Banes Motor České Budějovice

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat

 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2024-5-1" |  vypnout filtr
 
1234>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na Mexikan84: tvl, toho Ticháčka tam udrželi jak?...
Možná ho asimiluje Smajlík .
 
 
Hubl26Hubl26 | Česke Budějovice/MoooToooR!!!
Reagovat
01.05.2024, 21:14
 
Reakce na Jeníček: Nevím kde jsi vzal Endyho(?), ale vra...
Oznamovali to na FB, ale je to již smazané. Místo toho tam najednou skočil Remta.
 
 
 
Reakce na Venas: Nedělej, všichni stejně ví, že posily v...
ale jenom ty nepovedený
 
 
 
Me trochu mrzi, ze neprisel Krutil. Ten tu v tech par zapasech hral dobre a prave on mohl byt prichod, kterej napodobi Hovorku. Ale koukame asi uz spis po hotovych hracich.
 
 
VenasVenas | Netřebice
Reagovat
01.05.2024, 17:39
 
Reakce na KohyCZ: Poslechni si poslední podcast, kde Jir...
Nedělej, všichni stejně ví, že posily vybírá Kohy Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na RetroM: S tím naprosto souhlasím. Na sezónou 2...
Poslechni si poslední podcast, kde Jirka Novotný se Standou Bednaříkem říkají, jak probíhalo posilování na uplynulou sezonu, ať v tom nemáš hokej. A jinak znovu píšu - Standa Bednařík je generální manažer, sportovní úsek na hrbu nemá a neměl a je jedno, co si o tom myslí lidi na fóru Smajlík Před Jirkou Novotným ho měl na starost Jarda Modrý, předtím Venca Prospal atd.
 
 
JeníčekJeníček | ...fosil nad Lužnicí v záloze.
Reagovat
01.05.2024, 16:57
 
Reakce na Hubl26: Endy zpět v Táboře. Pečte 🍰...
Nevím kde jsi vzal Endyho(?), ale vrací se z Třebíče Lukáš Kříž, přichází náš motorácký odchovanec, Jirka Remta a z Přerova Ďolík - Tomáš.
 
 
 
Reakce na mrskman: Kde se píše, že se jednalo i s jeho b...
Tady to zmiňují

odkaz
 
 
 
Reakce na RetroM: S tím naprosto souhlasím. Na sezónou 2...
Souhlasím, že Novotný vypadá, že se pro roli sportovního manažera narodil, bude mít šťastnou ruku a přeju mu úspěchy. Ale dávat jenom jemu zásluhy za povedený minulý ročník (v rámci přestupů) je nesmysl. Pokud by sis poslechl poslední podcast s Jiřinou a Bednaříkem, dozvěděl by ses, že Ordoš, Kubík, Doudera a Pýcha už byli podepsaní předtím než se Jiřina stal manažerem. Takže tihle hráči jsou práce minulého vedení (dle tvých slov Bednaříka). Novotný pak následně podepsal Simona, Gulašiho a Harrise + vybral trenéra, ale ten už byl taky osloven a předdomluven. Ano, ne vše se Bednaříkovi povedlo a logicky pár chyb za těch x-let udělal, ale dělat z něj neumětela, co tomu nerozumí, je hloupost.
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Že přijde Ondra Kovařčík se tak n...
Kde se píše, že se jednalo i s jeho bráchou?
 
 
RetroMRetroM | České Budějovice
Reagovat
01.05.2024, 16:25
 
Reakce na KohyCZ: Je to pochopitelně vždycky kolektivní ...
S tím naprosto souhlasím. Na sezónou 23/24 už měl zodpovědnost za výběr trenéra i hráčů Novotný. Na sezónou 24/25 má zodpovědnost zase Novotný. A vypadá to zase na posun vzhůru.
Ale než se toho ujal Novotný, tak ať na to koukám z jakéhokoliv úhlu pohledu, vychází mí že tu zodpovědnost měl generální manažer Bednařík. Je mí to hrozně líto, ale mám zřejmě pravdu. Jak se na to díváte vy ostatní na tomto fóru?
 
 
Hubl26Hubl26 | Česke Budějovice/MoooToooR!!!
Reagovat
01.05.2024, 16:12
 
Endy zpět v Táboře. Pečte 🍰‼️ Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na Amper_: Pokud vim na rozhodování a přivádení h...
Je to pochopitelně vždycky kolektivní dílo, i když zodpovědnost má samozřejmě vždy někdo konkrétní.
 
 
 
Že přijde Ondra Kovařčík se tak nějak vědělo, ale že tu podepíše na tři roky, to jsem teda nečekal a musím říct, že z toho mám radost. To že podepsal takhle na dýl a zároveň to, že se jednalo i s jeho bráchou ve mně ale především naplňuje naděje na to, že se tady budeme snažit o to dosáhnout nějakýho úspěchu a nebudeme za úspěch považovat čtvrtfinále. Když se povede náhrada za Mikuláše tak by ta sezóna mohla bejt hodně dobrá a dlouhá.
 
 
 
Reakce na RetroM: Stalo se to, že posílily nedělá Bednař...
Pokud vim na rozhodování a přivádení hráčů tu byli trenéři.. Ti pak hodily za Bednou jestli jim na to dá peníze..
 
 
 
Reakce na RetroM: Velmi dobře si pamatuji, jak se vyjádř...
To máš tedy hodně špatnou paměť Smajlík Hráče tu před Jiřinou řešil primárně šéf sportovního úseku, a to býval obvykle hlavní trenér. Výjimka byla jen, když např. trenéři končili, jako třeba loni, kdy se Bedna a spol. zapojili více a dotáhli jednání s Ordošem, Kubíkem, Douderou nebo Pýchou. To mi nepřijde jako nekompetentnost, ale samozřejmě je to jen můj názor Smajlík
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
01.05.2024, 14:23
 
Útok máme už teď víc než slušnej. Teď ale kde vzít 2 kvalitní beky se slušnou rozehrávkou i hrou do těla. Jiřina snad někde tohle horký zboží vyloví, času je ještě dost a věřím, že se ještě v průběhu května nějakého podpisu dočkáme.
Co se týká Kladna, tak tam to zase budou látat s tím, kdo zbyde, vypadá to, že Bolehlav vystřídá u dna Plzeň, kam se taky nikdo 2x nehrne.
Nicméně na papíře se liga nehraje, takže bude klíčová kvalitní příprava a především co nejmenší počet zranění už v této fázi. Na příští ročník se těším moc, snad ta okurkové období co nejrychleji uteče. Za mě si už teď myslím, že bychom do 6. fleku po ZČ zase měli být.
 
 
RetroMRetroM | České Budějovice
Reagovat
01.05.2024, 13:50
 
Reakce na KohyCZ: A kdy podle tebe dělal posily Bednařík...
Velmi dobře si pamatuji, jak se vyjádřil v tom smyslu, že s možnými posilami jedná, ale ty že nechtějí v Motoru podepsat. V době před Novotným si nemohu uvědomit, že by byl někdo kromě Bednaříka, který by o možných posilách jednal. Leda možná tak 15 let zpátky (to byl tuším Latal - nejsem si jist jménem). A zrovna tak si pamatuju, jak jednal s potencionálními trenéry. Alespoň byl vždy vidět jedině Bednařík jak dává vyjádření Jihočeské televizi. Někdo šikovnější z tohoto fóra by asi dokázal Bednaříkova vyjádření zpětně dohledat. Alespoň ta ústní z Webu Motoru.
 
 
 
Reakce na mav8: Ty opravy na mobilu jsou peklo......
Navrhuju s tím zde nebojovat a neopravovat to. Když se občas někdo nedovtípí, tak se zkrátka zeptá. Peklo to někdy je, v mém případě umocněné bezbrýlovým příspěvkem. Jak říkáme, na slepici.
 
 
 
Reakce na RetroM: Stalo se to, že posílily nedělá Bednař...
A kdy podle tebe dělal posily Bednařík?
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Další plaketku jako poděkování za uplynulou sezonu patří i společnosti Porsche České Budějovice. Od prezidenta klubu Romana Turka...

Plaketku jako poděkování za spolupráci (nejen) v sezoně 2023-24 od zástupců klubu převzal i pan Vlastimil Hoch starší, majitel...

Dnes se uskutečnil již 13. ročník benefičního turnaje @centrumbazalka v beach volejbale smíšených trojic a náš tým v čele s Jiřím...

40. narozeniny dnes slaví bývalý českobudějovický útočník Vojtěch Mrkvička. V A týmu odehrál 1 zápas v sezoně 2003-04, nebodoval....