Banes Motor České Budějovice

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat

 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2024-2-18" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na Franta_CB: Tak má to i pozitiva, milované Klad...
Kladno tam už zůstane i kdybychom dnes vyhráli. Takhle akorát co otevřu sociální síť, tak tam je nějakej pomatenej Komeťák slavící, že jsou ve čtyřce…
 
 
VojtaS.VojtaS. | Slavičín / ≡M≡ / 1.FCS
Reagovat
18.02.2024, 23:30
 
Šmarja tu je nabluté, jak by řekli mí sousedi. Vrtá mi palicí, nemohlo to dneska být od celého týmu i nějak ve stínu těch Pecháčkových starostí? Smajlík :(
 
 
 
Tak má to i pozitiva, milované Kladno jsme přikovali ke dnu. Trápí nás koncovka, půjčil bych si ten kus plechu a potrénoval přesnost střelby. Ono to půjde, nejsme na tom zase tak špatně.
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
18.02.2024, 23:04
 
Reakce na jihocech86: Takže dnes jsme tu měli zápas kter...
Tak se na to vykašli, seď doma a koukej se z okna. To že se teď úplně nedaří vidíme všichni, ale neřekl bych že na to hráči kašlou.
 
 
kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
18.02.2024, 22:46
 
Rozhodčí katastrofální. Až znovu přijedou podobní, dejme jim to konečně pocítit!

A poučení pro tým? Záleží na každém momentu v konkrétním zápase. Ani v duelu proti takovým s.ačkám, typu Boleslavi, není radno cokoliv podcenit...
 
 
 
Takže dnes jsme tu měli zápas který nás mohl posunout na 4. místo...
A jak jsme se k tomu postavili???
Prohrajeme 0:1 s naprosto tragickou Mladou Boleslaví!!!
Já vám pánové gratuluji, ale jestli chcete dál k zápasům přistupovat takto, tak rovnou lidem řekněte, že to mrdá*e a my na ten stadion nebudeme muset zbytečně chodit!!

Zajisté, určitě jsme za dnešní zápas najezdili asi o 3264 kilometrů víc než soupeř, což nás může hřát, ale je nám to opět úplně k hownu!!!

Čiháku, začni konat a tým připravovat takticky na play off, jinak to dopadne stejně jak série Plzně s Olomoucí v předkole a to velkou ostudou!!! Na Litvínov zbytečné chodit, to že čtyřku nechceme jsme si připomněli dnes 😉 je to k zblití!
 
 
18.02.2024, 22:08
 
Reakce na zmetek: Od nového roku je to celé pičou ke zdi...
Ano ano. Pouze v době předvánoční naše hra měla hlavu a patu. Jinak je to nahodit a dojet do rohu.
 
 
BromikBromik | Trhové Sviny
Reagovat
18.02.2024, 22:07
 
Reakce na zmetek: Od nového roku je to celé pičou ke zdi...
Když to začínalo říkali jsme si tady že to bude jen tím že je pár zraněných hráčů a že se to pak dá zase do pořádku ale už to v pohodě nějak nebylo a není...
 
 
18.02.2024, 22:04
 
Od nového roku je to celé pičou ke zdi, podprůměrné v kotli, šílený na tribunách a bezpohlavní na ledě. Každý by si měl sáhnout do svědomí jestli tomu dává maximum.
Týmu se nedá upřít snaha ale za mě to dneska postrádalo nějaký smysl a jakoukoliv změnu. Pořád dokola jsme si jeli svoje nahazované puky do rohu nebo za bránu... a abych byl upřímný, tak mě ta mrtaná v rozích vůbec nebaví.
 
 
lllouislllouis | České Budějovice
Reagovat
18.02.2024, 22:03
 
Reakce na Perun: Atmosféra dneska slabší. Jen nevím, jes...
Ta paní Laudová, to bylo vážně jako na Matějský… Smajlík
 
 
 
Reakce na cze.Oi: Obě situace, za jejichž řešení si dnes...
+ Štencel dostal do hlavy loktem z otočky a to se přezkoumávat na video nešlo. Fakt by mě zajímalo, podle čeho se sudí rozhodují, co půjdou zkoumat a co ne.

Za mě to od Beryho nebyl žádný faul, jen blbá souhra náhod, byť dokážu pochopit, proč ten trest i tak dostal. Co pochopit nedokážu, je náš neuznaný gól, to asi nedokážu přijmout, ani kdybych ten opakovaný záběr viděl 100x.

Rozhodčí teda za naši prohru nemůžou, že dáme trapně hrající Boleslavi jen jeden gól, je naše chyba a měli jsme nich dát aspoň 5. Spíš se děsím toho, až podobné rozhodování přijde na řadu v playoff, protože ta kvalita sudích u nás je prakticky neexistující, tam se nedá mluvit o nějakém výkonu.
 
 
Aleš=M=Aleš=M= | České Budějovice
Reagovat
18.02.2024, 22:00
 
Reakce na Seveřan: Přesně tak. Poslední domácí zápasy by...
Tak tady v ČB to bylo vždy že atmosféra v hledišti odpovídala výkonu na ledě.. Myslím že tohle jiný fakt nikdy nebude.
 
 
 
Hele, zní to jako otřepaný klišé, ale hlava je na této profi úrovni kde jsou rozdíly v hráčský kvalitě celkem zanedbatelný, prostě rozhodující. A bohužel to zatím vypadá, že jakmile se v dobře rozehraným zápase stane něco, co rozhodí většinou dobře nastavenou mysl ze začátku zápasu, tak se většině hráčů těžko vrací zpět a začnou "moc přemejšlet" a výsledkem je často křeč, překombinovávání situací a mozková mlha.. Pak klíčový situace neřešíme optimálně, ty chyby se kupí a dostáváme se hlouběji do depky.. Ale snaha, chuť s tím něco udělat tam je vždycky..(ale tak, co si budeme.. to by tam mělo být automaticky pořád) Trenéry bych (já vim, ted už je to dost pozdě a konec seznony) nechal jen na treninky a rutinu a lavičku doplnil o tři zenový mnichy, který by celej zápas zpívali mantru ve stylu "Všecko je vpohodě, nic se neděje, soustřeď se na sebe" a třeba by to pomohlo než ty septikojidní voodoo bulšity tady na foru Smajlík Každopádně stále věřím, že to urveme a až se posuneme jako tým na tý psychický úrovni, tak můžeme jít daleko i v play off...(ale letos je to jak již někteří psali asi příliš brzy)
 
 
 
Reakce na dimmu borgir: Já už letos kašlu na nervy.. Kaž...
Na Livesportu píšou osobní důvody. Snad se neděje nic vážného. ...je to borec co všechno vydrží a zvládne.
 
 
18.02.2024, 21:36
 
Reakce na Seveřan: Přesně tak. Poslední domácí zápasy by...
S tímto souhlas. Lidi moc nefandi. Na to ze je plnej barák.
 
 
 
Atmosféra dneska slabší. Jen nevím, jestli podivnosti typu Sweet Caroline na varhany, nebo máti Nikiho Laudy... tu atmosféru rozproudí.
 
 
BromikBromik | Trhové Sviny
Reagovat
18.02.2024, 21:24
 
Reakce na zdcart: souhlas.Oni i Vítkovice budou pro nás ...
Zas jak se říká Play off je úplně jiná než základní část tak třeba se bude dařit
 
 
 
Reakce na cze.Oi: *honit svlečený do naha. Po poli. Lota...
Přesně tak. Poslední domácí zápasy by si měli sáhnout do svědomí hlavně fanoušci. 6000 lidí ve stánku a jedno velký h***** z toho. Člověk by se pak propad hanbou z každýho článku, kde jsou hráči tlačený do chválení atmosféry.
 
 
18.02.2024, 21:16
 
Před sezonou jsem zde napsal svůj názor, že budu spokojen, když mužstvo bude hrát okolo osmého místa.Což plní.A že budeme chvilkama pokukovat po čtvrtém místě, je nadplán.
 
 
18.02.2024, 21:13
 
Reakce na Kellewan: Tak si myslím, že 4. místo už je úpl...
souhlas.Oni i Vítkovice budou pro nás dost těžký oříšek.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Branky a nahrávky: 5. Remeš (Vachun, Lev), 6. Pitel (Willmann), 29. Vachun (Mar. Kříž, Hoch), 31. Pitel (Willmann, Hoch), 39....