ČEZ MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "=M=Dedek" |  vypnout filtr
 
12345678910>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: Mně jde spíš o to, že takový změny p...
No, já očekávám, že Venca bude fasovat na střídačce tresty jak "za mlada". Počítám, že se bude na tribuně objevovat docela často. O pokutách za vyjádření po zápase nemluvě.
 
 
 
"Každý to dělá. Úplně každý. Po zakázaném uvolnění hráči bránícího týmu, kteří nestihli vystřídat, všemožně natahují čas. Často se nechají i vykázat z vhazování, jen kvůli pár sekundám. To teď už můžou udělat jenom jednou za zápas, od druhého prohřešku bude vždy následovat menší trest!"
No tak to bude jízda, vzhledem k tomu, že si naši lajnový myslej, že šamlamounovo h_vn_ sežraly alespoň dvakrát a s buly dělají obštrukce, jak hérečka se štychem.
 
 
 
Reakce na Jeníček: ...já také! ...Ještě bych dodal. Bédi...
Ale jo. Hlavně že jsou pryč a že jim ta levá nevyšla komplet.
 
 
 
Nějak ani dneska nevím jak tipovat výsledek, protože těžko odhadovat v jak silné, nebo naopak testovací sestavě nastoupíme. Tak snad 5:2 a 3850 člověků (hlásí se to v PÚ vůbec?). Bude dneska hrát ten kanadýr Gilbert? Bude otevřená normálně celá hala? Bude otevřen vchod od letního kina? Bude mít Áša nějaké pivo? Těch otázek je takhle na začátku sezony hrozně moc…
 
 
 
Reakce na kursor: Debi.ové se najdou na všech zimácích, ...
Dokud budou individua jako Pitralon nebo Pepa z Nekvasov naživu a mimo uzavřené oddělení léčebny kam dozajista patří, problémy v Plzni prostě budou.
 
 
 
Reakce na quak: Leda houby! Stejně jste v průšvihu. Kde ...
Třetí pohlaví? Ernest co nemá ču...a už tu byl a stačilo. Ale sudích co nemají gule sem jezdí celá řada. A vzhledem k tomu, kolika z nás roste "valcha" nás mnoho lze pokládat za "Těhotný Člověk"... Spíš bych se bál toho, že klub vůbec nezaměstnává Refůdžis...
 
 
 
Reakce na Hukoth: To je vo práci s mládeží. Já přišel ze...
Přesně. A o hlavní přestávce hned lahváče...
 
 
 
Reakce na bobika: Václav Pletka :-)...
Fuj to sem se lek
 
 
 
Reakce na HokejLand: Jestli dobře bruslí a má mizernou p...
Nebo hrát v Motoru, bohužel... Jen na sobě musí zapracovat, aby byl dost "mátoha" a dobře zapadl do týmu. Smajlík

P.S.: Doufám, že mě tahle jízlivost bude brzy mrzet. Fakt doufám... Ale už doufám příliš dlouho.
 
 
 
Reakce na =M=Dedek: No, pokud to Kadaňští balí, tak jedi...
No, jednak okolnosti neznám. Tedy nevím, zda jsou podivné. A co se týče komunikace tak ačkoliv v Kadani není s kým komunikovat tak by asi majitelé zájem licenci prodat zveřejnit mohli. Ale tvoje srovnání absolutně neberu. Trhani jsou klub v katastrofální kondici a pokud by svaz dodržoval vlastní pravidla (nebo je neměl účelově ohnutá) a nezavíral nad skutečností oči a už by žádnou profesionální licenci neměli.
 
 
 
Reakce na JeníCzech: V Havlbrodě dneska dokonce pozastav...
No, pokud to Kadaňští balí, tak jedině dobře pro hokej. I když je to samozřejmě katastrofa pro těch pár tamních masochistů, ale jinak jsou po všech stránkách nejostudnější destinace v druhé nejvyšší soutěži.
 
 
 
No na tej Slavii je to fakt masakr. Jsou dvě možnosti, buď se objevil nový sponzor a budou nakupovat jak steklý (jen je otázka koho a kde), nebo nový developer a kdysi slovutný cirkus Růžička po odchodu principála nakonec skutečně balí šapitó.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Ať radši Mrož drží hubu, taky bych měl...
To každej, Kohy, každej. Mrož je studnice neopakovatelných zážitků a eskapád. Smajlík
Můžeš založit tady na webu stránku veselé Mrožení. Myslím, že nejvíc tam toho na sebe stejně napíše sám.
 
 
 
Reakce na FANDA OBJEKTIVNÍ: Ten Mountfield by se měl vrá...
Ty pilule vod paní doktorky musíš brát kámo Smajlík
Ale zcela upřímně máš svým způsobem bohužel pravdu. Akorát si zaměňuješ příčiny. MTF se tu propírá často, ale důvodem patrně nebudou sympatie.
 
 
 
odkaz
Asi došli psi...
 
 
 
Reakce na Peta69: Me fascinuje jakym zpusobem se “vybira...
Tak přijde na to. U TOP Leadrů je ve světě běžné, že když někde skončí, hodí i na pár let kopyta nahoru. Jenže za takovým člověkem musí být kus dobré práce. A když říkám kus dobré práce u managera, nemyslím tím udržování statusu quo s průměrnými výsledky jako u Hada.
 
 
 
Reakce na Paav: Tady je článek o dalším návrhu prasátka....
Už se to vyvíjí. Věřím, že si nakonec nějaký kompromis uchrochtají. Protentokráte. Smajlík
 
 
 
Reakce na motorak88: venco hlavne srovnej trochu kvacu d...
Ty seš téměř neuvěřitelnej pacient.
 
 
 
Reakce na alkac: A to já si naopak myslím, že náš součas...
To je zásadní nepochopení. Šlo o přenesenou aplikaci trestání učitele učitelem. „Tak a teď dvě minuty nevystřelíme na vaši branku. Neplačte, sami jste si to zavinili!“
Nicméně je znát i vliv dalších literátů. SF serie bylo takové Havlovské Absurdní Drama. A ani ne tak drama, jako absurdní. Naopak v komunikaci s veřejností je patrný vliv klasiky – Naši Furianti. Trenéři v pozápasových hodnoceních zcela zřetelně reflektují hudební lahůdku od Petra Nováka, klaunova zpověď. Někteří hráči jsou pak zcela zřetelně fanoušky Charlese Baudelaira a tak se na ledě projevují jako Mršiny. Jiní dávají přednost lehčí literatuře a tak jsou jejich doménou Broučci: „A spali a spali. A dobře se jim tam spalo.“ Snad je Bednařík dostatečným fanouškem Johana Strausse a tak můžeme v nejbližších týdnech u řady milovníků umění čekat pořádný Radecky March. Pak můžeme doufat, že nás nečekají časy, po kterých volají fanoušci Pelcovi knihy A bude hůř a nebudeme se přesouvat do soutěže hrané Na Krásném Modrém Dunaji, nýbrž si zapějeme s Johnem Denverem Take my Home…
 
 
 
Reakce na ČB_Hrošík: To sis dovolil teda dost. :)) Ob...
odkaz
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Připisujeme si druhou výhru v přípravě! @BlackWingsLinz jsme přestříleli 6:5 po prodloužení! hcmotor.cz/zapas.asp?id=C…

Proti @BlackWingsLinz nastoupíme v následující sestavě!Startujeme v 17 hodin, vstupenky koupíte zde: goo.gl/qpdvsGPřímý přenos...

Hledáme nové posily do naší redakce ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Páteční duel sehraje Motor proti rakouskému Linci! #CEBvLINhcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Odehrané v 17:00 | Muži
ČEZ Motor Č. Budějovice
EHC Black Wings Linec