Banes Motor České Budějovice

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat

 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2023-1-3" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
Chapaev17Chapaev17 | České Budějovice
Reagovat
03.01.2023, 23:56
 
Reakce na =M=fans: On se nebojí, akorát přes ně nikdy ne...
Opravdu ne? Tak to asi každej sledujeme jiného Dzierkalse 😊
 
 
03.01.2023, 23:50
 
Reakce na Venas: No ono když není v kase na pořádnýho tr...
Naprosto nezvládnuto, Doležal, nehodil se do systému, Dzierkals, nehodí se do systému. A to co odehraje Strnad s Tomečkem. To by tu zvládl Karabáček s Chlubnou taky.
 
 
 
Reakce na Chapaev17: Jasný vyměníme Dzierkalse, jediného...
On se nebojí, akorát přes ně nikdy nepřejde. Smajlík
 
 
 
Reakce na Chapaev17: Jasný vyměníme Dzierkalse, jediného...
On se nebojí, akorát přes ně nikdy nepřejde. Smajlík
 
 
Chapaev17Chapaev17 | České Budějovice
Reagovat
03.01.2023, 23:27
 
Reakce na =M=fans: Řešili jsme tu trejdy. Že stejně nemá...
Jasný vyměníme Dzierkalse, jediného hráče, který se nebojí přejít několik hráčů. Jediného hráče, kterej si ty šance tvoří. To je opravdu majstrštyk 😂
 
 
VenasVenas | Netřebice
Reagovat
03.01.2023, 23:08
 
Reakce na kursor: Dovolím si tvrdit, že podcasty jsou to...
No ono když není v kase na pořádnýho trenéra, tak asi těžko bude na pořádnýho centra, když Modrák s požehnáním Bedny utratil všechno co šlo.
 
 
 
Videohry na Spartě. Sporné verdikty? Ať mi vysvětlí pravidla, přeje si Kovář
odkaz
 
 
03.01.2023, 22:53
 
Reakce na KohyCZ: Samozřejmě, že se mohou přivést jen ti...
Hlavně aby ta příští sezona byla taky extraligová.... Smajlík
 
 
 
Reakce na jihocech86: Tak tohle už působí vyloženě trapn...
Samozřejmě, že se mohou přivést jen ti hráči, které si klub může dovolit. To se tu nezměnilo a nikdy to nebylo a nebude jinak. Nevidím na tom nic trapného, asi žádný tým nemá samé top hráče.

Jarda si za loňskou sezonu potlesk rozhodně zaslouží.

Upřímný popis reality je bulení? Chyby dělá každý, určitě i vedení, ale rozpočet zatím vždy obstarat dokázalo a každý rok se obvykle navyšuje. A jednání pro příští sezonu vypadají pokud vím velmi nadějně...

Mládež tu vedení A týmu řídilo jen poslední dva roky, teď už to tak ale zase není...
 
 
kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
03.01.2023, 22:30
 
Reakce na KohyCZ: Poslechni si loňský podcast s Bednou, ...
Dovolím si tvrdit, že podcasty jsou to poslední, co by momentálně fanda Motoru chtěl od ústřední postavy klubu vnímat. Co třeba ten opakovaně zmiňovaný chybějící centr, ani to nezvládneme?
 
 
 
Reakce na Drew: Na mě to hlavně působí tak, že vedení vl...
Přesně tak, podepisuji Smajlík
 
 
 
Jedna věc je, kdo má na starost střídání obránců při zápase, to myslím skoro všude dělá asistent, a jiná věc je ladění obranné taktiky např. při trénincích, tam předpokládám, že měl Modrák významné slovo... Smajlík Tím neříkám, že teď je to horší... Jinak ke kritice vedení, že nedělá nic, která tu zazněla - to musím oponovat, vedení provedlo přeci o Vánocích "pozdní" obměnu na lavičce a ve sportovním vedení, čeká stejně jako my návrat Mižu, a určitě se intenzivně zabývá otázkou "kam s ním" ohledne blížícího se termínu návratu Ďolíka z hostovačky. V mezích budgetu Smajlík . Nicméně - po dvou těžkých zápasech venku věřím, že Motor naskočí opět na vítěznou vlnu! Už v pátek můžeme porazit doma Vítky, podobně jako jsme dali Olomouc! A bodovat v dalších zápasech! Jedeme dál! Smajlík
 
 
 
Reakce na =M=fans: Řešili jsme tu trejdy. Že stejně nemá...
Tyhle dvě jména mě napadnou vždy, když se v souvislosti s náma použije slovo trejd.
 
 
 
Reakce na jihocech86: Tak tohle už působí vyloženě trapn...
Na mě to hlavně působí tak, že vedení vlastně nemá za nic odpovědnost. Za hru může trenér, za kádr taky, že si blbě naplánoval finance na platy a nemůže teda nikoho dalšího přivést taky, ale vlastně si to tu mohl přece všechno udělat podle sebe, jak chtěl. A co jde za vedením? Jenom výběr trenéra? To neustálé přehazování odpovědnosti jinam už mě vážně nebaví.

Se závěrečným přáním souhlasím, letos to hlavně zachránit...
 
 
 
Reakce na =Marty=: Takže třeba Stencla si tenkrát přived...
Poslechni si loňský podcast s Bednou, do detailu to tam popisoval.
 
 
 
Reakce na KohyCZ: Ty kolují pořád, třeba o tom, že sem t...
Tak tohle už působí vyloženě trapně, úplně živě vidím Modráka jak před sezonou ukazuje na Tomečka, Strnada, Vopelku nebo Kachyňu a jásá "tyhle chci! To jsou totiž pro extraligu TOP hráči!" Ono je totiž otázkou, koho jsme si reálné mohli dovolit viď?

Není to tak dlouho, co jsme tady Modrakovi s Martincem ve stoje tleskali, protože co si budeme povídat, ten tým loni nebyl silný, přesto jsme z toho vytěžili bronz, ja bych jim ten úspěch v Brně i přál 😉

Ono by nebylo na škodu, kdyby se začlo něco dít v našem klubu hlavně nahoře, jestli náhodou není chyba tam, mládež v rozkladu a bulení o těžké době a nedostatku peněz fanoušky časem unaví, doba he totiž těžká pro vsechny a my jako jediný klub v kraji, který není malý, bychom z toho mohli vytěžit víc.

Ja jen doufám, že zvěsti o generálním sponzorovi pro příští sezonu jsou pravdivé a dále již nebudeme muset podobný nářek v médiích číst.

Letos prosím jen tu extraligu zachraňte, víc opravdu nechci.
 
 
filip29filip29 | České Budějovice
Reagovat
03.01.2023, 22:14
 
Reakce na MpetrM: Věřím že by pomohl Jirka Novotný na le...
Dočkej času.... Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
 
Věřím že by pomohl Jirka Novotný na ledě
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
03.01.2023, 22:11
 
Reakce na bandzonekiller: Z dnešního nasazování hráčů js...
Dnešek tedy nehodnotím a nechci, aby to vyznělo jako prvoplánové rejpání do Modráka, ale výraznější zhrošování obranné hry (patrně zejména z důvodů, které uvádíš) bylo viditelné už v závěru jeho zdejšího účinkování, což imo vyvrcholilo tragikomedií proti Litvajzu, a celkově jsme letos oproti loňsku nedokázali hrát v defenzivě tak konzistentně kvalitně jako loni. Těch příčin bude imo určitě více, ale rozhodně bych nyní netvrdil, že po Modrého odchodu se hra v obraně nějak tragicky zhoršila. Ostatně i loni byly zápasy, kdy soupeř měl optickou i střeleckou převahu, kdy ale vesměs šlo o střely z pozic, které nebyly nebezpečné.
 
 
 
Řešili jsme tu trejdy. Že stejně nemáme koho nabídnout. Já vidím dvě jména, po kterých by byla poptávka a které se trápí. Šenkeřík, který je jen stín svého loňského výkonu a který mi přijde , že se dost trápí. A Dzierkals, ten přišel jako poslední posila, možná po tom co jiný jména nevyšli. Bohužel , to se nepovedlo.
Chtělo by to kyslík, a peníze očividně nejsou.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Jaká byla podle zástupců vedení sezona 2023-24? pojďte si to poslechnout!

Branky a nahrávky: 5. Remeš (Vachun, Lev), 6. Pitel (Willmann), 29. Vachun (Mar. Kříž, Hoch), 31. Pitel (Willmann, Hoch), 39....