Banes Motor České Budějovice

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat

 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2024-5-8" |  vypnout filtr
 
12>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na mrskman: Kdě los?...
FB Hokejové aktuality
 
 
 
Kdě los?
 
 
 
na začátek los nic moc teda...
 
 
 
Reakce na zmetek: Ten nejvíc atraktivní soupeř hned prvn...
Smajlík
 
 
08.05.2024, 19:10
 
Reakce na Paav: 1. kolo s Varama doma, pak Třinec venku ...
Ten nejvíc atraktivní soupeř hned první zápas 🤦 Smajlík
 
 
 
1. kolo s Varama doma, pak Třinec venku a doma Pce...
 
 
08.05.2024, 18:08
 
odkaz
Je to o prodeji fotbalivého klubu Hradec Králové.Ale primátorka tam říká, kolik město dáva financí do hokeje.Slušna suma.
 
 
 
Reakce na alkac: Pořád tak nějak vycházím z premisy, že ...
Podpis … pěkně shrnuto Smajlík ale už je toho trochu moc, a těch drbů okolo Smajlík
 
 
08.05.2024, 17:23
 
Tak poté, co dnes řekl Rulík si myslím, že Kondel bude nehrajilící nedovolenkující náhradník...nebo tedy pokud ta věta "na centru budeme mít kluky, kteří jsou zvyklí hrát defenzivní role – oslabení, buly" neznamená, buď buly nebo defenzivní...
 
 
JeníčekJeníček | ...fosil nad Lužnicí v záloze.
Reagovat
08.05.2024, 17:06
 
...svitne naděje? Smajlík

odkaz
 
 
KobsonKobson | sedmá je špatná
Reagovat
08.05.2024, 17:06
 
Reakce na alkac: Pořád tak nějak vycházím z premisy, že ...
Souhlas a Kondel když zmínil titul, tak řekl že proto jde do Motoru. Nemyslím si že to jak urputně třese Dědek měšcem by byl nějaký rozumný protiargument pro tak přemýšlivého a inteligentního kluka jako Jáchym je. Ale následující měsí bude napínavý.
 
 
prechy67prechy67 | České Budějovice
Reagovat
08.05.2024, 16:44
 
Mám takový matný pocit, že když tu končila parta kolem Schöna, Drbohlava, atd... Tak právě taky, měli většinu klubu, ale pak chtěli XX milionů (někde jsem slyšel, že asi 30 míčů) - což je asi nesmysl, ale nějaké peníze chtěli, po městě České Budějovice... Ti to tehdy odmítli. Hráči už X měsíců nebrali výplaty.
 
 
had007had007 | ≡ M ≡ V ČB by chtěl žít každý...
Reagovat
08.05.2024, 16:07
 
Reakce na Black_Dog: Vlastnická struktura HC Dynamo Pard...
Převládajícím trendem v řízení akciových společností je nyní tzv. „německý model“. Hlavní akcionáři jsou zastoupeni v dozorčí radě, a ne v představenstvu. Dozorčí rada řídí představenstvo, které je tvořeno najatými manažery.
 
 
 
Reakce na Black_Dog: Vlastnická struktura HC Dynamo Pard...
Ta ztráta nic neni. Podle Dědka je to jen "účetní operace". Tak nějak to nazval v Zimáku, myslim.
 
 
Black_DogBlack_Dog | Budějovice
Reagovat
08.05.2024, 15:33
 
Vlastnická struktura HC Dynamo Pardubice: 52% HokejPce 2020 (Petr Dědek); 46% město Pardubice; Dušan Salfický a Petr Čáslava, oba po 1%. Zajímavé je, že Dědek vůbec není členem představenstva, tedy řídícího orgánu společnosti. Je předsedou dozorčí rady, tedy kontrolního orgánu. Dále se dle webu Pardubic obsadil do role Investor, což je úsměvné, neboť to je vlastně každý, kdo vlastní byť jen jednu akcii.

Město chce svůj podíl prodat a Dědek ho chce koupit. Nejdříve se však musí vyřešit problém kumulované ztráty klubu ve výši 77 mil. Podle akcionářské dohody je za hospodaření klubu zodpovědný jeho majoritní akcionář. Dědek chce po městě polovinu. Ta ztráta je enormní a divím se, že se v tom nešťourá berňák.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
08.05.2024, 15:21
 
Mě připadá, že Motor dělá pro úspěch maximum. Nebylo daleko od vyřazení Třince. Navíc většina z kádru zůstává a přivedl se hráč co je v repre i přes nabídky movitejsich klubu. Za mě se pomalu drapeme rozumnou cestou směr lepší sezóny. Hlavní je udržet klid ne jako v Pardubicích kde si Dědek titul chce koupit. Zrovna vyhození Hyky asi Sedlákovi vonět nebude. Počítám, že ještě kvalitně doplníme. Na hokej se těším. Já věřím, že Kondel zůstane a udělá NHL z Motoru jako Hovorka. Přeji mu i na MS.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
08.05.2024, 14:18
 
Reakce na viks: Já jen říkám, že to může být pocit toho ...
Pořád tak nějak vycházím z premisy, že Kondel přemýšlí hlavou, pročež asi dokáže vyhodnotit význam mediálních prohlášení a toho, co ten který klub reálně předvádí. A jestliže se chce výkonnostně posouvat a zabojovat o NHL, tak si nejsem zcela jistý, zda Perníkov je pro něj lepší destinací než Motor, a to i kdyby jim to koupení titulu příští rok už konečně klaplo, neb pod Dědkovým vedením je v tom klubu asi tolik koncepční práce jako rychlosti v cigánském kolotoči a jak se tam pracuje s mladými hráči, se může zeptat svého nového spoluhráče Kloudyho, nebo někoho v kabině poprosit o číslo na Bučka (jasně, Jáchym není v úplně stejné pozici, ale...). Jo, kdyby na druhé straně té přetahované byl Třinec, který opakovaně ukazuje schopnost rozvíjet potenciál talentovaných borců, byl bych znatelně nervóznější.

A hlavně, co mě se týká, já už jsem v podstatě v klidu. Je-li pravda to, co k tomu napsal Kohy, resp. potvrdil Jiřina o nabídce vylepšené smlouvy (přičemž nemám důvod tomu nevěřit), tak z mého pohledu udělal klub maximum smysluplného, aby našeho prvního centra udržel a pokud se tento i přesto rozhodne spojit svůj hokejový osud s někým jiným, budiž mu přáno.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
08.05.2024, 13:36
 
Tak já nevim, Kondel říkal, že ho zajímá NHL o žádným Perníkovu řeč nebyla. Že je teď na MS a je o něj zájem je věc jeho výkonnosti, důvěře trenérů, svěřeném icetimu + kvalitními spoluhráči, které má i v Motoru. Jediné s čím nelze asi konkurovat jsou ony platové podmínky. Dle mého je do NHL a konec konců i do repre z Motoru stejně daleko/blízko jako ze kterého jiného mančaftu v ELH. Podívejme se na Mikiho Hovorku, nebýt zranění, možná bychom měli v repre hned dva motoráky.
U Ďědka člověk ale nikdy neví, nedivil bych se, kdyby řekl Sedlákovi, že ho za trest ,když je nedotáhl k titulu, přeřazuje do druhý lajny a Kondelovi nabídne první. Fakt bych se nedivil, když vidím, jakých hráčů pod smlouvou se chce zbavit. Tam by se mi fakt chtělo hrát, pod takovým kašparem...
 
 
viksviks | České Budějovice
Reagovat
08.05.2024, 13:04
 
Reakce na alkac: Nedobře se na to díváš, Veverko. U nás ...
Já jen říkám, že to může být pocit toho hráče…může to tak vnímat, že nemáme ambice či šanci na titul.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
08.05.2024, 13:02
 
Reakce na malahouba: Na ČT mistrovství 2004. Za mě asi n...
O rok později jsme asi hráli ještě líp. A pak taky tuším 2011 nebo 2012, to byl z naší strany úplně skvělej hokej. Bohužel nás Švédové vyřadili v semifinále.
 
 
12>

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Další plaketku jako poděkování za uplynulou sezonu patří i společnosti Porsche České Budějovice. Od prezidenta klubu Romana Turka...

Plaketku jako poděkování za spolupráci (nejen) v sezoně 2023-24 od zástupců klubu převzal i pan Vlastimil Hoch starší, majitel...

Dnes se uskutečnil již 13. ročník benefičního turnaje @centrumbazalka v beach volejbale smíšených trojic a náš tým v čele s Jiřím...

40. narozeniny dnes slaví bývalý českobudějovický útočník Vojtěch Mrkvička. V A týmu odehrál 1 zápas v sezoně 2003-04, nebodoval....