Banes Motor České Budějovice

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat

 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2023-9-17" |  vypnout filtr
 
1234>
Další diskuse: 
 
 
Kohy: Jak je to teď se sestřihama a tiskovkama? Budou na YouTube nebo tam už být nemůžou?
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
17.09.2023, 23:29
 
Reakce na alkac: Ad výkon - to sis na mě ovšem upletl sl...
No já to myslel obecně, vím, že tys to tak nepsal
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
17.09.2023, 23:11
 
Reakce na zbyna-ck: No... on o tom Guli mluvil v hokejkl...
Ad výkon - to sis na mě ovšem upletl slaměného panáka tak ukázkového, že to ani nebudu dále pitvat.

Ad urážení - mám za to, že jestliže s nějakým výrokem vyjádříš souhlas bez bližší specifikace, souhlasíš s ním kompletně, i když jej sám neopíšeš. Nicméně právě mé přesvědčení, žes to tak nemyslel, mě vedlo k tomu, že jsem reagoval na tebe a nikoliv na autora původního příspěvku, neb to bych u jedince, který by si s přihlédnutím k tomu, jak se tu projevuje tak nějak všeobecně, měl častěji omévat přirození vlažnó vodó, považoval za příslovečné házení hrachu, či možná dokonce perel.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
17.09.2023, 22:52
 
Reakce na alkac: Za prvé, nevšiml jsem si, že by tu kapi...
No... on o tom Guli mluvil v hokejklubu. Že se od něj furt čeká 30 gólů a 60 bodů a neni to úplně snadný.

Já nějak nemůžu najít ty nadávky nikde, ani jsem nikde nepsal, že by někdo Gulimu nadával. Prostě jsem chtěl jen říct, že jsem to ironicky nemyslel a jeho výkon se mi líbil. Ono není úplně spravedlivý hodnotit útočníky stylem "nedal gól = hrál špatně".
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
17.09.2023, 22:41
 
Reakce na zbyna-ck: Přesně tak, Guli hrál výborně....
Za prvé, nevšiml jsem si, že by tu kapitánovi někdo nadával. Za druhé si nemyslím, že pokud někdo slušně řekne, že se mu hra toho kterého hráče nelíbila, je třeba ho urážet. Za třetí, já bych stran dnešní Guliho hry velmi výrazně rozlišoval mezi nasazením a celkovým výkonem. Dnes jsem si stran Milana fakt vzpomněl na někdejší quakovo hodnocení Prokyho, což bylo něco v tom smyslu, že se snaží být všude a ve finále pak není nikde. Takže ano, Guli se sympaticky snažil, ale od hráče jeho typu fakt nechci hru a la Bery (když to kapku přeženu). Je to z mého pohledu totiž úplně stejné zabíjení potenciálu stále všestranně výborně disponovaného střelce resp. ofenzivního hráče jako loňská snaha dělat z něj jednorozměrný katapult po Pechových křižných pasech.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
17.09.2023, 22:02
 
Reakce na zmetek: Kdo dneska nadává na #77 tak je nesprá...
Přesně tak, Guli hrál výborně.
 
 
ZbyndusZbyndus | České Budějovice
Reagovat
17.09.2023, 22:02
 
Reakce na JeniCzech: Jen taková poznámka. Madetu už jsem...
To jsou dresy mládeže, kterou Madeta stále podporuje.
 
 
17.09.2023, 21:54
 
Kdo dneska nadává na #77 tak je nesprávný, vždyť dneska jezdil nahoru a dolu ! Oceňuji Čiháka, že nechává hrát toho komu se opravdu daří
 
 
 
A je to doma. Kurňa, my se z těch problémů z bufetama snad nevyhrabeme. Kolikrát mi to připadá jako když U Suchánků točí tramvaje a ne pivo. By se hošové měli jet učit na leckterej letní metalovej fest.
 
 
 
odkaz Slušivý sestřih.
 
 
mmufik2mmufik2 | Motor ČB / Zliv
Reagovat
17.09.2023, 21:08
 
TVL, a bylo by asi potřeba něco udělat s tím novým osvětlením, na "A" svítí přímo do očí tři světla z "C" !!! Nevím jestli je to obráceně to samé.
 
 
 
A taky je super, že konečně dává góly víc hráčů. To loni nehrozilo.
 
 
 
Vítězem tipovací soutěže (počet gólů v utkání s Olomoucí) je David Rajdl.
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: v průběhu zápasu jsem se schválně ne...
Krásně jsi to napsal, naprostej souhlas
 
 
prechy67prechy67 | České Budějovice
Reagovat
17.09.2023, 20:50
 
Za mě zápas od 2.třetiny nakonec dobrý. Narovinu, zápasy s Olomoucí vypadaly vždy takhle, nikdy nás nepřehrávali totálně, ale my jsme je taky nějak extra nepřehrávali - nikdy v podstatě. Zatím je vidět malá sehranost formací, hráčů celkově a vlastně víceméně ten začátek sezóny je vidět taky. Vykříčníkem jsou ty naprosto zbytečné chyby, naše vyloučení a především opravdu málo střel na bránu. Pokud chceme dávat góly, stačí více střel a nedělat školácké chyby typu nepřesné nahrávky nebo nahrávky na slepo, využívat příležitosti ,,z první", protože ti borci na to mají. Jinak nechci to zakříknout, ale Hrachovina chytá opravdu skvěle. Mám z toho celkově dobrý pocit a věřím, že se to rozjede ve velkém.

K bufetům: mohlo by se roztočit více piv najednou, ať to odsejpá a mohly by se otevřít ( - jdou vůbec otevřít ?) okna v bufetech pod tribunou C, jelikož to vedro, když člověk stojí ve frontě je chvílemi opravdu nesnesitelné, věřím že i pro obsluhu bufetu.
 
 
 
Guli dneska jezdil jak správnej kapitán. Tolik mu to nekepilo, ale proti věčně naštvanému frajerovi, co se loni skoro nevracel to bylo super.
 
 
 
Koukal jsem na posledni tretinu v Litvinove. Litvinov teda vpredu totalni masina. Ale za nas to bude proti hokejovejsim souperum lepsi. Kdyz si tak zapatram v pameti, je fakt, ze proti ty Olomouci to takhle vypadalo vzdycky.
 
 
28komar28komar | Budějce
Reagovat
17.09.2023, 20:30
 
Myslím tu obsluhu...
 
 
28komar28komar | Budějce
Reagovat
17.09.2023, 20:30
 
Reakce na zmetek: Nejhorší hráč zápasu obsluha bufetu, t...
To je snad čím dál tím horší....
 
 
 
Hrášek dnes parádní. Kubík taky Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Branky a nahrávky: 5. Remeš (Vachun, Lev), 6. Pitel (Willmann), 29. Vachun (Mar. Kříž, Hoch), 31. Pitel (Willmann, Hoch), 39....