MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2022-6-8" |  vypnout filtr
 
12>
Další diskuse: 
 
pubipubi | volyně
Reagovat
08.06.2022, 20:40
 
Lukáš Vopelka
odkaz
Roman Fousek
odkaz
 
 
 
To už tam mohla zůstat Renátka Smajlík
 
 
 
Po dvanácti letech se chrudimští fanoušci opět dočkají prvoligového hokeje. Dynamo totiž s Vrchlabím vyměnilo svoji druholigovou licenci, Chance liga se tak stěhuje do blízkosti krajského města. V Chrudimi teď bude hrát pardubické „béčko“.
odkaz
 
 
 
V nominaci na šéfa svazu i Bříza
odkaz
 
 
 
Reakce na kerschlic00: To mi jako chceš říct, že hokej m...
Ježiš to vůbec ne, jen nechápu, že vůbec nekoho napadne, že by mohlo dojít k velké obměně, když to budou volit ti samí lidé jako před pár lety. Nikdo s novými myšlenkami se na předsedu nepřihlásil, tak můžeme pouze doufat, že třeba 1-2 lidi s trochu jiným pohledem by mohli být ve VV a mohli by něco někam posouvat.
 
 
 
Reakce na fofana: Fakt si někdo myslí, že náš hokej ráze...
To mi jako chceš říct, že hokej může vést jen těch 11 (nebo 12, nevím přesnej počet členů VV) lidí, co tam ve většině sedí víc než jedno volební období? Vždyť třeba takovej Ščerban tam je už bůh ví jak dlouho a ještě tam sedí za neprofesionální kluby a přitom je jednatelem profesionální Jihlavy. Opravdu se tu nenajde 11 lidí, který by to mohli vést a přinést svěží vítr? Ostatně nemusel by se měnit celej výbor, ale aspoň tak 9 lidí by mělo skončit.

To s tím Lojzou byl vtip, protože už jen představa, co by se po jeho případným zvolení dělo v médiích, je hodně vtipná. Za mě to žádnej z kandidátů nezmění, to by musel bejt opravdu někdo, kdo není napojenej na současnej VV a zvolit by mu museli novej VV. To se bohužel nestane, hokej bude dál postupně upadat do větších a větších...
 
 
 
Reakce na venas: 11. srpna v Budvar aréně přípravák s Tř...
Ještě čekáme na nějaká potvrzení, ale v pátek vydáme pořad přípravných zápasů.
 
 
venasvenas | Netřebice
Reagovat
08.06.2022, 14:38
 
11. srpna v Budvar aréně přípravák s Třebíčí, oficiálně potvrdil soupeř.
 
 
 
Reakce na kerschlic00: Pokud to vyhraje někdo, kdo je na...
Fakt si někdo myslí, že náš hokej rázem vygeneruje 10 nebo kolik nových lidí do VV, kteří mají odborné i další znalosti aby náš hokej posunuli do nebeských výšin? To musí ten někdo fetovat, ne? Smajlík A ještě kdyby to měl zaštítit známý podvodník Hadamczik, to je skutečně úžasná představa.
 
 
switchswitch | České Budějovice
Reagovat
08.06.2022, 14:28
 
Reakce na kerschlic00: Pokud to vyhraje někdo, kdo je na...
jj .. ta představa komunikace mezi šišlalem a Pešánem je celkem srandu očekávající.
 
 
 
Pokud to vyhraje někdo, kdo je na svaz už přisátej (Šlégr, Ščerban, Černý) tak se absolutně nic nezmění a ty prasata na VV si budou vklidu chrochtat dál. Spíš by mě zajímalo, kdyby to náhodou vyhrál Hašek nebo Álois, co by ti dva jako změnili. Ale pro tu srandu budu v tomhle fandit Áloisovi, minimálně v médiích by pak byla velká sranda.

Ale vážně, pokud se nezvolí kompletně novej VV, tak k žádným změnám nedojde.
 
 
 
Po Dominiku Haškovi, Aloisi Hadamczikovi a Jiří Šlégrovi oficiálně potvrdili kandidaturu na funkci prezidenta svazu další dva uchazeči. Jsou jimi 58letý jednatel prvoligové Dukly Jihlava a jeden z členů výkonného výboru hokejového svazu Bedřich Ščerban a o osm let mladší dlouholetý manažer mládežnických reprezentací (v posledních sezonách juniorského nároďáku) Otakar Černý mladší. Tím by podle informací Sport.cz měl být seznam adeptů na post po Tomáši Královi kompletní, maximálně přibude ještě jedno jméno. Volba proběhne v sobotu 18. června.
odkaz
 
 
 
Reakce na zmetek: Neni Stránský jako Stránský :)-...
Ajo. Vidíš to. Já věděl, že jde ze zahraničí. Nenapadlo mě, že jich je tolik Smajlík
 
 
venasvenas | Netřebice
Reagovat
08.06.2022, 09:31
 
Reakce na fofana: Litvínov má Stránskýho, kterej v repre...
Dokonce i to Kladno je nakonec lepší než my Smajlík Ty jejich mega hvězdy v čele s prvoligovým Suchánkem nebo pacientem Beranem v pohodě strčí do kapsy ty naše dřeváky. Guli? Však nebruslí, jediný co umí je vystřelit a i to mu letos šlo nejhůř za kariéru. A Pecháček? Ve 38 letech, tedy u nás nejlepším věku, jen bod na zápas? Vždyť to nadpozemský Tonda Melka dá i kdyby měl hrát s hokejkou na druhou stranu. A Hrášek? Vždyť nechytí ani covid, tak co by si po něm chtěl v bráně. Smajlík Smajlík
 
 
 
Reakce na zdcart: Mueller z Brna do Vítkovic. Pokud je t...
odkaz
 
 
 
Reakce na jadav: Mě Vítky na tom nepřišly finančně špatn...
Litvínov má Stránskýho, kterej v repre teď rozhodně nebyl Smajlík A Olomouc, Vary nebo Plzeň jsou na tom podle tebe líp než my s Gulim Pecháčkem, Ďolíkem, Hráškem nebu Sťuíkem? Smajlík To fakt nevím, proč si to myslíš.
 
 
08.06.2022, 08:38
 
Reakce na jadav: Mě Vítky na tom nepřišly finančně špatn...
Neni Stránský jako Stránský Smajlík
 
 
 
Reakce na zdcart: Mueller z Brna do Vítkovic. Pokud je t...
Mě Vítky na tom nepřišly finančně špatně nikdy. Já je vždy přirovnávám k St.Louis...takovej nenápadnej tým co si uhraje svoje a hraje si v klidu stabilně střed tabulky a občas dokáže překvapit. Litvínov získal zase Stránskýho, kterej podle mě dokáže ten tým vytáhnout zespodu tabulky i přesto, že v repre je jalovej. Papírově je zatím nejslabší rozhodně kladno no, ale bohužel se bojím, že hned za nimi jsme my. Na druhou stranu jména nejsou vše, Pardubice by mohly vyprávět
 
 
08.06.2022, 08:24
 
Mueller z Brna do Vítkovic. Pokud je to pravda , tak i Vítky na tom nebudou finančně špatně.
 
 
 
Reakce na ČB_Hrošík: Chcípni na plochý nohy, Ty sračko m...
Napsal jsi mu to hezky ... ale robotovi, tomu je to jedno.
Na místě je spíše zvážení, zda nadále provozovat web Motoru na zastaralé technologii společnosti odkaz
Je to podobné, jako kdyby Hrášek chytal ve výstroji Jirky Holečka.
 
 
12>

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

28. narozeniny dnes slaví útočník Motoru Vojtěch Tomeček. Gratulujeme a přejeme co nejvíc gólů za Motor! ??

Motor v utkání s Třebíčí padl 0:4. ??hcmotor.cz/zapas.asp?id=C…

V této sestavě nastoupíme již do třetího přátelského utkání v nové sezoně. Tentokrát na domácím ledě přivítáme HS Třebíč a pokud...

PREVIEW: Dnes od 17:30 hrajeme doma přípravný zápas s Třebíčí ??hcmotor.cz/clanek.asp?id=…