Banes Motor České Budějovice

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat

 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2022-10-20" |  vypnout filtr
 
1234567891011>
Další diskuse: 
 
 
Z deseti exekutorů uspěl jen domácí Pech uzavírající pátou sérii. „Byla výhoda, že jsem při svém nájezdu nebyl pod tlakem nutnosti proměnit. Kdybych nedal, tak se jezdilo dál, takhle ale bylo hotovo. Hráli jsme pro sebe, pro trenéra, pro celé Budějovice," tvrdil hrdina utkání, jenž si v kanadském bodování polepšil na 3+9.
 
 
ObhaObha | Ceske Budejovice
Reagovat
20.10.2022, 23:38
 
Co říkáte na hru Marcela? Za mě obětavost, bojovnost a srdce Smajlík
Pan Modrý by měl zůstat....jen můj názor. Na hokej se nedalo dívat, ale přesto bojovnost byla...a slo vidět, že se snaží. Přeji hezký večer 🙂
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
20.10.2022, 23:03
 
Reakce na zbyna-ck: Plzeň byla ve stejný krizi a přihráv...
Ale on teda Čagy hraje PK i v Jihlavě (byť teda bych tam já osobně pravidelněji viděl třeba takového Tomana - dnes mj. 9 z 10 vyhraných buly, celkově jako jediný náš centr aspoň 50 %). A i přes ten celkově opticky nevalný výkon bych zmínil jednu věc, která se mi dneska vyloženě líbila, a to přesilovky. Jistě to bylo vynuceno i absencí Guliho, ale přišlo mi, že obě PP lajny byly primárně poskládány a posílány na led s tím, že si půjdou pro hnusné góly z tečí a dorážek, za kterýmžto účelem tam byli posíláni dřeváci Vopelka se Soptíkem čistě jako clony před gólmana. Což bych hodnotil jako daleko realističtější pojetí v případě týmu, který vlivem deky nemá na překrásné kombinace do prázdné. A v důsledku toho také odpadla ta ubíjející nekonečná smyčka impotentní série přihrávek zakončená ztrátou pásma produkovaná pravidelně naší první PP.
 
 
kursorkursor | České Budějovice
Reagovat
20.10.2022, 22:57
 
Sorry, ale hráči si dnes nic jiného než pochvalu nezaslouží. Kdo tohle nevnímá, námi oblíbenému sportu dle mého názoru příliš nerozumí...
 
 
InziInzi | Cesky Krumlov
Reagovat
20.10.2022, 22:45
 
Reakce na =M=Dědek: Ufff. Takže mužstvo s vypětím charak...
A manager nenese odpovědnost za hru nebo kdo tu a jak hraje? A co myslíš líbilo se to jako Bednaříkovi ??? Modrýmu asi určitě moc ne, já nevím co je tam za hlavní problém v zakulisí kabiny a okolo ní. Asi to tam nebude vše ok a úplně dobře cooo....
 
 
zbyna-ckzbyna-ck | Dum spiro, spero
Reagovat
20.10.2022, 22:44
 
Reakce na Drew: Tak znovu, jakou hokejovost asi čekáš od...
Plzeň byla ve stejný krizi a přihrávku si dali. My ne. Nasazení tam od začátku ani náhodou nebylo od všech. Makalo pár hráčů, ostatní se přidali až když se srovnalo.

A než mi někdo začne nadávat, jak tu bývá zvykem-já jsem rád, že kluci vyhráli. Přeju to hodně třeba právě Pechovi a Valskýmu.

Ale vůbec nevěřím tomu, že se tím řeší chyby, které trenér prostě dělá od začátku angažmá. Jakože najednou přestane přetěžovat starší hráče? Čagy dnes hrál oslabení. Čagy, tvl, hračička a tvůrce hry a on tam brání... jakože najednou začne trenér stavět mladé hráče, abychom měli s kým hrát za rok, dva, tři? Nebo snad máme u zimáku ložiska ropy a můžeme každý rok přivést 10 hráčů okolo 30 let, aby to tu táhli? Najednou bude měřit všem stejným metrem a posadí hráče proto, že hraje špatně a ne proto, že mu rodný číslo začíná devítkou?

Prostě nevěřím tomu, že dva body s Plzní vyřeší tyhle věci.
 
 
20.10.2022, 22:44
 
Potěšila mě ta obrovská radost všech hráčů po Pechovo proměněným nájezdu. Výkonu jako takovýmu chybělo samozřejmě do ideálu hodně, ale přišlo mi, že se hráčům asi hodně ulevilo, tak třeba to bude teď lepší.
 
 
SylviaSylvia | České Budějovice
Reagovat
20.10.2022, 22:41
 
Reakce na Drew: Tak znovu, jakou hokejovost asi čekáš od...
Souhlasím s Tvými názory, mluvíš mi z duše...
 
 
 
Reakce na zbyna-ck: Tak jsem byl asi na jiným zápase. Pr...
Tak znovu, jakou hokejovost asi čekáš od týmu pod takovou dekou, který navíc srazilo ještě níž samotné vedení svým stupidním veřejným prohlášením? To bylo opravdu cirkusácké řešení na úrovni Hradce. Ale dobrý, každý děláme chyby, snad už se to nikdy nebude opakovat. Ty si teda čekal, že se budou soupeři motat nohy z toho, jak si to tam budeme posílat do prázdné brány a dáme 10 gólů?

Nasazení tam bylo od první minuty, sorry. Že to nevypadá hezky neznamená, že tam není nasazení, ty kluci fakt dřeli. Ale tak můžeš to jít říct třeba Valskýmu, že sice hrál pro trenéra se zraněním, ale chybělo tam nasazení...
 
 
 
Reakce na alkac: Holt když se nám Pecháček do zápasu při...
Smajlík Smajlík Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
20.10.2022, 22:15
 
Reakce na zdcart: Zase nedělejte z jednoho gesta vědu .N...
Holt když se nám Pecháček do zápasu přise*e s nějakejma gestama, fole, tak je celá diskuze v pr*eli. odkaz Smajlík
 
 
20.10.2022, 21:57
 
Zase nedělejte z jednoho gesta vědu .Nikdo neví, komu bylo určeno, co tím myslel .
 
 
 
No, stejně si myslím, že minimálně po repre pauze je tu novej trenér. Možná už příští tejden po Kotletě. Sorry, ale na tom výkonu nebylo nic jinak, než v předchozích zápasech a výhru jsme prostě uhaluzili na náhodu. Jak psal včera Dědek, bylo to jako hod mincí.
 
 
=M=Dědek=M=Dědek | Fšechno v pohodě, času je dost. Hledejme cestu. Bo
Reagovat
20.10.2022, 21:53
 
Reakce na Mejdry: Odkaz ke gestu od Pecháčka, k Bednařík...
No, tak fantastické. Všechno super. Byť teda už po desáté v řadě nedokázali udělat tři body, tak vedení mají na párku. Pěkný. To nedopadne dobře.
Ještě kdyby dával na pět nula. Ale v téhle situaci a po umrtané plichtě? To se asi posjal a vy co tmu ještě tleskáte, vám asi taky straší.
 
 
cze.Oicze.Oi | České Budějovice
Reagovat
20.10.2022, 21:53
 
Reakce na Mejdry: Odkaz ke gestu od Pecháčka, k Bednařík...
A jdou s Modrákem na pivo. Smajlík
 
 
MejdryMejdry | České Budějovice
Reagovat
20.10.2022, 21:51
 
Odkaz ke gestu od Pecháčka, k Bednaříkovi odkaz
 
 
=M=Dědek=M=Dědek | Fšechno v pohodě, času je dost. Hledejme cestu. Bo
Reagovat
20.10.2022, 21:50
 
Reakce na langi123: Jaroslav Modrý (Motor): Použiji fráz...
Ufff. Takže mužstvo s vypětím charakteru dokázalo plichtu s předposledním týmem. No skvěle. Zeptám se slovy klasika: a vám se ten hokej Pane Modrý jako líbil?
 
 
=M=Dedek=M=Dedek | Fšechno v pohodě, času je dost. Hledejme cestu. Bo
Reagovat
20.10.2022, 21:50
 
Reakce na langi123: Jaroslav Modrý (Motor): Použiji fráz...
Ufff. Takže mužstvo s vypětím charakteru dokázalo plichtu s předposledním týmem. No skvěle. Zeptám se slovy klasika: a vám se ten hokej Pane Modrý jako líbil?
 
 
20.10.2022, 21:45
 
Reakce na langi123: Jaroslav Modrý (Motor): Použiji fráz...
Zdá se, že většina mužstva stojí za trenérem.Což je dobře pro klima v kabině.
 
 
 
Modrá je dobrá, už je to tak! Smajlík Smajlík Aneb jak se z "The Final Countdown" stalo "Live is Life" Smajlík
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Hokej můžete sledovat i na náměstí! Fandíme společně!

Velké poděkování za spolupráci v uplynulé sezoně patří samozřejmě i společnosti Budějovický Budvar. Plaketku od generálního...

Co nám řekla nejnovější posila, útočník Matej Kašlík?

Další plaketu jako poděkování za podporu v sezoně 2023-24 předal obchodní manažer Petr Míšek zástupcům společnosti CR sklo (Zimní...