Banes Motor České Budějovice

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat

 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2022-11-25" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na evoorg: Já určitě nerozporuji to, že se tenhle...
Ano, vím jak to myslíš, ale bojím se, že další 2-3 nepovedené zápasy nás dostanou do svrabu o který tady nikdo z nás nestojí, body v naší pozici mají cenu zlata a to vybojované jakýmkoli způsobem..
 
 
 
Reakce na Motor27: Teď chce doma udělat 6 bodů. Dnes moc...
Tož ho vytvoř.
 
 
 
Reakce na kursor: Zajímalo by mě, kdy trenér, který má d...
Kde by je asi tak vzali?
 
 
 
Jinak doporučuji koukat na Boston Smajlík
 
 
VenasVenas | Netřebice
Reagovat
25.11.2022, 21:31
 
Reakce na motorakhonza: No Hanzl dnes tragédie. Nevite n...
Hanzl v posledních 8 zápasech jeden bod (0+1). Jinak z těch 5 gólů jeden dával při hře 4 na 4 a jeden normálně, 3 v přesilovkách. Pomatuju si, jak tu někdo psal, že by ho vytrejdoval a dostal za to strašnej hate. Jestli jsme to neměli udělat. Aktuálně ve hře 5 na 5 absolutně ničím nepřispívá a je "trapnější" než námi tady dlouhodobě kritizovaní "obětní beránci".
 
 
 
A krom toho, že jsme o tři body poslední v extralize, juniorka prohrála zapas v Havlíčkově Brodu…
 
 
 
No Hanzl dnes tragédie. Nevite někdo jestli dával vůbec někdy gol při hře 5 na 5? Dik. Smajlík
 
 
 
Reakce na Motorakhonza: Poslední místo, vizitka trenéra....
On jej nerozdává Smajlík
 
 
kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
25.11.2022, 21:18
 
Zajímalo by mě, kdy trenér, který má důvěru vedení, obdrží finanční prostředky na toho důrazného centra, jehož potřebnost zmiňoval už před 2 dlouhými herními pauzami...
 
 
 
Poslední místo, vizitka trenéra. Dnes druha lajna nejhorší výkon ale stejne pořád a pořád na ledě byli. Fakt nevim podle čeho trenér rozdává ten ice-time.
 
 
 
Jestli teď doma neuděláme 6 bodů nebo alespoň nevyhrajeme - proti letos také marně hrajícímu Liberci a pak proti Varům, tak už fakt sakra nevím, ale tu baráž si zasloužíme.
 
 
denyvandenyvan | Evropa
Reagovat
25.11.2022, 20:46
 
Reakce na Motor27: Teď chce doma udělat 6 bodů. Dnes moc...
Jeste bych tam rozvinul na pozadi Ukr vlajku, to by bylo nadherne!
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
25.11.2022, 20:42
 
Reakce na jihocech86: Odvážnější a riskantnější tvář můž...
Já určitě nerozporuji to, že se tenhle přístup může týmu vymstít. Pouze vyjadřuji spokojenost nad tím, že jsem konečně viděl nějakou radikálnější proměnu a reakci na současnou sezónu. Osobně jsem čekal, že tahle proměna přijde spíše vy smyslu oživení kádru posilami či promíchání současných lajn a jejich složení a ne ve smyslu proměny herního stylu a pokud to bude dlouhodobější trend, tak je to určitě odvážný způsob řešení, který se může snadno vymstít, ale prostě kvituji už jen to, že nějakou změnu pozoruji ...
 
 
 
Teď chce doma udělat 6 bodů.
Dnes moc k bodům nechybělo a je třeba kluky podpořit a pořádně fandit a vy.rat na věčné negativní keci.
Teď se musí fanoušek Motoru kousnout a podpořit svůj tým a né je nadávat.
Pojďme hráčům příkladem a vytvořmr třeba choreo ve stylu STOJÍME ZA VÁMI.
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
25.11.2022, 20:35
 
Reakce na viks: Já bych neřekl, že jsme úplně změnili st...
Sorry, během zápasu jsem si nevšiml tvého příspěvku. Vliv letiště na herní projev určitě nepopírám, ale zároveň si myslím, že tam byla naprosto zjevná snaha více zapojovat do výstavby hry beky, což je logický důsledek toho, že se tým po zapojení Hovorky a Gazdy a odchodu Kachyni a Marcela výrazně proměnil z hlediska konstruktivity.
 
 
 
Reakce na Evoorg: Oba týmy se při vyrovnaném skóre více ...
Odvážnější a riskantnější tvář může ukazovat celek v laufu a s brankářem ve formě, sorry ale my si to v naší situaci dovolit nemůžeme. Byť ten výkon vypadal opticky dobře, výsledek je 0 bodů a boj o záchranu. Souhlas ale se Strnadem, ten aspoň bruslí a vypadá hokejově, narozdíl třeba od Karabáčka.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
25.11.2022, 20:15
 
Oba týmy se při vyrovnaném skóre více zatáhly a ubraly na risku, přičemž v té chvíli rozhodující roli sehrálo to, že Vítkovice v tomhle režimu setrvaly, zatímco my jsme si neodpustili několik vyloženě zbytečných ztrát vzadu a z jedné z nich (zadovka tuším Dzierkalse ???) pak vyplynul i rozdílový gól.

Nicméně mé výsledné hodnocení zůstává neměnné. Ukázali jsme jinou tvář. Odvážnější, riskantnější, profitovali jsme toho, ale taky jsme kvůli tomu krváceli. Těžko říct, zdali je to ta správná cesta, ale cením si už minimálně toho, že jsme se konečně něco vydali hledat a minimálně mě to pozitivně navnadilo na příští zápasy. Z hlediska jednotlivců bych vyzdvihl výkon Strnada, kterej do puntíku splnil naděje, které jsem vkládal do jeho zařazení k Pechovi s Gulašem. Další dobrej zápas odehrála třetí lajna, která ale tentokrát své šance neproměnila. Nadále zůstávám nepřesvědčen herním projevem druhé lajny, která hodně spoléhá na svou individuální kvalitu, ale vykupuje to častým propadáním, celkovou papírovostí na obou stranách kluziště a obecně riskem na hraně únosnosti, kterej nevykupuje vlastní efektivitou. Dva z dnešních inkasovaných gólů šli vyloženě liknavostí jejich herního projevu. Čtvrtá lajna střídala horší a lepší pasáže, ale vzhledem k složení ostatních lajn bychom prostě potřebovali něco typologicky odlišnějšího, než je snaživá, ale zranitelná energy line.
V defenzivě se zmíním především ke Gazdovi, kterej dnes podal klasický Jekyll a Hyde výkon. Záblesky individuální kvality vykupoval strašlivými námazy, očividně se trochu potýkal i se skokem z pralesa a konečně je třeba uznat i to, že na první zápas byla na jeho bedra posazena hodně velká zodpovědnost. Určitě ho ale nezatracuju a myslím si, že po sžití s týmem a systémem půjdou jeho výkony hodně nahoru.
No a konečně gólman. Hrášek bohužel navázal na svou formu před zraněním. Nejde o to, že by byl viníkem porážky, nebo že by zachytal nějak špatně, ale Strmeň prostě byl schopnej při těch výhrách vždy vytáhnout dva tři rozdílové zákroky, kterými ten tým podržel nad vodou. Stezka dneska přesně to samé udělal pro soupeře, zatímco Hrášek tuhle kvalitu v poslední době nemá a je myslím si celkem legitimní domnívat se, že by jeho pozice neměla být tak neotřesitelná, jako doposud byla ...
 
 
 
Tak jsme poslední,nic se vlastně neděje jen nám začíná ujíždět vlak Smajlík
 
 
Alfonz37Alfonz37 | České Budějovice
Reagovat
25.11.2022, 20:03
 
Reakce na Scipioo: Dnes dobrý, jen jsme nenašli cestu k ...
přesně tak. Smajlík
 
 
Aleš=M=Aleš=M= | České Budějovice
Reagovat
25.11.2022, 20:03
 
Reakce na Scipioo: Dnes dobrý, jen jsme nenašli cestu k ...
A ještě by mohl vyzvidhnout Hráška, že odchytal skvělej zápas, jen ho to bohužel moc netrefovalo Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Jaká byla podle zástupců vedení sezona 2023-24? pojďte si to poslechnout!

Branky a nahrávky: 5. Remeš (Vachun, Lev), 6. Pitel (Willmann), 29. Vachun (Mar. Kříž, Hoch), 31. Pitel (Willmann, Hoch), 39....