Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.

prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2022-10-8" |  vypnout filtr

Další diskuse:

Ona se včerejší porážka kouše hodně špatně, když největší highlight Sparty byl krásný hit na Valského, nic jiného tam nebylo. Prostě zápas, který měl skončit 6:0 a šlo se domu. Pokud ale hráči dál najdou psychickou sílu a zítra do toho šlápneme stejně, už se to zlomit musí.

VenasVenas | Netřebice
Reagovat
08.10.2022, 11:11

Já chápu, že Sparta vzbuzuje emoce, taky si na ni rád zařvu (tímto pozdravuji paní Míšu Salák), ale výkon rozhodčích minulý patek nebyl o moc lepší, ne-li snad horší. A skoro nikdo se nad tím nepozastavoval, jako po včerejšku. Jak už napsal Evoorg, radši vlastní metr rozhodčích než ty kompenzace v utkání s Olomoucí. Jinak ale včera v prodloužení za mě jasnej faul.

JeniczechJeniczech | České Budějovice
Reagovat
08.10.2022, 10:36

Ono když se někomu nezapíská hraní v šesti asi 4 minuty před koncem za nerozhodného stavu, navíc při tlaku druhého týmu, tak mám jednoznačně podezření na snahu o ovlivnění zápasu.
A když se následně v prodloužení nepotrestá ani jasné podkopnutí, podezření se změní téměř na jistotu.

Nicméně o body jsme přišli vlastní neefektivitou. Přesto naše včerejší hra byla velikým zlepšením a pokud nám to takhle vydrží, bude to dobré.

EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
08.10.2022, 10:22

Reakce na macháček: Já si obvykle na rozhodčí také nestě...
Hele, jestli si Sparta zaplatila za to, aby byl výsledný počet trestných minut 2:12 v její neprospěch, tak to byly dost blbě investované peníze. Ten včerejší zápas je za mne trochu paradox, protože rozhodčí jej IMO odpískali dost nadstandardně - nastavený metr drželi po celé utkání a vylučovali podle obrazu hry, tj. nestíhající tým trestali a nedělali kompenzace, aby se na konci zápasu mohli pochlubit vyrovnanou bilancí. No a paradoxní je to v tom, že nás i přesto IMO výrazně poškodili, protože po opětovném zhlédnutí záznamu si myslím, že jednak nemělo být nařízeno trestné střílení a za druhé rozhodujícímu gólu v prodloužení předcházel faul. Ale chyby se prostě stanou na jakékoli úrovni a konkrétně tyhle dvě situaci nebyly úplně jednoduché na posouzení. Při "faulu" Vráblíka to udělal velmi zkušeně Forman a při sledování naživo jsem si též myslel, že to je naprosto jasné a faul v prodloužení zase přišel po kontaktu bruslí a v situaci, kdy dělal Dzierkals otočku, takže byl ve velmi nestabilní pozici a porazil by ho i závan větru, takže jo, pro mě je dost pochopitelné, že rozhodčí třeba sledovali Řepíkovu hokejku, ruce, nepostřehli pohyb jeho brusle a tak si mysleli, že byl Dzierkalsův pád nezaviněný. Je to blbý, protože v normální hrací době by se tohle přešlo bez velkých cavyků, ale v retardovaném prodloužení 3 na 3 je sebemenší přehlédnutá pitomost zářezem jako prase, protože znamená přečíslení či nájezd na druhou stranu, ale holt takhle je teď nastavený hrací systém. Co se tu snažím říct, je to, že za sebe tu osobně stokrát raději uvidím takovýhle výkon rozhodčích, kteří reálně rozhodují podle svého nejlepšího svědomí i vědomí a podle toho, co opravdu vidí na hřišti a holt někdy něco zmrví, protože jsou to lidi a ne roboti, než odporné a přizdisrá*ské výkony, kdy rozhodčí strategizují, kompenzují a přivírají očka tu tady, tu onde, aby měli na konci zápasu vyrovnanou bilanci má dáti/dal a nedejbože si neudělali nějaké nepřátelé. To je za mne největší hnus a pohroma té soudcovské části hokeje a něco, co mi dokáže dokonale zkazit sebelepší zápas, zatímco na tu včerejší chybu pohlížím jako na něco, co prostě musí nutně vyplynout z toho, že hokej je extrémně rychlý sport a rozhodčí nemají oči všude ....

Reakce na Hejamotor: Vubec nechapu co nekteri mate proti...
Já si obvykle na rozhodčí také nestěžuji, jenže občas se objeví některé věci o kterých si při čistotě našeho sportu můžeš myslet cokoliv a asi nevím jestli náhodou se to objevuje při utkáních s majetnějšimi. Tím nemyslím jen v hokeji. Prohráli jsme, protože S dala o jeden gól víc nez my. Při některých věcech se ale fanouškům nedivim, z části za to může krkolomnej výklad pravidel, z části neumění arbitrů a z části úmysl a ego toho dotyčného.

7x v řadě Motor neprohraje , zítra vyhrajeme 4:2. Smajlík

Reakce na kerschlic00: No, to jsem taky nepochopil...
Po děkovačce S...ty se obloučkem otočil do našeho kotle a krátce zamával. Možná konkrétně někomu. Cestou na střídačku během pokřiku se mi zdálo, že i trochu kroutil hlavou. Jestli chtěl pozdravit Motor, měl zatleskat. Třeba se ještě dozvíme víc, já to mám zatím v kolonce nedopatření.

Reakce na bustrew: ….nepochopil jsem dneska na konci pok...
No, to jsem taky nepochopil

S rozhodčími je to jako s brankáři. Nezáleží na tom kolik toho "chytí", ale kolik toho "pustí".

Za mě zákrok Řepíka mohl být i za vyšší trest než 2+2 min za vysokou hůl. A nevím, proč se pan mezinárodní rozhodčí Jeřábek nešel podívat na video (v tomto případě může).

A když pan rozhodčí řekne, že zákrok Jurčiny - zásah do oblasti hlavy a krku byl čistej ... a ještě na 100% ... To by byla minuta přesilovky 5 na 3 .

V tom prodloužení to byla spíš klasická připosranost rozhodčího, aby náhodou nevyloučil špatně. Tak radši nechat dát gól
Smajlík

KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
08.10.2022, 00:13

Dneska by i dva body byly málo, výkon byl perfektní, jen ta produktivita. Byli jsme jednoznačně lepší, takřka celé utkání. Přesilovek jsme měli dost, jen je třeba s nimi líp naložit.Prodloužení nám prostě nejdou, faul nefaul v prodloužení se vůbec nemusel řešit, mělo být dávno rozhodnuto v normálním čase. Situaci před gólem Sparty, kdy jsme jeli v přečíslení jsme neměli tak zazdít.