Banes Motor České Budějovice

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat

 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Franta_CB" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na MrPesi: Já už bych vzal jen Pastu. Na Zachu má...
Souhlas, ale protože Faksa ještě hraje, spadne to Zachovi do klína. To je asi fuk, otázka je, kdo bude mimo sestavu. Za mně by byl nesmysl zbavovat se "produktivních rakeťáků ze čtvrté lajny" jen proto,že hrají čtvrtou. Kondel je pracant s obstojně bulí což na peška stačit nebude. Třetí lajně je nejméně výrazná a vévodí jim spící Vožuch, asi by se tam dal označit další kandidát. Kubalda se mírně zvedá, ale stále o něm nejsem přesvědčen a i od Sedla bych čekal víc.
 
 
 
Tak já vlastně nevím, jestli chci tu pravdu poslouchat. 5 na 3 jsme vůbec natrénovali, protože jsme ji letos v zápase ještě nehráli. Gudas jde ven, protože mu nikdo o hlavu neomlátil seznam odlišností NHL pravidel, nejspíš proto, že i pro seznam trenérů je též překvapení, že rozměry kluziště není jediná položka. Jenom srdce stačit nebude, to jsem si jist.
 
 
 
Zápas pravdy díky poslední třetině pro nás. Pojistili jsme si čtvrtfinále, na pozadí seje pes.
 
 
 
Dani nás budou učit, jak, se přečísluje, tak ještě že Stránský umí clonit.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Já myslim, že neni. Je to trochu složi...
I já jsem s tím měl problém... ( jak píše Mrsk ) Smajlík . Přesto si troufám tvrdit, že popisku "Ceny vstupenek na základní část sezony 2024-26" by rozhodně slušelo množné číslo. "Ceny vstupenek na základní části sezon 2024-26"
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Prý jim letos slíbili, že to přihlásí....
Se vším, co v Jiháči píší ohledně nepřihlášení extraligy žen souhlasím, jen mi není jasné, proč slibovali opak. Smajlík odkaz
 
 
 
Reakce na alkac: To "blejskul" je ovšem ošklivá invektiv...
Mohl jsem napsat zaskvěl, ale to mi zkrátka přišlo málo. Smajlík
 
 
 
Reakce na Paav: Kohy :))...
Jo blejsknul se tam. Nyní je prožitek dokonalý.
 
 
 
Reakce na alkac: To je sice pravda, ale nůž sám nic od s...
Souhlas,video samo taky nic nerozhodne,až jeho konzument. Má dát rozhodčímu lepší oči. Třeba na ofside před gólem naprostá paráda. Má odstraňovat nedokonalosti, nespravedlnosti.
 
 
 
Jasně, ale zakázat nože je přece kravina. Proč bychom měli trestat nůž zato, že je ostrý, když je to jeho vlastnost. Stejně tak video. Musíme buď upravit pravidla nebo sjednotit výklad. Tomášek o brankáře sice v brankovišti zabrzdil, ale nijak ho tím jednak neomezil a druhak se tak stalo půl hodiny před Palátovo střelou.
 
 
 
Takže pokračování čapíkování kleptorosta proti zájmům Motoru? To jsou vjecy.
.
 
 
 
Reakce na Drew: Mně se u Dědka hlavně zdá, že nemá žádný...
Je to zmatkař. Takový výročí tam měli a nedokážou si zajistit ani titul.
 
 
 
Zlomocný mi na tiskovce připadal vynervenej, ale s vyřazovačkou jsem s ním zajedno. Na můj vkus byla soupiska až příliš široká, možná to letos ani jinak nešlo, zájem hráčů, agentů i svazu bude enormní. Had už tam zadní vrátka vyslal - rozhodli odborníci. Smajlík Vzhledem k vyšší kvalitě soupeřů je sázka na charakter, bojovnost a týmovost jediná možná cesta. Uvidíme hned první zápas.
 
 
 
Mezi Stuartem a Horynou vidím značný rozdíl, první si žádnou zdravici nezaslouží. Bez zásadní vazby na Motor šel za lepším, v daný moment to po všech stránkách dávalo smysl. Více peněz ve větším a lepším klubu. Že na tom Motor bude lépe nežli Vítek nebylo moc pravděpodobné, ale stálo se. Dédek nemá kromě peněz Kondelovi co nabídnout. Restart již započal v Motoru, garance růstu v další sezóně v podobě spoluhráčů, času na ledě a menšího stresu zajištěna tamtéž. Do repre je to možná dnes blíž z Motoru. Kondelíci to myslím mají v hlavách srovnané dobře.
 
 
 
Reakce na mav8: Ty opravy na mobilu jsou peklo......
Navrhuju s tím zde nebojovat a neopravovat to. Když se občas někdo nedovtípí, tak se zkrátka zeptá. Peklo to někdy je, v mém případě umocněné bezbrýlovým příspěvkem. Jak říkáme, na slepici.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Ten počet by měl být rezervovaný na de...
Hledal jsem, kam se v posledním článku ztratilo písmenko b ve větě *Kovařčík ojuje* a našel jsem ho
v článku předposledním ve větě "bvysvětluje Loukota". Zajímavý šotek Smajlík
 
 
 
Gratulace Třinci. Štěstí sice přeje připraveným, ale letos to byla z jejich strany extrémně nadužitá komodita. Nahozením na Kovářova záda počínaje, Kácovo tyčkama a vlastencem konče. Vyrovnali a překonali rekordy, ale sami ví, že to letos byla z velké části klika. Naše repre ještě s Jarynem v Německu by mohla vyprávět. Příští rok už bude mít extraliga jiného mistra. Mrskovi dík.
 
 
 
Reakce na Kobson: Jasně, ale ty mlaďochy tam nemůžeš na...
Jiháč je jasný důkaz toho, že titul se dá vyhrát i s nadšeným amatérem bubeníkem. Jestli ti někdy přišlo divný, proč mají bubeníci rukavice, tak teď už asi chápeš, že to rozhodně není kvůli zimě. Smajlík Jinak samozřejmě díky, byli jste super. Kowal mě celou sezónu klamal tělem, vypadal bez zájmu, ale ty tituly asi nemá náhodou. Jižani a balkánci jsou zkrátka horké hlavy a trochu hérečky, ale budiž. Líbil se mi hodně Kolátor. Jihostroj má další titul, super.
 
 
 
Reakce na Arcivévoda_kročehlavský: Baráž v této podobě s...
Když jsme u těch podob. Kolikrát měl extraligista před baráží mésíc a půl čas na přípravu?
 
 
 
Reakce na VojtaS.: Musel jsem to koktání asi po minutě v...
Přesně, bylo mi za něj trapno. Dosud jsem měl za vrchol Růžičkův inauguračně politický projev, že chce dobro pro sport a taky pro národ, oštemplovanej sebereflexním dovětkem, že není žádnej řečník. Ale tahleta Zadinova ustrašená neartikulace ve stylu "rozbil jsem s klukama okno, neměl jsem to dělat, táta mě strašně seřeže a zase budu koktat o trochu víc" tak to je teda síla. Uf.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Jaká byla podle zástupců vedení sezona 2023-24? pojďte si to poslechnout!

Branky a nahrávky: 5. Remeš (Vachun, Lev), 6. Pitel (Willmann), 29. Vachun (Mar. Kříž, Hoch), 31. Pitel (Willmann, Hoch), 39....