MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2022-5-11" |  vypnout filtr
 
Další diskuse: 
 
 
Reakce na ppepino77: Docela fajn rozhovor s Vožuchem. Vz...
Tenhle borec mi zůstane v srdci hodně dlouho Smajlík snad i on tady na to bude vzpomínat v dobrém
 
 
 
Docela fajn rozhovor s Vožuchem. Vzpomněl si tam i na Vencu Smajlík
odkaz
 
 
 
Tak přece každý musí pochválit své zboží, to dá rozum. Ale je třeba taky zmínit, že úspěchy v zapracování do A mužstva nejsou jediným kritériem úspěšnosti. Dalším jsou třeba drafty a konečné umístění do soutěží zejména za mořem.

Obecně se říká, že když se každý rok povede jeden mládežník na trvalo do áčka, či jinam do extraligy, záměrně neříkám junior, je to úspěch. Když víc ... Jen nesmí zmizet ven. To síto je opravdu velké a pro mnohé i srážka s krutou realitou.
 
 
 
Video: Mikuláš Hovorka - představení posil odkaz
 
 
 
pubipubi | volyně
Reagovat
11.05.2022, 13:36
 
Pavel Novák
odkaz
 
 
 
Reakce na P.XTRM: Je to velká škoda, že někde to jde (zd...
Už jsem to sem dával.

"V našem klubu mládež potřebujeme, chceme z ní čerpat. Tyto výsledky nám proto dělají radost, věřím, že kluci finálové série zvládnou. Potom si s juniory sedneme a vybereme ty, kteří dostanou šanci v áčku," popisuje Vlasák, jenž působí ve vedení Plzně již sedm let.

Extraligu dospělých okusili z plzeňských juniorů obránci Daniel Malák, Jakub Hamšík, Vladimír Kremláček a útočníci Sebastian Malát, Adam Dvořák, Václav Adamec, Marcel Marcel a Jan Slanina.

Osmnáctiletý zadák David Jiříček je kategorií sám pro sebe, za juniory už druhým rokem nehraje a vyhlíží vysokou pozici na letošním draftu NHL.

Západočeši zapracovávají mladíky do A-týmu dlouhodobě nejaktivněji v extralize, což ukazují i data webu Hokej.cz. Hráči do 20 let dostali v Plzni v základní části více než osmiprocentní prostor na ledě, kdežto ostatní kluby se zde nevyškrábaly ani na pět procent.
odkaz
 
 
 
Je libo dalšího Pastrňáka nebo Vránu?
odkaz
 
 
11.05.2022, 11:45
 
Reakce na Paav: Proto mi přišlo to konstatování SB, že k...
Je to velká škoda, že někde to jde (zdravím do Plzně) a jinde ne. Pochybuju, že jim se tam rodí jen talenti a nám samí dřeváci..
 
 
JeníčekJeníček | ...válka je vůl! A Putin je válka.
Reagovat
11.05.2022, 11:43
 
Reakce na =M=Dedek: Že Vám to stojí za ty plky. Ať se Ka...
Smajlík
 
 
Zbyna-CKZbyna-CK | Dum spiro, spero
Reagovat
11.05.2022, 11:29
 
Reakce na =M=Dedek: Že Vám to stojí za ty plky. Ať se Ka...
Smajlík dobré shrnutí
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
11.05.2022, 11:17
 
Paav: Celej ten blok ohledně mládeže byl takovej divnej a za mě rozhodně problematickej. Tohle vyjádření logiku teda vůbec nedávalo.

Vyplývalo z toho, že vlastně jediná změna, která se udělala je změna ve vedení mládeže. Já z toho celýho rozhovoru mezi řádky cítil, že mládež je tu ne na druhý, ale třetí koleji.
 
 
 
Reakce na P.XTRM: Souhlas, hlavně s tou mládeží....
Proto mi přišlo to konstatování SB, že když spadla juniorka není taková tragédie, protože se do A týmu za ty roky dostali dva hráči. Přece kdyby aspoň jeden mlaďoch každý rok prošel do A týmu, tak je tu za pár let jedna pětka odchovanců. Ale tak co nejsem od fochu, tak tomu nerozumím.
 
 
11.05.2022, 10:24
 
Reakce na =M=Dedek: Že Vám to stojí za ty plky. Ať se Ka...
Souhlas, hlavně s tou mládeží.
 
 
 
Reakce na Olda96: Musil, Blumel ani Tomášek za ně nehrál...
Pardon myslel jsem Košťálka. A byli tam i další Ciencala, Říčka, na x let podepsaný nejlepší borec extraligy (dokud se nevyhodil) Camara atd.
 
 
 
Reakce na fofana: Hrál za nás celou sezonu, ne? Nebo ho ...
Musil, Blumel ani Tomášek za ně nehráli. Tomášek hrál za Spartu, Blumel hrál čf zraněnej a Musil v průběhu druhého zápasu bojoval v budějovické nemocnici o život..
 
 
 
Reakce na alkac: Když koukám na posily Pardubic, je mi d...
Naopak letos tam dostal obrovskou šanci, kterou bohužel pro něj zas tak naplno nevyužil. I přes příchod Frodla odchytal dost zápasů. Teď už to bude mít složité no..
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Chujčík je vůl! Pešina je hnida!
Reagovat
11.05.2022, 10:00
 
Že Vám to stojí za ty plky. Ať se Kafileristi třeba posejou a koupí si tři lajny z NHL. Nám to může být úplně jedno. ČKD Sokolovo topí pod kotlem jak vzteklé už kolik let? A výsledky? Není to tak dlouho, co miliardový Trzinecz obral o titul ušmudlaný ropák. A před nima to vybral podělaný Gotwaldov a kde jsou dneska? Kolik let už dělá jak zkaženej přes prachy Prasomíra? A co z toho? Pře prachy a tučné posily, velká jména a reprehráče to tlačil jistý Chomutov. Myslím, že na úspěch, kterého dosáhli tam hned tak nezapomenou. A že se na nás Sedlák pro korunu vyseje? A je první? Pátý? Desátý? Co už.
Mě daleko víc štve, že nejsme schopní nabrat čtvrtou lajnu z naší mládeže. A že když už odtud někoho přeci jen vytáhneme, dáme mu šanci, podržíme ho v sestavě a je z něj nakonec kloudný hráč, přijde HC Výjimky Montovna a nějakým způsobem ho přesvědčí, že u odborářských defraundantů se bude mít daleko líp. Ještě se to dalo chápat loni. Ale letos?
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Nová sezona se blíží! A na co nového se můžete těšit? Třeba na to, že z hokeje pojedete svým novým...

Vstupenky na nedělní domácí premiéru s Kometou už jsou v prodeji! Moc se na vás těšíme a vy se zase můžete těšit na malý dárek,...

hcmotor.cz/clanek.asp?id=…V pondělí 12. září se konala tradiční předsezonní konference . Na místo dorazili prezident klubu Roman...

Více než 100 let provází bílá barva českobudějovický hokej. Projděte si, jak vypadali českobudějovičtí hráči v bílých dresech...