Banes Motor České Budějovice

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat

 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Dimmu Borgir" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
Dimmu BorgirDimmu Borgir | Trhové Sviny
Reagovat
02.03.2024, 12:32
 
Reakce na KohyCZ: O moc později to nebylo. A byl i zápas...
Byl jsem v tom ročníku snad na všech zápasech, včetně PO a baráže. Na poslední zápas v Jihlavě jsem byl alespoň na videoprojekci na náměstí. Byla to krásná sezóna, dodnes jsem rád, že jsem mohl vidět našeho nejlepšího odchvance Vencu Prospala v době, kdy byl možná v nejlepší formě za celou svojí kariéru (39 zápasů 28 +66, v PO 11 zápasů 11+ Smajlík rok poté ostatně nahrál za Tampu v 81 zápasech 80 bodů, předtím zase zažil slušné bodové sezony za Tampu i Anaheim. Byla krása mít v týmu tak výjimečné hráče, dodnes si vážím všech, kteří sem šli hrát prales a vrátit nám zpět extraligu. Jaký rozdíl oproti např. Horákovi. Mrzelo mě jen, že jsme nemohli poměřit síly s týmy ELH. Měli jsme tenkrát v NHL ještě více výborných hráčů (vzhledem k tomu, že se tenkrát nevědělo, jak bude dlouho výluka v NHL trvat, stejně by zde samozřejmě nebylo pro všechny místo).
 
 
Dimmu BorgirDimmu Borgir | Trhové Sviny
Reagovat
01.03.2024, 23:44
 
Reakce na Piky: Já bych byl pro, ať do play off postoupí...
Konečně někdo vymyslel spravedlivý a neotřelý systém, ze kterého budou profitovat všichni... Je mi líto Montovny, že jede na dovolenou a hlavně Kladna, že se musí zase zbytečně crcat v baráži. Bravo Smajlík
 
 
Dimmu BorgirDimmu Borgir | Trhové Sviny
Reagovat
01.03.2024, 21:35
 
Reakce na kerschlic00: A ještě k těm majitelům. To je př...
Děkuji Bohu, že jsme se do extraligy dostali z pralesa v podstatě za 5 minut 12.. V současném systému bychom neměli šanci postoupit. Neznám teď týmy v Chance, ale třeba by některý z nich mohl být narozdíl od marného Kladna oživením. Kladno postrádá peníze, hráče, systém a alespoň nějakou koncepci na zlepšení se v budoucnu. V baráži zase vypráskají vítěze z Chance (dobitého z play off) a příští rok si to dají Jaryni nanovo, ve stejném duchu.

Že systém vyhovuje majitelům, celkem věřím. Ale sportovní stránka věci prostě trpí... Můžete hrát sebelíp, skončit třeba pátí, ale v play off padnete na nějaké řezníky z 12. místa a budete se pakovat. Kohy jako pamětník si zajisté vzpomene v této souvislosti na SF 2004 s Chomutovem, kdy jsme vozili jejich hráče na zádech a málem vypadli i s hráči z NHL. Myslím, že ze sportovního hlediska by ten systém měl být nějak vyvážený a tým z 12 místa po ZČ by prostě ani neměl mít šanci udělat nějaký úspěch. Proč? Protože si to prostě nezaslouží, za výkony, které předváděl v dlouhodobé soutěži...
 
 
Dimmu BorgirDimmu Borgir | Trhové Sviny
Reagovat
01.03.2024, 19:54
 
Na toho Smoleňáka se dá vsadit stejně jako třeba na Koblasu, že nám dá vždycky góla...

Komentátora bych žádal, aby si odpustil osm minut před koncem řeči o tom, jak je hotovo a že soupeř nemá šanci.. Prosím..
 
 
Dimmu BorgirDimmu Borgir | Trhové Sviny
Reagovat
25.02.2024, 19:52
 
Důležité vítězství. Mělo by nám zajistit už téměř z jistotou začátek předkola doma, s čímž bych byl spokojen. Měli bychom raději ještě uhrát co nejlepší výchozí pozici, Vary a Plzeň považuji za hratelnějšího soupeře, než Vítkovice a Olomouc.
 
 
Dimmu BorgirDimmu Borgir | Trhové Sviny
Reagovat
18.02.2024, 19:46
 
Jakmile se v tomto ročníku objevila nějaká šance se posunout, zahráli jsme jako klauni kola a zůstali jsme buď na místě, nebo jsme si pohoršili..

Chválím za nasazení ve druhé třetině, ta třetí byla neskutečná křeč, byl jsem od její poloviny již smířený s výsledkem 0-1 a v naprostém klidu, bylo mi jasné, že naprosto nic nevymyslíme, což se stalo. Bohužel
 
 
Dimmu BorgirDimmu Borgir | Trhové Sviny
Reagovat
16.02.2024, 20:21
 
Dneska kromě Kladna (naprosto vyjímečně) fandím i Třinci.

Výhra skvělá, výkon ne moc dobrý. Opět musím naprosto souhlasit s Evoorgem, který dovede přesně vystihnout myšlenky, které neumím zformulovat. Nehledě na konečné umístění nevěřím, že máme s tímto hokejem šanci uspět byť jen v předkole, pokud se nestane nějaký zázrak. Ty se sice občas stávají, ale nejvyšší s nimi šetří.

Co se týká zákroku na Gulaše, tak byl v pořádku, pokud je tedy v pořádku pokus o těžké ublížení na zdraví. Jak to mohli posoudit jako 4 minuty v oslabení pro nás mi zůstane záhadou. Kondel si zřejmě řekl svoje, ale 0 na straně Vítkovic je pro mě nepochopitelná. JUsem strašně rád, že Gulaš dohrál a snad bude v pořádku. Co se Gulašiho týká, ten dostane pěknou latu od DK, vidím to tak, že si zahraje možná někdy v play off. Chujčík si na něm smlsne jako na malině. Vzhledem k tomu, že to bylo úplně zbytečné a navíc pitomé, tak si to Gulaši snad i zaslouží..
 
 
Dimmu BorgirDimmu Borgir | Trhové Sviny
Reagovat
16.02.2024, 18:43
 
Tohle byla tedy obří Csaplárova past, do které jsme se chytili... Já už nejsem ani naštvanej, za stavu 3-0 jsem pořád čekal, jakým způsobem to pokakáme.. tohle opravdu nikdo jiný neumí.
 
 
Dimmu BorgirDimmu Borgir | Trhové Sviny
Reagovat
16.02.2024, 17:58
 
Proč se tady nesmí používat sprostá slova?? Někdy by to bylo opravdu na místě....
 
 
Dimmu BorgirDimmu Borgir | Trhové Sviny
Reagovat
14.02.2024, 20:05
 
Vlastně mi ani nějak nevadí prohra jako taková, týmu nemám co do nasazení co vytknout. Co mě štve, tak způsob, jakým jsme prohráli. Nezlobte se na mě, ale nechat se už asi v pátém zápase po sobě poslat do čtyř za naprosto hloupou hru v šesti, to je neomluvitelné. Minule jsme to po prvních dobrých dvou úvodních minutách projeli stejným prohřeškem v Hradci. Čtyřka se vzdaluje, nicméně s ní stejně nepočítám. Rád bych skončil před tím zfetovaným Kradlákovem, to je můj sen. Udržet se do šestky, ten tým mi přijde letos být opravdu dobrý, ale hodně labilní. V předkole bych si tedy "přál" (dá li se to tak říci), asi někoho z dvojice Plzeň, Vary. Padneme-li na Vítkovice, Olomouc, tak je to pro nás konečná.. Věřím, že příští sezonu to bude jen a jen lepší.
 
 
Dimmu BorgirDimmu Borgir | Trhové Sviny
Reagovat
14.02.2024, 18:49
 
Nedáme jasný loženky, místo toho typický obraz posledních několika zápasů, hra v šesti a gól.
 
 
Dimmu BorgirDimmu Borgir | Trhové Sviny
Reagovat
07.02.2024, 19:54
 
Koukám, že se z běžného (byť hloupého) pokřiku udělala slušná bouře ve sklenici vody...

Stejně se tím jen presstitut Ryšavec a Kmoníček snaží odvést pozornost od toho svého organizovaného dopingu ve stylu komunistického východního Německa (Národní rozhodčí soud ať si vydává rozhodnutí, jaké uzná za vhodné, já si o tom budu nicméně s dovolením i bez něj myslet svoje).
 
 
Dimmu BorgirDimmu Borgir | Trhové Sviny
Reagovat
04.02.2024, 18:13
 
Dneska se nám ten boj o čtyřku povedl....

Při troše smůly možná klapne i bůr....
 
 
Dimmu BorgirDimmu Borgir | Trhové Sviny
Reagovat
02.02.2024, 19:49
 
Ty konce třetí třetiny máme tedy opravdu slaboučký... Snad to ubráníme.
 
 
Dimmu BorgirDimmu Borgir | Trhové Sviny
Reagovat
31.01.2024, 22:21
 
Reakce na SakuLance: Iniciály L.J. ?...
Jasně ložená nápověda pro nás pamětníky. Bude to Janne Laukkanen, který tady hrál někdy v roce 1991 tuším. Velký návrat velkého hráče po 33 letech. Budeme mít rekord, nejstarším důchodcem už nebude DžejDžej...
 
 
Dimmu BorgirDimmu Borgir | Trhové Sviny
Reagovat
28.01.2024, 19:57
 
Dnes to nebudu komentovat...

Jen bych rád vyzdvihl jednu větu, kterou zde někdo nedábno napsal a která nás skvěle definuje.

"Jsme nejhorší z dobrých týmů". Dovedeme na podstatnou část zápasu zmáčknout prakticky kohokoliv, ale produktivita střelby není dobrá a hlavně to bránění třetích třetin v případě, že vedeme o gól, případně hra v prodlouženích je čistokrevná tragédie. Stálo nás to strašně moc bodů a vlastně je zázrak, že i tak se nacházíme v tabulce hodně vysoko...
 
 
Dimmu BorgirDimmu Borgir | Trhové Sviny
Reagovat
26.01.2024, 19:27
 
Reakce na Bromik: Vzpomněl jsem si jak myslim soptik že ...
Myslím, že to dával Piskáček přes celé...
 
 
Dimmu BorgirDimmu Borgir | Trhové Sviny
Reagovat
23.01.2024, 20:07
 
Kurňa škoda, dobrý to bylo...v poměru cena/výkon jsme byli jednoznačně efektivnější 😃 Škoda toho blbého gólu na 3-3 od Fauloviče, zamrzel mě tradičně bodující Sedlák v dresu soupeře... S body jsem dnes nepočítal, s bojovným výkonem ale ano a ten jsem také dostal. Díky...
 
 
Dimmu BorgirDimmu Borgir | Trhové Sviny
Reagovat
23.01.2024, 19:17
 
Výkon zatím parádní... mám ale strach, že ve třetí zalezeme a něco nám tam napadá. Gálacticos plný reprezentantů jsou tvrdý oříšek.
 
 
Dimmu BorgirDimmu Borgir | Trhové Sviny
Reagovat
19.01.2024, 19:05
 
Reakce na kerschlic00: A ještě jedna poznámka, zápasy ve...
Tohle jsem si říkal po tom posledním fiasku v Plzni. Venku patříme k těm nejhorším týmům v soutěži od začátku sezony... Vyhráli jsme dvakrát v marné Boleslavi, na Chladně, plichta s Pardubicemi a se Spartou a to je asi tak a to je asi tak všechno. Nějak nečekám, že budeme sbírat body jak na běžícím pásu. Snažíme se makat, dovedeme alespoň potrápit celkem dost týmů. Kritika zde mi přijde být docela přísná.. Obzvlášť dnes, je to Třinec, několikanásobný mistr.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě