MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "Dimmu Borgir" |  vypnout filtr
 
12345678910>
Další diskuse: 
 
Dimmu BorgirDimmu Borgir | Trhové Sviny
Reagovat
04.10.2022, 21:19
 
Říkejte si o mně, že jsem septik, ale to skóre z venkovních zápasů 6-20 vypadá tedy děsivě. To není o smolných prohrách, ale o tom, že nás soupeř prostě a jednoduše vymaže z ledu :-(
 
 
Dimmu BorgirDimmu Borgir | Trhové Sviny
Reagovat
01.10.2022, 00:16
 
Reakce na kerschlic00: Asi půjdu proti proudu, ale viděl...
Že Lukáš občas rád upadne vím od doby, kdy si nás vodil s Cukrem za Vary v play off. Zdálo se mi, že olomoucký hráč trefil hokejkou jeho brusli, ale viděl jsem to jen dvakrát.
 
 
Dimmu BorgirDimmu Borgir | Trhové Sviny
Reagovat
30.09.2022, 21:14
 
Reakce na Evoorg: Dobrá reakce na předchozí prohry, kter...
Toho Doležala je mi taky líto. Čekal jsem, že dostane v týmu větší roli. V přípravě se mi líbil na ledě z hráčů skoro nejvíc, navíc jsem ho měl vždy za čistokrevného střelce, kterého máme 1, slovy jednoho. Ke Koláčkovi se nehodlám vyjadřovat, nevím, kde je problém. Loni se zde uvedl skvěle, prostor dostával, v nové sezóně jsme ho poslali do podpralesa. Zda to má nějaký hlubší důvod nevím. Nezbývá mi, než důvěřovat trenérovi, loni se tady vyhazoval a pak se ukázalo, že jeho práce dávala smysl. Čistě lidsky mě ale nenasazování těchto dvou hráčů mrzí, Doležal v tom prvním ročníku po postupu z pralesa vyhrál ne náhodou bodování klubu a jak vždy s oblibou říkám, čtvrtá lajna ve Spartě, první lajna v Motoru.. Bude to chtít obrnit se notnou dávkou trpělivosti, protože teď nás čekají Dědkovi Gálacticos venku, Liberec venku a Sparta doma. Nepředpokládám tedy nějaký zásadní sběr bodů, ale letos prostě nebude slabého soupeře, který by se potácel na chvostu jako loni tataři ze Zlína.
 
 
Dimmu BorgirDimmu Borgir | Trhové Sviny
Reagovat
30.09.2022, 20:18
 
Hanáci byli lepší, to nic nemění na tom, že zebry hrubě ovlivnili zápas. V Olomouci se na fair play evidentně nehraje, kdybych situaci z prodloužení coby "faulovaný" neodvolal, tak se stydím.

Nic to nemění na tom, že bez Stuarta si pořádně nerozehrajeme. Produktivita střelců také není v podstatě žádná. Tabulka je vyrovnaná, bude to letos děsně těžké, uhrát desítku.
 
 
Dimmu BorgirDimmu Borgir | Trhové Sviny
Reagovat
23.09.2022, 18:27
 
Reakce na mav8: Jedeme z Prahy, takže to tam za hodinu a...
Táhněte domů Smajlík Smajlík

Dnes je to z naší strany bída. Vztekal jsem se ale zatím jen u "faulu" na Tomečka, který ale faulem nebyl, dle opakovaného záběru. Hrajeme tak nějak lehkovážně, řekl bych. Je třeba si obléct zase montérky a makat.
 
 
Dimmu BorgirDimmu Borgir | Trhové Sviny
Reagovat
18.09.2022, 20:53
 
Reakce na tuppu: Na titulku byly Vary, ale vyhlášeny byl...
Dědek má asi tuhle sezónu posichrovanou na všech frontách, včetně pouťových anket.

Taky jsem čekal nás, skalp na ledě mistra a doma vypráskat vysoko ambiciózní Kometu je slušný počin. Pro mě je Motor tým víkendu i bez vyhlašování. Hrozně jsem se toho začátku bál, ale je to nad očekávání dobrý zatím. Dnes mě velice potěšil i obraz hry, bylo to atraktivní utkání, dobře odehrané vzadu, dopředu to také vypadalo docela solidně. Nejvíc mé oko dnes potěšila nádherná přihrávka Martina Hanzla na Milana Gulaše, to byla hokejová paráda.
 
 
Dimmu BorgirDimmu Borgir | Trhové Sviny
Reagovat
16.09.2022, 19:58
 
Až budou Dominikovi jednou dělat sochu, měli by ho vypodobnit v rozkleku... A hlavně v pohodě :-)

Jsem hodně zvědavý, jak se bude obraz hry vyvíjet dál. Dnes to bylo ne o infarkt, ale koukal jsem na to od druhé třetiny snad se zástavou srdce. Na druhou stranu, přes obrovskou převahu Třince musím uznat, že tam těch tutovek nebylo zas až tak moc.

Klukům gratuluji a děkuji za zpříjemnění večera, od kterého jsem čekal tak maximálně bod, když nebude Pánbu doma.
 
 
Dimmu BorgirDimmu Borgir | Trhové Sviny
Reagovat
29.05.2022, 21:12
 
Bylo mi jedno, kdo vyhraje zlato. Nicméně za hrubé ovlivnění zápasu od těch švédských pruhatců to nyní přeji Kanadě.
 
 
Dimmu BorgirDimmu Borgir | Trhové Sviny
Reagovat
09.05.2022, 21:53
 
Reakce na MrPesi: Mě se celkem nominace na MS světa líbí...
Osobně doufám spíš v to, že pokud Jalonen placku neudělá, tak se hned od repre nebude pakovat pryč. Měl by dostat čas a prostor, protože ta práce, kterou s týmem udělal, mi přijde být koncepční a smysluplná. Narozdíl od toho trouby před ním. Pešánova anabáze u týmu by měla být jasnou odpovědí na poznámky typu "na ledě jsou hráči, ne trenér". S Pešánem u nároďáku jsme přišli zbytečně o několik let..
 
 
Dimmu BorgirDimmu Borgir | Trhové Sviny
Reagovat
07.05.2022, 15:51
 
Reakce na zbyna-ck: Jj, dobře to vypadá. Jak je vidět, t...
Tak bylo to i v Lajně, tak to musí být pravda.. Pořadí důležitosti.

1. Trenér
2. První gólman
3. První lajna
4. Druhá lajna
5. Třetí lajna
6. Čtvrtá lajna
7. Daktr
8. Seknd gaulí
20-30. Týčr
 
 
Dimmu BorgirDimmu Borgir | Trhové Sviny
Reagovat
19.04.2022, 18:53
 
Reakce na Aleš=M=: Já si včera po 2tř. nestihl na Třinec...
Jo, taky to vidím na výhru Třince...
 
 
Dimmu BorgirDimmu Borgir | Trhové Sviny
Reagovat
19.04.2022, 18:38
 
Jako klobouk dolů před Třincem, co všechno dokázal (a možná ještě dokáže). Co se ale hokeje týká, je to pro mě hlavně z jejich strany nuda k nepřežití. Na finále jsem se těšil, ale zatím mě to tedy příliš nebaví, ten beton je určitě účinnej, ale děsnej. Navíc mě tak napadá, jsou tam nějací fanoušci, nebo je tam jen DJ?? Je tam ticho jak v hrobě...
 
 
Dimmu BorgirDimmu Borgir | Trhové Sviny
Reagovat
17.04.2022, 18:45
 
Ta Dukla nás mnohokrát tak neskutečně pozlobila, vyřadila svou efektivitou, potrápila, poničila, že jí prostě musím držet palce... Smajlík

Budou to mít neskutečně těžký, Kladno dnes bylo o dost lepší, nicméně já mám jasno, Chujčík nechujčík..

Letos mě ten hokej baví neskutečně, sledoval bych i Horní Kotěhůlky proti Dolním, příčinou toho je naše skvělé letošní představení, ještě jednou díky, chlapi.. Smajlík
 
 
Dimmu BorgirDimmu Borgir | Trhové Sviny
Reagovat
12.04.2022, 21:19
 
Kuba tady v minulosti doslova a do písmene rozj*bal celou kabinu, ve finále to ale odnesl Greg, můj oblíbený bek. Kuba je bezesporu výborný golman, ale děkuji, nechci. Bráchu bych tady viděl mnohem raději, úplně vidím to spojení Guli, Kovář a Pech, Abdul. Vhodně doplnit obě řady třetím útočníkem a měli bychom dvě nadprůměrné lajny, to by byl luxus, jaký si nemůže jen tak někdo dovolit :-) No nic, trochu jsem se zasnil, já vím.. Líbil by se mi i nějaký "odpad" od miliardářů ze Sparty nebo z Pardubic, protože 4. lajna ve Spartě je 1. lajna ve "venkovském" týmu, jak nás kdosi trefně nazval na fóru Sparty.
 
 
Dimmu BorgirDimmu Borgir | Trhové Sviny
Reagovat
12.04.2022, 20:54
 
Reakce na Paav: To se jim může klidně stát. Nehledě na t...
Na spoustu otázek najde člověk odpověď v historii. Já osobně mám v paměti tým Rusáků nabušený od podlahy po strop, který se po trapných výsledcích poroučel v roce 2013 hned po čtvrtfinále, nepomohla mu ani nejslavnější Ovce všech dob... Tým byl totálně rozjeba*ý. S Dědkovými manýry to může dopadnout všelijak. Prachy jsou samozřejmě veledůležité, ale samy o sobě úspěch nezaručí. Jsem na to hodně zvědav, nicméně ještě víc samozřejmě na to, zda se podaří doplnit vhodně kádr zde, abychom mohli pokračovat ve skvěle rozdělané práci. Máme před sebou dva roky s našimi skvělými "důchodci", budeme muset postavit na tomto základu tým, který bude moci hrát i po jejich odchodu důstojnou roli. Letošních 100+ bodů od Guliho a Pecháčka se bude nahrazovat určitě těžko..
 
 
Dimmu BorgirDimmu Borgir | Trhové Sviny
Reagovat
11.04.2022, 22:57
 
Přešla už frustrace kvůli zákroku ze třetího zápasu, který znamenal váš distanc?
„Mrzí mě to, samozřejmě. Budu to mít v sobě dlouho. Ale jsem emotivní hráč. Mnoho z vás mě zná, hraji na hraně. Play off se hraje na hraně, někdy i za ní. Bohužel se to stalo mně, zkušenému hráči. Ujelo mi to. Teď už s tím nic neudělám. Ale, jak bych to řekl. Leklé ryby nikdy nemohou zvítězit. Ale vím, že to byla chyba, mrzí mě to. Teď už to nezměním.“

Chca nechca, na tom tvrzení o leklých rybách je hodně pravdy... Souhlasím a děkuji kapitánovi týmu, že leklá ryba není. Toho jsme si užili v minulosti dost, negativní emoce to sice nepřinášelo, ale pozitivní výsledky taky ne Smajlík
 
 
Dimmu BorgirDimmu Borgir | Trhové Sviny
Reagovat
11.04.2022, 22:20
 
Víc než fakt, že jsme nezískali platinu, zlato nebo stříbro mě mrzí, že už nebudeme hrát dál. Na tenhle tým bojovníků byla opravdu radost koukat.

Chtěl bych poděkovat všem odchozím hráčům a popřát jim vše nejlepší do další kariéry. Řekl bych, že o takovém Abdulovi ještě uslyšíme, nicméně hrdinou posledních dnů byl samozřejmě Dan Voženílek. Novotného záskok na týden si budu pamatovat až do smrti. Je mi líto každého jednoho hráče, který odchází nebo končí kariéru. I kdyby přišel Sidney Crosby, díry po borcích z letoška se budou látat těžko... Není umění poskládat tým ve stylu "ožralej milionář Dědek", ale dokázat s omezeným rozpočtem a úzkým kádrem držet krok se špičkou ELH, jako se nám to povedlo letos (jsem hodně zvědav, jak dopadne ta "oslava 100 let polokoňského hokeje příští rok", podle mého titulem neskončí. Úplně jsem si vzpomněl na přeplacenou "hvězdičku blýskavou střídající Mikesku", ale to sem opravdu nepatří). Bylo pro mě ctí být letos tím nehrajícím šestým hráčem tohoto týmu (prostým fanouškem, co už leccos od roku 87 pamatuje). Jak to stojí všechno za houby, tak =M= byl jeden z mála světlých bodů ve tmě letos. Děkuji a klobouček všem, chlapi.... Byli jste opravdový tým...

 
 
Dimmu BorgirDimmu Borgir | Trhové Sviny
Reagovat
08.04.2022, 22:36
 
Reakce na Ladouš: Tak jsem si pustil to seknutí Šticha n...
Maximálně tak středočeský expres..... Jižní expres je obsazen Pecháčkem Smajlík
 
 
Dimmu BorgirDimmu Borgir | Trhové Sviny
Reagovat
04.04.2022, 21:34
 
Csaplárova past úspěšně nastražena Smajlík
 
 
Dimmu BorgirDimmu Borgir | Trhové Sviny
Reagovat
04.04.2022, 21:04
 
Chvílemi to vypadalo celkem slibně, nicméně ty naše chyby v obraně jsou dnes horrorové.

Snad něco uhrajeme doma, dneska je to samozřejmě mrtvý.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Nová sezona se blíží! A na co nového se můžete těšit? Třeba na to, že z hokeje pojedete svým novým...

Vstupenky na nedělní domácí premiéru s Kometou už jsou v prodeji! Moc se na vás těšíme a vy se zase můžete těšit na malý dárek,...

hcmotor.cz/clanek.asp?id=…V pondělí 12. září se konala tradiční předsezonní konference . Na místo dorazili prezident klubu Roman...

Více než 100 let provází bílá barva českobudějovický hokej. Projděte si, jak vypadali českobudějovičtí hráči v bílých dresech...

×
×
Dnes v 17:30 | Muži
HC Motor České Budějovice
HC Sparta Praha