Banes Motor České Budějovice

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat

 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2023-10-5" |  vypnout filtr
 
12345>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na MrPesi: Co podelal? Byl právě už před ním a šl...
Nešlo by se 2 na 1, ale jak říkáš už je to jedno..
 
 
 
Reakce na quak: Mě to dnes bavilo. 2 dobře bruslící týmy...
Dobrý zážitek mi kazil DJ. Jestli se někomu líbí „skvosty“ typu jak se jmenuje matka Nikyho Laudy, prosím, to je na vkusu každého soudruha 🙈, ale ten hluk je z LG míst fakt strašnej. 😡

Přesně! Řvalo to dnes jak na kolotoči. D5 Smajlík
 
 
 
mav8mav8 | Praha/CB
Reagovat
05.10.2023, 22:45
 
Čihák to zhodnotil přesně, kdybychom hráli pořádně i ve 2. tretine, tak odsud Tygřenec žádný body neodvezl.
 
 
05.10.2023, 22:42
 
Teď jsem to viděl a musím uznat, že to Doudera nasimulival, to se mi jen zdá a jsem z toho zklamaný, takhle jim.věnovat výhru.
 
 
05.10.2023, 22:36
 
Chlapi ja teda nevim ale bud jsem hluchej nebo nevim ale ja jsem sektor D2 hned vedle kotle a co jsem byl na Sparte tak tam ta hudba rve daleko vic zalezi asi jakym smerem jsou u nas nastaveny reproduktory
 
 
GiuseppeGiuseppe | České Budějovice
Reagovat
05.10.2023, 22:34
 
Že by nám ten idio.t Klímů rozbil plexi nad tunelem?Co tam dělala ta přestárlá pořadatelská služba?Je začátek sezóny,chleba se bude lámat po Novým roce,emoce k tomu patří,ale zbytečně vyhozený prachy,faul spíše ne a že nás Ujčík nemusí,se všeobecně ví.Počitam do 100k.Tomu ko.kotskymu Klímovi poslat fakturu.Zdali je pravda,co se píše.Bod s Tygrama dobrej,nemyslim,že bychom v Litvajzu nějak měli vybouchnout.Vyhrali jsme za 3 body v Plzni a Boleslavi.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
05.10.2023, 22:30
 
Reakce na Drew: Já bych jako problém neviděl to, že se t...
Taktéž souhlas. Sice rozumím tomu, že ten rozdílný metr je třeba i důsledkem toho, že rozhodčí to vidí pokaždé trochu jinak, ale obecně nejvíc mě vytáčí právě nekonzistentnost v posuzování obdobných zákroků.

Dneska jsem sice viděl jen dvě třetiny, ale až na to zatmění v první půlce druhé se mi to docela líbilo. Holt není každý den posvícení. Stejně jako quak jsem pozitivně kvitoval TO, resp. zatím se mi celkově líbí, jak trenéři se snaží aktivně koučovat během zápasu.
 
 
 
Zase se musí nechat, že zvýšená hlasitost na stadionu vedla k tomu, že se tady poprvé od srpna objevil Quak. Takže možná to byl záměr DJ? Smajlík Smajlík Smajlík Motor! =M=
 
 
malahoubamalahouba | Tábor
Reagovat
05.10.2023, 22:23
 
Hluk je neakceptovatelnej. Výběru hudby nerozumím. Budiž. Motůrek hraje dobře a mám radost ze všech těch mladších hráčů, včetně Přikryla. Moc bych si přál, aby tady pobyli více sezón. Mají morálku a chtějí hrát pěkně.
 
 
05.10.2023, 22:19
 
Asi bude pokuta?
odkaz
 
 
quakquak | =M= FANATIC
Reagovat
05.10.2023, 22:13
 
Mě to dnes bavilo. 2 dobře bruslící týmy, hrající podobným stylem, dost šancí. Gólman soupeře měl dnes trochu více štěstí, Hrachovi tam 2x trefili mezírku.

Palec nahoru pro trenéry za ten timeout, tam jsme fakt hráli bídně. Mohli jsme i vyhrát, ale za mě bod ze stavu 1:3 dobrej.

V dresu soupeře bych vyzdvihl mladýho Galvase, přehled, šikovnej s pukem, zdravě drzej, pro takové beky mám slabost. Na opačném pólu tradičně Vlach.

Je super mít 2 skvělé onetimer bombery a dnes se mi přesilovky zdály mnohem lepší. Líbí se mi jak beci při tlaku zavírají pásmo, zejména Doudera je v tom úžasnej.

OT - v BA jsem ze svého místa viděl faul, ze záznamu bych to taky nepískl. Hokejka tam byla, asi by si to obhájil, ale bylo by to sakra přísný a být to opačně, hala by bouřila úplně stejně.

Dobrý zážitek mi kazil DJ. Jestli se někomu líbí „skvosty“ typu jak se jmenuje matka Nikyho Laudy, prosím, to je na vkusu každého soudruha 🙈, ale ten hluk je z LG míst fakt strašnej. 😡
 
 
05.10.2023, 22:09
 
Nevetujeme náhodou Micku? Tenhle blbec neschopný tu už dlouho nebyl a proti němu je Pražák s Květoněm ještě dobrý.... smutný je, že tohle je opradvu zoufalost co se tu předvádí. Před vyrovnávajícím gólem, bylo Liberci taky písknuté naprosto nesmyslné vyloučení.
 
 
mmufik2mmufik2 | Motor ČB / Zliv
Reagovat
05.10.2023, 22:09
 
Reakce na Kemir: Hokej byl dnes fajn. Takové nasazení j...
Plus to blbý nový osvětlení, který svítí přímo do očí při jakémkoliv pohledu na kostku, podle informací z magistrátu prý vše OK. Smajlík
 
 
KemirKemir | MOTOR
Reagovat
05.10.2023, 22:06
 
Hokej byl dnes fajn. Takové nasazení je prima, a jsem moc rád, že to Motor otočil.
Prodloužení hodnotit nebudu, rozhodčí to nepísknul, vyhrál cirkus Liberec.
Vetovat rozhodčího nebudeme, protože jsme hodný klub. V tomhle případě je mi líto sponzorů platit za raklamu, a výsledek ovlivní jeden pruhovaný jouda. A klub místo, aby obhájil mou investici tak drží ústa.

Co mi, ale vadí je naprosto nepřiměřená hlasitost jak mluveného slova, reklam i muziky.
Výběr skladeb hodnotit nebudu, už chyběli jen Kamélie s koulema a Majkl David.

Psal jsem to panu Kučerovi, napsal, že je vše na režii. Pokud neumí klub snížit hlasitost, je to na pozvání KHS ať provede měření.
Dnes jsem si obešel stadion o přestávce hlasitost je všude nad normálním poslechem.
Možná by mohl klub pustit tuhle hlasitost do VIP ať si to zponzoři taky užijí. 
 
 
Reakce na olda96: Kup si brýle. Doudera věděl, že to pod...
No v tom pripade pro Milana 10% mesicniho platu za filmovani Smajlík … ja bych to tak ale nevidel, on se soupere zbavil, jak pise evoorg… je to dost nepochopitelny. Je to fuk , bod dobrej a poctivej vykon ve 3.tretine, na kterym se da stavet Smajlík
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
05.10.2023, 21:57
 
Reakce na olda96: Kup si brýle. Doudera věděl, že to pod...
Co podelal? Byl právě už před ním a šlo by se dva na jednoho. Ale to je už jedno. Já jsem spokojený, že se vyrovnalo. Letos snad budeme v lepších vodách
 
 
 
Reakce na Drew: Já bych jako problém neviděl to, že se t...
Souhlas, to je podstata problemu Smajlík
 
 
 
Reakce na MrPesi: Hokejku měl Doudera mezi nohy. A jak z...
Kup si brýle. Doudera věděl, že to podělal, tak to zusil přihrát a rozhodčí na to velmi dobře neskočil. Faul ani omylem. On se na to strejda Viktor ještě podívá Smajlík
 
 
 
Reakce na evoorg: Filippi tam Douderovi prostě jen nadzv...
Já bych tam viděl i to, že kontakt s bruslí hokejkou od Fillipiho byla, když jsem si to spustil zpomaleně.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Branky a nahrávky: 5. Remeš (Vachun, Lev), 6. Pitel (Willmann), 29. Vachun (Mar. Kříž, Hoch), 31. Pitel (Willmann, Hoch), 39....