MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2022-1-11" |  vypnout filtr
 
12345678>
Další diskuse: 
 
KaulKaul | Ústí nad Labem
Reagovat
11.01.2022, 23:45
 
V takto okleštěné sestavě jsou tři body super, ale jak praví Ewoorg (sice trochu v nadsázce, ale ne až tak vzdáleně od reality), chceme-li nakopnout soupeře k lepšímu výkonu při dotahování náskoku, je ideální dát nám přesilovku. Byla zahrána tak laxně, několikrát jsme propadli a soupeře opravdu posadila na koně. To by se stávat nemělo, trnul jsem až do konce. Proto mě výsledek trochu mrzí, i přes výhru, protože devalvuje velmi dobrý výkon v prvních dvou třetinách. Závěr byl značný nápor ne mé chatrné zdraví, ovšem k slušné sérii velká gratulace.
 
 
 
Zpětně se ukazuje jak důležité bylo zlomit ten poslední zápas před repre pauzou s Kladnem na svojí stranu. Hláška Modráka na tiskovce, že jdeme do repre pauzy v dobrém rozmaru byla nadčasová Smajlík Od té doby to je jízda. Vyhrát jasně v Pardubicích, na Spartě, zlomit zápas s MB jsou parádní počiny. Celkově jsme za celou sezónu měli snad jen dva výsledkové kolapsy, kdy jsme prohráli o více gólů. V Třinci a doma s MB.

Co mě těší, tak po našich vyhraných zápasech se většinou na jiných fórech, diskuzich dočtete: ČB nehrají nic, ale soupeř si vybral špatný a den a hrál ještě věští kulový. Jenže tenhle opakující jev už nebude náhoda. Jak tu psal Evoorg, je to způsobeno i naším stylem a organizací hry, že to pak vypadá, že soupeř nemá den a neumí si pořádně nahrát. O to je to cennější, s naší zkušenosti a produktivitou vepředu se pak dokážeme prosadit.

Co mě děsí, tak ten nahuštěný program, co nás teď čeká. To je masakr, snad to staříci v naší sestavě zvládnou a nesemele je to.
 
 
tupputuppu | ČB
Reagovat
11.01.2022, 22:20
 
Reakce na Zbyna-CK: 3 body jsou super, podle modelu už b...
Ten model je dobrý. Ale má drobné mouchy. Ukazuje, že při zisku 61bodů budeme na 100% na 13. místě, ale při 68 bodech máme ještě pravděpodobnost 1%, že půjdeme do baráže.
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
11.01.2022, 22:09
 
Reakce na Hejamotor: Abdula vymnenit a za koho? Pisete F...
Abdula mám sice rád, ale pokud by na stole byla výměna Abdul - Forman, tak bych na místě Bedny neváhal ani vteřinu.

MrPesi: Sparta má podle mě dlouhodobě problém v tom, že zcela vědomě zaměstnává hráče, kteří se vlastně ani nijak příliš netají ambicemi jít hrát ven. Jako jasně, to asi chce drtivá většina na EL nadstandardních hráčů, ale je pak otázka, jestli s touhle taktikou nesestavíš spíš volný soubor individualit (byť kvalitních individualit), než funkční tým.
 
 
11.01.2022, 21:33
 
Abdula vymnenit a za koho? Pisete Formana a kde je psano ze bude lepsi
 
 
MrPesiMrPesi | České Budějovice
Reagovat
11.01.2022, 21:32
 
V prvních dvou formacich tam proste Dolik nemá šanci i vzhledem k platum těch hráčů. Ve Spartě to tak je. i pro ně bohužel špatně nastavené. Proto už tak dlouho čekají na větší úspěch. Tohle nikdy nemůže fungovat. Já už bych do našeho kádru zasáhl jen lehce. Brankáři ok, obrana ok. Dolik jako střelec by zvedl jasne naše cíle dostat se někam dál. Abdula nechat. Pořád doufám, že ještě výrazně zamicha kartama. Pořád doufám, že Bery zůstane. Tohle by hodně mrzelo jestli odejde do montovny.
 
 
 
Reakce na lindemann: Doležala udržet za každou cenu, kli...
Abdula neee Smajlík
 
 
alkacalkac | Budějce
Reagovat
11.01.2022, 21:04
 
Reakce na Evoorg: Tam je IMO jediná naděje v tom, že typ...
Přesně v to doufám - Sparta přece jen produktivních či potenciálně produktivních hráčů má více, kdežto hráčů typu Voženílka se jim tolik nedostává a u nás je to naopak. Navíc co jsem ho zatím viděl, hrál za Spartu fakt slušně (vlastně i proti nám zahrál obstojně). Možnost prodloužení Ďolíkova hostování tak nevidím jako nereálnou, ale také tomu moc nevěřím..
 
 
 
Reakce na lindemann: Doležala udržet za každou cenu, kli...
Nabídnout jim Abdula za Formana třeba... Smajlík Smajlík
 
 
 
Doležala udržet za každou cenu, klidně za něj nabidnout Abdula.
 
 
 
Reakce na evoorg: Já mám spíše obavy, aby nám více hráčů...
A samozřejmě izolace 5 dnů platí až od 17.1 že?
 
 
evoorgevoorg | České Budějovice
Reagovat
11.01.2022, 20:49
 
Reakce na MrPesi: Jinak doufám, že Dolik tu vydrží do ko...
Já mám spíše obavy, aby nám více hráčů ještě nevypadlo. Přeci jen Valský nemocný + Novotný těsně před zápasem odstoupí jako nemocný, což by mohlo značit covid a v tom případě je klidně možné, že ti testování zítra vyplivne půlku pozitivních výsledků, jako se to stalo v Premier league.
 
 
H5ibecekH5ibecek | České Budějovice
Reagovat
11.01.2022, 20:48
 
Zdravím, nevíte jak je to s lístkama za očkování? Mám jeden na 18.1.
 
 
 
Za mě jakákoliv výhra ve značně okleštěné sestavě super Smajlík takže 3 bodíky zlatý, budeme doufat že se marodi uzdraví a jedeme dál, i když tady občas nějakou kritiku napíšu, letošní sezona mě baví! Smajlík a kéž by nás aspoň na PO pustili na zimak všechny Smajlík
 
 
 
Reakce na matahar: Z pohledu Sparty, vidíte někdo důvod ...
Jak říkal v rozhovoru při příchodu, hokej ho ve Spartě nebavil, tady ho baví. Když by on sám řekl, že zpátky už nechce, úplně nereálný by jeho setrvání být nemuselo Smajlík
 
 
EvoorgEvoorg | České Budějovice
Reagovat
11.01.2022, 20:40
 
Reakce na Motor27: Chtělo by to, aby Voženílek ve Spartě...
Tam je IMO jediná naděje v tom, že typologicky je Voženílek pro tu pozici v bottom 6 výrazně vhodnější, než kdy bude Ďolík a zároveň že i když ho na centrovi nemusím, tak se na něj rozhodně hodí víc, než když ho ve Spartě hrál Ďolík. Zároveň by možná mohlo pomoci i to, že máme se Spartou rozhodně nadstandardní vztahy. I tak je to ale spíše zbožné přání, protože se tu bavíme o hráčovi, který má individuální kvalitu a může být rozdílový vs hráči, kterej letos má vyloženě roli pracanta.
 
 
mataharmatahar | České Budějovice
Reagovat
11.01.2022, 20:37
 
Z posledních 10 zápasů nejvíc bodů v lize Smajlík
 
 
 
Reakce na Zbyna-CK: 3 body jsou super, podle modelu už b...
Já to vidím na 85 - 90 bodů.
 
 
mataharmatahar | České Budějovice
Reagovat
11.01.2022, 20:34
 
Z pohledu Sparty, vidíte někdo důvod proč tu Ďolíka nechávat? Smajlík
 
 
 
Ďolík by byl super. Ale moc tomu nevěřím.
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě

Na výstavě HOBBY byli v minulém týdnu i zástupci Motoru. ????hcmotor.cz/clanek.asp?id=…

Právě před 10 lety získala naše reprezentace zatím poslední medaili na MS. Vybojovali ji tehdy i letošní opory Motoru Jiří...

65. narozeniny slaví bývalý vynikající útočník Jaroslav Korbela. V ČB 11 sezon, 371 zápasů, 89 gólů, 187 bodů a 399 TM. Stříbro...

Jaroslav Modrý si může odškrtnout první odtrénovanou sezónu v nejvyšší české soutěži. Jednapadesátiletý kouč získal se svými...