Banes Motor České Budějovice

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat

 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2023-3-3" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na alkac: Bow hrál s nepovolenou výstrojí? Mi něc...
Viz níže..
 
 
 
Reakce na mmufik2: Podle pravidel pokud nikoho neohrozí ...
No je to trochu jinak, ale nakonec to opravdu bylo v pořádku.
Hráč bez hole se smí zúčastnit hry. Hráč, jehož hůl je zlomena, se smí účastnit hry, upustí-li zlomenou část. Za porušení tohoto pravidla se uloží menší trest.
Poznámka: Za zlomenou se považuje hůl, která se podle názoru rozhodčího nehodí k normální hře.

Brankář smí pokračovat ve hře se zlomenou holí až do přerušení hry, nebo až se dovoleným způsobem opatří jinou hůl.
Hráč nebo brankář, jehož hůl je zlomena, nesmí přijmout hůl hozenou na led z kteréhokoliv části hřiště, ale smí přijmout hůl od spoluhráče, aniž by jel ke své hráčské lavici.
Za porušení tohoto pravidla se uloží tresty podle Pravidla 601 j) - Špatné zacházení s činovníky utkání a jiné hrubé chování.

Brankář, jehož hůl je zlomena, nesmí vyjet pře přerušení hry k hráčské lavici pro novou hůl, ale musí ji obdržet od spoluhráče.
Za porušení tohoto pravidla se uloží brankáři menší trest. Smajlík
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
03.03.2023, 23:45
 
Reakce na Siky: Já bych nechtěl Quakovi sahat do svědomí...
Jak vykvajzl vole? 12 km.
 
 
03.03.2023, 23:42
 
Reakce na zdcart: Jak byla ta sázka o tu basu? Ty jsi tv...
Máš ji mít Smajlík pročetl jsem historii mých příspěvku za letošek, abych našel jak to bylo, a docela jsem se u toho zasmál. Jak jsem porad věřil ze to bude lepší a jak se frustrace stupňovala Smajlík no v každém případě … sázku jsem prohrál. Navrhuji předat na (nebo teda spíše po) prvním domácím utkání nové sezóny, případně na nějaké přípravě , to bude dříve Smajlík bereš ?
 
 
mmufik2mmufik2 | Motor ČB / Zliv
Reagovat
03.03.2023, 23:41
 
Reakce na Paav: Tvl a že si nevšimli, že Now hraje s nep...
Podle pravidel pokud nikoho neohrozí tak může.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
03.03.2023, 23:38
 
Reakce na Paav: Tvl a že si nevšimli, že Now hraje s nep...
Bow hrál s nepovolenou výstrojí? Mi něco uniklo?
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
03.03.2023, 23:36
 
Reakce na Kellewan: Jo bylo to hezky. Vyvolali ho na kon...
Aha, tak to bylo tedy velmi sympatické. Smajlík
 
 
 
Díky kluci! Tohle je MOTOR! Smajlík Bylo tam srdce, byl tam bojující TÝM, byla tam touha, víra! Díky Bohu!
Zápas o všechno, zrovna s Jágrovým Kladnem! Nejsem sice markeťák, ale ten předzápasový týden, mediální prezentace - v médiích řada článků, reportáží, podcastů atd., MOTOR nebo Kladno, kdo s koho. I teď po zápase! Řada fotek, záběrů na Motorácké dresy atd., to se sponzorům přece také muselo líbit, tentokrát výjimečně i bez play off či předkola Smajlík .
Budou to dlouhý, ale svým způsobem a po tom všem nakonec i krásný hokejový prázdniny po této sezóně. Je jasné, že na analýzy, i určitou kritiku, bude času a prostoru dost, i zde na fóru. Vedení, i když předpokládám, že se snažilo dělat vše "v dobré víře" jak nejlépe mohlo, se věřím zároveň poučilo a poučí, co a jak případně udělat lépe, jinak atd., aby ta příští sezóna byla pokud možno lepší, úspěšnější! Zároveň platí, že po bitvě je každý generál! Smajlík Přetavit jakýkoliv budget do sportovního úspěchu je určitě vždy docela "alchymie". Je tu také již změna, v podobě zavedení pozice SM, Jiřiny. Stejně tak si, věřím, z této sezóny, letošní kabiny atd. odnesou řadu zkušeností a poznatků i všichni hráči. David Čermák, i když na pozici hlavního trenéra v Motoru dle všeho po této sezóně končí :-), dokázal z pozice hlavního trenéra 3x výrazně porazit "své" Kladno, včetně dnešní bitvy o všechno, to se mu musí nechat (jednou tedy jako záskok za ještě hlavního Modráka). Smajlík Smajlík
Nakonec (i když je "teprve" po 51. kole) chci za mne i po takovéto sezóně poděkovat celému týmu, všem hráčům (i těm, kteří třeba již nebudou v Motoru z různých důvodů pokračovat), trenérům, vedení, a celé organizaci MOTORU, odshora až dolů! Hleděno prizmatem tohoto rozhodujícího a krásně medializovaného zápasu sezóny, a jeho důležitosti i pro budoucnost Motoru, si to, alespoň z mého pohledu, zasloužíte! Smajlík Pro tu sezónu příští pak všichni věříme, že se nás budou opět týkat zápasy o extraligový titul! Smajlík Jedeme po té Motorácké cestě dál, PROTOŽE MY VŠICHNI SPOLEČNĚ JSME MOTOR! Smajlík Smajlík =M=
 
 
 
Bow
 
 
 
Tvl a že si nevšimli, že Now hraje s nepovolenou výstrojí ( nebo jak se to jmenuje) a hrál se zlomenou hokejkou, to už nenapíšou... odkaz
 
 
filip29filip29 | České Budějovice
Reagovat
03.03.2023, 23:21
 
Reakce na Kellewan: Jo bylo to hezky. Vyvolali ho na kon...
A já doufám, že ta jeho rybička u nás nebyla poslední.... Takových hráčů moc není. Smajlík
 
 
03.03.2023, 23:16
 
Reakce na alkac: Joaha! No s takovým přístupem je pak ja...
Jo bylo to hezky. Vyvolali ho na konci když už kluci jeli do kabiny, a měl velkej atlasu i u gaučáku. Nejdřív skandování Tomáš Čachotsky, a pak přidali i Čagy, ten symbolicky sundaval helmu a zakončil to rybou. Hezky od publika a zasloužený pro nej. A bylo vidět že i on si toho váží , za mne silnej moment sezóny , a ze jich moc nebylo
 
 
 
Reakce na grant: Prosím podepsat Valdu na příští sezonu....
Valda má Smajlík
 
 
VenasVenas | Netřebice
Reagovat
03.03.2023, 23:10
 
Mižu:

"Akorát mě trošku mrzelo, jak na konci řvali na našeho trenéra, aby šel ven. Tým měl v sezoně určitě na víc, ale jsem přesvědčen, že to není úplně jeho vina. Ten chlap si to nezaslouží. Myslím, že tyhle věci jsou zbytečné.

Stejně jako byla zbytečná věc před utkáním, kdy kladenští fanoušci nedrželi minutu ticha a skandovali. Je to strašná neúcta. Vůbec to nechápu, co si tím ti kluci dokazují. Je minuta ticha za lidi, kteří toho pro budějovický klub udělali strašně moc, všichni si jich vážili a pak se stane tohle… To je dno. Omlouvám se, ale nemohu to jinak nazvat."

odkaz
 
 
 
Ja jsem u vytrzeni. Ano zachranili jsme se, ale vedeni od prosince neustale mlci... Kde je pan Bednarik, nikde, kdyz se novinari ptaji, co a jak, pan Bednarik, nikde... Loni byl videt vsude, protoze se darilo. Tak do.dele rekni bavi me to nebo se na to uz vy se.u...
 
 
InziInzi | Cesky Krumlov
Reagovat
03.03.2023, 23:06
 
Jako je to dobrý že to udrželi ale na slavení to neni moc za tu sezónu co se tu předvedlo☝️Je třeba do toho šlápnout pořádně 💪
 
 
 
„Musím vyzdvihnout kluky, kteří do zápasu šli. Už několik posledních kol měli horečky, byli zranění, dobití. Za normálních okolností by byli mimo na několik týdnů. Ale hráli proto, že nikdo jiný hrát nemohl a já jim za to děkuju. Klobouk dolů, jak to zvládli,“ chválil do kabiny kouč David Čermák.
 
 
 
V Českých Budějovicích se zapíjí záchrana Tipsport extraligy. „Zápas roku“ o útěk před chapadly nenáviděné baráže Motor zvládl bravurně, nervózní rande ovládl 5:2. Hlavně díky luxusní druhé části, nejlepší třetině ročníku. Domácí v ní během sedmi minut utekli do klíčového náskoku 4:0.
odkaz
 
 
03.03.2023, 23:05
 
Reakce na Kellewan: *2*...
Jak byla ta sázka o tu basu? Ty jsi tvrdil, že udělame předkolo a já , že zůstaneme 13? Nepamatuji si to . Důležité je, že není baraž.
A nyní v klidu si mohu vychutnat play-off .Ať ligu vyhraje kdokoliv, jen ne PCE a ten druhý z východu.
 
 
 
Reakce na alkac: Joaha! No s takovým přístupem je pak ja...
Jj rybička Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Branky a nahrávky: 12:03 Hečko (Mařík, Přibyl; 5/4), 22:53 Hřebejk (Nedorost, Šrámek; 5/5), 34:37 Mařík (Lev, Přibyl; 5/4) –...

Branky a nahrávky: 23:55 Kříž (Bystřický; 5/4) – 25:25 Hurt (Malínek, Polák; 5/4), rozh. náj. Hurt.

×
×
Dnes v 18:00 | Muži
HC Dynamo Pardubice
Banes Motor České Budějovice