Banes Motor České Budějovice

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat

 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2022-10-30" |  vypnout filtr
 
123456>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na alkac: Od fofany trochu dezinterpretace imo. P...
Jo jo, máš naprostou pravdu, tenkrát to bylo myšlený přesně jak píšeš, ne na Honzu, ale na oba naše gólmany. To že to bylo mimo záznam je taky pravda.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
30.10.2022, 23:04
 
Reakce na zbyna-ck: Imho to bylo hlavně o Čilovi. Paav...
Od fofany trochu dezinterpretace imo. Pokud si dobře vzpomínám, tak to byla odpověď na otázku, zda má VP nějakou strategii ohledně nasazování gólmanů, na což odpověděl, že nemá, a že je to jedno, že může do brány postavit pytel brambor. A bylo to proneseno tuším v době, kdy se zrovna nějak extrémne nedařilo ani Jendovi (byť celkově vzato to byl jeden z mála světlých bodů té sezony) a snad dokonce off-record?
 
 
 
Reakce na Matahar: Jinak na marodku dnes možná přibyl i ...
To je teda vážně smůla. Akorát teda pro soupeře.
 
 
 
Reakce na -Tom-: To že má hráč podepsáno, neznamená, že ...
Vím, že mu krvavej rubl nevadí, ale úplně si nemyslím, že by po něm někdo vyloženě chtěl sáhnout a vzít ho do Švýcarska nebo Švédska (v russku jednu sezónu byl a úplně se tam nechytil). Tam připadá možná v úvahu jen to Finsko, kde má druhej domov, ale osobně věřím, že smlouvu tady dodrží.
 
 
 
Reakce na Jihocech86: černé mikiny je třeba ignorovat, l...
Ač chodím do druhý části kotle, tak se prostě černých mikin musím zastat, protože bez nich by atmosféra stála za hofno a to se ukázalo už několikrát. Nehledě na to, že je tu nálepkuješ a urážíš, ale kdyby něco z toho byla pravda, tak jsme je loni na velký většině domácích zápasů neviděli (myslím dobu, kdy byly restrikce), ale jich tam chodila většina z těch, co tam chodí i nyní. No a nakonec asi každej musí pochopit, že tu Čagi není úplně oblíbenej mezi věrnými po těch letech v pralese, kdy nás vyloženě s*al on i Dukla pokaždý, když se tu objevili.
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
30.10.2022, 22:40
 
Reakce na fofana: Strmeň ta poslední dvě sezony odchytal...
Imho to bylo hlavně o Čilovi.

Paav: jo, hecují se, to jo, nemyslel jsem to tak, že při sobě hráči nedrží. Jen je prostě vidět, že si tlak uvědomují.
 
 
 
Strmeň ta poslední dvě sezony odchytal za Motor 15 celých zápasů a 12 jich vyhrál, to je neskutečné! Nebyl to on o kom řekl Venca, že byl v brance pytel brambor? Za mě tedy dost dobrý pytel Smajlík
 
 
 
Reakce na skippy64: JO to mě taky připadá tak, že ta poh...
Spousta hecování a pěstiček mezi střídaním. Naopak, dnes jsem viděl tým...
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: No je vidět, že ta pohoda chybí... a...
JO to mě taky připadá tak, že ta pohoda tam není. Snad se to prolomí a zase bude pohoda v týmu
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
30.10.2022, 22:08
 
Reakce na skippy64: Mě akorát dneska přišlo divné, že po...
No je vidět, že ta pohoda chybí... ani první gól ti hráči neslavili tak, jak bych v takovém zápase a při našem postavení v tabulce čekal.

Ale ono to nemusí být nic hlubokého, ti hráči možná prostě jen cítí ten celkový tlak.
 
 
 
Mě akorát dneska přišlo divné, že po konci zápasu a oslavě vítězství, že ty kluci z toho nemají takovou radost a to i při děkovačce s diváky.
 
 
mataharmatahar | České Budějovice
Reagovat
30.10.2022, 22:00
 
Reakce na jihocech86: což je ovšem výrazná ztráta, kdo t...
Čekal jsem podobnou reakci Smajlík
 
 
 
Reakce na Matahar: Jinak na marodku dnes možná přibyl i ...
což je ovšem výrazná ztráta, kdo teď nahradí jeho góly a nahrávky?
 
 
MataharMatahar | České Budějovice
Reagovat
30.10.2022, 21:56
 
Jinak na marodku dnes možná přibyl i Tomeček, ve třetí třetině odbelhal do kabiny a na ledě ho po zbytek zápasu nahradil Vopelka
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
30.10.2022, 21:49
 
Ten dnešní zápas je svým způsobem strašně frustrující v tom, že naprosto názorně ukazuje, jak málo nám v podstatě chybí k tomu, abychom hráli úplně v klidu střed tabulky, ne-li víc.

Mít funkční top 6, která je schopna soupeře párkrát za třetinu zatlačit a vytvořit si nějaké příležitosti.

Nebo mít alespoň čtyři lajny, které hrají dřeváckej hokej a jsou schopny se dostat před bránu a tečovat nahozený puk.

Nebo mít alespoň průměrnou ligovou 20% přesilovku.

Mít v podstatě cokoli z toho, nebo cokoli podobného, co by nám umožnilo přehodit ten průměrný počet vstřelených gólů někam na 2,5 až 2,8 na zápas a dávám nohy na stůl a beru zbytek sezóny s naprosto bohorovným klidem (i když budu pochopitelně stále nadávat na Modrákův favoritismus), protože s tímhle defenzivním systémem prostě nemůžeme neudělat PO, natož se strachovat o záchranu.

Jenomže to prostě nemáme a naše taktika v útočném pásmu by se dala shrnout jako "nějak se tam dostaň, nějak dostaň puk na hokejku, vystřel a inshallah. A to je prostě hlavní a zásadní překážka v našem současném rozvoji. Ten tým totiž skutečně udělal v posledních zápasech posun, ale z hlediska ofenzivy jsou to jenom jednozápasové záblesky typu top lajny v zápase s Kometou nebo nějakých individuálních výkonů, nebo dnes dvou vstřelených přesilovkových gólů, nebo dejme tomu většího tlačení se do předbrankového prostoru v zápase s Plzní, ale tohle jsou vesměs záblesky, na které nedokážeme nějak systémově navázat, takže skutečně trvalý progres teď zaznamenala jen naše defenziva. Tam jsme se opravdu posunuli výrazně, útočníci zapracovali na blokování a backcheckingu, všichni zbylí beci se hodně oklepali a jsou nám v každém zápase oporami a třeba Kachyňa hrál dnes jako bůh. Zlepšila se i PK, kdy hodně pomohl příchod Marcela, který vytlačil v téhle disciplíně slabšího Štencela a konkrétně v té početní nevýhodě za mne i ztráta Gulaše, za kterého v ní teď naskakují hráči, kteří IMO lépe drží defenzivní strukturu, takže jsme teď kompaktnější a neposkytujeme tolik výrazných střeleckých příležitostí. No a samozřejmě hodně pomohl i Strmeň, kterému teď nechybí ten faktor X a je schopen chytit jednu-dvě tutovky, což prostě Hrachovina během té největší krize nezvládl.

A to vše je strašně fajn a může to být ukázka pozitivního trendu. Ale je strašně těžké se k něčemu takovému upínat do doby, kdy prostě ve dvou, třech zápasech za sebou člověk neuvidí nějaké hmatatelné a systémové změny v ofenzivě. A je teď celkem fuk, jestli to bude v nějakém novém svěžím složení útoku, v posilách, v tom že Ďolík konečně prolomí střeleckou smůlu, v návratech marodů nebo ve změně taktiky, ale prostě tu změnu potřebujeme hlavně tady.

Jinak klukům samozřejmě velká pochvala. Příjemně mě překvapilo, jak se s nepříjemným soupeřovým stylem poprali a z hlediska nasazení to bylo zase na 120 %, což ale pro ten tým není žádnou novinkou a snad tyhle zápasy alespoň zaženou ty za mne naprosto neoprávněné nadávky na laxnost týmu. V tom týmu je naopak spousta bojovníků a spousta nasazení, ale je třeba i větší pomoc shora, ať už od trenérů v podobě funkční taktiky v útočném pásmu, nebo od sportovního vedení v podobě příchodu nových ofenzivních tváří, nebo alespoň od hokejového boha, aby nám dovolil uhaluzit nějakou sérii výher po náhodných odrazech a střelách nazdařbůh a útočníkům se tak vrátil klid na hole ...
 
 
 
Reakce na alkac: Zrovna Strmič s jeho stylem chytání můž...
Jako beru to, ale na vrcholu by měl bejt teď a příští rok. Každopádně je skvělý, že Hracha zastoupí.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
30.10.2022, 21:43
 
Reakce na kerschlic00: Hrachovina podepsal před touhle s...
To že má hráč podepsáno, neznamená, že tu musí bejt. Viz Sedlák a Pardubice. Myslim, že Hrach tam bude mít se zahraničím něco podobnýho.

Alkac: Zrovna jsme to s klukama říkali, že má podobnej styl jako Eda, že moc nechodí na zem, ale je ho plná brána a jde z něj klid. Naopak z Hrachovinovo rozehrávek občas vstávaj vlasy hrůzou Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
30.10.2022, 21:41
 
Reakce na matahar: Po Čagiho gólů se od černých mikin oz...
OMG... Smajlík
 
 
30.10.2022, 21:34
 
Reakce na Jihocech86: černé mikiny je třeba ignorovat, l...
Smajlík Smajlík
 
 
30.10.2022, 21:33
 
Reakce na zbyna-ck: A teď si představ, že se bude zužova...
Přesně , dnes stačí fakt málo. Je to skoda. Pořád se říká že je ELH vyrovnaná ale je to hlavně kvůli průměrnosti.
Pro Mrpesi: Jj NHL je o něčem jiném. Ale bohužel pamatuju doby kdy ELH přinášela neuvěřitelně kvalitní hokej. V každým týmu adepti na repre, která byla co rok mistrem světa. Kde ty loňské sněhy jsou Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Jaká byla podle zástupců vedení sezona 2023-24? pojďte si to poslechnout!

Branky a nahrávky: 5. Remeš (Vachun, Lev), 6. Pitel (Willmann), 29. Vachun (Mar. Kříž, Hoch), 31. Pitel (Willmann, Hoch), 39....