MOTOR ČESKÉ BUDĚJOVICE

Diskusní fórum


Vložení příspěvku do fóra
Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení. Klikněte pro vložení.
 pamatovat
 
prosím nevyplňovat

Zaregistrujte se ZDARMA nebo využijte výhody PROFI registrace. Více čtěte níže.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2021-8-19" |  vypnout filtr
 
123456>
Další diskuse: 
 
 
Reakce na -Tom-: Zase osobní narážky? Já nic o kamarádec...
Přišli kluci, který dobře znáš, protože upadá prestiž klubu? Ale výhrady k tomu nemáš Smajlík Ty už se v tom dobře motáš.

A kdo teda ještě kromě sejraře končí kvůli tomu jak se Motor pokazil? Fakt mě to zajímá, o ničem jsem neslyšel, ale nemám tak blízké zdroje.
 
 
 
Šenkeřík delší absence? Ajajaj
 
 
pubipubi | volyně
Reagovat
19.08.2021, 23:01
 
Pech, Modrý
odkaz
Foto, report
odkaz
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
19.08.2021, 22:51
 
Reakce na fofana: A o čem je prestiž a popularita mezi h...
Zase osobní narážky? Já nic o kamarádech nepíšu přece. Naopak přišli kluci, který dobře znám, takže to nějak ztrácí význam ta blbost co si napsal. Navíc jsem psal, že tým je opravdu dobrej a výhrady k tomu nemám. Opravdu nechápu, tu tvoji poznámku. Zajmavý, že se do mě navážíš jen ty. Jako do Teplýho, do Suchánka, do Čendy, do Dolíka ...

Mě to taky logický přijde, ale fakt klub neopustí jen firmy, který jsou covidem postižený Smajlík Ale slušněj alibismus sis v tom našel, to jako zase jooo. Sundej ty růžový brejle. Budeš pak míň zklamanej.
 
 
 
Reakce na -tom-: Myslíš, že to je jen o jménech pár hráč...
A ještě dodatek. Ty si mladý ucho a nezažil si to a asi ti to doma nebo ve škole nikdo neřekl, ale komouš neni urážka a těmhle šmejdům (obzvlášť těm co si teď hrají na kapitalisty) nelze nikdy odpustit. Bude to vždy odpad.
 
 
 
Reakce na -tom-: Myslíš, že to je jen o jménech pár hráč...
A o čem je prestiž a popularita mezi hráči? O tom, jaký tu hrajou hráči, ne? Na trhu nic lepšího snad ani nebylo, ale protože ti odešli kamarádi tak prestiž upadá Smajlík

A partneři? No, po roce s covidem mi přijde dost logický že jich bude míň. Ale určitě to bude popularitou klubu mezi partnery, který rok nikdo na hokeji neviděl a ani nemoh Smajlík Smajlík
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
19.08.2021, 22:42
 
Reakce na fofana: To jsou zase moudra. Postupem do extra...
Myslíš, že to je jen o jménech pár hráčů? Všechno si nekoupíš. Standa říkal, že Motor má 175 partnerů, sám jsem zvědav, kolik jich napočítáme v září, ať kouknem, jak ty jména táhnou Smajlík Snad tu ty jména budou hrát celej rok a bude na ně Smajlík Ale asi nemá cenu říkat něco člověku, který uráží Teplýho po tom, co sem nacpal tolik mega, nebo obhajuje urážení Suchánka.
 
 
 
To jsou zase moudra. Postupem do extraligy a příchody Gulaše, Pecha, Vondrky, Abdula a dalších jsme určitě ztratili na prestiži. Tu jsme totiž měli 7 let v 1. lize, když tu hrály obrovské posily tipu Dostálek, Crowder a další vandráci který sem už naštěstí zapomněl Smajlík
 
 
-tom--tom- | České Budějovice
Reagovat
19.08.2021, 22:16
 
Reakce na Motor27: Tady jde o to, že klub potřebuje pení...
Nemyslim si, že je to zbytečný, ani si nemyslím, že je to nečekaný. Co vim, jasný to bylo už někdy od února, co se pan Teplý nešťastně vyjádřil do tisku, takže klub s tím mohl počítat. Já jsem taky zklamanej ze spousty věcí, co se v klubu staly Smajlík Život jde dál, snad bude Motor hrát důstojnou roli a budem pokorný na ledě i mimo led. Řekl bych, že klub ztratil trošku na svojí prestiži a popularitě (jak mezi hráčema, tak i partnerama) a je jen na něm samotným, aby si jí získal zpět. Za mě je nejdůležitější, aby kluk nespadl a zároveň zvládl tyhle sezóny zdravě finančně. Nepotřebuju tady tyhle těžký roky žádný tituly, ale ať ten rok dva ještě zvládnem se ctí Smajlík
 
 
 
Reakce na -Tom-: Zrovna ty si tu nadával na Teplýho. Dou...
Ano četl jsem to a už jsem to i komentoval. Hokej by tu nebyl kdyby nebylo Bočka pokud vím. I Madeta byla prý hlavně jeho práce. Na Teplýho měnit názor rozhodně nebudu, jsem rád že je pryč i když mě mrzí, že Motor přijde o peníze.

Suchánek tu měl slušné sezony, byl to tehdy můj oblíbenec. Loni ale ukázal, že je mu to tady ukradený, takže mě je ukradený taky. Nevím, jak se na něj kdo mohl vykašlat když se nechal vyplatit.
 
 
19.08.2021, 22:13
 
Reakce na Motor27: Tady jde o to, že klub potřebuje pení...
Ano, to máš pravdu, ale každý si může rozhodovat, kam dá nebo nedá peníze.Bohužel pan Teplý usoudil, že letos peníze Motoru nedá.Co ho k tomu vedlo se my, obyčejní fandové nedozvíme.Taky mě to mrzí, ale nic s tím nenadělame.Snad se vedení Motoru s tím vyrovná.
 
 
 
Reakce na -Tom-: Zrovna ty si tu nadával na Teplýho. Dou...
Tady jde o to, že klub potřebuje peníze dál a v této divné době mohla Madeta ještě vydržet, jelikož na peníze jistě netrpí.
Sám jsem z toho zklamán a určitě nejsem sám. Fanoušci přenechali peníze klubu a firmy jako Madeta, která si to může dovolit nám dala prostě košem.
Poděkování si zaslouží za předešlou podporu, ale né za tento pro mě zbytečný rozchod.
 
 
19.08.2021, 22:03
 
A to až přijede s Montovnou Pýcha, tak kotel ho taky bude urážet?
 
 
19.08.2021, 22:01
 
Reakce na fofana: Dneska byl kotel hroznej, ale zrovna p...
Ale nikdo neví, proč odešel.Asi měl k tomu důvody.A odvedl si zde své služby a opravdu nevidím důvod ho urážet.
 
 
-Tom--Tom- | České Budějovice
Reagovat
19.08.2021, 21:56
 
Reakce na fofana: Dneska byl kotel hroznej, ale zrovna p...
Zrovna ty si tu nadával na Teplýho. Doufám, že sis dneska přečetl vyjádření klubu, jak by tu teď bez něj nebyl profi hokej. Sege tu odehrál dobrý roky, je to fajn kluk a nevidim důvod se takhle ztrapňovat. A otázka je, jesli se vykašlal Sege na Motor, nebo vedení klubu na něj Smajlík
 
 
Aleš=M=Aleš=M= | České Budějovice
Reagovat
19.08.2021, 21:39
 
Reakce na JeniCzech: Tipoval jsem celkem 16 trestných mi...
Tak já trefil 36, ale otázka byla v základní hrací době.. což bylo 34, tak mám smůlu no Smajlík Smajlík
 
 
 
Dneska byl kotel hroznej, ale zrovna pokřik na Suchánka byl myslim vcelku pravdivej. Loni se tu na Motor krásně vykašlal a s plným měšcem šel vybrat ještě Kladno.
 
 
Aleš=M=Aleš=M= | České Budějovice
Reagovat
19.08.2021, 21:30
 
Reakce na -Tom-: Já bych po 5 zápasech šoupnul první chv...
Vožucha a Matouše bych radši viděl na centru zvlášť, vedle sebe mi přijdou typově stejný.
Jágr si svý uhraje v přesilovkách pokud bude zdráv, bohužel i skoro v 50 na tuhle ligu stačí ikdyž bude převážně ve 4 lajně.
Se zbytkem souhlas...
"Pokřik" na Segeho zoufalost..
 
 
 
Reakce na -Tom-: Já bych po 5 zápasech šoupnul první chv...
Skandování černých pitomců byl opravdu hnus. Jágra rád nemám, ale to, co někdy černoši předvádí, je hnus. Jako když chtějí, atmosféru udělat umí, ale pak to zabijou 5. minutovým uspávacím chorálem. Chápu, že by to bylo bez nich asi jako v kostele, ale někdy je to ostuda.
 
 
viksviks | České Budějovice
Reagovat
19.08.2021, 21:10
 
Jaroslav Modrý (trenér Motoru): "Jsem rád, že jsme konečně našli cestu k vítězství. Za poctivou práci si to kluci zasloužili. Žádné plánované zužování kádru se teď konat nebude. Vzhledem k tomu, že máme marodku, tak nemáme co zužovat."
 
 

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo ve výjimečných případech smazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky.
 
 
Sociální sítě