Banes Motor České Budějovice

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat

 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků uživatele "=M=Dedek" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Kradec Sráčové - Zloději a Dopingoví Podvodníci -
Reagovat
19.02.2024, 10:59
 
Reakce na VojtaS.: A co takhle si toho S. Pellchecka vyp...
Ale jo. Nebo si to jenom zkontrolovat. Nebo psát na forum z prohlížeče, kde funguje editace. Těch řešení je samozřejmě dost. Ale chybí vůle voe...
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Kradec Sráčové - Zloději a Dopingoví Podvodníci -
Reagovat
19.02.2024, 08:43
 
Co říct ke včerejšímu zápasu? Pořád si myslím, že gól byl regulérní a Kikě smrdí Vrba. Rovněž trvám na tom, že když soutěž narazí do Beránka zezadu, těžko to může být Beránkův faul, natož 5+Dok a Vrbě smrdí Kika. Zkrátka a dobře: první třetina byla od Točníka s Žebrákem skutečná lahůdka z análů na téma, jak hrubě ovlivnit hokejový zápas. Jenže když pak nedáš Montovně Německých Křápů (zdravíme piloty Fóbií a vlastníky Městochodu) dvě třetiny gól, seš v konečném výsledku ty, kdo si může za porážku. Samo o sobě je to zrovna s Barážovým Klubem z Montovny škoda, ale dá se s tím docela dobře žít. Jenže kolikátý už to byl od nového roku takový zápas? Čtyřku jsem soukromě odpískal už před nějakou dobou a vlastně jen příznivý los nás dosud držel teoreticky ve hře o ni. Nicméně s momentálním herním projevem a formou můžeme v předkole vyhučet prakticky s kýmkoliv (a pokud ten kdokoliv bude mít head coache s IQ alespoň 80 – zdravíme Růžičku – a ten donutí svůj tým bránit obranou modrou, tak taky vyhučíme…) a lze docela dobře předpokládat, že čtvrtfinále je letos strop, přes který se neprohaluzíme. Forma týmu měla vrchol někdy v půlce prosince. Od té doby se zlepšují všichni kolem a my se nyní už sypem hlavně v hlavách. Dovedete si snad někdo představit úspěšnou sérii se Zloději a Podvodníky, s Libercem, nebo i s těma Ostravakama pojepanyma, kteří nám předevčírem srovnali náskok o tři góly? V prvních dvou případech ve dvou ze třech zápasů vůbec nebudeme. V případě Vítku nevím, nevím. Olomouc nás ubuzexantuje. Hratelná je pro nás snad ta Plzeň. Takže co? Pokud bych měl sázet, dám konec v předkole.

No do dalšího ročníku máme na čem pracovat. Základ kolem Gulaše, Kondelíka, Harrise, Hovorky a Vráblíka (o gólmanech nemluvě, tam je to dobrý a třeba to bude i úplnej mazec, ale nesmí se ani naznačovat), tam je. Uvidíme co dál. S výjimkou kapitána bych tedy rozpustil pensijní zaopatřovnu a Pecháčkovi se Štichem hezky poděkoval a popřál štěstí v důchodě, nebo v Táboře. Mě by se osobně líbilo, kdyby ke Kondelíkovi přišlo gólové křídlo a Ordoš se propadl místo Kubíka. Kubík třetí lajna nejlépe. Od půlky sezony je neviditelnej a tlačí se mu to na mozek, takže ještě produkuje nesmysle, jako včera, kdy odignoroval Harrise který měl na gól prázdnou bránu a půlku hřiště a radši to sám zatlouk. Jinak většinou chce něco vymyslet, předrží puk a pak jej jepne na prkna, protože na cokoliv jiného je pozdě. Což pak extrémě nefunguje bez superrychlého a superrvavého Beránka. Jenže nemůžeme mít ve druhé lajně někoho, za nějž musí někdo neustále dělat černou práci. Centra, protože jak mě Hanzl celou sezonu sjal, tak určitě nelze očekávat, že jej nahradí Vopelka, nebo Koláček – ti jsou minimálně nějakou dobu čtvrtolajnový jak když střelí. No a pak ta nešťastná obrana. Pýcha určitě není do první obrané dvojce. Z montovny se vrátil stín. Hovorka budiž, ale potřebujeme beka do první dvojce. Pak asi Vráblo, Doudera. Pak teprve pan „dělám kariéru v Montovně“. Zbývá Kachyňa a Štenclík. Potřebujeme ještě dva spolehlivé, silné a konstruktivní beky. Minimálně. Není to tak špatný. Ale vlastně se takové posily budou shánět dost těžko. Je jich málo a chtějí je všichni. Škoda toho Vožeňboucha. A skoro si myslím, že to slátáme na střed tabulky, ale posilovat se nám bude těžko, přetěžko. Spíš přijde další penzijní zaopatřenec.

Co je ale horší, to není výkonostní strop toho týmu, ale to, že si na něj málokdy sáhne. Čuchák má na čem pracovat. Něco se hrubě nedaří a musí se to změnit.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Kradec Sráčové - Zloději a Dopingoví Podvodníci -
Reagovat
18.02.2024, 17:46
 
Kikě smrdí Vrba. Gay Club pruhatců.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Kradec Sráčové - Zloději a Dopingoví Podvodníci -
Reagovat
17.02.2024, 14:39
 
Ono je to vlastně docela jednoduché. Video je jen nástroj. Když pískají dva dvouciferní, nepomůže ani 3D model s visualisací silových vektorů. Obecně i konkrétně ke včerejšku.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Kradec Sráčové - Zloději a Dopingoví Podvodníci -
Reagovat
16.02.2024, 18:42
 
Ty voe to si děláš humore kua pitcha drát. To už fakt nejni možný tohle. Prej čtyřka voe…
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Kradec Sráčové - Zloději a Dopingoví Podvodníci -
Reagovat
14.02.2024, 10:55
 
Reakce na Siky: Hele, úvaha rozhodně zajímavá, ale mám k...
Nemyslím si. Komerční potenciál spojení značky poptávajícího a značky Národního Poklada dalece převyšuje komerční potenciál celých psojedů.

Mimochodem, věděli jste, že Poklad už se pomalu přesouvá k těm suplementům? Teda zatím to vzal přes prodej lehkých drog pro děcka odkaz . Už je mi zas na vomitus. Ten frajer sice uměl/umí skvěle hrát hokej, ale jinak nemá dno.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Kradec Sráčové - Zloději a Dopingoví Podvodníci -
Reagovat
13.02.2024, 22:10
 
Reakce na filip29: Voe, po přečtení jsem se vcitil do ků...
Tak si vzpomeň co tu na nás pořvávali během baráží a budeš úplně v pohodě s tím, že ten klub si do dá od spodku první ligy, nebo dokonce "na Veverky". Většina radikálních poldovkářů začne jezdit na Spartu a klub se do ELH vrátí teprve až bude mít nějakou dlouhodobou hodnotu. U mě dobrý.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Kradec Sráčové - Zloději a Dopingoví Podvodníci -
Reagovat
13.02.2024, 17:54
 
Vono je to s psojedama těžký. On totiž komerční potenciál toho subjektu je nula. Jediné co je drží od bankrotu je národní poklad. Fakt sem si jistej, že nikdo ze Schwarzcompany neví kde je nějaký kladno (Budějce dtto, aby se nějakej psojeda nemusel vzteknout). Jenom ví, že si chtějí národního poklada strkat do své televizní reklamy. Značka Jágr dalece přesahuje značku Psojedů. Nostaligií a dávnou slávou faktury nezaplatíš. Nikdo z výraznějších sponzorů psojedů ve skutečnosti vůbec nevlhne při slově Poldi, ale tečou jak sedumnáctiletá roztlezkávačka v šatnách A týmu při pomyšlení na Národního Poklada. Takže bez toho, aby to celé zastřešoval Poklad svým jménem, jsou na huntě. Národní Poklad je vlastně takový ten přístroj na JIPce, připojený na kus mrtváka, u kterého udržuje zdání srdečního oběhu a dechu. Odpojte od Psojedů Poklada a můžete mazat pro věnec. No a Poklad zase chce mít kontrolu nad tím, čemu dělá střechu a je holt dvoucifernej. Takže Psojedy dál budou vymetat baráže a jak bude Poklad stárnout, nahradí Kaufland nějaký ty vobenzimi, prostenaly a podobné dobroty a pak, za nějakou tu delší dobu výrobce geriatrických plen. Přál bych dávno umouněné zhaslé hvězdě, která si odchodem poradila ještě hůř než jeho dvouciferný kolega z branky, aby to nedotáhla až k reklamě na krematorium nebo eutanasii. Jenže Psojedy jsou na tom bez Poklada stejně jako Hahaha z vysočiny, Gotwaldi, nebo Slavia. Trapný, omšelý a zdezolovaný začně bejt klub jenom jednou. Fakt by mě zajímalo, kdo by asi tak chtěl jméno svý firmy za 30 mega na dresech Psojedů. Alebudiž to pro nás mementem, že klopýtat můžeš, ale jakmile se potřetí vyválíš v hnojišti, nikdo se tě nedotkne ani klackem.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Kradec Sráčové - Zloději a Dopingoví Podvodníci -
Reagovat
12.02.2024, 21:55
 
Reakce na zbyna-ck: Vůbec nic by se nestalo, kdyby Houdk...
Jako jo, tohle je možná i na roztrhání registračky, protože tenhle zákrok hodně smrdí "Zelenkou".
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Kradec Sráčové - Zloději a Dopingoví Podvodníci -
Reagovat
12.02.2024, 20:51
 
Jako druhý do souboje, snaha o co největší razanci = úmysl zranit. Deset zápasů je tady minimum, ale i tak málo. Galaktikos by se k tomu měli postavit a sbalit lobotomci tašku.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Kradec Sráčové - Zloději a Dopingoví Podvodníci -
Reagovat
10.02.2024, 18:45
 
Reakce na MARSCH: Pokud je domluveny, ze za nejakych oko...
Tak vzhledem k tomu, že v Chomutově hrají mladí odtud, je to možná taky signál zTábora sem. Upřímně na to, co Tábor občas manažersky předvádí, na to občas zírám s otevřenou ubou...
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Kradec Sráčové - Zloději a Dopingoví Podvodníci -
Reagovat
07.02.2024, 13:45
 
"Mohli jsme si ztrhat plíce..." Cestou k autobusu řekl bych. Většina z nás byla ze zimáku dřív, než sundal první z našich hráčů brusle.

Průběh událostí v článku se nápadně podobá značně hyperbolickému líčení nějakého extatického pižďucha na foru STBácké zběře a vsadil bych dolar proti fazoly, že článek Ryšavého vznikal "pokročilou investigativní metodou Copy&Paste". Trochu invence nepostrádá pak nadpis, který je cíleně zavádějící. Prostě Blesk. Většina hostí (včetně mě), ani domácích na zimáku nezaznamenala vůbec nic. Distancuju se od těch provinileckejch řečí tady, protože se nic nestalo a žádné "kňů" zde není patřičné.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Kradec Sráčové - Zloději a Dopingoví Podvodníci -
Reagovat
05.02.2024, 07:59
 
Qvíjezdu:
Slušně zaplněný sektor hostí (na který si my rozhodně stěžovat nemůžeme, ačkoliv jeho prostupnost je taková všelijaká…) si moc radosti neužil. STBácký kotel se od „haló haló“ doby slušně posunul a zmrtí stodola solidně burácí. Dokonce jich na ten Motor, který je vůbec nezajímá, přišel ten jejich ušmudlaný průměr. Šacovačku po každém cigárku v ohrádce jako nechápu doteď, ale zřejmě nám to zařídil herr Kmonda jako nějakou atrakci, nebo se prostě bál, že bysme si nechali nějaký pilule a ty by se pak nedostali k frčákům do kabiny. Obecní kosmonauti i securitka bezproblémová, teepek na vstupu veledůležitý blp. Státní kosmonauti intereagovali pouze s domácími, což je logické, uvážíme-li, že jsou to zloději a podvodníci a tedy pachatelé činnosti trestné. Nám byla ponechána možnosť páchat s komunáli pouze přestupky. Nenaděláš nic.
Qvýkonu:
Hráli jsme zase jednou úplnou tužku. To sem neuďál dobře, že sem do té arslochny jel. Teda takhle, hlavně je škoda, že si to samé zřejmě řekli i hráčové motoru. Dva rychlé góly na začátek (jeden v kolikáté už přesilovce za špatné střídání) nás prakticky vymazali a čtyřhodinová cesta byla po pěti minutách k ounu a k vzteku. Ani dívat se na to moc nedalo. Myslím, že to je solidní odpověď na téma naší účasti v přímo postupující čtyřce. Body budou chybět míň, než bojovnost, snaha, elán a zápal.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Kradec Sráčové - Zloději a Dopingoví Podvodníci -
Reagovat
02.02.2024, 08:34
 
Reakce na filip29: Tak tady čtu, co potřebujeme ke 4. mí...
Zde požadovaný septik: Jsme dřeváci, venku hrajeme totální tužku, ze zápasů hrajeme tak třetinu a budeme rádi, když budeme předkolo začínat doma a tam stejně vyhučíme s Holomćem, protože Simon se úplně Sesype, Gulaš se přetíží a začne hrát nesmysle, budeme hrát na čtyři „jen“ trochu zraněné obránce, Kachyňu, Štich, Gulaši a nějakej junior, protože všichni ostatní budou na marodce. Mercedes dneska vyhraje někdo z Plzně, protože dojde kyselina.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Kradec Sráčové - Zloději a Dopingoví Podvodníci -
Reagovat
31.01.2024, 15:52
 
Reakce na MARSCH: Pozor na tohle. Byl tu takovej zvěstov...
Esli myslíš fógla co štěbětal ještě než se to na twítru stalo populární, tak tam bych stud určitě nespatřoval.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Kradec Sráčové - Zloději a Dopingoví Podvodníci -
Reagovat
30.01.2024, 19:49
 
No, jediné štěstí je, že Vítky hráli ještě větší... Smajlík Tak jsme utrpěli vítězství.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Kradec Sráčové - Zloději a Dopingoví Podvodníci -
Reagovat
28.01.2024, 19:08
 
Tohle mi na naší soutěži fakt vadí. Od Hanákostánců tam bylo asi 20x držení, 15x podrážení... A najednou, zrovna tohle, náhodně, se píská?
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Kradec Sráčové - Zloději a Dopingoví Podvodníci -
Reagovat
28.01.2024, 11:11
 
Reakce na quak: DMAA se u nás prodávat nesmí. Ale látky...
Smrádek, ale teploučko. Hokej začíná přidávat zážitky, kvůlivá kterým jsem přestal sledovat tu smrdutou kopanou...
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Kradec Sráčové - Zloději a Dopingoví Podvodníci -
Reagovat
26.01.2024, 23:05
 
Reakce na kerschlic00: Vždyť to nebylo vůbec nic. Neřekl...
Nechce se mi to hledat (video), ale bylo to na záda u hrazení ne?
"Trest za vražení na mantinel se uloží hráči, který zasáhne nebo strčí protihráče, který se nemůže bránit, takovým způsobem, že protihráč následkem zákroku prudce nebo nebezpečně narazí do mantinelu."
A obecně se to vykládá tak, že nárazu do zad se nedá bránit... Ale to pravidlo je extrémě gumové. Dá se podle něj pískat prakticky cokoliv a i vražda se na jeho základě dá rozpažit... Já bych ten konkrétní moment asi nehvízd. Ale Dictor Chujčík už letos ukázal takové kraviny, že bych se nedivil, kdyby za toto padl flastr.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Kradec Sráčové - Zloději a Dopingoví Podvodníci -
Reagovat
26.01.2024, 19:03
 
Fascinujou mě tajdlencty pochybné existence, které se chodí pokoušet socializovat na cizích fórech. To nemáš vlastní kamarády, že chodíš otravovat sem?
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Branky a nahrávky: 00:37 Remeš (Kříž, Vachun; 5/5), 21:51 Kusak (Bystřický; 5/5), 24:24 Pitel (Humeník, Tůma; 5/4), 49:47 Kříž...

Branky a nahrávky: 38:57 Jaroš (Lev, Hřebejk; 5/5), 46:19 Blažek (Mařík, Lev; 5/4), 55:41 Barna (Koníř; 5/4), 58:31 Barna...