Banes Motor České Budějovice

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat

 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2024-2-7" |  vypnout filtr
 
1234>
Další diskuse: 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
07.02.2024, 23:29
 
Tak mi pan Ryšavý reagoval na me pošty na Twitteru s tím, že až příště zase uslyší nějaký takový pokřik napíše o tom opět článek. Tak jsem mu tedy odpověděl, že očekávám po repre pauze 7 podobnych článků na toto téma, protože být s tím nesouhlasím, uslyší podobné s možná ještě horší pokřiky na všech stadionech. Tak jsem zvědav.
 
 
Joseph1Joseph1 | ČEZ Motor České Budějovice
Reagovat
07.02.2024, 21:57
 
Článek Ryšavýho je manipulativní snaha zas trochu rozdmýchat nenávist ve společnosti... Ať radši řeší doping Kradce a to jak směšně a tak nějak "po česku" to dopadlo...
 
 
JeníčekJeníček | ...fosil nad Lužnicí v záloze.
Reagovat
07.02.2024, 20:52
 
Ryšavý je odporné, nechutné prase! ..Ten vážně nemocný klučina, který s jeho "kauzou" nemá vůbec nic společného, tomu čuněti pouze posloužil jako bulvární oběť jeho nechutného slintu! ..Hlavně, že to zaujalo a on dostal svou smrdutou gáži.. 😞
V úvodu jsme klučinovi z kotle zatleskali a když jsem si dnes přečetl co jsme zrůdného napáchali, byl jsem v šoku! Ale ono o to šokování, páně Ryšavému vlastně šlo.. účel světil prostředky. Smajlík
 
 
Dimmu BorgirDimmu Borgir | Trhové Sviny
Reagovat
07.02.2024, 19:54
 
Koukám, že se z běžného (byť hloupého) pokřiku udělala slušná bouře ve sklenici vody...

Stejně se tím jen presstitut Ryšavec a Kmoníček snaží odvést pozornost od toho svého organizovaného dopingu ve stylu komunistického východního Německa (Národní rozhodčí soud ať si vydává rozhodnutí, jaké uzná za vhodné, já si o tom budu nicméně s dovolením i bez něj myslet svoje).
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
07.02.2024, 19:31
 
Reakce na franta_CB: Všechno, jen ne vyjádření či snad o...
Taky si myslím, že kdyby se Kohy (resp. klub) k tomuto jakkoliv vyjadřoval, pouze by z tohoto případu vlastně dále dělal případ. Jasně takto ukázat, že jde o pseudoovádinu jedné mr*ky mediální pod rozlišovací schopnost soudného člověka je podle mě jediným správným přístupem. Vyjádření dotčených Motoráků je podle mě více než dostatečné.
 
 
kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
07.02.2024, 19:04
 
Reakce na franta_CB: Všechno, jen ne vyjádření či snad o...
Přesně tak. Nejvíc trapně ze všech zainteresovaných působil ten pokryteckej Kmoníčkův manipulátor Ryšavec, kterej si pro svoje ubohý (a zjevný) cíle bere jako rukojmí chudáka kluka a jeho blízké. Styď se, ohavo.... Smajlík
 
 
JeníčekJeníček | ...fosil nad Lužnicí v záloze.
Reagovat
07.02.2024, 19:03
 
Reakce na Bluky: On US trénuje Tábor někdo jiný že je ta...
Tábor trénuje - Grof / Lobo ..a nám známý, soběslavský Milan Dančišin, je táborský útočník... Btw, na onlajnu mají (asi) chybu.
 
 
 
Reakce na Piky: To je živo, ani se nemusejí hrát zápasy ...
Všechno, jen ne vyjádření či snad omluva klubu, není k čemu se vyjadřovat. Kohymu palec hore. Kromě té hozené flašky bylo s výjezdem vše v pořádku ( Loukoto ). Motoráci, kterých se to týkalo, se k tomu s elegancí vyjádřili sami. Neblbněme a neplňme zadání toho zrzavýho (sic) konstruktéra, kterému nebylo stydno si toho klučinu brát do huby. Ten by se měl omluvit jemu a jeho rodičům, u něho já vidím nerespekt a neúctu.
 
 
 
On US trénuje Tábor někdo jiný že je tam psaný Dansicin?
 
 
filip29filip29 | České Budějovice
Reagovat
07.02.2024, 18:37
 
Reakce na Gate: Dekuji za pekne napsanou reakci. Hele ne...
Ale jasně, že je to hloupý, možná až deb.lní pokřik. A to ve všech případech, třeba na Spartu jsem to slyšel opravdu asi od všech možných fans po celé republice. A nikdo se příliš nepohoršoval... Ale pokaždé je to mířené na název týmu, ve vašem (tedy v našem Smajlík ) případě název města. Nikdy by to nikdo nekřičel na konkrétního hráče, rozhodčího, funkcionáře. Já to po desítky let, co jezdím po hokejových a fotbalových zápasech, beru spíš jako hodně přehecované výrazivo proti fans soupeře.
 
 
filip29filip29 | České Budějovice
Reagovat
07.02.2024, 18:35
 
Ale jasně, že je to hloupý, možná až deb.lní pokřik. A to ve všech případech, třeba na Spartu jsem to slyšel opravdu asi od všech možných fans po celé republice. A nikdo se příliš nepohoršoval... Ale pokaždé je to mířené na název týmu, ve vašem (tedy v našem Smajlík ) případě název města. Nikdy by to nikdo nekřičel na konkrétního hráče, rozhodčího, funkcionáře. Já to po desítky let, co jezdím po hokejových a fotbalových zápasech, beru spíš jako hodně přehecované výrazivo proti fans soupeře.
 
 
 
To je živo, ani se nemusejí hrát zápasy Smajlík ... jestli můžu, pár bodů k celé kauze:

- Pokřik Smrt XY (Spartě, Hradci, Motoru) mi sám o sobě přijde pitomej. Chápu, že se tim myslí zánik/zmar organizace a ne skon konkrétních osob, ale přesto bych se jako člověk, kterej si smrti kolem sebe zažil bohužel až moc, bez něj klidně obešel. Navíc než neurčité "Smrt klubu X" by podle mě i v rámci provokace daleko víc zafungoval klidně vulgarismus na adresu konkrétních hráčů nebo funkcionářů. Pokud o sobě někdo slyší skandovat sto lidí, že je ku.va, může ho to třeba trochu rozhodit, kór pokud na to není zvyklý. Ze "Smrt Hradci" se podle mě nerozklepou kolena nikomu. To jde vyloženě druhým uchem ven. Takže za mě vlastně jednak pitomé, jednak i fanouškovsky "neúčinné".

- Spojovat jakkoliv ono skandování s přítomností toho kluka na ledě je opravdu mentální gymnastika první kategorie. Já sám nesnáším, když se bučí nebo skanduje do minut ticha či se jinak nerespektuje nějaká pieta či ceremonie, a jsem první, co by něco takového kritizoval. Ale do háje, děkovačka domácích fans, domácí fanoušci skandují svoje chorály, do toho řve support leader, stadion se raduje z výhry, a do toho klasicky, jako skoro vždycky všude, jede kotel hostí něco proti domácím. Napasovat na to, že zrovna na ledě byl ten klučina, takže si kotelníci řekli že teď na just dají chorál o SMRTI Hradci, protože je na ledě nemocnej kluk, je tak neuvěřitelná zhovadilost, že se mi z toho reálně vaří krev, že takhle někdo uvažuje.

- Nereakce ze strany klubu je za mě chyba. V kontextu toho článku a celé věci to prostě vypadá blbě. Nevím, z jakého důvodu se SB takhle rozhodl, ale podle mě to Motoru spíš uškodilo. Jednoduchá věta "Jsme si jistí, že pokřik v žádném případě nezazněl ve spojitosti s chlapcem, něco takového kategoricky vylučujeme. Pokřik jako takový ovšem neslyšíme rádi, do hokeje nepatří a víme, že to naši skvělí fanoušci určitě příště zvládnou i bez něj" by to podle mě řešila líp. Ale to je jen můj pocit.

- Vyjádření fans výborný a dobře že zaznělo Smajlík

A příště snad už hokejovější témata Smajlík
 
 
 
Reakce na Franta_CB: A není spíš blb klubový odoktor, kd...
ono není jednoduchý se zorientovat ve všech verzích, se kterými přišli
 
 
 
Reakce na Gate: Tak je super,ze mas veskere info ohledne...
A není spíš blb klubový odoktor, když jim to schválil.
 
 
GateGate | HK
Reagovat
07.02.2024, 18:16
 
Reakce na kursor: Nestahuj Gatě, když brod je ještě dale...
Tak je super,ze mas veskere info ohledne dopingu.
Ver,ze nasi kauzy se leklo hodne tymu!Protoze kdo byl v hokejovem prostredi vi kolik preparatu je a hraci si obcas vezmou neco sami.Nebudu tu nikoho obhajovat.Jsou blbci co si vzali.V nekterych soutezich je to proste dovolené.
 
 
GateGate | HK
Reagovat
07.02.2024, 18:13
 
Reakce na filip29: Ahoj, já si ale nevšiml, že tu někdo ...
Dekuji za pekne napsanou reakci. Hele nechci hrat Dusima,ale nej nadavky u nas na Pce.Ale smrt se opravdu nepouziva.Lidi jsou ruzni.Tu spinu beru tu smrt.Dle meho to neni koser.Kazdy to ma jinak.
 
 
kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
07.02.2024, 17:33
 
Reakce na Gate: Hoši,hoši. Fandíme slušně. Místo v klidu...
Nestahuj Gatě, když brod je ještě daleko. Chápu rozčarování z toho, že naši borci u vás nic nepředvedli, pokud jste odkázáni na tu sebranku létajících, dopujících chrtů, teď už bohužel bez dopingu, to se pak koncept míjí účinkem. Třeba vás ale hokejovým uměním potěší někdo v předkole (které nepochopitelně, namísto toho, aby vás vyloučili z profi soutěží, pravděpodobně budete hrát), například Vítkovice, ty by si zasloužily druhou šanci, teď už proti čistému týmu Smajlík
 
 
filip29filip29 | České Budějovice
Reagovat
07.02.2024, 17:28
 
Reakce na Gate: Hoši,hoši. Fandíme slušně. Místo v klidu...
Ahoj, já si ale nevšiml, že tu někdo na něco a někoho hází špínu. Dobře, možná na blbce Ryšavého, který je vše, zejména senzacechtivý pisálek, jen ne nezávislý a objektivní novinář. A jde vám sakra na ruku, to jistě uznáš.
Tady se bohužel jen sešly dvě události, které ve finále udělaly celou věc velmi nešťastnou. Dám ruku za to, a nemyslím to obrazně, že pokud by si někdo předávání dresu při děkovačce z našeho sektoru všiml, k žádnému pokřiku by nedošlo!
A k tvému Fandíme slušně. Vaši fans slovo “smrt” vůči jinému týmu nikdy nepoužili? Zkus se poptat…
Na další zápas u vás se určitě těším, narozdíl od řady jiných stadionů se tam dobře parkuje.
 
 
 
To je taková blbost. Opravdu se vedení ligy bude zabývat bláboly z blesku? Soudný člověk snad musí chápat, že (ač to bylo nevhodné) to nebylo mířeno na toho kluka. To je jako by v našich novinách napsali, že se budějovičtí fanoušci bojí někde na stadionu u Pardubic znásilnění, protože Hradeckým fans se zdá Motor tak sexy, že chtějí je*at Motor! Taky by to řešili na vedení ligy?
 
 
=marty==marty= | České Budějovice
Reagovat
07.02.2024, 17:21
 
Forum Kradce je fakt smesny Smajlík Smajlík Neskutecny ubozaci a pokrytci Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Branky a nahrávky: 5. Remeš (Vachun, Lev), 6. Pitel (Willmann), 29. Vachun (Mar. Kříž, Hoch), 31. Pitel (Willmann, Hoch), 39....