Banes Motor České Budějovice

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat

 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "KohyCZ" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na Giuseppe: Co toho Reilliho nebo jak se psal Ka...
Ještě hraje, vedou 3:2 na zápasy ve finále konference. Čekáme dál Smajlík
 
 
 
Reakce na DonJuan: Tak jestli tady opravdu pro příšťí se...
Pokud nepodepíše NHL, nebo nebude chtít sám někam odejít s tím, že to bude pro toho někoho šíleně drahý, tak neni jiný relevantní důvod Smajlík
 
 
 
Reakce na DonJuan: Ano. Byla jedna na 3 roky a ta už nen...
Byla jedna na dva roky a ta je pořád Smajlík
 
 
 
Reakce na fandimemotoru1928: Dá se odpovědět i neutrálně...
Pokud je něco vyloženě výmysl a nic takového dosud nebylo vůbec nikdy na stole, je to fantazie.

Že se něco podobného teoreticky může stát v budoucnu, to na tom v tuhle chvíli nic nemění. A ta odpověď je jako vždy upřímná.

BTW: Se Strakou si naopak pamatuju, jak všichni věděli, že má podepsané Kladno. Bylo to v každém příspěvku. Dokud jsme neoznámili jeho nový podpis. Taky na tom nic nemění fakt, že o půl roku později odešel.
 
 
 
Na permici se dává vždycky hráč sezóny, kterého si zvolili fanoušci. Taky už tam byl třeba Renda, i když už nehrál.

Tím ale nic nenaznačuju, jen vysvětluju, koho tam dáváme Smajlík
 
 
 
Jeetě hraje, tak počkáme Smajlík
 
 
 
Reakce na TenMartin: https://youtu.be/uDzWbwCd3HQ?si=_iY...
Přímo na tom kluzišti v Budapešti Čechoslováci vybojovali v roce 1929 titul mistrů Evropy po výhrách v prodloužení semifinále i finále. Rozhodl to tehdy v obou případech opavský Němec v československých službách Wolfgang Dorasil.
 
 
 
Reakce na Franta_CB: I já jsem s tím měl problém... ( ja...
Souhlas.
 
 
 
Reakce na etiene: Kohy, není v tom článku o permicích ně...
Já myslim, že neni. Je to trochu složitější, jak je tam i ta přespříští sezona, ale myslím, že to sedí tak, jak to je napsané Smajlík
 
 
 
Reakce na Denyvan: Kohy proc jsem byl banovan, kdyz jsem...
Jak jsem ti odpovídal v Ptejte se. Banována byla IP, na které si opakovaně vytvářel profily nějaký blázen. Shodou okolností jsi na ní byl bohužel taky.
 
 
 
Reakce na mrskman: Mě mrzí, že se to Spartě a Plzni naro...
Nechci kecat, ale myslím, že my máme jiného prodejce lístků než ona akce, tak proto je to složitější, navíc nejsme domácí tým, což je prostě rozdíl.
 
 
 
Reakce na mrskman: Kohy to tu sám vyvrátil. Nemaj žádnou...
Ta akce pro naše permanentkáře na Winter ještě neběží, řeší se s pořadatelem pořád ještě forma, jak to bude nejsnazší udělat. Ten počet lístků by ale ještě měl být blokován.
 
 
 
Reakce na MARSCH: Kdyz se podivam na letosni soupisku a ...
Jména ani kluby to nehrají. Na MS 2010 bylo z NHL minimum hráčů a byli jsme mistři. Loni Lotyšsko nemělo skoro nic, Němci minimum a měli medaile. Musíš makat, mít trochu štěstí a můžeš uspět, hokej umí hrát spousta lidí Smajlík
 
 
 
Reakce na MrPesi: Gregorek...
Ten je v tom přehledu zlatých Smajlík
 
 
 
Reakce na zdcart: Již jsem starší a myslel jsem si, že i...
Ruda byl právě jen na OH 1988 Smajlík

Odchovanci mistři světa jsou pak ještě Stanislav Neckář, Roman Turek, Vladimír Hudáček, Michal Barinka, Filip Novák a Jiří Novotný Smajlík
 
 
 
A když jsme u toho, stříbro z MS si z hráčů Motoru přivezli Miroslav Dvořák, Jaroslav Pouzar, Jaroslav Korbela, Vladimír Caldr, Jiří Lála, Janne Laukkanen, Peter Bartoš, Stanislav Jasečko, Zdeněk Kutlák a René Vydarený.

A bronz Vlastimil Hajšman, Miroslav Dvořák, Jaroslav Korbela, Norbert Král, Petr Míšek, Jaroslav Pouzar, Petr Bříza, Tomáš Jelínek, Roman Turek, Roman Horák, Jakub Kovář a Martinš Dzierkals.

Uvádím jen hráče, kteří v dané sezoně úspěchu hráli v Českých Budějovicích. Odchovanců by bylo ještě mnohem víc.
 
 
 
Pár zajímavostí před MS:

Dnes začíná 36. MS v hokeji, kde reprezentuje aktuální hráč Motoru. Nejvíc jich bylo 5 na MS 1981 (bronz), 4 byli na MS 1949 (zlato) a MS 2006 (1x stříbro, 3x 8. místo). Jáchym Kondelík je po Pouzarovi, Dvořákovi a Lálovi teprve 4. hráč nominovaný z Motoru na domácí MS.

Z hráčů Motoru vybojovalo hned 13 borců titul mistra světa: Jiří Macelis, František Mizera, Čeněk Pícha, František Vacovský, Miroslav Dvořák, Jaroslav Pouzar, Jiří Lála, Radek Bělohlav, Radek Martínek, Ladislav Čierny, Radek Dvořák, Václav Prospal a Petr Gřegořek.
 
 
 
Reakce na alkac: Prachy by jako důvod dávaly smysl, kdyb...
Už je zodpověděl Smajlík
 
 
 
Reakce na RetroM: S tím naprosto souhlasím. Na sezónou 2...
Poslechni si poslední podcast, kde Jirka Novotný se Standou Bednaříkem říkají, jak probíhalo posilování na uplynulou sezonu, ať v tom nemáš hokej. A jinak znovu píšu - Standa Bednařík je generální manažer, sportovní úsek na hrbu nemá a neměl a je jedno, co si o tom myslí lidi na fóru Smajlík Před Jirkou Novotným ho měl na starost Jarda Modrý, předtím Venca Prospal atd.
 
 
 
Reakce na Amper_: Pokud vim na rozhodování a přivádení h...
Je to pochopitelně vždycky kolektivní dílo, i když zodpovědnost má samozřejmě vždy někdo konkrétní.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Další poděkování za podporu v sezoně 2024-25 patří i společnosti VAVI. Plaketku od prezidenta klubu Romana Turka a generálního...

Včera oslavil 65. narozeniny bývalý útočník Motoru Jan Tlačil. V A týmu hrál 8 sezon (1980-88), celkem 285 zápasů, v nichž dal 38...

Jáchym Kondelík je 14. hráčem našeho klubu, který se stal mistrem světa! Fantastické zakončení úžasné sezony. Tohle je přehlídka...

Mistři!!!!!!!!!!!!!!!!!!