takže co má jako podle pravidel dělat? Nebo si Hrach jako zařve a on musí uhnout? Ne, za mě naprosto regulérní gól, pakliže mi uniklo nějaké pravidlo o pohybu hráčů mimo brankoviště, ale v nějaké blízkosti branky. Druhej hráč Třince jednou nohou v brankovišti, ale ničemu vůbec nevadil. Navíc v momentě vstřelení gólu byl Hrach teprve na hraně brankoviště. Neuznat ho nám, sem nas*ranej.
 
 
 
Reakce na Paav a rozhovor s Kubou.
*kilama
 
 
 
Ano, jsme měkkej tým, Valský dostal naloženo, stejně šel ven jako Pour, navíc dvě za sekání. Když už jsme měli hrát oslabení, měli dostat nařezáno. Jenže na to nemáme v týmu hráče, dlouhodobě. Ani ten Štich, byť odváděl dobrou práci, se nějak nepral, pokud se dobře pamatuju, většinou jen provokace, pošťuchování, ale aspoň to, byl platnej. My potřebujeme přitvrdit, bejt silný u mantinelů, v osobních soubojích. Že jde hrát výborně i s Milana předvádí třeba Vítkovice.

Jinak věta: jsme na trhu stále aktivní je fajn, nejdřív nebylo za co a teď možná není koho Smajlík
 
 
 
Dnes to měly být tři body, v zápase s nečekaně marnou Plzní, kde vedeme před třetí třetinou 3:1. Na konečném výsledku se podepsaly dvě chyby a tím nemyslím pokus o vyhození 6ky (druhý gól Plzně a Guliho haluz při dva na jednoho). Vopelka hraje jako jeden z nejlepších, spoustu toho vybojuje, nebojí se jít do míst, kde to bolí. Třetí lajna dnes velmi dobrej výkon, druhá též. Když jsem slyšel jméno Čermák, říkal jsem si ajajaj, copak nám tu asi předvede trenér od Jágra, kde se to bez hvězdy ani neuprdne. Jiřina se aspoň snaží hecovat, není to jednoduchý, letošní sezóna je holt pitchou ke zdi. Jdeme dál, na Kladno máme 4 body, převelká škoda, že jich mohlo být šest.

A dva momenty: seknutí Svobody Vopelkovi do třísel (zaznamenal to vůbec někdo) je zralý na poslání na DK a druhý, vyloučení 22 v prodloužení. Pour přijel jako třetí do chumlu, zezadu a sundal rukavice. Může mi to někdo vysvětlit, jak byly tedy uděleny tresty? Oba 2min za hrubost a 22 ještě za sekání do gólmana?
 
 
 
Jedinej klub za poslední roky, kterej dostal to, co do toho narval, byl Třinec a to třemi tituly v řadě, dvakrát se to povedlo Kometě. Jo, prachy udělají hodně, ale když se to dělá blbě, k úspěchu to nevede stejně tak, jako se může hrát o záchranu se stomegovým rozpočtem. Kdyby to mělo bejt jen o penězích, tak se před sezonou sečtou vejplaty a rozdaj se medaile. Jenže je to o mládeži, je to o skautovani, je to o managementu. Každý si může udělat názor, jak to v CB funguje. A to si opravdu nemyslím, že vše je špatné, ani bych si to běž potřebných informací nedovolil tvrdit. Ale pokud padne na příští rok Fortuna, jak naznačuje filip, bude to velká škoda. A chtělo by to na pozici SM někoho z venku, mimo tenhle ČB rybník, s morálním kreditem a potřebnými schopnostmi, kterej si do toho nenechá od nikoho kecat. Pokud tedy někdo takový vůbec existuje.
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Jinak teda Čermák potvrdil, že to...
Kde bereš jistotu, že hráči šli za trenérem? Já to četl pouze od něj v novinách, když byl odejit a tvrdil to o zápase s Litvínovem, kterej nám tu zrovna nadělil bůra. Dost hráčů asi spokojených s TOI nebylo, vzhledem k tristním výsledkům nálada v kabině taky nic moc, nějak si tedy nemyslím, že bychom tu v době jeho odchodu měli bezstarostnou fungující kabinu, táhnoucí za jeden provaz a za trenéra. To, jaký je stav dnes, je z větší části výsledek celé sezóny a práce všech v klubu, že si s tím rady neví trenéři ani teď je věc druhá a neradostná.

Nějak to letos doplácat, priorita je to udržet. Tím by to ale neskončilo, skládání kádru, pokud bude hrozit baráž nebo budeme-li jejími účastníky, asi taky nebude funny, nakonec na to narážel v rozhovoru Stuart. Jestli se něco změní ve vedení/struktuře klubu/koncepci si netroufám odhadovat, ale že je tenhle model "za vše může trenér" na dvě věci už snad kompetentním docvaklo.
 
 
 
Nevím, zda to tu bylo, ale slušnej úlovek Smajlík

Finskou posilu si dva týdny před uzavření přestupního trhu vyhlédla hokejová Sparta. Útočník Olavi Vauhkonen hrál naposledy za klub SaiPa Lappeenranta a udivující jsou jeho fyzické parametry, neboť měří téměř dva metry a váží 110 kilogramů. „Postavou budí respekt, umí se dostat soupeřům pod kůži. Je to hráč, kterého je opravdu těžké odstavit z předbrankového prostoru," těší sportovního manažera Jaroslava Hlinku.
 
 
 
Otevřu fórum, nezvykle mnoho příspěvků, říkám paráda, posíla ... A von přilez důchodce. Jistě vzpomenete na pana Potůčka že Bzí, toho znám osobně, tipuju, že tohle bude podobně recesistickej účet. Ale musí mít radost, kolik úlovků nasbíral Smajlík
 
 
 
Reakce na Haberman44: Určitě by extraligový gólman neměl...
Nebo bude vysvětlení jednodušší a to viróza, kdy prostě chytá zdravější gólman. Zrovna v tomhle bych fakt konspirace nehledal, navíc u gólmanů problém opravdu není.
 
 
 
Reakce na karwi18: Ty jo, máš firmu na předvídání? :))...
Nemám a na Tipsportu to letos moc hitparáda není Smajlík Škoda toho gólu na 3:1, myslel jsem, že to bylo po faulu 68, ale zpomaleně už mi to přišlo čistý. A Hrach nebude mít taky čistý svědomí. Škoda, nechali jsme je zase čuchnout, musíme hrát pořád na max.
 
 
 
Reagovat na příspěvky typu "baráž si uhraje Milan sám" asi nemá smysl, věřím, že autor je recesista. Navíc, bavit se tu o baráži ve 38 kole je trochu mimo, je třeba se bavit o Kladně. Dneska věřím v úplně jiný zápas, kluci ví, o co jde, staďák bude našlapanej a doufám, že JJ nezavdá příčinu k stending ovejšn jeho příznivcům. Zapomenout na zatím nemastnou a neslanou sezónu, Novotňák to musí v kabině vyburcovat a hned od začátku zápasu se musí třást mantinely, hučet aréna a o první přestávce Kladno poteče 3:0 Smajlík
 
 
 
Reakce na Haberman44: Bedno?? *8* Jsi to ty?...
Tohle podezření mám už dlouho, ze začátku jsem ho měl jako fajn přispěvatele, teď už je s většinou příspěvků tak trochu trapnej.

Jinak k fci SM+trenér: dlouhodobě to tu nefunguje, klub slovy Kohyho nemluví pravdu, že za vše může trenér, stejně je to kočkopes, ovšem v této formě bez odpovědnosti kohokoliv z vedení. Pokud by měl SM zastávat Sailer, podobně jako viks bych nebyl vůbec nadšený, mám své důvody, ventilovat je nebudu, ale viks jich pár naznačil. Ovšem tohle je problém struktury klubu a party kamarádů/majitelů. Už vidím Bednu, jak odvolává třeba Sailera. Někteří to tu již zmínili, sehnat kolem 100 mega není vůbec špatné, ale složit z toho kádr zralý na baráž ano. A vracíme se na začátek. SM plus trenér, k tomu skaut a já nevím co ještě. Bednařík dlouhodobě tento model prosazuje, vzhledem k životnosti trenérů v našem klubu snad vyjma VP je to ale špatný model.
 
 
 
Krásné - =M=fans, ty automatické opravy ...
 
 
 
Reakce na fofana: Přihlas se do konkurzu na GM, ty určit...
Ty máš ten dar si vypíchnout, co se Ti hodí a na to po svém reagovat. Stačí, aby si někdo dovolil napsat něco kritického. To radši koukej do tý zdi, když neumíš diskutovat. Ač častokrát s Drewem nesouhlasím, k tomu jeho příspěvku nemám co dodat, stejně jako k posledním příspěvkům Krásné.

A kecy typu "tak si to běž dělat sám" jsou úplně nejvíc, tam už protistrana vaří jen z vody ...
 
 
 
Reakce na Matahar: Asi jim neřekli, že Vítkovice jsou he...
Smajlík
 
 
 
Reakce na zdcart: Ano, viděl jsem o tom dokument mezi ho...
Tak tak, ten dokument jsem viděl a klobouk dolů.

Banes je skvělá zpráva a ještě snad lepší je ta, jaký je majitel člověk. GJ Smajlík
 
 
 
Reakce na MrPesi: Po 60 min jsme mohli vyhrát i prohrát....
Když jsme u toho tlaku na mladého obránce, tak dnes Plzeňský Jiříček dle TV 27min TOI, nasazován na PP, PK, vyhlášen jako nejlepší hráč Plzně, 16 let.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Už zítra čeká Motor další velmi důležitý domácí zápas v boji o play-off. Přijede Mladá Boleslav a vstupenky můžete stále koupit...

Přijďte v pátek podpořit Motor do Budvar arény. Utkání s Mladou Boleslaví startuje v 17:30??

OHLAS ??| Motor podlehl Brnu na jeho ledě 2:5. Do třetí třetiny naskočil do utkání obránce Ondřej Kachyňa z pozice sedmého beka....

Motor jede! Trefíš střed? Stáhni si hru Šťastný puk, začni hrát za Budějovice, sbírej body a ukaž všem sílu fanoušků Motoru!...