Banes Motor České Budějovice

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat

 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2022-9-19" |  vypnout filtr
 
12>
Další diskuse: 
 
lllouislllouis | České Budějovice
Reagovat
19.09.2022, 22:54
 
Reakce na Tony8385: Tak budeme doufat , že to se zlomeno...
Obávám se, že to nebudou týdny ale měsíce Smajlík
 
 
 
Po nedělní výhře nad Kometou nás čeká další utkání, tentokrát s HC Verva Litvínov. A fanklub pro vás připravil další tipovací soutěž

JAKÝ BUDE POČET BRANEK (DOMÁCÍ+ HOSTÉ - PO ZÁKLADNÍ HRACÍ DOBĚ) V UTKÁNÍ HC MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE X HC VERVA LITVÍNOV DNE 20.9.2022 ?
Pravidla soutěže:
Soutěž je pro všechny fanoušky Motoru.
Každý soutěžící může zaslat pouze jeden tip.
Tipy lze zasílat pouze prostřednictvím formuláře.
Tipy lze zasílat do 20.09.2022 do 17:25.
Ze správných tipů bude vylosován výherce, který získají balíček předmětů s logem Motoru, Motorfans, či předměty od sponzorů.
Podmínkou účasti v soutěži je možnost převzetí výhry v Č. Budějovicích (případně uhrazení poštovného) maximálně do 1 měsíce od zveřejnění výherce.
Členové fanklubu jsou při losování zvýhodněni (při losování je jejich jméno do "osudí" umístěno 2x)
ODKAZ NA TIPOVACÍ FORMULÁŘ: odkaz
 
 
jeníčekjeníček | ...válka je vůl! A Putin je válka.
Reagovat
19.09.2022, 21:00
 
...jářku, kde je ten Kafka ..aby nám to přiblížil? Smajlík Smajlík
 
 
SylviaSylvia | České Budějovice
Reagovat
19.09.2022, 20:09
 
Koukám na Jihostroj... Z toho až bolí oči Smajlík .
 
 
 
Reakce na Tony8385: A ještě , když vezmeš v potaz odchod...
Bulíř šel loni do Plzně jen kvůli tomu, aby Liberci ukázal, že si zaslouží pořádnou smlouvu a může bejt tahoun, museli počítat s tím, že když podepsal na rok a sezóna mu vyjde, že v Plzni nezůstane. Čerešňák je tak jinde, že si ho Plzeň nemohla v žádným případě dovolit, po sezónách, který tam odehrál. Plzeň za tyhle dva nad míru produktivní hráče nepřivedla adekvátní náhradu, ale určitě ten její tým není tak špatnej, aby se musel strachovat, zda se vyhne baráži. Ale hráče pro kádr Plzně vybírá Straka a Vlasák, takže pokud nepřivedli adekvátní náhrady, za tyhle dva, tak je to jejich problém, nikoli teď již bývalých trenérů.

Pokud tam byl nějakej problém v kabině směrem k trenérům, tak je měli vyhodit rovnou loni, kdy se jim nepovedl ani žádnej sportovní úspěch, naopak to jejich vypadnutí s po základní části marnou Bolkou bylo vyloženě selhání. Vyhodit někoho po dvou kolech je opravdu úlet.
 
 
viksviks | České Budějovice
Reagovat
19.09.2022, 19:41
 
Reakce na Tony8385: A ještě , když vezmeš v potaz odchod...
Tak on Straka říkal, že už nebyl spokojen s herním projev v přípravě a co jsem tak slyšel, šatna směrem k trenérům moc dobře nefungovala…
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Nevím, ale odvolat trenéry po dvo...
A ještě , když vezmeš v potaz odchody největších opor. Já myslím , že se k tomu bylo nakročeno již v létě.
 
 
 
Nevím, ale odvolat trenéry po dvou kolech, kór když to byly dvě prohry o gól mi přijde unáhlený. Ještě navíc, když do play-off postupuje 12 týmů z 14, ale i tak, dva zápasy je hrozně málo.
 
 
tomas46tomas46 | Bavorov
Reagovat
19.09.2022, 16:31
 
Reakce na MrPesi: Souhlas. Navíc mě připadá, že Hanzl je...
Zdravim všechny. Jenom poznámka k Hanzlík fyzičce. Vzpomínám si na rozhovory s Růžou, když převzal Litvínov i během letošní přípravy, že v sezóně ztratili strašně moc i dobře rozehranejch zápasů, protože fyzicky odcházeli po druhý třetině do kopru. Prostě jednoduše několik sezón málo natrénováno. Výsledky by tam tomu i odpovídaly. A přesně tohle se mohlo týkat i Hanzla a trvalo trošku dýl, než to manko srovnal...
 
 
 
Reakce na MrPesi: vyčerpávající, ale pro labužníky podro...
Smajlík
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
19.09.2022, 15:08
 
Reakce na Evoorg: To jako, že jsem se tu od včerejška od...
Jsem rád, že si ještě někdo všiml Bindulise, ten hrál včera opravdu hodně dobře. Smajlík
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
19.09.2022, 14:56
 
Evoorg: Tak jsem měl ten pocit, že takticky jsme byli nachystaní o dost líp než Kotleta. Hlavně v první třetině byl hodně markatní ten backchecking. Jako kdyby Modrák naistaloval nějaký elektický obojky a při ztráte puku automaticky všichni otočilo k naší kase :D
 
 
 
Tak budeme doufat , že to se zlomenou Percyho rukou nebude trvat tak dlouho jako u Matěje. Když jsem u něho , jeho hra je příjemným překvapením úvodu sezóny.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
19.09.2022, 14:11
 
Reakce na Evoorg: To jako, že jsem se tu od včerejška od...
vyčerpávající, ale pro labužníky podrobného hodnocení určitě dostačující. Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
19.09.2022, 14:05
 
Reakce na Evoorg: To jako, že jsem se tu od včerejška od...
Marek arkanoid - tos zabil... Smajlík Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
19.09.2022, 13:55
 
Reakce na MrPesi: Asi připravuje něco delšího :) taky če...
To jako, že jsem se tu od včerejška od večera vypisoval s nějakým románem, kde jsem dopodrobna vypisoval o postavení každého hráče při každé vteřině každého střídání jo? Smajlík Tak snad tě nezklamu.

Na jednu stranu chápu hodnocení asistenta Komety v tom smyslu, že ten zápas byl vizuálně vyrovnaný a z tohoto hlediska je výsledek pro Kometu možná až příliš krutý. Na druhou stranu to ale nebyla žádná náhoda. Kometa hrála sympaticky, je už na ní znát Pešoutův rukopis a ten její rychlej přesun přes střední pásmo nám místy dělal velké problémy, ale zároveň její hra postrádala kompaktnost a její útočníci měli problémy s přepínáním dozadu, což nakonec udělalo ten velký rozdíl ve výsledku. Nebo kdybych to měl popsat ještě názorněji, tak když se podíváme na oba naše inkasované góly, tak tam člověk uvidí individuální chyby či chyby při přebírání hráčů, ale zároveň jsme ty situace vždy dokázali dobruslit, soupeře jsme si rozebrali a jejich přihrávky či střely jsme zblokovali. Ano, shodou nešťastných náhod právě tyhle bloky nakonec způsobili, že obě situace skončili gólem, ale tohle je prostě přijatelné riziko a je jasné, že z dlouhodobého hlediska tenhle přístup zamezí mnohem více gólům, než jich zaviní. Naopak když se člověk koukne na druhou stranu hřiště a na naše vstřelené góly, tak je ten obrázek radikálně odlišný. Přikryl se dostal do ideální střelecké pozice proti přesunujícímu se gólmanovi po dvou rutinních přihrávkách a dobré práci našeho beka, který vyrazil dopředu a stáhl s sebou beka soupeře, ale především prostě proto, že útočníci Komety propadli. To samé při přečíslení tři na dva u gólu čtvrtého a šestý gól byl prakticky kopírákem druhého s tím rozdílem, že Valský neprostřelil gólmana napoprvé, nýbrž nerušeně si dojel pro dorážku, která je u Marka "arkanoida" Čiliaka prostě nevyhnutelným faktem. Góly v přesilovkách pak byli na jednu stranu dobře vykombinovaný, ale zároveň došlo vlastně jen k tomu, že naše finální přihrávky šly naprosto ideálně na nehlídaného Milana Gulaše, což soupeřovu PK znamená dobrovolnou sebevraždu. Takže ještě jednou ano, vizuálně to při hře 5 na 5 bylo možná fifty fifty, ale z hlediska těch detailů, které v konečném důsledku rozhodují, jsme měli v celém zápase výrazně navrch a výhra je proto naprosto zasloužená.

A když už jsem načal toho Guliho. Hattrick samozřejmě super, ale nelze říct, že by mě překvapilo, že je dobrej střelec. Stejně tak mě vzhledem k loňské zkušenosti úplně nepřekvapilo, že i letos Milan nastupuje v PK, ale opravdu bych nečekal, že v ní bude hrát takhle dobře. Skvělá poziční hra, vystupování i zatahování se dle konkrétní situace, blokování střel i prostorů na přihrávku, vůbec jsem ho v tomhle směru nepoznával.
Co se útočníků obecně týče, jsem především rád, že tam už konečně začínají prokoukávat jednotlivé dvojičky - Pech-Gulaš, Hanzl-Karabáček, Valský-Strnad a za mě i hodně nadějná kombinace Koláček-Doležal, která ale zatím dojíždí na menší prostor na ledě. Teď je to o tom, aby se to sehrálo či nakombinovalo tak, aby z toho vyšli čtyři silné a kompaktní trojice.
A co se defenzivy týče, někdo tu psal, že vidí nedostatky v předbrankovém prostoru po odchodu Šticha a Piskáčka a osobně bych nemohl více nesouhlasit. Vlastně kdybych měl napsat jednu vlastnost, v níž zatím naprosto excelujeme, tak je to za mne čištění předbrankového prostoru. Hrášek za ty dva zápasy už asi třikrát ztratil puk za bránou a vždy z toho byli nahození do brankoviště před odkrytou klec, přičemž soupeř se zatím nedokázal na ten puk ani dostat, natož zakončit. Z hlediska individualit se připojuji ke chvále Bindulise, který byl dle mého nejlepším hráčem našeho přípravného období, přičemž na tuhle formu dokázal navázat i na startu sezóny, což je jedině dobře. Z nováčků bych pak včera vypíchl pro změnu Kachyňu, od kterého to byl v podstatě bezchybný výkon. Hovorka měl logicky problémy s rychle bruslícími útočníky soupeře, což ale včera platilo pro všechny naše méně mobilní bruslící beky a zase je tady třeba vyzdvihnout Modrákovu práci s týmem a defenzivním systémem, protože i když jsme celkem pravidelně prohrávali bruslařské souboje u mantinelů, tak vždy zastoupil defenzivní parťák či útočník, soupeř byl zatlačenej na perimetr hřiště a nedocházelo k přímým ohrožením naší branky.

Jo a dresy jsou za mne i naživo ošklivý, ale když v nich budeme soupeřům nadělovat bůry, tak je holt nějak překousnu ...
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
19.09.2022, 13:45
 
Tak ve 12:02 to bylo.
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
19.09.2022, 13:34
 
Reakce na Tveety: Dolík nastřelil tyčku? Kdy to tak cca ...
Někdy v druhé půlce první třetiny. Říkal mě to kamarád co sedí za brankou v B. Byla to dorážka z pravého křídla a lízlo to tyč. Já to taky nepostřehnul. Vím, že tam jen Dolík střílel do částečně odkryté branky.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
19.09.2022, 13:28
 
Dolík nastřelil tyčku? Kdy to tak cca bylo? Nevšiml jsem si..
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
19.09.2022, 13:23
 
Reakce na =M=fans: Já musím zmínit dvě jména, který si m...
Souhlas. Navíc mě připadá, že Hanzl je připraven mnohem lépe kondičně než loni na začátku. Proto vyhrává i ty souboje u hrazení a dokáže držet vysoké tempo po celý zápas. Jinak Dzierkals se chytí. Včera tam dokázal několikrát obejít i více soupeřů v tom je je jeden z nejlepších v mužstvu. Dolík zatím doplácí na to, že po nemoci a dobré formě prvních dvou formací si musí znova svojí pozici vybojovat. Navíc první přesilovka funguje a Modrák je tam nechává i třeba minutu a půl. Ale včera makal, nastřelil tyč a rozdal pár těl. Snad se chytí. Je třeba zase fungovat jako parta to je důležité.
 
 
12>

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Plaketku jako poděkování za spolupráci (nejen) v sezoně 2023-24 od zástupců klubu převzal i pan Vlastimil Hoch starší, majitel...

Dnes se uskutečnil již 13. ročník benefičního turnaje @centrumbazalka v beach volejbale smíšených trojic a náš tým v čele s Jiřím...

40. narozeniny dnes slaví bývalý českobudějovický útočník Vojtěch Mrkvička. V A týmu odehrál 1 zápas v sezoně 2003-04, nebodoval....

Další plaketka jako poděkování za podporu v sezoně 2023-24 patří společnosti Tiskárna Protisk a rodině Štěchových. Děkujeme! ??