MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2022-11-24" |  vypnout filtr
 
12>
Další diskuse: 
 
24.11.2022, 20:02
 
Ani bych se nedivil, kdyby Gazda z přesilovky vyStrnadil Vráblíka, který ze všech obránců sbírá v přesilovkách nejvíc bodů 🤦
 
 
 
Na extraligu už se zase těším, hlásí nová posila Motoru obránce Daniel Gazda
Zdroj: odkaz
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
24.11.2022, 15:54
 
Reakce na ScottieCZ: S Kachyňou se tu šíbe (doplnit lze ...
No, pokud je proklamovanou snahou zvýšit konstruktivitu beků, tak by nedávalo smysl trejdovat konstruktivního beka za konstruktivního beka. A konkrétně v případě Šenkeříka, bych taky rozlišoval, mezi nemá ofenzivní formu vs není pro tým prospěšný, protože on si to dozadu odpracuje, je hodně obětavej, zblokuje spoustu střel a i když je jasné, že ideálně bys chtěl, aby hráč jako on byl cítit vepředu a pomáhal rozhodovat zápasy, tak i v té současné verzi je schopen pro tým odvádět prospěšnou činnost.
 
 
 
Reakce na ScottieCZ: S Kachyňou se tu šíbe (doplnit lze ...
On je tu nějakej hráč, kterej má formu? Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
24.11.2022, 15:06
 
Reakce na Evoorg: Jo, vzhledem k tomu, kdy začínají hoke...
Já bych byl samozřejmě rád, kdybys měl pravdu a v takovém případě bych i souhlasil s tím, že by šlo o prospěšný trejd. Nejsem si nicméně jistý, zda v případě, kdy by Gazda dostal třeba laso i odjinud, by se rozhodl pro nás. Pokud bychom ho nicméně dokázali udržet natrvalo, tak jednoznačně palec nahoru.
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
24.11.2022, 15:03
 
Scottie: Já reagoval na formulaci "poslal bych tam Šenkyho", nic víc, nic míň.

Nijak jsem nekomentoval jeho výkony, ani přínos pro tým. Pokud příště napíšeš, "viděl bych raději na hostování Šenkyho, protože je z formy" (např.), tak do toho nebudu vrtat (maximálně do toho, jestli je nebo není z formy).

Srovnání s Calgary, no OK. Smajlík
 
 
 
Reakce na Tveety: ScottieCZ: Představa, že někam někoho ...
Je to věc dohody, nebo ne? Sám píšeš "většinou". Kotalíka tu taky platilo Calgary.
Ale třeba Šenky chytne konečně formu a tenhle měsíc bude excelovat. A já si budu drbat hlavu, že jsem ho chtěl nechat rozehrát jinde. Taky úsměvná představa...


 
 
 
Reakce na Tveety: ScottieCZ: Představa, že někam někoho ...
Třeba teď nějaké peníze budou mít:

Změny ve Zlíně! Do klubu vstoupí dva noví minoritní spolumajitelé
odkaz
 
 
TveetyTveety | MOTOR
Reagovat
24.11.2022, 14:30
 
ScottieCZ: Představa, že někam někoho "posíláme" je vskutku úsměvná. Hostování samozřejmě provází i finanční nároky samotných hráčů, které většinou přebírá ten druhý klub. Dovolím si zaspekulovat, že Šenkyho gáže bude násobně větší než Gazdovo..

Pochybuju, že zrovna ve Zlíně mají peněz na rozdávání..
 
 
tomas46tomas46 | Bavorov
Reagovat
24.11.2022, 13:46
 
Reakce na Evoorg: Jo, vzhledem k tomu, kdy začínají hoke...
Souhlas. Jenom doufám, že v tom opravdu je hlubší záměr
 
 
 
S Kachyňou se tu šíbe (doplnit lze i jiné slovo) víc než s Prokešem. Myslím, že je to škoda. Možná se tu neprosadil pod čtvrtým trenérem, ale tak nějak nevím, kolik letos napadalo gólů po jeho chybách? Já bych tam klidně na měsíc poslal Šenkyho, jeho výkony jsou pro mě opravdu zklamáním a třeba by se rozehrál, zvednul sebevědomí. Kachyňu tohle spíš hodí dolů.
Nějak se mi to tu letos celkově nelíbí a jsem rád, že tady na foru to samé píše a čte tak málo lidí, fanoušků Motoru, protože jinak by na stadionu za chvíli nikdo nebyl.
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
24.11.2022, 13:24
 
Reakce na tomas46: Zdravim. Gazda je herně určitě přínos...
Jo, vzhledem k tomu, kdy začínají hokejisté řešit nová angažmá a smlouvy, by se dalo tohle hostování určitě brát i jako příležitost k tomu, pokusit se ho zlanařit na příští sezóny. V tomhle směru bych ani nebral toho Kachyňu jako nějaký prohřešek, protože jestli chtěl Zlín protihodnotu v podobě beka, tak jsme prostě obětovali našeho v současnosti šestého a nejméně vytěžovaného beka za beka, který je komplexnější a má předpoklady do top 4. Pro Kachyňu smůla, ale pragmaticky vzato je tenhle trejd prostě jednoznačně v náš prospěch.
 
 
 
Reakce na Tony8385: Typický Modrakuv tah : jsi mladej, t...
Gazdovi je 25, to není žádnej věk. Navíc mladí, ani to, jestli je nějakej hráč odchovanec nemá bejt zásluha, na základě který ten hráč musí hrát. Gazda je mnohem kvalitnější hráč než Kachyňa. A to, že se tu Kachyňa není schopnej prosadit už pod čtvrtým trenérem není náhoda.
 
 
 
Snad nám aspoň trochu pomůže. Doufám ale, že ne k tomu, aby tu nakoukal systém a tím pádem věděli, co na nás hrát v baráži…
 
 
tomas46tomas46 | Bavorov
Reagovat
24.11.2022, 12:32
 
To byla reakce na Evoorga
 
 
tomas46tomas46 | Bavorov
Reagovat
24.11.2022, 12:22
 
Zdravim. Gazda je herně určitě přínos, ale jenom na měsíc? Nevim nevim. Smlouvu má ve Zlíně do konce sezony (snad bez opce, ale tady nemam přesný info), možná to sou nějaký předmanželský námluvy. Fakt je, že z beků sme tam asi neměli moc koho poslat, ale byla by určitě škoda Kachyňu začít odepisovat. Snad se tak nestane. Ale naprosto s tebou souhlasim, bota nás výrazně tlačí někde jinde. A tam zatim žádnou změnu nevidim. Ani v příchodech, ani v systému práce (Ale třeba se mejlim a budu příjemně překvapenej.).
 
 
SikySiky | Budejce
Reagovat
24.11.2022, 12:15
 
Reakce na Evoorg: Jestli se nepletu, tak Gazda byl v jed...
Koho zajímá útok?? Smajlík
 
 
 
Reakce na kursor: Gazda by mi udělal radost, kdyby tu by...
Zas musíš brát jakou dohodu má Gazda se Zlinem
 
 
kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
24.11.2022, 11:56
 
Gazda by mi udělal radost, kdyby tu byl natvrdo. Modrákem zmíněná pomoc při čekání na Stuarta sice dává smysl, ale s ohledem na její krátkodobost je otázka, nakolik bude účinná, už vzhledem k tomu, že hráči chvíli potrvá, než se sžije s novým týmem a systémem, který praktikuje. To jsem tedy doufal v jinačí tahy...
 
 
 
Reakce na Paav: Naopak i pro další utkání zůstává v česk...
Toho bych tu viděl rád do konce sezóny.
 
 
12>

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Nová sezona se blíží! A na co nového se můžete těšit? Třeba na to, že z hokeje pojedete svým novým...

Vstupenky na nedělní domácí premiéru s Kometou už jsou v prodeji! Moc se na vás těšíme a vy se zase můžete těšit na malý dárek,...

hcmotor.cz/clanek.asp?id=…V pondělí 12. září se konala tradiční předsezonní konference . Na místo dorazili prezident klubu Roman...

Více než 100 let provází bílá barva českobudějovický hokej. Projděte si, jak vypadali českobudějovičtí hráči v bílých dresech...