Banes Motor České Budějovice

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat

 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2023-12-22" |  vypnout filtr
 
12>
Další diskuse: 
 
 
Inu řekl. V době původniho mého příspěvku na ČT24 zástupce PČR. Pochopil jsem to tak, že ne všechny, hlavně tedy VŠ nejsou úplně zavřené, tak jako prevenci, aby si tam nějaký hovado nezřidilo zbrojní sklad a nezačalo vyvádět nanovo. Nebo se někdo přerekl v datumu.
 
 
VojtaS.VojtaS. | Slavičín / ≡M≡ / 1.FCS
Reagovat
22.12.2023, 21:40
 
Reakce na macháček: Já ti rozumim. Mně odložení také nev...
Policie bude hlídat do 1. 1. všechny zamčené školy, aby se do nich někdo nevloupal? A v předvečer jejich naplnění lidmi se stáhne, protože to už bude po nebezpečí?? Takovou zhovadilost opravdu někdo schopný srozumitelného verbálního projevu někde řekl? A ty to kvituješ? Smajlík Smajlík
 
 
22.12.2023, 15:39
 
Kubík a jeho podcast.
odkaz
 
 
 
"Nelituj mrtvé, Harry. Lituj živé a především ty, kteří žijí bez lásky..."

Albus Brumbál
 
 
VenasVenas | Netřebice
Reagovat
22.12.2023, 15:01
 
Reakce na Alistair: Empatický nemusíš být jenom vůči těm...
Já mám na FF přímo rodinného příslušníka a zasáhlo mě to neskutečně. Jsem z toho velmi znechucen a možná jen díky tomu, že měla sestřenice koncert na druhá straně Prahy v Troji, tak je stále na živu. Po tom co se ozvala po dvou hodinách, že tam má výuku v pondělí a ve středu všem v rodině spadl balvan ze srdce.... Přesto bych na ten hokej šel. Tohle bylo přesně to o čem těmhle chudákům jde a to upoutat pozornost. Za mě je jedinej lék pokračovat v normálním životě.
 
 
 
Teď mluvil v TV primátor Prahy Svoboda (ODS) - plně souhlasím
 
 
 
Reakce na chodec: Tak ať ti ta čára dlouho vydrží....
Mně stopro. Bez starosti ju?
 
 
 
Reakce na macháček: Inu tak, někteří by se měli zbavit t...
Tak ať ti ta čára dlouho vydrží.
 
 
 
Reakce na Alistair: Empatický nemusíš být jenom vůči těm...
Já ti rozumim. Mně odložení také nevadí, jen bych to pochopil pokud by se nehrálo vice kol. Takto je to jako něco o koze a vlkovi. Z té včerejší šílenosti jsem byl, ale jen překvapený, že se to stalo, jinak je to důsledek dnešního stavu společnosti a je zcela možné, že se takový případ bude opakovat. Empatie ehm, tak právě k těm co znám, k rodině, ke kamaradům a jejich rodinám, ke spolupracovnikům atd. Opačně to funguje obdobně pokud tedy není někdo extrémně zženštilý a nehroutí se pokaždé, když jde kolem vývěsky pohřební služby. Teď hlásí v rádiu, že policie bude hlidat všechny školy až do prvniho ledna, což kvituji.
 
 
mmufik2mmufik2 | Motor ČB / Zliv
Reagovat
22.12.2023, 11:56
 
Reakce na Alistair: Empatický nemusíš být jenom vůči těm...
Smajlík
 
 
 
Reakce na macháček: Inu tak, někteří by se měli zbavit t...
Empatický nemusíš být jenom vůči těm které znáš. Třeba já nikoho z FF (současné) neznám, událost se mě a známých o kterých vím nedotýká, přesto mnou ta zpráva otřásla a jsem z toho překvapený, zděšený, smutný a bez nálady. Na hokej bych nešel. Do dalšího kola budu mít více času si ten smutek a šok zpracovat, pomohou tomu i Vánoce.
Oni i někteří hráči, nebo organizátoři zápasů, mohou být bez nálady a promítlo by se to tam.
Zrušené kolo mi nevadí, nevadilo by mi i kdyby se konalo, prostě bych na hokej osobně nešel. Ale na netu bych si ho nejspíš pustil. Jestli bych se radoval, těžko říct, ale asi bych to prožíval jinak než za stavu "předtím".
 
 
 
Extraligových NEJ je určitě střelba od modré na magnetické terče. Ránu zápěstím od modré má výbornou obránce Pavel Pýcha – v Českých Budějovicích ho do této výzvy poslali a udělali dobře.
odkaz
 
 
 
Reakce na Franta_CB: A nebo slavnej být nechtěl a měl úp...
Smajlík
 
 
 
Inu tak, někteří by se měli zbavit toho klasického českého extrémního pokrytectví. Dnes a zitra se truchlí na rozkaz a pak? Potom se tedy měl zastavit sportovní a kulturní život až do prvniho ledna resp. až do pohřbu zesnulých, aby to mělo nějakou váhu a symboliku účasti. Jenže život jde dál a zítra slunce opět vyjde. Nehrajme si na nějaká kdyby, kdyby někdo někde zrovna byl či nebyl nebo kdyby se to stalo Tobě. Chtěl bych vidět ty empatie, kdyby se to stalo zrovna mně. Já osobně bych o žádné nestál a určitě bych se tu tím nezviditelňoval, aby mne někdo litoval. Každej z nás jede po té své čáře života a ta je předem daná se všemi nástrahami včetně toho, že se ti do cesty připlete podobná zrůda jako ten včerejší šílenec.
 
 
 
Reakce na =M=Dedek: Přestaňme nad tím špekulovat. Vedení...
On to asi ani spor neni, jinak naprostý souhlas. Smajlík
 
 
 
Reakce na alkac: Drew možná použil ostřejší jazyk, než b...
A nebo slavnej být nechtěl a měl úplně jinej problém. Podobně bychom mohli uvažovat o tom, že zakážeme "pokrytecký" pozdrav dobrý den, protože ne všichni nám ho ve skutečnosti přejí.
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | A kdo teda sakra voddělal toho Frantu?
Reagovat
22.12.2023, 10:59
 
Přestaňme nad tím špekulovat. Vedení soutěže se nějak rozhodlo. Víceméně je to nepodstatné. Je to gesto. Jako takové je celkem vedlejší. Ale tak ve srovnání s děním o nic nejde. Jako projev účasti to není nic proti ničemu.
Policajti ze SČK a HMP to ocení určitě, protože utkání v kyslíkárně by je stálo zdroje, které teď (po včerejšku a po týdnu v Klánovicích) řečeno eufemisticky zjevně potřebují vyčlenit jinam (třeba by se i pár lidí nad plán mohlo jít na chvíly vyspat...). Pozůstalým to je spíš jedno. No a v řadách hráčů a diváků to bude různé. Mě osobně by hokej normálně zajímal a bavil. Jiné třeba ne.
Takže prosím, nechme toho sporu. Je dost nablblej.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
22.12.2023, 09:46
 
Reakce na kerschlic00: Nezlob se na mě, ale ty asi úplně...
Drew možná použil ostřejší jazyk, než bylo nutné, ale má pravdu v tom, že tímhle de facto plníme přání toho šmejda s pokřiveným herostratovským komplexem a také v tom smyslu, že ti, kterých se to bezprostředně dotklo, nebudou mít na nějaký hokej myšlenky hodně, hodně dlouho. Já osobně podobným projevům falešné účasti, kdy si tedy jakože něco odškrtnu a jede se dál, také moc nefandím.

A nabídnu ti ještě jiný pohled na věc - jakožto nedávný absolvent FF UK, který se o té včerejší střelbě dozvěděl tak, že ho kamarádka smskou naháněla, zda včera náhodou nebyl ve škole, a doposud neví, zda všichni jeho kamarádi spolužáci a vyučující jsou v pořádku, byť celý večer a půl noci sjížděl asociální sítě (a který navrch shodou okolností mohl mít ve čtvrtém patře na Palacháči pracoviště), bych docela uvítal možnost rozptýlení tím, že bych se večer kouknul na hokej, byť bych se z gólů asi neradoval.
 
 
 
Hoši klid, tak se to odehraje jindy, vždyť jde jen o jedno kolo Smajlík
 
 
28komar28komar | Budějce
Reagovat
22.12.2023, 08:42
 
Reakce na bluky: Tak si představ že by ti ten č...k zast...
V tom případě to poslední co by mě zajímalo, by bylo, jestli existuje něco jako hokej. Chápu, co tím Drew myslel. Dnes je to tragédie a v úterý nebude? Zrovna tak chápu zrušení dnešního kola.
 
 
12>

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Branky a nahrávky: 5. Remeš (Vachun, Lev), 6. Pitel (Willmann), 29. Vachun (Mar. Kříž, Hoch), 31. Pitel (Willmann, Hoch), 39....