Banes Motor České Budějovice

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat

 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Mexikan84" |  vypnout filtr
 
12345678910>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na zmetek: Funguje to stále?...
asi to má výpadky, když jsem to zkoušel poprvé, tak to nešlo, cca před hodinou jo, teď zase ne
 
 
 
no jo, jenže ještě nebylo vyloučení za hru v šesti
 
 
 
jako nemáme dobrou úspěšnost na přesilovky, ale pořád ji máme lepší než na nájezdy
 
 
 
Novotný o zájmu skautů NHL o Hovorku: odkaz
tady celé: odkaz
 
 
 
Reakce na Franta_CB: Nevím, neznám ho, nevidím do toho, ...
jj, s tímhle vlastně souhlasím. Jen by mě zajímalo, jestli se těma správnejma spolupracovníkama neumí obklopit, nemá na ně (nechce do toho sypat víc než musí, aby udržel extraligu) nebo si myslí, že to zvládne všechno nejlíp sám od kanceláře až po led.
Kdyby se toho ujal někdo šikovnej a našel se rozumnej investor, tak to tam podle mě musí klapat úplně jinak. Pořád je to tradiční klub, má potenciál, aby tam jezdili i lidi z Prahy (mám kolegy z Prahy / středních Čech, kteří jim smutně fandí, ale kdo by na to teď jezdil). Včera 1407 diváků. JJ chtěl zachránit klub pro fanoušky, aktuálně to ale vypadá, že ho zachraňuje jen sám pro sebe, aby si něco dokázal.
 
 
 
sYrový jsem chtěl napsat samozřejmě Smajlík
 
 
 
na tom Kladně dneska ty psy žrali sirový, ne?
 
 
 
Reakce na viks: Stejně tak je trapný to neustále srovnáv...
Tak jasně, že se nepotřebuje zajišťovat na celej život měřeno standardem běžnýho člověka. Jasně, že po aktivní kariéře může makat jako každej jinej, těžko ale sežene práci, která by mu sama o sobě umožnila udržet standard, na kterej je zvyklej. A jo, finančně gramotnej člověk na jeho místě by s dosavadními příjmy měl mít zainvestováno tak, aby si takový starosti dělat nemusel (ne každýmu se to povede). Málokdo ale nebude chtít vydělat víc, když to okno nebude otevřený navždy. Neumřel by hlady, kdyby šel hrát sem, ale to bych si mohl říct, že ten Guli tu taky mohl hrát první ligu, když by i v ní bral víc než beru já.
Ale zbytečný se o tom hádat, nechci ho obhajovat, sympatický mi to není, že šel jinam, ale zároveň si dovedu představit, že bych se rozhodnul stejně.
 
 
 
Já bych nedosuzoval ani toho Sedláka. Hokej není zaměstnání, který děláš do 60. Pokud chceš dobře zajistit sebe i rodinu, máš na to jenom omezenej čas, kterej ještě může nečekaně zkrátit nějaký zranění nebo zdravotní důvody. Může mě mrzet, že tu nehraje, ale zášť vůči němu necítím.
Zase o to víc je třeba si vážit Jáchyma, kterej ty lepší nabídky měl, ale vrátil se sem. A i když extraligu nejspiš brzy přeroste a neudržíme ho tady, je dost pravděpodobný, že když se někdy bude vracet, bude to zase sem.
 
 
 
Reakce na Paav: FM také https://www.hokej.cz/stekot-z-tr...
Smajlík
 
 
 
trochu off topic pro milovníky jezevčíků Smajlík
tým z nějaký americký juniorský ligy (USHL) si v rámci charitativní akce ve prospěch útulku změní na jeden zápas název i logo odkaz

 
 
 
Reakce na zmetek: Je tu s celoi rodinou a všichni jeho k...
minule s nima o třetině zrovna odcházel z tréningu
 
 
 
Statistika nuda je....
32 % na top 4 po ZČ a 33 % na semifinále odkaz
já bych čekal spíš o něco víc na top 4
 
 
 
Reakce na Redaktor: ...Za prachy napíšou cokoliv pro koh...
Tak ono se to neděje všude a takhle napřímo, ale v hodně médiích je znát, kdo je vlastní nebo kdo je v nich velký inzerent.
A já teda, když už jsem tu vyčetl Tonymu, co jsem vyčetl, tak jsem pro jeden zájmovej, ale hodně čtenej web, taky získal největšího inzerenta tím, že jsem o jeho majiteli napsal něco, co se mu vůbec nelíbilo. Napsal mi, vynadal mi, že jsem mu předtím nenapsal o vyjádření, a na závěr mi popřál, že se těší na naší spolupráci. A měli jsme inzerenta, ke kterýmu jsme se do tý doby nemohli dostat. A nemusíš pak o něm lhát. Jen když si vybíráš témata, tak máš jiný priority.
 
 
 
Reakce na krizi: Tak de.ilních až ubohých pokřiků je víc...
Kontaminovanej dort. Chudák holka přece nemůže běhat do laboratoře s každým dortem od dědečka.
odkaz
 
 
 
Reakce na Tony8385: S těmi novináři máš 100% pravdu. Má...
Jako že někdo, kdo si kupoval novináře, moralizuje, že se novináři nechají kupovat, jo?
Ono se toho u nás moc nezmění, dokud budeme svoje "malá" šméčka omlouvat tím, že to dělají všichni, nebo tím, že "ti nahoře" to dělají víc.
 
 
 
Reakce na Franta_CB: A není spíš blb klubový odoktor, kd...
ono není jednoduchý se zorientovat ve všech verzích, se kterými přišli
 
 
 
Reakce na MerglV: To je síla, opravdu nezaujatý článek j...
Hele, tady se ho musím zastat, v jednom z posledních podcastů Kradec ohledně toho dopingu vůbec nešetřil a ukazoval na rozpory ve výpovědích na rozdíl od většiny jiných médií.
Tohle je každopádně takový pletení biče z hovna. Jakkoliv ten pokřik nepovažuju za inteligentní a v tu chvíli se opravdu nehodil. Podle toho videa v článku ho ale lidi na ledě nejspíš ani nepostřehli, stejně jako ti, co ho křičeli, nepostřehli, co se děje na ledě.
 
 
 
Reakce na Alistair: Tak si říkám, co je komu do toho... ...
Povídání o jednorožci: odkaz
 
 
 
Reakce na MpetrM: Hrát předkolo může být ekonomicky výho...
Tak určitě, proto dneska všichni kandidáti na 4. místo rupli. Brno to aspoň zvládlo dobře maskovat.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Branky a nahrávky: 02:36 Fleischman (Přibyl, Čečetka; 5/4), 57:27 Koníř (Barna, Jaroš; 5/5) – 19:23 Klíma (Páleník, Studnický;...